Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Chu-Bra!!
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
AngelApo
IPB Image
Oriģinālais nosaukums: ちゅーぶら!!
Angļu nosaukums: Chu-Bra!!
Latviešu nosaukums: Chu Bra!

Valsts: Japāna IPB Image
Translācija: 04.01.2010
Žanrs: komija, etty, skola

Kategorija: TV
Sēriju skaits:> 13 EP.
Ilgums: 25min.
Studija:IPB Image
Režisors: Yukina Hiiro
Autors orģināla: Yumi Nakata


Apraksts:
Visām pusauģu meitenēm ir hobiji. Kāds kolekcinē teddy lacīšus, kāds seko muzikas jaunumiem, bet 12 gadus vecs students Naya Hayama gandrīz profesionāli ... apakšveļu. A kas ? Jo taču viņas vecākais brālis - slavens dizaineris.Kā rezultāta pirmklasniece privātaja skola videja skolā "Meridian Sakura" ir liela entuziaste un izmeģinātāja mūžigajai temai skolu anime. Pietam šeit nav ne piliena samaitātibas - tīra zinātne un marketings!

Bet patiesa sirds prakse pieprasa palielināt izziņas sistēmu, kā arī iespēju paplašinatība. Kā rezultātā Naya tajā visa ievelk savas draudzenes un klasesbiedrus Yako Dzingudzi un Haruka Siraysi.Tālāk - lielas radniecibas saites palīdz varonei atvert savu klubu. Lai atvertu patiesību apr apakšveļu un nobriešanu meitenēs. Protams, klubu darbība ietver ne tikai pielaikošana un iepirkšanās, bet ari studentu personīgās velmes. Piekāst pasunojošos steriotipus! Sniegt veselības veicināšanu meiteņu dzīvēs pubertitāte!

Screen:
IPB Image
Keydan
Imma getting too old for meaningles ecchi/comedy... :|
Sushi
Vai man' dieniņ, izskatās pēc kaut kā tiešām stulba. XD



QUOTE(AngelApo @ Feb 1 2010, 02:00) *

Latviešu nosaukums: Chu Bra!


Tu gribēji teikt ču krūšturis.
Kaede
Anime par to, kā vidusmēra skolas meitene aizraujas ar apakšveļu. That is bound to be so damn bad!

Esmu noskatījusies... ē, trīs sērijas? Mana istabas biedrene skatījās un nolēmu, ka varētu paskatīties ar viņu, jo nebija īsti ko darīt.

Svētās šausmas.

Šobrīd brīnos, kā izturēju tās trīs epizodes. Nu galīgi nepatika. dry.gif
Kikyou
Eu nu bet šī anime ir konkrēti piemīlīga! XD
Grūti tur jebkādu ecchi saskatīt, ja pati anime ir PAR apakšveļu.

Man personīgi patīk. Nopietni! Galu galā, veļa jau tāds pats apģērba gabals kā visi citi vien ir, un ļoti bieži patiešām skaista lieta. Norakstīt to kā kaut ko strikti perversu ir grēks.

Edit:
QUOTE(AngelApo @ Feb 1 2010, 02:00) *

Žanrs: komija, etty, skola

LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL.
Ayumi
sorry par offtop., bet kādu tieši transleiteri izmantoji? biggrin.gif apraksts iztulkots diezgan uzjautrinoši.
Sephy
The plot isn't retarded, it's extremely innovative and creative IMO.
Sigfa
piespiedu sevi pirmo seeriju noskatiities tikai lai secinaatu, ka kaarteejais fanservice ecchi shovs ar standarta japaanju paarpratumu humoru, kursh man shkjiet ne tik daudz smiekliigs cik kaitinoshs. +veel fakts, ka runa ir par uzspeeleeti kjuutiigaam 11 gadiigaam meiteneem mulsina manus hormonus.

Shovam truukst to ingridientu, kuri veido patieshaam veiksmiigu etty komiju.

IPB Image
anti
Vienīgais, kas man nāk prātā, ieraugot šova nosaukumu, ir Chupakabra.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.