Help - Search - Members - Calendar
Full Version: www.mirkx.com ???
Anime forum > Anime > Resources
skabais
"couldnt locate remote server" meginot atvert samo lapu

vai butu mainijusies adrese vai tas tikai kadas islaicigas problemas ar serveri?
Rob_X
Tada vispar pastav?
ShinChan
Joprojām sprāgonis. WTF!? Laikam lincenzētāju kantori būs tikusji arī līdz tai salai, kur sjie savu servaku uzstutēja (aizmirsu kā sauca) un veica savus tumsjos pirātiskos darbeļus biggrin.gif . Zjēl, ja tā, jo lapa bija ļoti simpātiska, viss tur notikās ljoti operatīvi.
Batou
mulķības. http://www.mirkx.com.nyud.net:8090/1.php
ShinChan
QUOTE(Outlawz @ Oct 17 2004, 23:37)

Un ko tas dod? Tas laikam uzraada vinju "naaves" datumu i viss. Lapa nefunkcionee.
Batou
nav vienkārši jauno torrentu. bet meklēt meklē.
zenofex
Nu njez tur ar datumiem kaut kas nestimmee un man liekas ka nav iespeejams pievienot jaunus torrentus taapeec i nav jamo.

Kopumaa izskataas ka admins aizlaidis projektu pashpluusmaa un tas taapeec puust.
Wiper
Es vairaak sliecos domaat ka piegriezushi skaabekli. anime.mirkx.com vairs neresolveejas, un anime.mircx.com paarstaaja resolveeties tik pat peekshni un bez jebkaadiem komentaariem, kad niknie teevochi saaka riikoties.
Sakaraa ar http://www.mirkx.com.nyud.net:8090/1.php - manupraat tas ir kaads cache lai atslogotu galveno website. Nu tas kas ir nokeshots - tas tiek raadits...

deleted-ray
Kaa nav jaunu torrentu - ir Gundam Seed Destiny
Taka
QUOTE(Ray @ Oct 18 2004, 16:21)
Kaa nav jaunu torrentu - ir Gundam Seed Destiny
*



Ray - ir jau otrā epizode cool.gif
Spectre
me ir gatavs nodziit lisaku, lai tik mirkx com atdziivojaas ..... kas mani nav redzeejis manaa profilaa var paluureet un saprst ko man noziimeetu nodziit lisaku.
sad.gif me apraud mirkx com taa itkaa kads tuvs biedrs buutu nomiris
deleted-ray
QUOTE(Spectre @ Oct 26 2004, 15:23)
me ir gatavs nodziit lisaku, lai tik mirkx com atdziivojaas ..... kas mani nav redzeejis manaa profilaa var paluureet un saprst ko man noziimeetu nodziit lisaku.

Me tevi piilniibaa saprot smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.