Help - Search - Members - Calendar
Full Version: GITS - Origa, vai kaadam ir inf.?
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
Pick
Pēc Ghost in the Shell noskatīšanās nežēlīgi iepatikās mūzika, it īpaši opening dziesmas. Tās izpilda Origa - Inner Universe un Rise (attiecīgi Stand alone complex un 2d GIG). Ja es pareizi saprotu, grupa (vai vokāliste) ir krievu izcelsmes? Visa informācija, ko var iegūt, balstās uz GITS soundtreku pārdošanu, tb. nosaukums - izpildītājs. Kur var iegūt detalizētāku informāciju par Origa? Varbūt viņiem ir mājas lapa? Būsu pateicīga par informāciju biggrin.gif
Pick
nu, izņemot http://www.r-s.co.jp/rso/origa/, jo es tur daudz ko iebraukt nevaru blink.gif
dark ruin
Use search:
http://otaku.lv/index.php?showtopic=384&hl=

Man kaut-kur bija Best Of Origa - ja ljoti vajag varu uzligt sharee Mangabase.
Bet saubos vai tu klausisi dziesmas like "poljusko - pole" smile.gif
zenofex
Vai gadiijumaa Origa nav japanizeets krievu vaards Olga?
dark ruin
Izskatas ka ties ta un ir
Spectre
Jap jap arii man tas soundtreks kluvis loti miilsh SNX to Roze es vinu dabuju.
Rob_X
Origa jau tikai izpilda. Lielaakie nopelni iet Yoko Kanno. Vot vinjas darbus vajag paklausities! Tie Rulz! rolleyes.gif
Leonheart
Bez Oljas tie jau buutu pilniigi citas dziesmas. Tak chto nevajag sheit propogandeet Kanno geniju :D
Rob_X
Domaju ir daudzi citi izpilditaji kas ari ta varetu izdziedat.
Un es nepropogandeju. smile.gif
Leonheart
Nau daudz taadu dziedaataju
Jo japanieshi neprot perfekti runaat (par izrunu) angliski, un ko teikt par kriev val? Kura bija SAC 1 OP
Pick
Paldies par viedokļiem un informāciju! laugh.gif Starp citu, man gan šķiet, ka galvenais nopelns te ir tas, ka seriāls Ghost in the Shell tik ļoti atbilda mūzikai, vai, ja vēlaties, mūzika atbilda seriālam tongue.gif Tā pati atmosfēra sērijās, un tā pati atmosfēra vārdos, ritmā, instrumentālajā pavadījumā... Origa (Olga wink.gif ) ir nežēlīgi laba dziedātāja. Btw, iesaku "It's one step from smile to dullness" - skumja, bet interesanta un aizraujoša kompozīcija biggrin.gif
ShinChan
QUOTE(Leonheart @ Oct 16 2004, 14:13)
Nau daudz taadu dziedaataju
Jo japanieshi neprot perfekti runaat (par izrunu) angliski, un ko teikt par kriev val? Kura bija SAC 1 OP
*


Nu Origai ar neko labi ar to anglju izrunu neiet...bet japaanji angliski bulduree taa ka paarsmieties var, tas pats kas igaunji krieviski biggrin.gif
Batou
journal.bad.lv kopiena muzons, gits

arteck's kādreiz varētu arī padalīties ar kauko tamlīdzīgu, es to linku nahaļavu uzraku.

pašam jau baigi patīk. priekš tiem kas grib zināt kas zem tā linka slēpjas - Gits dnb.
arteck
Īstenībā es nemaz tik daudz dnb gabalu nezinu, kas būtu remixi kādam anime gabalam vai arī vienkārši būtu izmantots kāds sempls. Esmu dzirdējis vēlvienu šī paša GITS gabala vēlvienu remiksu un tas arī viss. Toties visko citu no breakbeat mūzikas plauktiņa gan varu piedāvāt smile.gif
kaarleens
paarvietoju uz sadaļu music
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.