Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Baka to Test to Shoukanjuu
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Keydan
IPB Image

Main Title: Baka to Test to Shoukanjuu
Type: TV Series, 13 episodes
Year: 07.01.2010 till 01.04.2010
Categories: Action, Comedy, Contemporary Fantasy, Harem, School Life, Seinen - similar
Rating: 7.56 (by AniDB)

Story:

Based on a light novel series by Kenji Inoue with illustrations by Yui Haga. The light novel series, which debuted in 2007, is set in a school that strictly stratifies students, and the comforts of their classrooms, by test scores. The lowest ranked class rallies to use experimental fantasy summoned monsters to battle the higher ranked classes for school supremacy.


P.S.
Nu atkal, man gan likas ka nu ļoti smeklīga animu. Pop-culture ref, pseudo-gey-joki, un classiskie school-life joki. Harema tur itka nav...

-8/10

Skreens:
IPB Image get the ref? :3
IPB Image
IPB Image
IPB Image

LeoR
Lai arī angļu valodu nesaprotu, pie kategorijas tomēr izdevās saburtot Harem.
Keydan
QUOTE(LeoR @ Apr 9 2010, 20:49) *

Lai arī angļu valodu nesaprotu, pie kategorijas tomēr izdevās saburtot Harem.


2 cilvēki kas cenšas dabut viena stulbeņa uzmanību - nav harems sleep.gif
Kaede
Noskatījos šo anime. Ļoti patika. Galvenais varonis Akihisa ir īstens idiots un es vienmēr smējos par to, ka viņa labākais draugs prata to ideāli izmantot. biggrin.gif
Vispār, gandrīz katrā sērijā smējos par jokiem. happy.gif
Mans mīļākais tēls laikam ir Hideyoshi. "Washi wa otoko ja" laugh.gif Kā man patika, kad vienā sērijā viņiem bija jāiet pārģērbties, un bija atsevišķi džeku ģērbtuves, meiteņu ģērbtuves un Hideyoshi ģērbtuve. biggrin.gif
Ja vēlies pasmieties un jautri aizvadīt laiku- šo anime ir vērts skatīties.
Keydan
IPB Image
Kaede
Ō, es atcerējos Hideyoshi māsas pirmo parādīšanos un pārējo komentārus: Ā, Hideyoshi, tu beidzot esi nolēmis atzīt savu patieso dabu! laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.