Help - Search - Members - Calendar
Full Version: The Apocalypse.
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
ReD_FoXy
Pirms kāda laika ļoti daudz televīzijā bija redzami dažādi dokumetālie raidījumi, kuros tika apspriests 2012. gads. Proti, Maiju kalendārs beidzas 2012. gada 21. decembrī, kas izraisīja domas par to, ka Maiji ir paregojuši pasaules galu.
Pasaules gals tiek pareģots gandrīz katru trešo gadu, cilvēki ir panikā, ak nē, mēs mirsim. Visbiežākais pamatojums tieši šim tuvākajam "pasaules galam" ir straujās izmaiņas dabā un dažādas stihiju aktivitātes (cunami, tornado, zemestrīces, vētras lielā daudzumā utt.), bet ko jūs domājat?

I believe it's bullcrap.
Mana teorija ir tāda, ka Maiji nav tālāk tikuši (palika slinki, nemācēja talāk skaitīt or whatsoever). Un, ja arguments ir "bet pasaule iet uz krahu, pasties kas pasaulē notiek", tad, for goodness sake, kopš kura laika vulkāns nevar izvirst (?, nez, moš nepareiza darb.v. forma, sorry), vētras nevar izpostīt kādu salu un zemestrīce kārtējo reizi neparsteigt Japānu? Pasaulē tas notiek jau miljoniem gadu, get over it, mēs nevaram kontrolēt dabu.

Jūsu domas? Ko vispār esat dzirdējuši par 2012.g.? Pēdējais, ko es dzirdēju, ka Vatikāns (proti, baznīca) noliedz 2012. gada apokalipso. Maiji vs. priesteri, woohoo. Žēl, ka Maiji pazuda no zemes virsas, varētu būt labās diskusijas. But maybe, ja Maiji vēl eksistētu, kalendārs nebeigtos ar tieši to datumu?
Keydan
Lai viņi kaut 1 normalu zinatnisku faktu par to ka 2012 mes visi mirsim man dod.

IT ALL R NOT TRUE!

Atcerēties 2000. Cik katastroffilmu un sūdud par 2000to bija?
FuschichO
Man foršāks skaitlis liekas 2112. How about I die then, suckers? laugh.gif
Kikyou
NASA noliedz: http://www.msnbc.msn.com/id/33911941
Paši maiji noliedz: http://apnews.myway.com/article/20091011/D9B8P09O0.html

Nibiru, saprotams, izrādījās pēdējās muļķības.
Tā kā vairs viņiem nav īsti ar ko baidīt bērnus.

Bet visam saknē jau ir tas, ka visiem tiem ufologiem un pārejiem jokiem gluži vienkārši gribās ātru risinājumu visām viņu problēmām, doh.
reien
Es piekrītu, man liekas, ka tas viss ir kkāds liels bulls*it biggrin.gif nav un nebūs nekāda pasaules gala, vismaz ne šajā laikā, kad es dzīvoju, jo man liekas, ka ja jau būs baigās dabas stihijas tad jau tā vai tā cilvēki izdzīvos. kā nekā savā ziņā mēs esam kā prusaki biggrin.gif
manuprāt, lai notiktu īsts pasaules gals būtu jānotiek kkādām izmaiņām zemes kodolā un tad mēs visi uzsprāgtu un būtu woohoo, un tad jau patiešām neviens nebaidītos un tas nebūtu paredzams, tas notiktu un nemaz nebūtu laika gudri par to spriest smile.gif)
Tenma
man liekas, ka vēl viena izcili muļķīga ideja ir tas, ka cilvēce varētu pastāvēt mūžīgi. nu, šobrīd ir ļautiņi ne pa jokam savairojušies, bet visticamāk kādā brīdī (tāpat kā visas sugas) izmirs. protams, sākot no attīstītajām valstīm, jo tās, vismaz šobrīd, ļoti labprāt izvairās no vairošanās reproduktīvā vecuma labvēlīgākajā posmā (20-30g).
DarkDevilCat
QUOTE
I believe it's bullcrap.


agreed.

QUOTE
nav un nebūs nekāda pasaules gala,
kautkad jau bus, bet ne tuvakajos 1k gados.


zenofex
Cilvēki izmirs lēnām, pasaules gals būs, bet nav veida kā to pareģot, var tikai izteikt prognozes līdz gadu simtam, tūkstotim.
Arta
Nez vai tas būs 2012. gadā, bet kaut kad jau mēs nosprāgsim, nu tā, palēnām.
Mana teorija ir, ka turpināsies pārmērīga pasaules/tech/cilvēku attīstība un progress būs tāds, ka vienā mirklī būs kulminācijas punkts un sāksies regress. Vairāk slimību [visādu paveidu rukšu gripas, jā, un arī nagu ragu un cancer paveidu.], kas liks visiem apsprāgt, katastrofu, dabas stihijas sāks kļūt arvien iespaidīgākas un tā.

Un tad būs ledus laikmets! :'D
ze end.
Sērfijs
Ak jūs neticīgie, vadat savas niecīgās dzīvītes neziņā. Kad 2012. gadā Ktulu izlīdīs no okeāna dzīlēm un padarīs jūs visus par savām kucēm, nožēlosiet savus vārdus. Neticat? Viņš jau tagad nemierā dīdās. Un kad vēl zinātnieki sāks viņu kacināt, lienot viņa valstībā.

Heed my words, glābiet savas dvēseles kāmēr vēl ir laiks.
FuschichO
QUOTE(Sērfijs @ Jan 9 2010, 12:20) *

Viņš jau tagad nemierā dīdās.


Es ierakstīju vienu klavieru gabalu un uzliku efektus. Izklausās tieši tāpat. Am I Ktulu nao?
Sērfijs
QUOTE(FuschichO @ Jan 9 2010, 12:56) *


Es ierakstīju vienu klavieru gabalu un uzliku efektus. Izklausās tieši tāpat. Am I Ktulu nao?

Ja vien Tavam klavieru gabalam nav nenosakāma izcelsme, tad nē.
JnVbt
Pasaules galam īsti neticu, tomēr ''planētu parāde'' 2012 liek biki aizdomāties ... smile.gif
Katrā ziņā noskatoties filmu 2012 iespaidi man bija visai graujoši smile.gif

who cares about world end!? i`m too young to die .... !!!
Arts
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn.
/In his house at R'lyeh dead Cthulhu waits dreaming./
I'ah Cthulhu!

IPB Image

Nerunājot par milzīgo kalmāra banketu un tentacle pr0n, cilvēce ir utis. Cilvēce bija, Zeme paliek. Drīzāk mēs uztaisīsim traku A.I., kā Skynet, Shodan, HAL, tad nu tas kļūs retardēts, tā ētiskie, morālie kodoli atslēgsies, and we're fucked by cyborgs and metal shit.
Shumins
Ja pasaules gals būtu tikpat skaists filmā 2012, tad tas var nākt kaut vai rīt...
Filmas ideja tāda so so, bet datorgrafika mazliet šokēja un pamanīju, ka sēžot pie kompīša esmu ierāvies beņķī un nevaru ne uz brīdi atrauties no monitora.

Šāds pasaules gals ir Worth Dying For...

2012 Los Angeles

Iesaku, kas vēl nav redzējis, to noskatīties kinoteātrī, tikai datoranimāciju dēļ - ir vērts cool.gif

QUOTE(ReD_FoXy @ Jan 9 2010, 02:38) *

Visbiežākais pamatojums tieši šim tuvākajam "pasaules galam" ir straujās izmaiņas dabā un dažādas stihiju aktivitātes (cunami, tornado, zemestrīces, vētras lielā daudzumā utt.), bet ko jūs domājat?


Tas viss ir bizness, naudas pelnīšanas veids... Cilvēki neskatās asiņainās kara ainas, neinteresē politika - šis ir jauns naudas pelnīšanas veids un veids, kā noturēt cilvēkus pie televizora. Aizvien briesmīgākas dokumentācijas, vairāk cietušo cilvēku, un ja nofilmē kā uznāk zemestrīce - māmiņa iekrīt aizā, bērni paliek blakus aizai un mežonīgi raud - kliedzot māmiņ!!! Tad tavu materiālu rādīs visā pasaulē un nopelnīsi savu pirmo 1,000,000 $.

Ir viena pretrunīga dokumentācija, kur daļēji atspulguļots ko teicu - tikai filmai pašai daudz gļuku, bet ir interesanta doma par biznesu, kuru arī atbalstu...

The Great Global Warming Swindle, part 1 of 9

Es vēl piekristu briesmīgam meteorītam, kas nokritīs uz zemes un mūs tāpat kā dinozaurus iznīcinās, taču pārējās teorijas konkurē savā starpā, kura būs stulbākā un smieklīgākā.
Keydan
Man patik ta teorija par to ka ap 21gs mums zemes magnetiski poli samainīsies vietam...
Best possible scenario: 10-30years of energetic and informational chaos.
Worst possible scenario: USA is the north and indian ocean is the south pole... + consequences.

IPB Image
GM
QUOTE
Mana teorija ir tāda, ka Maiji nav tālāk tikuši (palika slinki, nemācēja talāk skaitīt or whatsoever). Un, ja arguments ir "bet pasaule iet uz krahu, pasties kas pasaulē notiek", tad, for goodness sake, kopš kura laika vulkāns nevar izvirst (?, nez, moš nepareiza darb.v. forma, sorry), vētras nevar izpostīt kādu salu un zemestrīce kārtējo reizi neparsteigt Japānu? Pasaulē tas notiek jau miljoniem gadu, get over it, mēs nevaram kontrolēt dabu.


IPB Image



Seriously, kopš kura laika šis forums ir pārtapis par vietni, kurā siekalaini tīneidžeri postē savu nevienu neinteresējošo viedoklīti par random tēmām, kas viņiem vienīgajiem šķiet aktuālas?


Oh, wait...
ReD_FoXy
:* tev arī.
JnVbt
QUOTE(GM @ Jan 9 2010, 16:30) *

QUOTE
Mana teorija ir tāda, ka Maiji nav tālāk tikuši (palika slinki, nemācēja talāk skaitīt or whatsoever). Un, ja arguments ir "bet pasaule iet uz krahu, pasties kas pasaulē notiek", tad, for goodness sake, kopš kura laika vulkāns nevar izvirst (?, nez, moš nepareiza darb.v. forma, sorry), vētras nevar izpostīt kādu salu un zemestrīce kārtējo reizi neparsteigt Japānu? Pasaulē tas notiek jau miljoniem gadu, get over it, mēs nevaram kontrolēt dabu.


IPB Image



Seriously, kopš kura laika šis forums ir pārtapis par vietni, kurā siekalaini tīneidžeri postē savu nevienu neinteresējošo viedoklīti par random tēmām, kas viņiem vienīgajiem šķiet aktuālas?


Oh, wait...

un kas tavā uzskatā būtu TAS, par ko šeit būtu jārunā? smile.gif
by the way this is offtopic!

IPB Image
Kikyou
QUOTE(GM @ Jan 9 2010, 16:30) *

QUOTE
Mana teorija ir tāda, ka Maiji nav tālāk tikuši (palika slinki, nemācēja talāk skaitīt or whatsoever). Un, ja arguments ir "bet pasaule iet uz krahu, pasties kas pasaulē notiek", tad, for goodness sake, kopš kura laika vulkāns nevar izvirst (?, nez, moš nepareiza darb.v. forma, sorry), vētras nevar izpostīt kādu salu un zemestrīce kārtējo reizi neparsteigt Japānu? Pasaulē tas notiek jau miljoniem gadu, get over it, mēs nevaram kontrolēt dabu.


IPB Image



Seriously, kopš kura laika šis forums ir pārtapis par vietni, kurā siekalaini tīneidžeri postē savu nevienu neinteresējošo viedoklīti par random tēmām, kas viņiem vienīgajiem šķiet aktuālas?


Oh, wait...

Nevienam neinteresē tavs viedoklis par viņas viedokli par citu viedokļiem. <:U
DarkDevilCat
QUOTE(GM @ Jan 9 2010, 16:30) *


Seriously, kopš kura laika šis forums ir pārtapis par vietni, kurā siekalaini tīneidžeri postē savu nevienu neinteresējošo viedoklīti par random tēmām, kas viņiem vienīgajiem šķiet aktuālas?



Cilveki maldosi uzskata, ka postojot random temas un izsakot nevajadzigus, ka ari nesvarigus viedoklus, vini atdzivinas forumu un glabs to no bojaejas.
Kikyou
QUOTE(hollow @ Jan 10 2010, 08:39) *

Cilveki maldosi uzskata, ka postojot random temas un izsakot nevajadzigus, ka ari nesvarigus viedoklus, vini atdzivinas forumu un glabs to no bojaejas.

Arī tu esi šo cilvēku skaitā, jo tu nupat izteici viedokli!
IPB Image

Humors!
Arts
QUOTE
Šāds pasaules gals ir Worth Dying For...

Sūdīgas spēles > sūdīgas filmas.
MmmCokkies
Well let me see... dry.gif
Nē,nē,nē! Man jau šķiet , ka tās ir pilnīgas muļķības, bet ja nu tomēr ? ohmy.gif
ReD_FoXy
Really? REALLY? Ja nu tomēr?
Oh, for goodness sake.

Paskaidro līdzu. biggrin.gif
FuschichO
Vispār, sakarā ar magnētisko polu iespējamo maiņu maiņu, kas ir... hmm *100% iespējama* un sakarā ar to, ka mainīsies magnētiskais fons un vibrācijas vispār, tie, kas nebūs sasnieguši noteiktu vibrācijas līmeni apsprāgs. Tāds ir mans "ļoti nopietnais, svarīgais un uz veselas čupas zinātnisko faktu balstītais" viedoklis. Ja kaut kas tāds vispār būs.

Bet vispār- laiki mainās- mēs jau kādu laiku atpakaļ esam iesoļojuši ūdensvīra zīmes ietekmes zonā, kas nozīmē, ka zivju laikmeta reliģiozitātei pievienojas tehniskais progress, kas jau jūtams bija pēdējos 100 vai nedaudz vairāk gados un pastiprinās ar katru gadu jo vairāk. Savu pilnbriedu jaunais laikmets gan sasniegs tikai tad, kad būsim jau sen apsprāguši.

Ā, un tad vēl tur bija kaut kas saistībā ar Kali laikmeta beigām... bet tas nav saistīts ar 2012, bet mūsdienām vispārējā nozīmē. Don't really remember and lazy to search for info

EDIT: Ā, rekur kaut kas ir

Daži gan saka, ka jāpaiet 4 milj gadu. Internetā neko nevar saprast
Ayumi
QUOTE
Vispār, sakarā ar magnētisko polu iespējamo maiņu maiņu, kas ir... hmm *100% iespējama* un sakarā ar to, ka mainīsies magnētiskais fons un vibrācijas vispār, tie, kas nebūs sasnieguši noteiktu vibrācijas līmeni apsprāgs.

šī ir viena no teorijām kas man liekas ticamāka par pasaules galu.
gosh, kāpēc cilvēkiem tik ļoti patīk sevi uztraukt ar kaut kādiem pasaules galiem?
ja nu tomēr??? ja būs , tad būs. mēs visi tāpat esam mirstīgi, tad ko tur vēl prātuļot?
labāk vnk izbaudīt dzīvi. biggrin.gif
FuschichO
Lol, nav jau tā, ka mani tas uztrauktu, es tikai iespamoju pa tēmu.
bez tam- tas nozīmētu pasaules vismaz daļēju bojāeju- proti polu maiņa

Un mani kaitina cilvēki, kas ieņem laid back pozu tikai tāpēc, ka tā ir pieņemts tagad un interese par kaut ko ne pārāk reālu tiek uztverta kā nevesela neiroze
Un vēl mani kaitina tas, ka es nemāku rakstīt un man katrs posts jāedito vismaz 1 reizi laugh.gif fail
Keydan
QUOTE(FuschichO @ Jan 10 2010, 23:49) *

...magnētiskais fons un vibrācijas vispār, tie, kas nebūs sasnieguši noteiktu vibrācijas līmeni apsprāg...

IPB Image
... by your lack of SCIENCE!

Also,
Visticamākais WORLD END būtu:IPB Image aka WWIII

Ka teica Einšteins, nezinu ar ko un kad cīnīsies trešajā pasaulēs karā, taču ceturtajā cīnīsies ar nūjām un akmeņiem.
FuschichO
Ak dievs, Keydan, I am not amused by your zero skill of reading and uztvere.
GM
Nu, ffs, who cares?
Ja pasaule tiešām aizies bojā, tu līdz ar to un tev jau būs vienalga. Ja nē - arī.
Gribas atdzīvināt pasprāgušo nerdforumu? Tad vismaz ar diskusiju, kas polarizē komūnu un liek lauzt šķēpus ar putām uz lūpām.
Shumins
QUOTE(GM @ Jan 11 2010, 20:45) *

Gribas atdzīvināt pasprāgušo nerdforumu?


No kurienes rodas vispār šādas idejas?
Katrs pats jau izvēlas kur pavadīt savu laiku un nejau pamatīga spamošanu kādu piesaistīs.

Es arī kad esmu viens, jūtos ļoti labi, neviens neapstrīd manas idejas, neviens nedzēš manus postus dry.gif

QUOTE(GM @ Jan 11 2010, 20:45) *

Tad vismaz ar diskusiju, kas polarizē komūnu un liek lauzt šķēpus ar putām uz lūpām.


Liekas vajadzēs dibināt sponsoru kasi, lai sakrātu steroīdiem un ar tiem, kā Kikyou teica, iebarot spamerus, lai var pacelt smagākas tēmas cool.gif

IPB Image

Varbūt tas Jums palīdzēs atdzīvināt, bet varbūt arī ne...

Jebkurā gadījumā, kamēr vēl edg, ShinChan, Church un vēl dažie vecie buki ko iespamo - nejūtu, ka viss būtu izmiris.

Un īsti neatceros, kad te būtu kāds liels Actions bijis, dažreiz paceļas interesantas tēmas. Kadri nāk un iet - forums mierīgi dzīvo tālāk laugh.gif

GM iespamo arī kādreiz tu, man dažreiz pietrūkst tavi noniecinošie joki ph34r.gif
Kikyou
QUOTE(GM @ Jan 11 2010, 19:45) *

IPB Image
vai vai vai

Aiziet, rādi piemēru!
Ā, pareizi, tev taču pajāt. Tad čīksti klusāk.



Edit:
Bet tā, lielos vilcienos forums jau ir atdzīvojies. Cilviņš zem manis topiks, kas līdz šim bija vienīgais aktīvais un regulāri aktīvs, nav kustējies no vietas jau vairākas dienas un pēdējās nedēļās kustās visai lēni.
Par spīti tam, ka šie topiki esot PĒDĒJAIS SPAMS un NEVIENAM NEINTERESĒ, tāpat savācās gandrīz visiem tiem jaunajiem pa pāris lapām, kas ir labi un cilviņš zem manis joprojām sēž kapā! Citas sadaļas arī dzīvīgākas kļuvušas.

Viss ir labi. Tagad tikai vairāk regulāros spamerus vajag, bet gan jau, ka tādi savāksies.
anti
QUOTE(Kikyou @ Jan 11 2010, 22:25) *
Cilviņš zem manis topiks, kas līdz šim bija vienīgais aktīvais un regulāri aktīvs, nav kustējies no vietas jau vairākas dienas [..]

Diespas'. Nepiesauc nelaimi!

Par regulārajiem spameriem - nu, bija jau hollow, bet tas šams jau atkal kārtējo reizi apklusināts, lol.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.