Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mani nesauc Ivars!
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Bellzy
Čau!
Es kā riktīgs douche bag gribu mainīt vārdu un uzvārdu.
Tagat metiet savas idejas par vārdiem un uzārdiem. laugh.gif
Nezinu kāpēc man šķiet ka neviens vai nu neko neieteiks,vai arī ieliks kaut kādu mēsla vārdu rolleyes.gif
FuschichO
Seal Galesauridae
Ivarphagist Necrobird
Edwardcorpse Canibalmouth
... eto... var jau bezgalīgi.

Es arī gribēju mainīt uzvārdu, bet nevarēju izdomāt nekādu sakarīgu uzvārdu sad.gif Par kaut kādu krūmiņu jau nu negribās būt
Kikyou
Lielvaldis Pārkrāniņš

EKIKIKIKIKIKIKIKIKIKI.
Church
QUOTE(FuschichO @ Jul 18 2010, 22:00) *
Es arī gribēju mainīt uzvārdu, bet nevarēju izdomāt nekādu sakarīgu uzvārdu sad.gif

Mmm, iiinteresanti, kaads ir pashreizeejais uzvaards, ka vairs nevar iztureet? biggrin.gif
sandzi
1. the dude
2. jack awesome
3. Z

ja maini tad maini uz kautko specigu savadak nav fun
Bellzy
@ Fus
Tie ir cilvēku vārdi? laugh.gif
@ Kikyou
...Vismaz kautkāda humora izjūta tev ir rolleyes.gif
@ Sandzi
Tas nav īsts vārds. laugh.gif
sandzi
QUOTE(Bellzy @ Jul 18 2010, 21:30) *

@ Fus
Tie ir cilvēku vārdi? laugh.gif
@ Kikyou
...Vismaz kautkāda humora izjūta tev ir rolleyes.gif
@ Sandzi
Tas nav īsts vārds. laugh.gif

just go whit it XD
iedomajies tev vards butu Z tas butu epic!
menti tevi savac un prasa tavu vardu un tu saki Z.... vini bus apjukusi kamer parbaudis un uzinas kad paistam ir Z
Keydan
Ivancum Hitlerballs
Bellzy
QUOTE(sandzi @ Jul 18 2010, 22:03) *

just go whit it XD
iedomajies tev vards butu Z tas butu epic!
menti tevi savac un prasa tavu vardu un tu saki Z.... vini bus apjukusi kamer parbaudis un uzinas kad paistam ir Z


Menti drīzāk domās ka es nemāku pateikt savu vārdu,un pēc tam nospārdīs.
An Z is like super hero name or somethin' ya know.So yeah..I don't have cape laugh.gif
sandzi
QUOTE(Bellzy @ Jul 18 2010, 22:09) *

QUOTE(sandzi @ Jul 18 2010, 22:03) *

just go whit it XD
iedomajies tev vards butu Z tas butu epic!
menti tevi savac un prasa tavu vardu un tu saki Z.... vini bus apjukusi kamer parbaudis un uzinas kad paistam ir Z


Menti drīzāk domās ka es nemāku pateikt savu vārdu,un pēc tam nospārdīs.
An Z is like super hero name or somethin' ya know.So yeah..I don't have cape laugh.gif

well if your name would be Z you would have a good reason to get a cap man XD
FuschichO
QUOTE(Bellzy @ Jul 18 2010, 22:30) *

@ Fus
Tie ir cilvēku vārdi? laugh.gif


A cup of facepalm is served, milord.

Mans uzvārds ir boring un pārāk sarežģīts daudziem garā atpalikušajiem reizē. Tas tiiik bieži ir uzrakstīts nepareizi. Iedomājies kā ir saņemt diplomu, kas adresēts pilnīgi citam cilvēkam? + Ja es gribu kādreiz būt sabiedrībā kaut cik zināms cilvēks, tāds uzvārds neder. Vienmēr jau var ņemt pseidonīmu, tik tagad tas nav modē
Bellzy
@Sandzi
Gimme money,An let's roll to get me a cape! laugh.gif

@Fus
Whoo!A tea was just what I wanted.

Edit:Fus,pasaki savu uzvārdu! rolleyes.gif
sandzi
QUOTE(Bellzy @ Jul 18 2010, 22:16) *

@Sandzi
Gimme money,An let's roll to get me a cape! laugh.gif

couldnt wee just walk? and a cape is basically a blanket XD
Bellzy
QUOTE(sandzi @ Jul 18 2010, 22:51) *

QUOTE(Bellzy @ Jul 18 2010, 22:16) *

@Sandzi
Gimme money,An let's roll to get me a cape! laugh.gif

couldnt wee just walk? and a cape is basically a blanket XD


Then superman had realy cool one.dry.gif I want one like that or no Z!
Arts
Eloīzs Petenkofers (uzvārds ir īsts, kādam biologam bija);
Ludvigs Anna Šermeistens;
Stīvs Emu;
Daunis Apgaismotājs;
Mirta Padirsene;
Toms Mazdauzīts;
Sjoma Bīderpuļķis.
Bellzy
QUOTE(Arts @ Jul 18 2010, 23:15) *

Eloīzs Petenkofers (uzvārds ir īsts, kādam biologam bija);
Ludvigs Anna Šermeistens;
Stīvs Emu;
Daunis Apgaismotājs;
Mirta Padirsene;
Toms Mazdauzīts;
Sjoma Bīderpuļķis.


Labs saraksts laugh.gif
Bet ir laiks bišku nopietnāk..Jo man nopietni vajag kautko izdomāt.
FuschichO
Nu paņem taču pats padomā- kas vislabāk atspoguļo tavu būtību, un mēģini atrast atbilstošu vārdu TE vai citos līdzīgos saitos, jeb izvēlēties valodu, kas patīk, teiksim latīņu, grieķu vai sanskritu un izveidot pats savu, unikālu vārdu.
Kā gan Tu vispār varēji iedomāties, ka kāds forumā varētu ieteikt Tev īstu, lietojamu vārdu. Tavu vārdu zini tikai Tu pats. Tikpat labi varēji /b/tardiem iet jautāt- viņi samērā bieži apspriežas par šādām tēmām.

Ja pateikšu savu uzvārdu, mani pārāk vienkārši būtu atrast citos saitos, bet whatever- Butručuka (Putras čupa)- Poland style desu.. Nav pārāk garš, bet nez kāpēc daži nav spējīgi atcerēties un saklausīt pareizi. Hmm... pat angliski meklējot, mani uzreiz var atrast. Watefak? Butručuki izmirst, viss, nekad nemainīšu uzvārdu!

Pašai smieklīgi googlē skatīties, ko esmu sadarījusi. Par daudzām lietām jau teju aizmirsu.
Bellzy
To saitu es zinu,bet es pats vienkārši nevaru izdomāt/atrast īsto vārdu.
Ir arī iespējams izdomāt vārdu? ohmy.gif
Nu jūs man nelikāties tādi.Tāpēc arī domāju pajautāt.
Es tavu uzvārdu iegaumēšu!Un tagat saukšu tevi par Butručuku rolleyes.gif
Why would somebody search for you? laugh.gif
sandzi
QUOTE(Bellzy @ Jul 18 2010, 23:07) *

QUOTE(sandzi @ Jul 18 2010, 22:51) *

QUOTE(Bellzy @ Jul 18 2010, 22:16) *

@Sandzi
Gimme money,An let's roll to get me a cape! laugh.gif

couldnt wee just walk? and a cape is basically a blanket XD


Then superman had realy cool one.dry.gif I want one like that or no Z!

ok will make a giant Z on the cape
FuschichO
QUOTE(Bellzy @ Jul 19 2010, 01:09) *

Why would somebody search for you? laugh.gif


Nezinu, varbūt lai māju ar tualetes papīriem nomētātu. Tas vienmēr ir jautri, vai arī uz ielas paklupināt.
Protams, ka var savu vārdu izdomāt, tagad vecāki bērniem tiik dīvainus vārdus liek *vemj*
anti
IPB Image
Isabel Carmin fon Edelhain
Maiga Raspodiņa :3
Keydan
Uzvardam srsly ir jābut Hitlerbals...
Bellzy
Tikpat labi var būt Jesus Christ.

Edit:@Isabel
I have p*nis.
Keydan
Antijesus Anticrist... biggrin.gif
Bellzy
Es kautko nesapratu.Vai arī tu kautko nofeiloji ar rakstīšanu laugh.gif
ETM
Ko jūs tur niekojaties? Ņem vārdu:
CODE
Ivars'; drop table person;--
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Bellzy @ Jul 19 2010, 12:54) *

Tikpat labi var būt Jesus Christ.

Edit:@Isabel
I have p*nis.

mūsdienu ķirurģija dara brīnumus wink.gif
Kikyou
QUOTE(ETM @ Jul 19 2010, 13:17) *

Ko jūs tur niekojaties? Ņem vārdu:
CODE
Ivars'; drop table person;--


Ahuhuhuhuhūuu...
edg
Maini dzimumu?
http://www.likumi.lv/doc.php?id=191209

Labāk maini tautību uz "idiots", sk 3. pants.
Church
Mans ieteikums - pagaidiit. Veel dazhi gadinji - un liikais pubertitaati tikko sasniegushaa tiinja vecums buus garaam un tik ljoti vairs neieniidiisi sabiedriibu un savus vecaakus, kas nesaprot kuulo "emo-indigo" cilveeka personiibu. Atkritiis arii motivaacija mainiit vaardu-uzvaardu naivi domaajot, ka tas ir sociaalais protests.
Ieekonomeesi laiku, finanses un samazinaasi saskarsmi ar birokraatiju. Win-win.
Kaa alternatiiva - veelams sekmiigs - suiciids.
Bellzy
QUOTE(Church @ Jul 19 2010, 20:56) *

Mans ieteikums - pagaidiit. Veel dazhi gadinji - un liikais pubertitaati tikko sasniegushaa tiinja vecums buus garaam un tik ljoti vairs neieniidiisi sabiedriibu un savus vecaakus, kas nesaprot kuulo "emo-indigo" cilveeka personiibu. Atkritiis arii motivaacija mainiit vaardu-uzvaardu naivi domaajot, ka tas ir sociaalais protests.
Ieekonomeesi laiku, finanses un samazinaasi saskarsmi ar birokraatiju. Win-win.
Kaa alternatiiva - veelams sekmiigs - suiciids.


Tu diezgan stipri kludies.Jo sabiedriba mani daudz maz neizskar.Un par vecakiem.Nu tur ir bisku savadak.Es nezinu kas tev lika domat ka esmu tada veida cilveks.
Church
Veelme mainiit vaardu/uzvaardu per se un korelaacija ar vecumu. Neticeesi, bet shajaa vecumaa daudziem ir konflikti ar vecaakiem, un daudziem taa paiet jau peec dazhiem gadiem, tikai ne visi nonaak liidz shaadai, gh, Idejai. smile.gif
Bellzy
Tiesi tur tu kludies.Tiesi par vecakiem wink.gif Un es ari nevelos teikt kapec.
Isabel Carmin fon Edelhain
un paturpinot - neticami,bet arī katrs cits pusaudzis uzskata,ka viņš ir unikālā sniegpārsliņa ar tādām problēmām kā nevienam citaml uz lielās pasaules. Neatkārtojamām. Lielākoties ne jau vārdā ir vaina, bet attieksmē.
Bellzy
Ta ir,ja.Bet es nezinu kapec tas izklausas itka jus uzskatitu mani par tadu biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
par pusaudzi? tāpēc ka esi wink.gif
Kikyou
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Jul 20 2010, 00:10) *

un paturpinot - neticami,bet arī katrs cits pusaudzis uzskata,ka viņš ir unikālā sniegpārsliņa ar tādām problēmām kā nevienam citaml uz lielās pasaules. Neatkārtojamām. Lielākoties ne jau vārdā ir vaina, bet attieksmē.

Ha, un tagad iedomājies, ka viņš agrā vecumā izvarots, vai arī joprojām tiek sists mājās, un tu te viņam saki, lai viņš beidz te kunkstēt, jo visiem ir problēmas. laugh.gif
Es tik saku, var jau būt arī nopietnāki iemesli, kāpēc savus vecākus nemīlēt par MAN NENOPIRKA IPODU, TĀTAD VIŅI MANI NEMĪL ;___;, un ar tādiem vārdiem patiešām jauzmanās.
Sigfa
var, bet rule of thumb ir, ka tīņi ir angsty. gluži kā iedomājoties "loli" mums mentālais imeidžš būs maza meitene ar puicisku figūru, taču

IPB Image
GM
Wait until your balls drop, un viss būs kārtībā.
Arts
IPB Image
Bellzy
Ta.Kamer man internets nav kartejo reizi atsledies.
Es velos pateikt visiem drosmigajiem minetajiem kapec es gribeju mainit vardu un uzvardu.Ka jau ieprieks teicu vienam vai diviem.Ka tas cilveks kludas.Negribejas teikt kapec.Bet lai mazliet apturetu jusu jautribu minet un mest savus minejumus seit.Izdomaju ka tomer pateiksu :3 Man mate ir mirusi un tevu nesmu redzejis kops ta laika.Tagat iespejams tev skiet ka tiesi tapec es velos mainit vardu.Bet patiesiba ne.Man par viniem ir praktiski vienalga.Jo tas viss notika 15 gadi atpakal.Ja zini cik man gadi tagat.Sapratisi biggrin.gif Vardu es velejos mainit tapec,ka man sis vards vienkarsi nepatik.Uzvardu es velejos mainit jo tas man ar diezko pie sirds negaja.Bet viens cilveks ielika linku ar pantiem vai kautko tadu.Un izradas,ka es varu mainit uzvardu tikai uz kada cita radinieka uzvardu.(Cik sapratu) Un tagat man ir cits iemesls mainit uzvardu! biggrin.gif Jo esmu palicis pedejais ar savu uzvardu.
Cerams ka tagat bus mazak fuslas ar Church ect tongue.gif
Piedodied ka nerakstu ar garumzimem.Man tilde neiet.Un negribas no googles visus vardus kopet biggrin.gif

P.S Isabel,nejau par manu vecumu biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.