Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Yo, fellow otakus
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Koneko
Varbūt kāds vēl atceras, kā (kaut kad ap Ziemassvētku laiku) es arī šajā forumā prasīju izpalīdzēt sava ZPD gatavošanā, lūdzot Jums aizpildīt savu aptauju. (Atgādināšu, ka tēma bija "Anime popularitāte Latvijā")
Nu lūk, ir jau kāds laiciņš pagājis, un man ienāca prātā, ka varbūt kādam šeit būtu interesanti uzzināt, kā tad man veicās.
Par savu darbu skolā es saņēmu 10, prezentēju to arī skolas ZPD konferencē, un ceturtdien es uzstāšos arī Pļavnieku ģimnāzijā rajona/pilsētas (šogad ir jauna kārtība, tāpēc man nav īsti skaidrs, kas tas īsti ir) līmenī, kā savas skolas pārstāve kulturoloģijā.

Peace~
JnVbt
tad jau forši ka tev viss tik labi izdevās rolleyes.gif
Arts
Nu malacis, malacis, parādi visiem....animi. wink.gif
IPB Image
JnVbt
QUOTE(Arts @ Mar 23 2010, 20:24) *

Nu malacis, malacis, parādi visiem....animi. wink.gif
IPB Image

ei nu ei! nevajag būt tik īgnam tongue.gif
Koneko
Ak, cik gan atsvaidzinošs ir šis cinisms! Mmmm... Es to varētu uzņemt skābekļa vietā
Tramvajs
Neņem Artu galvā, viņš īstenībā ir jaukāks pat par mani!
Isabel Carmin fon Edelhain
Mazliet paarsteigums, bet tomeer ir patiikami, ja cilveeks njem nopietni un straada pie izveeleetaas teemas pat ja visiem apkaatr taa liekas nekam nederiiga. Grats ^^
anti
IPB Image
ETM
IPB Image
Sērfijs
IPB Image
Koneko
IPB Image
Sigfa
IPB Image
ShinChan
Welcome to otaku.lv, where every thread is a image thread
fuzz
runajot par ZPD, vieteja avize pamaniju ka no salaspils vidusskolas uz valsti tiek virzits ZPD ar nosaukumu "mangas stila zimeto darbu analize" (vai kas tamlidzigs~)

animenerds iekaro valsti!

kakene
Njaa.. tulit kads dabus biggrin.gif fuzzz.. es esmu no S-pils biggrin.gif un ja es 4-dien eju uz REGIONU biggrin.gif
IPB Image

injansoul sveicu tevi tongue.gif
IPB Image
ShinChan
QUOTE(kakene @ Mar 24 2010, 15:13) *

...

More like this

IPB Image
Koneko
QUOTE(fuzz @ Mar 24 2010, 14:31) *

runajot par ZPD, vieteja avize pamaniju ka no salaspils vidusskolas uz valsti tiek virzits ZPD ar nosaukumu "mangas stila zimeto darbu analize" (vai kas tamlidzigs~)

animenerds iekaro valsti!


Vispār man teica, ka arī man šeit pat, Rīgā būs konkurencē vēl viens darbs par anime, tā kā... Tas liek aizdomāties...
Kikyou
QUOTE(ShinChan @ Mar 24 2010, 11:41) *

Welcome to otaku.lv, where every thread is a image thread

Kā man tas jau piegriezies!

*čīk čīk čīk*
fuzz
QUOTE(kakene @ Mar 24 2010, 15:13) *

Njaa.. tulit kads dabus fuzzz.. es esmu no S-pils un ja es 4-dien eju uz REGIONU


negaiditi rolleyes.gif

nu lai labi iet regiona, un tad uz prieksu ienemt valsti (vismaz kadu naudu dabusi laugh.gif), kas ir darba vaditajs ja nav noslepums? gribetos zinat kura nu ar animu "aizraujas"
edg
QUOTE(Kikyou @ Mar 24 2010, 16:14) *

QUOTE(ShinChan @ Mar 24 2010, 11:41) *

Welcome to otaku.lv, where every thread is a image thread

Kā man tas jau piegriezies!

*čīk čīk čīk*

Tas ir pluss. Nezinu, kaa tev, bet manaam aciim burti saak piegriezties. Bildees nav jaadomaa, nav jaapuulas, peec nokluseejuma nekaada kvalitaate netiek sagaidiita.
IPB Image
Keydan
QUOTE(ShinChan @ Mar 24 2010, 11:41) *

Welcome to otaku.lv, where every thread is a image thread


IPB Image

Is that so bad? huh.gif

/picture unrelated
Arts
Tūkstoš vārdu nespēj aprakstīt bildi. Bildes ir interesantākas, dažreiz jautrākas, kodolīgāk spēj izteikt domu. Apnicīgi ir tad, kad bildēs ir sastopams notrulis humors vai izmantota veca mēme, tad tas jau var atgādināt imedžboārdu.

QUOTE
Welcome to otaku.lv, where every thread is a image thread

Check ur grammar.

ShinChan
QUOTE(Arts @ Mar 24 2010, 23:56) *

Tūkstoš vārdu nespēj aprakstīt bildi. Bildes ir interesantākas, dažreiz jautrākas, kodolīgāk spēj izteikt domu. Apnicīgi ir tad, kad bildēs ir sastopams notrulis humors vai izmantota veca mēme, tad tas jau var atgādināt imedžboārdu.

Visbiežāk jau šis, plus dažam šķiet, ka izteikties bildēs, kas sakasītas no spoki.lv vai vienas dienas /b/ apmeklējuma ir obligāta prasība, lai piedalītos kādā no šī foruma diskusijām.

QUOTE(Arts @ Mar 24 2010, 23:56) *

Check ur grammar.

Gramer naci, go puck jourself
ETM
QUOTE(ShinChan @ Mar 25 2010, 09:20) *

QUOTE(Arts @ Mar 24 2010, 23:56) *

Check ur grammar.

Gramer naci, go puck jourself

Vispār šajā gadījuma es piekrītu Artam, jo ja jau esi sadomājus latviešu valodā runājoša forumā bārstīt gudrības svešvalodās, tad pārliecinies, ka neapkauno sevi ar šīs svešvalodas nezināšanu.
ShinChan
QUOTE(ETM @ Mar 25 2010, 18:21) *

QUOTE(ShinChan @ Mar 25 2010, 09:20) *

QUOTE(Arts @ Mar 24 2010, 23:56) *

Check ur grammar.

Gramer naci, go puck jourself

Vispār šajā gadījuma es piekrītu Artam, jo ja jau esi sadomājus latviešu valodā runājoša forumā bārstīt gudrības svešvalodās, tad pārliecinies, ka neapkauno sevi ar šīs svešvalodas nezināšanu.

Labi, ka vismaz valsts valodai tik bargas prasības netiek izvirzītas, citādi forums būtu jāklapē ciet.
Koneko
Šodien noprezentēju darbu.
Saņēmu atzinību rajonā.

Nē, ir jau labi - es pati zinu, ka FAIL

Bet pēc manas prezentācijas aplaudēja divas reizes. (pārējiem knapi vienu)
Arts
QUOTE
Šodien noprezentēju darbu.
Saņēmu atzinību rajonā.

Nē, ir jau labi - es pati zinu, ka FAIL


Es zinu Tavu sāpi. Šodien saņēmu atzinību par informātikas rajona olimpiādi, man tikai viens punkts pietrūka līdz trešajai vietai. sad.gif Man drusku aplaudēja un iedeva lapu un pildspalvu. unsure.gif
edg
QUOTE(Arts @ Mar 25 2010, 21:17) *

...iedeva lapu un pildspalvu. unsure.gif

Shitaadas veertiigas balvas tikai kriizes laikaa.
ETM
QUOTE(Arts @ Mar 25 2010, 21:17) *

QUOTE
Šodien noprezentēju darbu.
Saņēmu atzinību rajonā.

Nē, ir jau labi - es pati zinu, ka FAIL


Es zinu Tavu sāpi. Šodien saņēmu atzinību par informātikas rajona olimpiādi, man tikai viens punkts pietrūka līdz trešajai vietai. sad.gif Man drusku aplaudēja un iedeva lapu un pildspalvu. unsure.gif

Holy f.ck, pildspalvu?
Man par pirmajam vietam rajonā ne sūda nedeva savā laikā.
Koneko
Nu mani aplausi bija viss, ko es saņēmu, kas būtībā līdzinās... Nekam dry.gif
Bet tas otrs darbs par anime wnk... *&#4%@*
Keydan
QUOTE(Arts @ Mar 25 2010, 21:17) *

QUOTE
Šodien noprezentēju darbu.
Saņēmu atzinību rajonā.

Nē, ir jau labi - es pati zinu, ka FAIL


Es zinu Tavu sāpi. Šodien saņēmu atzinību par informātikas rajona olimpiādi, man tikai viens punkts pietrūka līdz trešajai vietai. sad.gif Man drusku aplaudēja un iedeva lapu un pildspalvu. unsure.gif


Hurr Durr! Arts ir "model student"! laugh.gif

P.S.
Nezinu kadas pildspalvas ir tagad, but tolaik they sucked ass.
Toties gramatu arī ievdeva...
fuzz
Es treknajos gados sanemu 20ls par sudraba zpd valsti, yee
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.