Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Oh well!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
MmmCokkies
Sveiki (: Mani sauc MmmCokkies, prieks iepazīties ar jums un....,bet kas pie velna esi tu ?
Tur Lejā vajadzētu parādīties manam darbam (ja attēls lejā nav redzams, tad steidzīgi spiežam back pogu pirms notiek... bum)
Nu tad droši izsakiet domas, kritiku un visu pārējo ko vēlaties piebilsts, jo savādāk vairs nebūs interesanti wink.gif
(Tagad tik jāatliek izdomāt kā pievienot) Peh. O I SEE!


Keydan
Sveiks MmmCokkiesm gor milk?

Also, pēc 1 darba nevaru spriest, upload morar.
MmmCokkies
Yess, i have milk! One some ?
Hmm... visus darbus sabāzt uzreiz nu galīgi nebūs forši >.>
Anyway! Sākumam ar vienu cepumu pietiks rolleyes.gif pārējo paku vēl paturēšu sev mad.gif ^^
Bet domas par vienu darbu jau arī var izteikt vane ?
Kikyou
Esmu rasists pret zilādainajiem. laugh.gif
Visādi citādi tīri normāls, šitais. Vienīgi nesaprotu, kas tur īsti ar to muti notiek.
FuschichO
Pasakiet man - what the hell is 'cokkies' un varbūt es ko normālāku komentēšu.
Keydan
IPB Image

Kinda like cookies... only cokkies. No? laugh.gif
Arts
QUOTE
Kinda like cookies... only cokkies.

Cockies?
IPB Image

Atkal ņūbam ir jāskaidro,ka vislabāk bildes vajag likt ar IPB Image, izvēleies bildi, izmērus,utt. Attachmenti ir domāti ne tikai attēliem. wink.gif
Nu radījums izskatās pēc tā zilā pērtiķkaķa no Avatar, daudz neko nevar spriest, jo ir miglā tīts. Varu noprast,ka tikai acis māki zīmēt un zobus.
FuschichO
jā, es jau iedomājos. Es tomēr esmu pārāk lepna lai komentētu kādam, kas pat savu niku neprot pareizi uzrakstīt laugh.gif no offence, vnk smieklīgi


btw- mans arī nepareizi uzrakstīts
MmmCokkies
hell yeah!
Tas ir mans deviantart niks un ratemydrawings niks wink.gif
Zinu ka nepareizi , jo visi pareizi varianti jau bija aizņemti iekš deviantart...Neredzēju iemelsu , lai tagad mainītu savu niku.
Omg people! Lepnums ir ļoti svarīga lieta par to buča ;* FuschichO
Well, paldies,paldies tongue.gif Zila viņa ir , bet ne ar nolūku atdarināt Avataru.
Kā arī protu zīmēt ne tikai acis un zobus laugh.gif Graujoši viedokļi , graujošam rītam ^^


Kikyou
QUOTE(FuschichO @ Jan 11 2010, 15:57) *

Es tomēr esmu pārāk lepna lai komentētu kādam, kas pat savu niku neprot pareizi uzrakstīt laugh.gif

Bet tavs niks ir fuschicho nevis fushicho! Hipopotama krītiņš? >:C
Arta
Nu mjā.
Īsti nevar saprast tava skilla līmeni ~ ieliec vēl kaut ko. ^^
FuschichO
QUOTE(Kikyou @ Jan 11 2010, 16:45) *

Bet tavs niks ir fuschicho nevis fushicho! Hipopotama krītiņš? >:C


Deutschland, Deutschland uber alles (u ar umlautu tipa)!
Nu, ja gribam būt ņihon-precise pīpl, tad tomēr tur C nevajag būt. Bet man ārieša reflekss lika tā ierakstīt

Normālais komentārs: piekrītu tiem, kas saka, ka jāieliek vēl. Kāpēc? Tāpēc, ka, kā jau minēts, grūti saprast un... kad es biju maza man ļoti patika zīmēt acis un lūpas. Diemžēl nekas cits mani sevišķi neinteresēja un neko arī nemācēju. Tā nu es arī gribu pārbaudīt, vai kaut ko māki. :3
MmmCokkies
Vajag vēl ! Lūdzu http://www.ratemydrawings.com/user/MmmCokkies/
Anyway, viss tur taisīts ar pelīti , bet kaut kas arī beigās sanāca ^^
Oh well, tā tad ,šeit tiek vērtēts man profesionālais līmenis ? Ja vajag ielikt lielu savu darbu apkopojumu ?
Bet es vēlējos , lai jūs pastāstiet savu viedokli par šo attiecīgo darbu, nevis manām spējām, tās es pārzinu pietiekami labi ^^
Hmm... tas man nedaudz atgādina skates skolā , bet vienīgi vērtējošu mākslinieku vietā esat jūs ^^
Kikyou
Ahahaha, nekas tik nopietns.
Gluži vienkārši tāds nerakstīts likums te - atnāk jauniņais, parāda - vo, es zīmēju tā un šitā, un tā tālāk. Tad nāk lasītājs, kurš pēc tās visas kravas var domāt, vai viņš gribēs vai negribēs te vairs iegriezties.

Citādi jau pēc vienas lampas nevar saprast, vai visa istaba ir smuka, un vilšanās nevienam nepatīk. >:
MmmCokkies
Nu kā, tā ir viena spēcīga lampiņa biggrin.gif Visai istabai pietiek ^^
Well, nu man ļoti patīk , gan anime, gan maga, cik saprotu jums ar biggrin.gif Iemesls palikt
Smagā dzīve jaunajiem, bet laiks rādīs vai palikšu vai nē... dry.gif Fukši nebūs ??? ;(
FuschichO
ahahaha- jā, vajag katru gadu iesvētības rīkot, ne?

Es varu brīdināt, ka šejienes iesvētību vietā tu dabūsi psiholoģisko teroru, kuru daudzi neiztur un raudādami aizskrien prom.

Diemžēl pārējie darbi mani nesaista, kā arī šeit ievietotais, līdz ar to no komentāriem tomēr atturēšos.
MmmCokkies
Nu jau iesākts, tad jau var pievienot vēl vienu tongue.gif
Šis bija dāvana manam draugam pagaišo gadu , ja nemaldos. Great times
Kā jau var noprasts viņš dievina zombijus blink.gif

IPB Image

QUOTE(FuschichO @ Jan 11 2010, 23:27) *

ahahaha- jā, vajag katru gadu iesvētības rīkot, ne?

Es varu brīdināt, ka šejienes iesvētību vietā tu dabūsi psiholoģisko teroru, kuru daudzi neiztur un raudādami aizskrien prom.



Oj, to jau esi arī sagaidīju no foruma,bet man tas īpaši nesatrauc biggrin.gif
Jautājums ir tik viens , kāpēc vajag tad terorizēt cilvēkus ?
Par iesvētībām esmu par! Trakāk par mākslenes fukšiem jau nebūs, bet ko var zināt biggrin.gif
sunder
Acīmredzot esi gājis mākslas skolā vai kkādās līdzīgās padarīšanās.
līdz sim iesniektie darbi man it kā nepatīk, jo vnk nav pa manam prātam, bet zīmēt tu māki wink.gif
Vienīgi man patika taja linkā uzzīmētajam personāžam seja.
zeloco
tas pēdējais man vairāk patīk... uz man drīzāk asociācijas ar biomehāniku nekā zombijiem.. IMHO
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.