Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Photos from Animefest7
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
aigarius
My photos from Animefest 7 are coming up to http://www.flickr.com/photos/aigarius/sets...57623984654192/
I was the guy that was sitting on the left side of the stage most of the time. wink.gif Unfortunately, they are uploading very slowly due to size (full size photos) and quantity (610 photos from both days, after filtering out the bad ones). I hope the upload will finish before tomorrow morning.

Update: All done uploading now. Enjoy . smile.gif
rebelstrik
IPB Image
IPB Image

DOWNLOAD Pr0n PACK HERE

all credit goes to my bro
Haikis
Wau! Vēlos uzzīmēt briļļaino meiteni anime stilā! Kā viņu sauc?
Ayumi
woa, piramīdgalva ir patiešām awesome ohmy.gif smile.gif

p.s- kas viņu kosplejoja? sagribējās pafočēt. tongue.gif
Kāpslis
QUOTE(Haikis @ May 7 2010, 09:24) *

Wau! Vēlos uzzīmēt briļļaino meiteni anime stilā! Kā viņu sauc?


Ugh...creepy stalker
Haikis
Jā krīpī stalker biggrin.gif Ar krītiņiem skraida apkārt!
aivvv
damn man tiessaam zzeel ka netiku

ggeorallijs protams bija krutaaks bet atceroteis kaadi bija pirmie festi ssis ir kaa everests pret gaizinnu blink.gif
Kāpslis
QUOTE(aivvv @ May 12 2010, 02:23) *

damn man tiessaam zzeel ka netiku

ggeorallijs protams bija krutaaks bet atceroteis kaadi bija pirmie festi ssis ir kaa everests pret gaizinnu blink.gif

Aivvv, man tiešām šķiet, ka tu esi par vecu tādām nodarbēm. Tīnītes visdrīzak nodomātu, ka tu esi kaut kāds izvirtulis, ja mēģinātu tur ar viņām čatot.
Hikaru
QUOTE(Kāpslis @ May 14 2010, 00:06) *

QUOTE(aivvv @ May 12 2010, 02:23) *

damn man tiessaam zzeel ka netiku

ggeorallijs protams bija krutaaks bet atceroteis kaadi bija pirmie festi ssis ir kaa everests pret gaizinnu blink.gif

Aivvv, man tiešām šķiet, ka tu esi par vecu tādām nodarbēm. Tīnītes visdrīzak nodomātu, ka tu esi kaut kāds izvirtulis, ja mēģinātu tur ar viņām čatot.

Jā Aivvv, vajadzēja uzreiz iet uz animefestu. Par vecu tu tam georallijam esi.

Labi foto. Biju abas dienas. Cosplay gājienā gan likās, ka bija mazāk coplayotāju nekā pagājušā reizē, kad gāja uz parku pie Raiņa pieminekļa (kaut tad bija siltāka, saulaināka diena).
Pirmā dienā vislielākā uzmanība bija Silent Hill cosplayam. Tik kvalitatīvi tērpi! Ļoti iznteresanti bija apskatīt tuvumā - smuki asins plankumi un rētas sazīmētas pa medmāsas kājām.
Trtinity Blood cosplay otrā dienā bija superīgs. Būs kādreiz jānoskatās šī anime beidzot.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.