Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Uzmanies...! Es jūtos mākslinieciska...
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Koneko
Spekulācija

IPB Image

FuschichO
Baigi normāli, man patīk, reti kurš sāk tik pieņemami.
Koneko
Pateicos, lai gan es nesāku. Apnika kopēt, gribas kaut ko radīt pašai.
Arta
Ir ok priekš pirmā posta, ļoti pieklājigi. ^^

Btw, man tavs šis darbs atgādināja vienu no maniem pirmajiem http://otaku.lv/uploads/20080802_803_otaku1.JPG :'DD Protams, viss ir savādāk, bet tā roka, ak` nostalgia.
Keydan
Zīmuļi \(^^)/
Koneko
Ar šo es jūtos nedaudz nofeilojusi, bet... vismaz ir jauki un krāsaini XD
(pirms postošanas mēģināju editot photoshopā, tāpēc izskatās drusku dīvaini)

IPB Image
Keydan
Holly crap vēl zīmuļi!!! biggrin.gif
HereFox
Man patīk zīmuļi! Vispār, man ļoti patīk tavs stils, var redzēt, ka ir piestrādāts un iesācēja arī vairs neesi. smile.gif Pašai ar taisnība, otrajā ir kļūdiņas, bet nu... to jau parasti var redzēt tik pēc pabeigšanas (vismaz manā gadījumā, noteikti XD) un tad jau vairs nav ko mainīt un tik jāskatās uz priekšu un jādomā, kā nākošajā visu izdarīsi vēl labāk.
... labprāt redzētu vēl kādu zīmējumu smile.gif
Koneko
QUOTE
Holly crap vēl zīmuļi!!!

JO ZĪMUĻI IR SUPER FORŠI! happy.gif


QUOTE
... labprāt redzētu vēl kādu zīmējumu

Ielikšu, kad uzzīmēšu un tikšu pie datora, lai ieskenētu ;3
Asuka
"spekulācija'' (priekš manis tas būtu darba nosaukums.) -
skaisti. var redzēt ka pie šī darba ir strādāts un piedomāts. man ļoti patīk krāsu salikums un toņu - ēnu spēles.
mani šajā zīmējumā visvairāk piesaista emocijas. perfekti attēlotas un tas darbiņam piedod tādu interesantu, nosacītu atmosfēru.
ja šo darbu esi zīmējusi pati nevis nozīmējusi vai izkrāsojusi lineart, tad cepuri nost.
vienīgās nepilnības, ko es saskatīju ir pārāk šaurie pleci un tajās vietās, kur galvas izlien ārā no lapas viņām kontūrlīnijas aizbrauc nedaudz šķībi. tās būtu tās lietiņas, pie kurām vajadzētu piedomāt.

"krāsainais darbiņš'' -
mīlīgi, pārdomāti, viss ļoti jauki, bet meitenei trūkst dvēseles. piemēram iepriekšējā darbā bija skaidras, saistošas emocijas, kuras iedod zīmētajiem cilvēkiem tā saukto dvēseli. vēl pietrūkst tās dzīvīgās formas. viņa izskatās nedaudz plakana (tieši gurnu un vidukļa zonā).
ieskatoties kakls šķiet nedaudz par garu, bet tas nav tik ļoti ievērojams.
priekšpusē krūtis vajadzētu ieēnot, tad būtu pavisam labi.
man ļoti patīk tas, ka mincītis neizskatās plakans. :3
runājot par krāsām, tikpat glītas, kā iepriekšējā darbā.

kopumā atstāji ļoti labu pirmo iespaidu. smile.gif gaidīšu vēl darbiņus. keep the level up!~
Koneko
QUOTE
ja šo darbu esi zīmējusi pati nevis nozīmējusi vai izkrāsojusi lineart

Viss, ko esmu šeit likusi, lieku un likšu, ir manis pašas zīmēts.

Šis nākamais darbiņš ir kaut kas līdzīgs veltījumam, jo šajā darbiņā ir gan kaut kas no manis (meitene-kaķis un īsā kleitiņa, kā arī emocijas), gan kaut kas, ko veltu kādam citam cilvēkam (garie un sarkanie mati).
Zīmējot šo, centos piedomāt pie ēnām un gaismām, lai tur, kur ir drēbes, tēls neizskatītos plakans.

IPB Image
Asuka

krāsas - ir, gaismas, ēnas - ir.
krūtis ir par zemu, t.i. būtu jābūt nedaudz augstāk. bet nu katram jau izpratne par visu ir savādāka.
viens elkonis ir augstāk par otru, bet to pat varētu norakstīt uz atšķirīgo roku stāvokli aiz muguras.

viens jautājums - ādas krāsa arī uz papīra izskatās tik brūna, vai tā ir skanera vaina? ja tāds ir oroģinālais tonis, prasās kaut kas gaišāks, lai vairāk tiktu izcelti rozie vaigi un ēnas.

kopumā - nice.
Koneko
QUOTE
viens jautājums - ādas krāsa arī uz papīra izskatās tik brūna, vai tā ir skanera vaina?

Nē. Tā ir Mana vaina, jo skeneris man visu ieskenē par daudz gaišu, bet es esmu nepraša un nemāku to pienācīgi izlabot uz datora.

Koneko
Koks

IPB Image

Kikyou
Šķiet mums kaut kas pilnīgi pretējs bija galvā skatot vārdu "koks". XD
ETM
FAIL.

Ja koks būtu ietriekts no priekšpuses, caurums (rēta) būtu lielāks, jo otrs gals ir daudz platāks, savukārt ja koks ietriekts no aizmugures, rēta būtu milzīga, dēļ atskabargas veida zaru izvietojuma.
FuschichO
QUOTE(ETM @ Jul 29 2010, 08:42) *

FAIL.

Ja koks būtu ietriekts no priekšpuses, caurums (rēta) būtu lielāks, jo otrs gals ir daudz platāks, savukārt ja koks ietriekts no aizmugures, rēta būtu milzīga, dēļ atskabargas veida zaru izvietojuma.


Nu bet, varbūt viņš izauga no iekšpuses.
Un ETM, Tu kādreiz atbildēsi uz PM vai nē? Man jau likās, ka Tu esi apsprādzis vai mētājies kādā grāvī.
Sigfa
QUOTE(ETM @ Jul 29 2010, 08:42) *

FAIL.

Ja koks būtu ietriekts no priekšpuses, caurums (rēta) būtu lielāks, jo otrs gals ir daudz platāks, savukārt ja koks ietriekts no aizmugures, rēta būtu milzīga, dēļ atskabargas veida zaru izvietojuma.


varbūt viņa ātri reģenerējas un caurums ātri aizaug, a? A? par to tu neiedomājies?
Koneko
QUOTE
FAIL.

Ja koks būtu ietriekts no priekšpuses, caurums (rēta) būtu lielāks, jo otrs gals ir daudz platāks, savukārt ja koks ietriekts no aizmugures, rēta būtu milzīga, dēļ atskabargas veida zaru izvietojuma.


Man nepatīk ķēpāties ar dramatiskām rētām un asiņu plūdiem. (Atzīšu - kādreiz patika, bet esmu izaugusi no tā vecuma.)
C'mon! Tas nav reālisms. Pat ne tuvu tam. Bet, ja tev tik ĻOTI vajag kaut kādu "loģisku" skaidrojumu, tad varu tikai ieteikt iztēloties, ka koks ir izaudzis meitenei cauri ļoti ātri, bet viņai pašai ir pārcilvēciskas reģenerēšanās spējas.

Arts
Tās laumiņas ķermenis ir šaušalīgi kroplīgs, un galva groteski liela, acis izvalbītas, lai attainotu sāpju izteiksmi, bet tās man liek šausmināties. Darbs ir dīvaini krāsains šai īpatnai ainai. Tas raisa divdomīgas jūtas, neparastas, netīkamas.
Isabel Carmin fon Edelhain
Principā skatoties uz darbiem, rodas sajūta, ka zīmuļu komplekts nav diez ko liels, pretējā gadījumā (tas gan arī attiecas uz nelielu komplektu) steidzami jāapgūst rotaļāšanos ar zīmuļiem. Atspīdumi pēc teorijas savā vietā, tomēr prasās pēc izteiktākām ēnām, ko varētu labi panākt kombinējot krāsas, kā piemēram oranžs,dzeltens un brūns vai sarkans atkarībā no vēlamā efekta. Tā uzreiz skats būs labāks pretēji mālēšanai ar vienu zīmuli.
Pirmajā zīmējumā attiecībā pret pirkstiem meitenes plauksta izskatās kā piepampusi un, protams, jau pieminētie pārāk šaurie pleci priekš tādas galvas.
Par pēdējo gribas vēl piezīmēt, ka asaras ir škidrums, kamēr šeit tās vairāk atgādina silikona hermētiķi, kas uzsmērēts nezkādu iemeslu dēļ. uz sejas. Ar asinīm situācija liekas labāka.
Starpcitu arī bez visām pārgudrajām Žopām (photoshop) var editēt bildi pēc iekanēšanas, ja ir Microsoft bilžu skatīklis. Augšpusē ir viegli saprotamas opcijas.
Godīgi uzreiz saku, ka tas stils nav paķerošs manā skatījumā, bet tas tikai personīgais viedoklis. Tomēr ir lietas kas patīk - kačcepure, kas izskatās padevusies un rozmatainā meitene gaišajā kleitiņā.
Practice makes perfect. Turpini zīmēt un uzlaboties.
3rdHalf
QUOTE(ETM @ Jul 29 2010, 08:42) *

FAIL.

Ja koks būtu ietriekts no priekšpuses, caurums (rēta) būtu lielāks, jo otrs gals ir daudz platāks, savukārt ja koks ietriekts no aizmugures, rēta būtu milzīga, dēļ atskabargas veida zaru izvietojuma.


"Trying to find a common sense in art is a FAILure itself."
Keydan
Srlsly it r dryad.
Koneko
Virtuālais cepums pirmajam, kas uzminēs, kas tas par anime varoni.
(Zīmēju uz photoshopA)

IPB Image
yukito-San
Diezgan pieklājīgas līnijas priekš Photoshopa.
No minēšanas gan šovakar atturēšos...

IPB Image
D.Gray-Man - Yuu Kanda


Re ka laikam tomēr atpazinu biggrin.gif
Koneko
QUOTE
D.Gray-Man - Yuu Kanda

Pareizi! *sit plaukstas* Tagad varu uzskatīt, ka vairāku stundu čakars ir vismaz atpazīstams ;D

QUOTE
Diezgan pieklājīgas līnijas priekš Photoshopa.

Vai tiešām? Man gan pašai šķiet pārāk drebelīgas, taču pagaidām nevaru tur neko diži līdzēt, jo man roka vēl drebelīga uz planšetes.
yukito-San


QUOTE
Pareizi! *sit plaukstas* Tagad varu uzskatīt, ka vairāku stundu čakars ir vismaz atpazīstams ;D

Patiesībā es uzminēju dēļ bildes nosaukuma, bet zināma līdzība ir. smile.gif

QUOTE
Vai tiešām? Man gan pašai šķiet pārāk drebelīgas, taču pagaidām nevaru tur neko diži līdzēt, jo man roka vēl drebelīga uz planšetes.

Uz planšetes??? Ak vai es pirmīt domāju ka tu zīmēji ar peli biggrin.gif Jo parasti ar peli zīmējot vajag stipri nopūlēties lai sanāktu tik taisni
Arta
Ā bet es būtu uzminējusi, hah. biggrin.gif

Nūm. Ir ok. ^^ :'D Sorry par labo komentāru, man šon daudz darāmā. :'D
Koneko
Cepums par atminēšanu aiziet Artai, jo yukito krāpās ar minēšanu

Anyway, ja šī ir mana galerija, tad jau es te varu likt arī pusnakts murgus uz photoshopA
Ticiet vai nē, bet šis arī ir fanarts

IPB Image
Tigra2
QUOTE(Koneko @ Aug 26 2010, 00:54) *



Man liekas, ka tas ir jaunais Bookman no D.Gray man. :3
Koneko
QUOTE
jaunais Bookman no D.Gray man

Pareizi X3 Oh, my, tas, ka var atpazīt, mani nenormāli iepriecina.

Esmu atvērta kritikai un ieteikumiem, lai uzlabotu kvalitāti tam, ko zīmēju uz datora.
Arta
Kritika + ieteikumi?
Tāam.

Ā un yay man cepums F YES!

Kur es paliku.
OH.

Man mazliet neiet pie sirds vienādās, biezās, melnās līnijas. Es ieteiktu kaut vai sākt zīmējumu kā tev ērtāk, ar šīm mazliet paviršajām līnijām, tad šīs visas līnijas salikt vienā layer. Tad layer`i uztaisīt ~50% redzamībā [jeb kā to nosaukt]. Tad jaunā layer`ī zīmēt mazliet tīrāk, balstoties uz apakšā vāji redzamajām sketchīgajām līnijām.
Tad tas ''lainārts'' būs mazliet ne tik acīs lecošs.
Tālāk, layerī zem šīm tīrākajām līnijām [starp sketchīgo layer un starp tīro lineart layer uztaisīt vēlvienu jaunu layer] sāc krāsot. Un pats krāsošanas process jau paliek tavā ziņā, kā ieiesies tā krāsošana tā arī.. jā! :'D
Vēl ieteikumi - maini otas biezumu, lai zīmējums ir mazliet.. labāks. Vienkārši labāk izskatīsies. Izmanto krāsu daudzveidību, nevis, piemēram, tikai sarkano un ēnām tumši sarkano, bet piejauc kādu silti oranžu toni un tumši vēsi zaļu pie ēnām un tamlīdzīgi.

Kādu programmu lieto? [Vnk tev tas brush settings ar taisno norauto galu man jau sāk krist uz nerviem. biggrin.gif Moš zināšu, kā nomainīt.]

Bet vispārīgi tev ir potenciāls! ^D^
Koneko
Paldies, Arta. Man ļoti iet pie sirds konstruktīva kritika, jo man ļoti gribas augt un attīstīties :3

QUOTE
Kādu programmu lieto?

Nu, pagaidām cīnos ar photoshop 7.0
Arta
Oh, tu riktīgi vēl augsi, ja nenometīsi malā zīmēšanu, mhm. ^^

Pamēģini fotōšopā atrast ''Brushes''. Pie ''Window''. Un tad pačeko vai kkur vari ieslēgt ''shape dynamics''.

Pačeko vēl te - http://www.photoshopessentials.com/basics/...brush-dynamics/
Noderēs. Jānoder! biggrin.gif
Koneko
Mēģināju sekot dotajām norādēm + pirmo reizi darbojos ar SAI + biju uz mirkli drusku īmo garastāvoklī

IPB Image

P.S. No sākuma gribēju likt fonu, bet tas izskatījās neglīti, tāpēc atstāju baltu.
Nothinga
Pēdējam jaukas, tīras līnijas, bet man, atzīšos, labāk pēc stila patīk abi D.Gray-man fanārti ^^ Bet tās ir tikai personīgās preferences happy.gif un, protams, arī tur var stilu krietni uzlabot, bet tam vajajdzīgas tikai prasmes un laiks.

Neslikts sākums šajā forumā ^^Veiksmi arī turpmāk!
Koneko
Domas un idejas - prātoju par tām, kad zīmēju šito.

IPB Image
Arta
Jau kaut kāda interesantāka ideja+izpildījums~ ^^
Tigra2
Man patīk krāsas un kompozīcija, līnijas arī ļoti glīšas, droši vien esi izmantojusi vektoru līnijas. :3
Vienīgais, iesaku ēnot ar nedaudz tumšāku krāsu, savādāk tāds plakans izskats, bet visādi citādi, ļoti labi izskatās. Patīkams stils tev veidojas. ^.^
Koneko
QUOTE
droši vien esi izmantojusi vektoru līnijas

Es neizmantoju nekādas vektoru līnijas. Ar līnijām es rīkojos ļoti vienkārši, par cik neesmu īsti pārliecināta par rokas precīzumu uz planšetes, - pietuvinu zīmējumu uz 200% un velku pāri skicei ar 2. izmēra otu.


Paldies par jaukajiem komentāriem :3
Koneko
SCREW INSPIRATION! SHE WILL RAPE YOUR SOUL :3

IPB Image
Koneko
Aura

IPB Image
FuschichO
It kā jau viss būtu labi, bet zini, kāpēc tomēr nav? Kakls ir slīps. Aha. Pagrozies spoguļa priekšā
Koneko
Viņam šķība mugura. Jā, jā... ;D

P.S. Bet, ja nopietni, tad tagad arī redzu savu kļūdu. Paldies.
yukito-San
Man patīk ap kaklu apsietā lupatiņa.
Rozes arī izskatās pēc rozēm.
Koneko
Ārišķības

IPB Image
El4an
vizuāli tīri labs, protams, ir kur piesieties, bet nu..tāds neinteresants, vienmuļš sanacis.. iesaku tev savos darbos attēlot vairāk emocijas un/vai kustības
Koneko
QUOTE
emocijas un/vai kustības

Man nav emociju, un es nemēdzu lieki kustēties


IPB Image
Nothinga
Hee, pēdējais (lielais, nevis mazais skičuks XD) izskatās jau tīri labi, neko teikt. Var redzēt, ka pamazām progresē ^^

Ja negribas zīmēt ksutības un emocijas tik ļoti, tad iesāku trenēties sīkumos, detaļās, rakstos un motīvos, ko darbā izmantot. Arī 'stīvs' tēls var kļūt dzīvāks, ja tam apkārt ir detaļas un dažādi nieki. Tas gan aizņem daudz laika ^^' Bet var manīt, ka uz to pusi jau mazleit centies sliekties.

Turpini un mēģini tālāk! Tas ir viss ar ko varu pateikt ^^
Koneko
Ļoti sen neesmu neko šeit likusi, tāpēc...

Ziemassvētku/Jaunā gada kartiņas!

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.