Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Best game ever.
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Arta
http://armorgames.com/play/5379/sushi-cat

Jūsu domas par flash spēlēm?

Man uznāca un sāku čekot newgrounds, tur diezgan radoši tautieši, cik saprotu. Taisa visādus flash brīnumus +etc.

Varbūt tev ir kāda iesakāma? Ak šī vienkāršā laika nosišana..
Ayumi
Vispār flash geimus nespēlēju, bet nu Robot Unicorn Attack ir vienkārši ūūūberawsumm.
Keydan
HELL NO!

THIS IS THE BEST GAME EVER!
Kaede
Ō jā, sushi kaķis ir vnk super spēle! laugh.gif Tikai man parasti ātri apnīk, xD Un sagribas austrumu ēdienu.

Vispār dažreiz mēdzu spēlēt flash spēlītes. Kad galīgi nav ko darīt un īsti neko negribas. smile.gif
Arta
QUOTE(Keydan @ Mar 22 2010, 11:47) *


fudge. I s.ck @ it!
But at least it is cute and with rainbows. ;D; ..until the part where the unicorn BLOWS.
Arts
Better game
Arta
Naah.. I have to press too many buttons + I have to think. Almost.
Keydan
QUOTE(Arts @ Mar 23 2010, 20:28) *


+1

Superb games are superb! biggrin.gif
Keydan
THIS GAME IS TOO AWESOME
Koneko
Es parasti nespēlēju šitādas flash spēles, bet tā sushi neko spēle ir wnk super-forša :3
Arta
QUOTE(injansoul @ Mar 28 2010, 19:21) *

Es parasti nespēlēju šitādas flash spēles, bet tā sushi neko spēle ir wnk super-forša :3



same here. ^^
Arts
Much better game
Kikyou
QUOTE(injansoul @ Mar 28 2010, 19:21) *

Es parasti nespēlēju šitādas flash spēles, bet tā sushi neko spēle ir wnk super-forša :3

Es aizvakar pateicu Tigrai, kā es izrunāju vārda vienkārši saīsinājumu, ja tas ir rasktīts ar dubultvē un viņa ļoti smējās.
Tigra2
QUOTE(Kikyou @ Apr 1 2010, 11:49) *

Es aizvakar pateicu Tigrai, kā es izrunāju vārda vienkārši saīsinājumu, ja tas ir rasktīts ar dubultvē un viņa ļoti smējās.


Jo tas izklausījās smieklīgi. XD es pat nemāku izrunāt ''wnk''
ETM
QUOTE(Tigra2 @ Apr 1 2010, 14:24) *

QUOTE(Kikyou @ Apr 1 2010, 11:49) *

Es aizvakar pateicu Tigrai, kā es izrunāju vārda vienkārši saīsinājumu, ja tas ir rasktīts ar dubultvē un viņa ļoti smējās.


Jo tas izklausījās smieklīgi. XD es pat nemāku izrunāt ''wnk''

Wank. Kas tur sarežģīts?
Church
Ja gruuti izrunaat wank, tas ir wnk psc kr4. Var lietot vienkaarshaaku transkripciju, un teikt 'fap'.
Arts
IPB Image
Sigfa
heh, man, kad provēju izrunāt, sanāca "wink".

IPB Image
Kikyou
Nē, nē un nē!
To ir jāizrunā tā kā vienkārši, bet ar angļu izrunu. Wienkarsh.
Arta
I don't get it. The. Point or whatnot.

<-- I'm with stupid.
Church
paskaidroju buutiibu tiem, kas armijaa.
w lietoshana v vietaa un tamliidziigas stulbiibas naak no slinkiem tiinjiem, kas velta pusi savas dziives tik essentuaalai nodarbei, kaa sms suutiishana (ar pavadoshu peso diedeleeshanu no vecaakiem zelta zivtinjas atjaunoshanas karteem), kas komplektaa ar augoshu slinkumu radiijis tradiicijas savaa starpaa stulbi saiisinaat ar piemeeram cipariem burtu vietaa, vai mineeto w v vietaa (saliidzini, cik reizhu jaaspiezh pogas uz mobiilaa telef. klaviatuuras viena un otra burta uzrakstiishanai). Taa kaa sliktais aatri pieliip, izplatiiba shim marazmam sit augstu vilni. Tad, kad shie tiinji meegjina savus pieradumus paarnest arii visos citos komunikaaciju meedijos, piemeeram t.sk. - shajaa forumaa, tas cilveekiem, kuri nav aplipushi ar sho kretiinismu, rada antipaatijas, objektiivu veerteejumu par wnkaarshistu jaunumu, zemo IQ, dziives neesamiibu aarpus SMS un lielisku meerkji izsmieshanai. smile.gif
Kikyou
Saka cilvēks, kurš nepazīst ne lielos burtus, ne garumzīmes!!
Sushi
QUOTE(Kikyou @ Apr 2 2010, 12:38) *

Saka cilvēks, kurš nepazīst ne lielos burtus, ne garumzīmes!!


Komentārs vietā!
Church
Ir gan garumziimes, gan miikstinaajuma ziimes. Translitaa protams. Nepaziistams jeedziens?
Koneko
QUOTE
shie tiinji meegjina savus pieradumus paarnest arii visos citos komunikaaciju meedijos, piemeeram t.sk. - shajaa forumaa, tas cilveekiem, kuri nav aplipushi ar sho kretiinismu, rada antipaatijas, objektiivu veerteejumu par wnkaarshistu jaunumu, zemo IQ, dziives neesamiibu aarpus SMS un lielisku meerkji izsmieshanai.


Ja prasi no manis pareizu un literāru valodu INTERNETA FORUMĀ, tad varbūt sāc, parādot labu piemēru, jo es taču esmu dumja tīne ohmy.gif
Church
Translitam atshkjiriibaa no l33tspe4k un wnk tipa abreviatuuraam vai visu lielo burtu lietojuma saglabaajas viena ne mazsvariigaakaa ieziime. Tas joprojaam ir relatiivi viegli lasaams vairumam un konverteejams, kaa arii veesturiski pietiekoshi plashi lietots latvieshu transkripcijas veids starp tiem, kuri "lemj".
ETM
Pirmkārt, iesaku pievērst uzmanību foruma vadlīniju 9., 11. un 12. punktam (ja nu kāds nezina, foruma vadlīnijas var atrast augšējā kreisajā stūrī, uzreiz zem bannera).

Otrkārt, starp translītu un wnk-spīku ir fundamentāla atšķirība tajā, ka pirmais radās jo savādāk nebija iespējas, otrais radās, jo bija slinkums. Plus vēl translīts rūpējas par to, lai izlasot teikumu, tas skanētu pēc iespējas tuvāk tam, kā tam jāskan, turpretim wnk-spīks maina burtus, kas izskatās līdzīgi, bet, izlasot fonētiski teikumu, sanāk murgs, jo skan pavisam savādāk kā vajadzētu.
Church
Hmm. Bet vispaar pameegjinaaju apdomaat virzienu, kuraa aizgaaja diskusija nedaudz izveerstaak.

Liidz shim personiigais viedoklis bija lietot translitu eertiibas peec biezhi leekaajot starp dazhaadiem OSiem/kasteem/dazhaadiem komunikaaciju meedijiem/programmaam ar biezhi nesakriitoshaam lietotajaam latviskoshanas iespeejaam (vai to neesamiibu). Bija radies iespaids, ka translits ir tolereejamaa robezhaas foruma ownera Rozes un citu modu veerteejumaa 6 gadu laikaa esamiibaa shajaa forumaa nesanjemot nevienu aizraadiijumu to mainiit. Aiz dariit nav ko pakonsulteejos "oficiaalajos noteikumos", kas nav mainiiti jau chetrus gadus, taatad laikam daudz-maz apmierina vairaakumu.
QUOTE
11. Nekropļojiet valodu un rakstību, netaisiet kaitinošus rakstus, un tādus kas bojā foruma izkārtojumu.

Hmm. Netiek izveerstaak paskaidrots un preciizi defineets pieljaujamais vai netolereejamais. No vienas puses vareetu turpinaat pa vecam, "ja jau de-facto neko nav teikushi", no otras puses, ja jau "noteikumos de-jure teikts" viennoziimiigi tikai par vispaariigu korektu nekropljotu nekaadaa veidaa valodas rakstiibu .. OK.

Tieshaam vienkaarshaak ir izvaakt baljkji no savas acs, lai var korektaak aizraadiit citiem par skalinju ne tikai no "vienliidziigaako starp vienliidziigajiem" latinjas smile.gif (hmm. Tagad saaku apsveert, ka vabuut aizraadiijumi man par translitu nav bijushi kaareiz taapeec, ka savlaik kljuvu par vienu no modiem un Rozes koleegjis? Kaut gan neizdodas atcereeties aizraadiijumus arii citiem par taa lietojumu :/ )

Savus pieradumus sevi paziistot man buus gruuti mainiit, taapeec njemot veeraa pashnoveeroto, ka iesaiste shii foruma dziivee/ieintereseetiiba shejienes norisees/veelme apmainiities ar viedokljiem laika gaitaa samazinaas aizvien vairaak (gan postoju par kaartu vai divaam retaak kaa savulaik, gan shovu apskatus neesmu jau labu laiku ne postojis pats, ne biezhi skatiijies citu, gan 3/4 manu jau taa reto postu pamataa iekriit garlaiciibas kliedeeshanai offtopikaa, gan par kaartu retaak posto cilveeki, kuru viedoklji dazhos jautaajumos likaas intereseejoshi (ShinChan, reanimeejies! GameMaster, rokmuuzikas apskatu threads ir veerts atdziivinaashanai smile.gif ) ..), domaaju vienkaarshaak man beigt postot gandriiz vispaar, lai neradiitu sliktu precedentu par iznjeemumu kaadreiz defineetos vispaariigos noteikumos.

Toties paareejie varees tagad droshi reporteet ne tikai paaraak lielas paraksta bildes, spamu, offtopiku un tamliidziigus noteikumu paarkaapumus, bet tajaa skaitaa nesalasaamu rakstiibas kropljojumu. smile.gif

Protams, vareetu veel izvirst ar precizeeshanas aptauju modu vai visu lietotaaju starpaa ar vairaakaam izveeleem "kas tieshi atljauts/neatljauts" .. bet - slinkums. biggrin.gif
Kikyou
Hehe, pēkšņi lielie burti tev parādījās!
GM
QUOTE(Church @ Apr 1 2010, 20:34) *

paskaidroju buutiibu tiem, kas armijaa.
w lietoshana v vietaa un tamliidziigas stulbiibas naak no slinkiem tiinjiem, kas velta pusi savas dziives tik essentuaalai nodarbei, kaa sms suutiishana (ar pavadoshu peso diedeleeshanu no vecaakiem zelta zivtinjas atjaunoshanas karteem), kas komplektaa ar augoshu slinkumu radiijis tradiicijas savaa starpaa stulbi saiisinaat ar piemeeram cipariem burtu vietaa, vai mineeto w v vietaa (saliidzini, cik reizhu jaaspiezh pogas uz mobiilaa telef. klaviatuuras viena un otra burta uzrakstiishanai). Taa kaa sliktais aatri pieliip, izplatiiba shim marazmam sit augstu vilni. Tad, kad shie tiinji meegjina savus pieradumus paarnest arii visos citos komunikaaciju meedijos, piemeeram t.sk. - shajaa forumaa, tas cilveekiem, kuri nav aplipushi ar sho kretiinismu, rada antipaatijas, objektiivu veerteejumu par wnkaarshistu jaunumu, zemo IQ, dziives neesamiibu aarpus SMS un lielisku meerkji izsmieshanai. smile.gif


Interesanti, pamācoši un, kas ir pats galvenais - spot on! Malacis, Jāni, malacis!

Un tagad, lūdzams, pastāsti par frīkiem, kas "velta pusi savas dzīves tik esentuālai nodarbei", kā skaidrot dažādu rakstības kroplību veidošanos japāņu multenēm veltītos interneta forumos, kurus inhabitējošo japfagu izpratnē termins "divdabis" apzīmē she-males no viņu slapjajiem sapņiem.

Arta
Lol visiem tāds srs bzns. :'D

Church
GM: atļauj minimāli nepiekrist objektivitātei pielīdzinot 15min reizi nedēļā pusei dzīves. Man aizdomas, ka tu pavadi šeit daudz vairāk laika apdomājot/postojot pietiekoši apvainojošus morālus vēmienus. Uzmanīgi, tā var drīz tev citi piedēvēt slēptu japfagofīliju.
Koneko
QUOTE(Church @ Apr 3 2010, 23:28) *

GM: atļauj minimāli nepiekrist objektivitātei pielīdzinot 15min reizi nedēļā pusei dzīves. Man aizdomas, ka tu pavadi šeit daudz vairāk laika apdomājot/postojot pietiekoši apvainojošus morālus vēmienus. Uzmanīgi, tā var drīz tev citi piedēvēt slēptu japfagofīliju.


+1
jauki, ka kāds to pasaka (uzraksta) skaļi, jo es šādas domas parasti paturu pie sevis
Sigfa
Daži Gm'am tuvi cilvēki jau kādu laiku tur viņu aizdomās par latento japfagofīliju. Šis gan ir skapis ar dzelzs durvīm un daudzām slēdzenēm.

IPB Image
Keydan
NO THIS!
Sushi
Jānis ir malacis! Malacis ar lielajiem burtiem un translitu!
Kikyou
QUOTE(Sushi @ Apr 4 2010, 23:50) *

Jānis ir malacis! Malacis ar lielajiem burtiem un translitu!


Bez translita!!

QUOTE(Church @ Apr 3 2010, 23:28) *

GM: atļauj minimāli nepiekrist objektivitātei pielīdzinot 15min reizi nedēļā pusei dzīves. Man aizdomas, ka tu pavadi šeit daudz vairāk laika apdomājot/postojot pietiekoši apvainojošus morālus vēmienus. Uzmanīgi, tā var drīz tev citi piedēvēt slēptu japfagofīliju.



Jaunais un uzlabotais Jānis, tagad simpātiskākā iepakojumā, ar garumzīmēm un pareizu kapitalizāciju!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.