Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Black Rock Shooter
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Tigra2
Black Rock Shooter

IPB Image

Žanrs: Asa sižeta, Fantāzija, Paralēlā pasaule, skolas dzīve;

Negribās neko daudz rakstīt, lai nespoilotu vienīgo OVA, kas vispār ir, tāpēc - daži screeni:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Darbība risinās vienlaicīgi divās pasaulēs - vienā pasaulē skolnieces, otrā - cīnītājas;
Koneko
Noskatījos. Nezinu, vai tur taisīs turpinājumu, taču man sevišķi neprasās.
No animācijas viedokļa pieklājīgi, taču nekā īpaša.
Visa darbība virzījās tikai ap divām draudzenēm, un sižets šķita paredzams. Tas garlaikoja.
Ja man liktu novērtēt 10 baļļu skalā, tad es liktu 5. Ne vairāk. Lai gan... Ko gan var gribēt, ja pamatā nav mangas vai noveles, vai kā tamlīdzīga.

Visā visumā - pieklājīgi, bet mani neaizrāva.
Oh, un action scēnas bija mīlīgas.
Rika
Nu jau redzēts.
Teikšu,ka man patika ( un nemeloju...pat ).
Piekrītu Injansoul ,nekas īpašs,visai paredzams,bet,gawd,kur feini uzzīmēta tā paralēlā pasaule un tās dāmītes tur!
It kā iet 50 min,bet,kad skatās,to nemaz nejūt.Laiks nebūt nav iztērēts.Iesaku skatīties tiem,kam uz brīdi sagribējās kaut ko noskatīties,kaut ko,kas neaizņems daudz laika.
Jā,plot'a nekāda,toties var taisīt varenus fanart'us XD
3rdHalf
Esmu diezgan ieinteresēts, ne tādēļ ka man baigi patika tās pirmās piecdesmit minūtes, bet dēļ tās lielās publicitātes
kampaņas, piemēram: vebsaits angļu valodā(ko tādu redzu pirmo reizi), oriģināli jau subots septiņās valodās, milzīgs skaits ar visādiem merchandiziemun un dēļ mangas milzīgas popularitātes viņai jau ir pamatīgs fanu pulks.

Pēc visa spriežot mums būs jauns kulta grāvējs, kas pēc popularitātes līmeņa varēs sist pušu Death Note.
Tigra2
Tās pirmās piecdesmit minūtes arī būs vienīgās, tā kā kulta grāvējs nesanāks gan. tongue.gif Lielā popularitāte radās labu laiku pirms OVA iznākšanas, jo Black Rock Shooter ir ārkārtīgi stilīgs tēls, ko, manuprāt, ir fanartojis katrs trešais anime stilā zīmējošais cilvēks. XD
3rdHalf
K?
Varbūt nedaudz pārspīlēju, bet ComOn! Ta publicitāte ir vienkārši milzīga.
Tiek jau pārdots Supercell jaunais albums ar šis animes theme songu! > Here <

I ♥ Supercell!
maitenieks
Salīdzinot ar to hype, kas ir radīts ap pašu preču zīmi pats produkts bija vienkārši slikts. Animācija, ja pavelk aiz matiem, bija viduvēja. Jā, dizains tia otrai pasaulei bija labs, bet pats tehniskais izpildījums bija salīdzinoši slikts. Par sižetu vispār negribas runāt, jo nav jau arī par ko. Pēc OVA noskatīšanās biju pamatīgi vīlies. Izniekotas 50 ar kapeikām minūtes. Labāk ir papriecāties par fan artu nekā skatīties pašu seriālu.
Niks
Es pazīstu cilvēkus, kas dzirdot miku-miku gāžās gar zemi un sāk nesakarīgi vervelēt. Citiem vārdiem sakot, jebkam, kas saistīts ar Miku, ir 99% iespējamība tapt overhyped, jo man neizprotamu iemeslu dēļ cilvēki interesantu, bet ne perfektu balss sintezatoru ar 2D meiteni uzskata par uber-moe kalngalu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.