Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tigročkas tusiņi!
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Tigra2
Ik pa laikam, varu izbrīvēt brīdi no augstskolas studijām, lai aizietu ietusēt, tāpēc izdomāju, ka, lai celtu otakiešu tusiņ-garu, rīkošu Tigročkas tusiņus un centīšos tos veidot pēc iespējas dažādākus savu iespēju robežās.
Šai topicā būs sastopami pasākumi sākot no rokdarbnieču savākšanās tusiem, beizot ar kopīgu pieliešanos bārā, tā kā, ja redzi, ka esmu šeit kaut ko iepostojis, tad, iespējams, tas domāts tieši tev! XD
Viena gada robežās apņemos vienādus pasācienus neveidot! ō_ō


Sākšu ar kaut ko ļoti tradicionālu un klišejisku - Tējas namika tuss. XD
Tātad, pirmais pasāciens gaidāms 27. februārī.
12:00 - ..(līdz autobusi mūs šķirs)
Vieta: Tējas namiņš ''Apsara'' Vērmanes dārzā

Pasākuma plāns:

12:00 kāds sagaida tējiņistus pie Origo pulksteņa(iekšpusē, domājams)
12:30 Visi dodas tusēt Tējiņnamā.
Domājams, runāsim par pārgudrām tēmām un globālām problēmām (XD), bet tas jau protams, atkarīgs no ļaužu sastāva. Līdzi varat paņemt savu artworku, tīras zeķes un .. pudeli, jo kā gan iespējams iepazīšanās (+/-) pasākums ar mani bez ''patiesības vai riska''. C: Ietusēsim, parunāsim visādu sviestu, iedzersim tējiņas ^^
xx.xx izklīšana pa mājām.

Facecontrol:

Tīras zeķes! XD

Tas arī viss. Tie, kas taisās būt, lūgums, piesakās, lai zinu ko gaidīt pie Origo. :3


P.S. Kāds nevar, lūdzu, padalīties ar Inčukalna tantiņas telefona nummuru..? C:

P.S. 2. Manis nebūs!
Misa
i'm going to be there. ^^
ReD_FoXy
To numuru prasi lastguru pati takš, velns. biggrin.gif
Kikyou
Eu, man ieteikums - ziemā ir auksti, tā kā es domāju, ka jums labāk vajadzētu vākties kopā pašā tējnīcā, nevis pie tā Origo, jo pusstundu gaidīt tādās temperatūrās nav diez ko patīkami.


A es nebūšu. Nauda mīnusos.
Sushi
Nu, manuprāt, ārā ir silts, tāpēc var tikties kaut vai kilometru no tējas nama. Bet origo? Nez, tad jau tiešām labāk pie tējas nama.
Hmm, iespējams, būšu. ;D Varētu būt tīri jautri. XD
Tamashi
Patiesiba/Risks... sceary ph34r.gif
IPB Image
FuschichO
Man visi, kuriem pastāstīju, ka mēs spēlējām patiesība/risks, bija neizpratnē, kā kaut kas tāds var būt interesants. Īstenībā... es viņiem piekrītu. Man tā spēle vairāk asociējas ar ētikas un manieru trūkumu.
Tigra2
Tā kā izskatās, ka būs krietns bariņš pazīstamu ļaužu, taad ''patiesība vai risks'' izpaliks anyway, jo uz to joku uzķeras tikai nepazīstami ļauži XD

Tiem, kas nāks, vēlams paņemt līdzi kādu rakstāmrīku un (+/-) papīru ^^

P.S. Es pirms kāda laika aizsūtīju lastguru PM. Bez atbildes. Tomēr, pedējā laikā sāku domāt par nedaudz citu variantu nākamajam pasākumam, tā kā, ir ok.


Shumins
QUOTE(Tigra2 @ Feb 22 2010, 20:37) *

P.S. Es pirms kāda laika aizsūtīju lastguru PM. Bez atbildes. Tomēr, pedējā laikā sāku domāt par nedaudz citu variantu nākamajam pasākumam, tā kā, ir ok.

Uzskypo, parasti viņš vienmēr ir online vakaros, vismaz manos skype kontaktos. Ja kādu steidzīgi vaiga sarunāt, ja nepieciešams admins, kas tūlīt izlabotu kādas manas sarakstītās muļķības - Lastguru ir īstais, nekad neatsaka un palīdz. Žēl, ka Lastguru te vairs neiegriežas - tā ka uz PM tērē tikai lieki laiku un aizņem pastakasti. Par Lastguru labas atmiņas - gribas nobirdināt asariņu par aizgājušiem spama laikiem.

IPB Image

Star Wars 3 parody

Būs ko pansionātā atcerēties ph34r.gif

BTW. Tāpat neesmu Lastguru atdevis vēl parādu par 2x2L Coca cola. Nav tikai sliktā, tajā ir arī gabaliņa labā,,,
Yanka_ronin
Ak, pārgudras tēmas un globālas problēmas?... Man. Tur. Vienkārši. Jābūt.

Un tāpat sen Rīgā nava būts. Mistiskais Yanka_ronin's atkal uzpeldēs sabiedrībā. XD Atceros, reiz biju uz dažiem tusiem, kas notika tējnīcās pirms gadiem četriem... jāaiziet atkal.

Tā kā... varat mani gaidīt, būšu klāt ar zeķēm zobos.

edit: tomēr nebūšu gan, šoreiz.
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(FuschichO @ Feb 22 2010, 20:51) *

Man visi, kuriem pastāstīju, ka mēs spēlējām patiesība/risks, bija neizpratnē, kā kaut kas tāds var būt interesants. Īstenībā... es viņiem piekrītu. Man tā spēle vairāk asociējas ar ētikas un manieru trūkumu.

+1 maz ko piebilst, bet pieredze tiešām rāda, ka tā spēle vienmēr mēdz iegriezties patiesi riebīgās sliedēs un pārsniedzot pat gaismas ātrumu.
Tamashi
Zel ka pagaidam esmu bomzis bez grasa pie dveseles laugh.gif
Patiesiba vai risks + zimuli= yancha na e o kaku koto deshou biggrin.gif
FuschichO
@Tamashi
why so wapanese?

あんたが日本語を話すことができる。EDIT できない
だからなんだ。
---------------------------------------------------------------------------------
BET BET... ES VISUS AICINU UZ AKADĒMIJAS BALLI ŠOPIEKTDIEN!!!
CAPS LOCK FFS
Arts
QUOTE
BET BET... ES VISUS AICINU UZ AKADĒMIJAS BALLI ŠOPIEKTDIEN!!!

ITS FUCKEN PRICY!
Kikyou
QUOTE(FuschichO @ Feb 23 2010, 17:20) *

@Tamashi
why so wapanese?

Bet kāpēc tu tik slakteriski?
anti
Nu tiem, kas japāniski nerubī (es, lol) ar labprāt gribētos zināt, ko Tamashi teica.
Moš kaut kādas megarupjības un jānobano :]
FuschichO
QUOTE(Kikyou @ Feb 23 2010, 19:40) *

Bet kāpēc tu tik slakteriski?

Par pirmo vai par otro daļu?
Ja par otro- animu style

Tamashi saka tā:
Jūs saskrāpēt savu nerātns septiņkārt :]
Sigfa
wat?

To pirmo dalju es nesapratu, bet esmu diezgan droshs, ka ar "e o kaku koto deshou" tika teikts "droshi vien ziimees [bildes]", edit: pienjemot, ka "yancha na" buutu neraatns, tad "droshi vien ziimees neraatnas bildes"
FuschichO
Es izmantot googles tulkotājs

/facepalm
Tamashi
QUOTE(FuschichO @ Feb 23 2010, 20:58) *

Tamashi saka tā:
Jūs saskrāpēt savu nerātns septiņkārt :]


Beidz gruzīt citiem galvas, es rakstiju
-Laikam zimesim neratnus zimejumus-

@ Sigfa san. Tadashii!

@Fuschich0 san. Google s.cks!
FuschichO
Ak dievs, tev vēl ar manu iepriekšējo postu nepietika, lai saprastu, ka tas ir joks?

Žēl, ka onision'am nav songs: " I'm so asian, I'm so wapanese!!! "Look at me" move!!!"
A varbūt ir.

Google= tas būt jautri un oridžināļi !
Kikyou
Man nepatīk, ja kāds piesienās cilvēkam par japāņu valodas jaukšanu latviešu valodā, ja šis pats cilvēks tā dara, kā arī jauc angļu valodu iekšā, laikam vēloties izlikties par angliski runājošo.

Tas tā kaut kā dumji! :))))
FuschichO
ALALALLA HURR DURR
Tamashi
QUOTE(FuschichO @ Feb 24 2010, 13:56) *


Ak dievs, tev vēl ar manu iepriekšējo postu nepietika, lai saprastu, ka tas ir joks?



Es sapratu, bet negribēju lai kads pārprot mani, pec tam kad tu mani "pārtūlkoji" wink.gif
Aa, un ja kas, man visu laiku likas ka tu proti Japan valodu.. laikam tu tomer izmantoji google.

'AK.., Kāda vilšanās!'
anti
QUOTE(Tamashi @ Feb 25 2010, 12:26) *
Aa, un ja kas, man visu laiku likas ka tu proti Japan valodu.. laikam tu tomer izmantoji google.

Man ir pamatotas aizdomas, ka te maz kurš (tā īsti) prot japāniski.
Tamashi
QUOTE(anti @ Feb 25 2010, 12:44) *

Man ir pamatotas aizdomas, ka te maz kurš (tā īsti) prot japāniski.


Tam es piekritu...
FuschichO
QUOTE(Tamashi @ Feb 25 2010, 12:26) *

Aa, un ja kas, man visu laiku likas ka tu proti Japan valodu.. laikam tu tomer izmantoji google.

Es esmu mācījusies. Bet kāda tev atšķirība ?
ReD_FoXy
QUOTE(FuschichO @ Feb 25 2010, 19:09) *

Es esmu mācījusies. Bet kāda tev atšķirība ?

Someone's defensive. laugh.gif
Tigra2
Diemžēl man dzīvē gadījušies apstākļi, kas izslēdz iespēju man ierasties. Ļoti atvainojos, bet neko tur nespēju izdarīt.

Tāpēc ļoti lūdzu kādu jauku cilvēku uzņemties savākt tautu manā vietā, lai pasākums tomēr notiktu.
Kāds negrib būt jauks cilvēks? :3

Atvainojos vēlreiz. Man ļoti žēl. ;_;
FuschichO
QUOTE(ReD_FoXy @ Feb 25 2010, 23:05) *

QUOTE(FuschichO @ Feb 25 2010, 19:09) *

Es esmu mācījusies. Bet kāda tev atšķirība ?

Someone's defensive. laugh.gif

IPB Image

Kāpēc lai kāds būtu vīlies, cerot, ka es kaut ko saprotu no japāņu valodas, bet tad iedomājoties, ka tā tomēr nav?
Tas gan ir glaimojoši- tāda personīgas dabas interese par manām valodas prasmēm un tā... hmmm.... jā.....

Man vienkārši nepatīk Tamashi. Droši vien tāpēc ka atgādina man sevi. Gribās uzbraukt augumā. Tā- es to pateicu. Varu būt brīva?

Dame?
Šeit jums alpakas tārps mierinājumam. ;3
IPB Image
ETM
QUOTE(Tigra2 @ Feb 25 2010, 23:13) *

Diemžēl man dzīvē gadījušies apstākļi, kas izslēdz iespēju man ierasties. Ļoti atvainojos, bet neko tur nespēju izdarīt.

Tāpēc ļoti lūdzu kādu jauku cilvēku uzņemties savākt tautu manā vietā, lai pasākums tomēr notiktu.
Kāds negrib būt jauks cilvēks? :3

Atvainojos vēlreiz. Man ļoti žēl. ;_;

Tu mani apbedini. Tik daudz svarīgu cilvēku būtu atnākuši uz pasākumu, bet tu ņem un ļāuj gadīties apstākļiem.
Tamashi
@Fuschich0
Komplimenti komplimenti...
Mja, bail iedomaties kas notiktu ja es satiktu tevi, piemeram, Tigras tusina... dabutu vel cirvi mugura biggrin.gif . . . Ne paga, tas vairs nav smiekligi O_0 !
FuschichO
Es jau neesmu vardarbīga, tikai indīga. Varbūt tu man patiktu. Neuztraucies- es tāpat uz tiem tusiņiem neeju. Bet tas ir galīgs oftopiks.
Kikyou
QUOTE(FuschichO @ Feb 27 2010, 12:55) *

Es jau neesmu vardarbīga, tikai indīga.

Nu ko, puiši, ar viņu joki nebūs!
Arts
QUOTE
Nu ko, puiši, ar viņu joki nebūs!

Mjā, lai skatās, ka pēc tam pie venerologa ciemos nav jāiet.
FuschichO
Mans pēdējais foto, lai visi zinātu, kurā brīdī jābēg prom:

IPB Image

Tikko iedomājos, ka atgādina manu vag
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.