Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Politika
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
FuschichO
Tātad, for the sake of massive lulz, es nolēmu kļūt par jauno Latvijas imperātoru un uztaisīt impēriju, apvienojot LV EST un LT.
Tas lai dzīve interesantāka utt.
Sākumā bija doma par partijas aizgādni ņemt Ktulhu, bet tad padomāju, ka vajag kaut ko LV kultūrai tuvāku un saprotamāku. Vai tomēr ne?

Drīz rekrutēšu biedrus. wink.gif Mēs varētu būt kā Igaunijas Neatkarīgā Rojālistu Partija

IPB Image
Yanka_ronin
QUOTE(FuschichO @ May 20 2010, 23:17) *

Tātad, for the sake of massive lulz.


PffffffffffffffkhkhkhkhkhhhhaaaaaaaaaahahahahahahaahAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHHHHHHHHH
HRUKAHAHAHAHAAHRUKAAHAHAHAHARUKRUKRUK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bet nopietni, kas šitas tāds? Te jau pat Zušulācis ar zušu austiņām ir labāks par ktulhu.

Vēl viens (AŠ)^3? XD
Arts
IPB Image
Cthulhu ar Baltiju nepietiks.
Sērfijs
Ja vien tas netiks pamatīgi maskēts un Ktulu nevadīs partiju no aizkulisēm, tad viņa ģīmetne varētu aizbaidīt potenciālos vēlētājus. Šaubos, ka tikai ar seno dievu kultu pietiks, lai tiktu saeimā.
Arts
Ar interneta fenomenu palīdzību Ktulu ir ticis popularizēts, mūsdienu jauniešiem tas pat patīk. Mēs varētu izveidot pozitīvas kampaņas par Ktulu un pārdot merčendaisu, cilvēki nedomātu,ka viņš ir ļauns, viņam tikai vajag dvēseles. Godīgu, apzinīgu pilsoņu dvēseles.
IPB Image
Keydan
BAD IDEA!!!

Igauniju neņem.

Labāk jāizgudro timemachine, un pārtaisīt Latviju pagātnē. Labāki gadi šīm nolūkam būtu 1200, 1920, 1991.

Latvijai taču nav nakotnes. Un imperators nav vajadzīgs.
GM
Pierādījumi liecina, ka vienīgais, kam nav nākotnes, esi tu, puikiņ.
Bellzy
Es labprāt būtu šitās fuslas biedrs.Izklausās ka būs jautri.
FuschichO
Es domāju, ka varētu savākt pietiekami daudz biedrus un pat tik daudz, lai varētu samaksāt par startēšanu vēlēšanās. Ls 1000 needed :< Kas gan tiešām ir daudz, bet ne tad, ja vienojamies kopīgiem spēkiem, teiksim, kādi 500 cilvēki (izklausās nereāli). Tieši tāpēc vajag labu mascot character utt. Lai ir laba un efektīga reklāma un lai cilvēki gribētu iesaistīties.
Galvenais nav uzvarēt. Galvenais ir pasmieties, tā man domāt. Politika šeit tāpat ir smieklīga, kāpēc gan nepapriecāties?

Nu tad kā- nevienam nav nekādas idejas ar ko aizvietot Ktulu?
Kikyou
Sakāmā man nav, bet kaut ko no sevis te atstāt gribās, tāpēc, rau, arkls!
IPB Image
FuschichO
Sarkanā arkla partija... izklausās komunistiski!!! Tas pavisam nesaskan ar manu imperiālistisko nostāju.

Es vēl domāju, ka mēs varētu mēģināt pakļaut Krieviju. *notrauš putekli no pleca*
Keydan
Saldskabmaize?
FuschichO
Kikyou vai Tigra varētu, lūdzu, uzzīmēt pārliecinošu saldskābmaizi? Ja nu tomēr izdodās!
Kikyou
Slinkums zīmēt.
IPB Image
ETM
Gudri dirst nav malku cirst.

Sapņi par visvarenību kam nav nekāda reālistika pamata piederas pie fan fiction sadaļas, lai visiem nav jalasa šie murgi.
FuschichO
Ak vai, kādi jūs garlaicīgi un neattapīgi *vemj*
Arts
Sastādi fakino partijas plānu, tad dod mums te visiem vemt!
Koneko
pikaču partija
bafina

Būs grūti, jaunas partijas neizceļas, reklāmas un pazīstamības trūkuma dēļ. But you can try it just for fun... nu tikai naudiš vajadzīgs. Mērķi, kā sasniegt (plāns). Būtu interesani... Bet tu to nopietni, F? Gribētu čakarēties, tā pat pie šprices vecie tiks... kam naudiš ir.
FuschichO
QUOTE(bafina @ May 24 2010, 03:45) *

Būs grūti, jaunas partijas neizceļas, reklāmas un pazīstamības trūkuma dēļ. But you can try it just for fun... nu tikai naudiš vajadzīgs. Mērķi, kā sasniegt (plāns). Būtu interesani... Bet tu to nopietni, F? Gribētu čakarēties, tā pat pie šprices vecie tiks... kam naudiš ir.


Tas ir for fun. Tikšana parlamentā pat nav paredzama. Ja iekļūtu, tad būtu tāds... "ups"
Hikaru
Jā, tas protams varbūt būtu forši. Tikt pūlī uz bazaru, sēdēt un algu par to saņemt.
Bet tomēr cirkā piedalīties negribās. Esmu eksperts nevis politiķis, tāpēc atturēšos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.