Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Working
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Kaede
Žanri: komēdija, slice of life

Plots: 16 gadīgais Souta Takanashi uzsākt darbu restorānā Wagnaria, nemaz nenojaušot, ka šajā vietā katrs darbinieks ir dīvains. Viņa kolēģi ir Pupura Taneshima, kas ir īsa auguma un nereti tiek uzskatīta par sākumskolas skolnieci, lai gan patiesībā ir gatu vecāka par Souta kun; Inami san, meiteni, kurai ir vīriešu fobija un kura regulāri iekausta Takanashi; Todoroki- meiteni, kas regulāri nēsā gar sāniem katanu un vienmēr dara visu, ko viņai lūdz restorāna menedžere, 28 gadus vecā Kyoko, kuras vienīgais prieks ir ēšana.

Esmu tikusi līdz astotajai sērijai, sākums ļoti patika. Domāju noskatīties līdz galam. Un opening ir tāds pozitīvs! happy.gif
Sigfa
pirmās divas sērijas noskatījos, izskatijās pēc kārtējās 1 čalis - 10 meitenes animes un beidzu skatīties.
Kaede
Šajā anime ir vēl trīs čaļi, bez Takanashi (vai Katanashi? Nu es ar jaucu!). Taisnība, te gan ir vairāk meiteņu. laugh.gif

Es turpināšu skatīties, redzēs, kas iznāks.
Church
3 Chalji ar saviem gljukiem, un chiki ar veel savdabiigaakiem psihes sashkjiebieniem. Spilgti nenormaali chari. Daudz maz liekas baudaams.
Arts
Gribu piebilst, ka noskatījos trīs sērijas no šova, un man tas likās ļoti debīls. Kāpēc?! Tas ir slice of life, tur ir meitenes un apt džeki, tur ir kolorīti, uni kāli čari, tur ir skuķis, kurai ir androfobija smagā formā, skuķis, kurai ir sava personīgā banda, kas piesaista klientus ātrās ēdināšanas restorānam, pundurskuķītis, lolitips ar tesmenīgiem buferiem, optimistiska meiča ar katanu, un tie džeki, kuri izskatās pēc gejiem.
Varu sākt ar to, ka man nepatika galvenais chars, kurš mīl miniatūras lietas. Stulbi, ka chariem vajag iepīt kādas dabas (ne) dotas pilnības, lai izceltu viņu raksturus.

Kāpēc hamburgers tiek pasniegts kā cepta gaļa, pārlieta ar mērci!? Tas ir hamburgers FFS! No Hamburgas! Kotlete uz pusēm pārgrieztā bulkā!
Niks
QUOTE(Church @ May 25 2010, 14:58) *

3 Chalji ar saviem gljukiem, un chiki ar veel savdabiigaakiem psihes sashkjiebieniem. Spilgti nenormaali chari. Daudz maz liekas baudaams.

+1 vienīgi visnotaļ baudāms nevis tikai daudz maz.
Ginta
QUOTE(Arts)
Kāpēc hamburgers tiek pasniegts kā cepta gaļa, pārlieta ar mērci!? Tas ir hamburgers FFS! No Hamburgas! Kotlete uz pusēm pārgrieztā bulkā!

ハンバーガー [hambāgā] (n) hamburger (on a bun), (P)
ハンバーグ [hambāgu] (n) hamburger (meat, no bun), (P)
Hikaru
Es pirmās 3 sērijas biju noskatījies un tomēr tālāk nesāku. Ja tur būtu mazliet vairāk psihiski nelīdzsvarotu cilvēku vai kaut kā mazliet trakāk, tad daudz maz labprāt noskatītos. Bet pēc Seto no Hanayome, šis seriāls liekas tāds viduvējs, kuru varētu itkā noskatīties, bet varētu arī neskatīties. Es izvēlējos neskatīties tālāk.
Niks
Vispār jau tur visi čari ir vairāk vai mazāk jukuši (Takanashi ar savu minicon ir viens no veselākajiem), turklāt ar laiku nāk klāt vēl viņa māsas, priekšnieks un vēl viena nenormālā.
Protams, ar Seto no Hanayome sacensties ir faktiski neiespējami, pagaidām vienīgi Ichiban Ushiro no Daimaou, šķiet, ep 06, kur bija drusku Seto no Hanayome stila macho animācija (vairums gan salīdzina ar Tengen Toppa Gurren Lagann).
Keydan
Lolies - check
Humour - check

Watchable :3

Edit:

I f*cking knew it... on-sen epizode... līdz pīlna klishe palik tikai plūdmalas epizode...

Edit...

Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......................
Church
Taa. Beidzies. Ja nebuus S2, tad atcereeshos, kaa labu shovu. S2 imho sabojaas, kaa viss, kas vilkts par ilgu, jo vecie gagi pieeedas, buudami par biezhu atkaartoti.
Keydan
QUOTE(Church @ Jun 29 2010, 13:50) *

Taa. Beidzies. Ja nebuus S2, tad atcereeshos, kaa labu shovu. S2 imho sabojaas, kaa viss, kas vilkts par ilgu, jo vecie gagi pieeedas, buudami par biezhu atkaartoti.


+1
ETM
QUOTE(Keydan @ Jun 29 2010, 23:45) *

QUOTE(Church @ Jun 29 2010, 13:50) *

Taa. Beidzies. Ja nebuus S2, tad atcereeshos, kaa labu shovu. S2 imho sabojaas, kaa viss, kas vilkts par ilgu, jo vecie gagi pieeedas, buudami par biezhu atkaartoti.


+1

-1


Jau labu laiku nav patikuši tāda veida šovi.
Keydan
QUOTE(ETM @ Jun 30 2010, 08:29) *

QUOTE(Keydan @ Jun 29 2010, 23:45) *

QUOTE(Church @ Jun 29 2010, 13:50) *

Taa. Beidzies. Ja nebuus S2, tad atcereeshos, kaa labu shovu. S2 imho sabojaas, kaa viss, kas vilkts par ilgu, jo vecie gagi pieeedas, buudami par biezhu atkaartoti.


+1

-1

Jau labu laiku nav patikuši tāda veida šovi.


No love in your heart... no love.

IPB Image
Niks
Wow, +100 Keydan also cepums no manis par WAH darbu popularizēšanu.
BTW, es ceru, ka būs otrā sezona. >_<
Kaede
Šis gabals patika. Jāsaka, ka pat diezgan patika. Paspēju pierasts pie Inami san sišanas Kata... Takanashi kun. laugh.gif Un jā, Poplar man sajauca galvu un es pēkšņi vairs neatceros, kāds tad bija jāmā īstais vārds.

Kopumā ļoti skatāms atpūtas šovs.

Es reizē gribētu un negribētu otro sezonu. Zinu, ja būs, tad tas visu sabojās. Bet, no otras puses, es labprāt paskatītos vēl šito.

Starp citu, es esmu vienīgā, kurai šķiet, ka pilnīgi-normālajai-meitenei-kuras-vārdu-es-neatceros, kas seriālā parādījās kādā priekšpēdējā epizodē, tika veltīts nežēlīgi īss ētera laiks? rolleyes.gif
Lars
šis bija viens no šā pavasara galvenajiem skatāmgabaliem happy.gif vēl tik ar vienu aci skatos līdz alķīmiķu otrajai versijai un gigantu nonešanai..
Church
Kljuudiijos savaa mineejumaa, ka S2 sabojaas. Vismaz pirmaas divas epas no jaunaas sezonas raada, ka labu gagu starp tik nenormaaliem chariem veel var uzgjenereet pietiekoshi smile.gif
Church
Taa. S2 beigusies sad.gif.
Liidz pashaam beigaam - good stuff, gimme MOAR!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.