Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ziemasvētki
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
lilion
Priecīgi Ziemassvētki klāt,
Šlesers sāk gaisu smirdināt....


Man vienīgajai, ir sākuši apnikt mūžīgie izbāztie mehanizētie salaveči, kas savus mucveida vēderus turēdami visu laiku smejas- hohoho ? Un veikali, kas no novembra sākuma ir pilni rotājumiem?
Negribas taisīt no tā traģēdiju, bet vienkārši sāk apnikt, nejēdzīgas dāvanas *Jā mīļā tas Braun skuveklis ir tieši tas, kas bija vajadzīgs. Nē nekas, ka man tāds, jau ir.* un mūžīgā egles dedzināšana, kas ikgadēji beidzas ar kādas mājas nosvilināšanu. Bet nekas labāks svinēšanas ziņā man nenāk prātā . Kādas ir jūsu domas ?

P.S. palīdziet dziesmiņu tālāk izdomāt, jo savādāk jādungo vislaik viens un tas pats.
Kikyou
Man patīk tā, kā ir - ar visiem maijpuķīšu nolietajiem salavečiem, rotājumiem un eglēm, piparkūkām un karstvīnu, nokrautajiem galdiem un pārsteigumiem zem eglēm.
Man galīgi nav grūti priecāties par reklāmas nolūkos izvietotajiem rotājumiem, reklāmā neieklausoties.
Arta
Nūm.. Ziemassvētki ir jauki savā ziņā.. nu, saproti, vairāk šokolādes rūķīšu un tā.. o.o
Kas attiecias uz dāvanām, manā ģimenē [kas apvienojoties uz xmas ir ~15 cilv. un visiem lai dāvinātu dāvanas, un katram no katra? not anymore.] tā dāvanu apdāvināšana vairāk nenotiek pēdējos ~2 gadus, tā vietā mēs atrodam kādu ģimeni, kam toč viss tas staffs, ko bezjēdzīgi dāvina un pašiem krājās [visas zeķes un šalles. ;DD], ir nepieciešams. Charity as they call it. It is nice, you know. o.o
Labāk citreiz pa kkādu sadāvināto naudu nopērku to ko vēlos, nekā z-svētkos saņemu visas tās grabažas.

Egles dedzināšana, kā tad bez tās.
..mja. sniegs gan varētu nebūt un būtu pavisam labi. ^^ [tūlīt kāds uzradīsies ar savu protest-akciju, ka kas tie par ziemassvētkiem/ziemu bez sniega. biggrin.gif]
私は雪を憎む
lilion
Dažus Ziemassvētku plusus aizmirsu pieminēt- piparkūkas un brīvais laiks, ko var pavadīt kaut visu dienakti spēlējot Herous. Tie korejieši nestāv mums klāt.
Kikyou es tevi apskaužu, es nespēju vienkāši ignorēt tos mūžīgos džingalbelus
FuschichO
Man gan sniegs patīk, ja man vispār kaut kas patīk ziemā. Un man patīk tumsa un aukstums. Ne jau tāpēc, ka esmu emo, bet tāpēc, ka tad var sajust patieso siltumu.

Šai sakarā man vakar vannā mērcējoties ienāca prātā sekojošās rindiņas:
Blinding days and milky nights
All you need is little spark
Fields of snow and candle light
There's no such thing as dark

I'm your princess and your knight..
utt.

Es no mājas gandrīz neeju, TV neskatos un internetā man ir adbloks. Neko nezinu par ZSv reklāmām.
anti
QUOTE(FuschichO @ Dec 15 2009, 21:48) *

Es no mājas gandrīz neeju, TV neskatos un internetā man ir adbloks. Neko nezinu par ZSv reklāmām.

+1 šim. Reklāmas redzu vienīgi uz Rimi aizejot, tur tie visi xmasu stendi and whatnot, bet nu vai tad man grūti noignorēt un pasoļot garām.
Ziemassvētki man patika bērnībā, eglīte, draudziņi, radiņi, dāvaniņas, torte (nu man xmasi un dzimene vienlaikus sanāk, tā ka sanāca tāda savstarpēja apdāvināšanās + TORTE). Bet nu pēdējos 7+ gadus vairs īsti nesvinu, pārāk jau nu viss mainījies (radiņi nomiruši and so on).
Īsumā - neitrāla attieksme, man netraucē; kam patīk, lai svin.
JnVbt
kas var būt labāks par Ziemassvētkiem? biggrin.gif
ne jau kkādas tur dāvanas ir svarīgas ...
izrotāta māja, izpušķota eglīte, skuju smarža, piparkūkas, lēni krītošas/biezas sniega pārslas aiz loga un tu pats ar tējas krūzi sēdi pie silta kamīna ... wub.gif
ak un vēl xmas dziesmas pilnīgais svētlaimei biggrin.gif
ne mani ietekmē kkādas tur reklāmas vai resni salaveči, pie kājas man tas ... biggrin.gif
es baudi svētku noskaņu smile.gif
edit: njā, varbūt mana attieksme ir savādāka jo nedzīvoju pilsētā tongue.gif
DarkDevilCat
QUOTE(lilion @ Dec 15 2009, 19:27) *

Priecīgi Ziemassvētki klāt,
Šlesers sāk gaisu smirdināt....


pameijgini samainiit ...


Šlesers sāk gaisu smirdināt uz Šlesers sāk dāvanas vākt

bet domaju ka tas "Šlesers" nekam neder. smile.gif

p.s

z-svetki smird, bet balts sniegs ir ok...
Tenma
neciešu salu, tāpēc man nebūtu ne mazāko iebildumu pret visnotaļ siltiem (daži grādi virs nulles) un varbūt pat lietainiem Ziemassvētkiem. bet mandarīni rullē!
reien
Eh, Ziemassvētki. Kkā man vispār liekas, ka visi svētki ir pārvērtušies komerciālā trikā, apmēram tā, ja nenopirksi dāvanu tā tad nemīli. Ah, jā, pats smieklīgākais ir tas, ka daudziem tas asociējas ar dienu, kas jāpavada ar ģimeni. WTF? Es saprotu, ka mūsdienās cilvēkiem nav laika, bet vai patiešām tā ir vienīgā diena, kuru var atbrīvot priekš sev mīļiem cilvēkiem?

That's my opinion.

Bet visā visumā, man riebjas sniegs, jo es parasti katru ziemu nomaucos un tad man sāp visas malas, aukstums man ar nepatīk, lai gan karstums arī ain't my thing, labāk lai ir siltāks, atsalsts visa tā monstrosity uz ielas. Bet man patīk mandarīni, eglītes smaržai ar nav ne vainas, vienīgi žēl, ka krizis, naudas nav lai eglīti noirktu. :/

Laikam jāiet rakstīt vēstule Z-svētku vecītim, lai atnes. tongue.gif
FuschichO
A mani mandarīni galīgi neinteresē. Un šodien es biju tik laimīga izejot svelošajā aukstumā un baltumā. Patīk, ka kniebj degunā un puņķi pil kā mazam bērnam. Ā, un sarkani vaigi!!! Jeej.

Un ģimenes svētki tie ir bijuši jau no aizlaikiem, tā ka nekā smieklīga tur nav. Atradis par ko smieties.
reien
am, nu labi, k-vai.
vnk manuprāt ir jāatbrīvo laiks ģimenei ne tikai svētkos, bet gan arī tā pat tongue.gif
and i am not a man
FuschichO
I see. You'd be a faggot then. biggrin.gif Ar to es domāju- sievišķīgs profils. Lūdzu neapvainoties, ja uzrunāju vīriešu dzimtē, ja nu kādam pēkšņi ienāk prātā- mēs visi esam cilvēki. Un cilvēks ir vīriešu dzimtē. tongue.gif
reien
Njā, būtu jau interesanti biggrin.gif
Karoč viss čill biggrin.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
Jau izsenis tradīcijas bija ka vakars noteikti ir ģimenes lokā... vairāk gan tādā ziņā sajūsmina visa tā ievazātā draza kā valentīndiena, piemēram, kad gan tiek kultivēta aktīvi pēkšņa mīļo cilvēku atcerēšanās un nobēršana ar rozā zvēriem it kā citā laikā nebūtu viņu tuvumā.

Ziemassvētki kaut ka vienmēr ir asociējušies tieši ar piparkūku, nodzisušu sveču un citrusaugļu aromātu... varbūt ar tāpēc ka agrāk pēdējos varēja tik ap to laiku ar dabūt,bet siltais sveču aromāts piedod patīkamu noti.
Kikyou
QUOTE(reien @ Dec 22 2009, 00:30) *

Ah, jā, pats smieklīgākais ir tas, ka daudziem tas asociējas ar dienu, kas jāpavada ar ģimeni. WTF? Es saprotu, ka mūsdienās cilvēkiem nav laika, bet vai patiešām tā ir vienīgā diena, kuru var atbrīvot priekš sev mīļiem cilvēkiem?

Nē, bet tā iespējams ir vienīgā diena, kad gadrīz visa pasaule vienlaikus (laika zonas neņemsim vērā, haha) pavada dienu kopā ar saviem tuvākajiem! Visi pa mājām un uz ielām tukšums, tā tam vajadzētu būt!
anti
IPB Image

blorp.
Tramvajs
QUOTE
Bet man patīk mandarīni, eglītes smaržai ar nav ne vainas, vienīgi žēl, ka krizis, naudas nav lai eglīti noirktu. :/
Nozodz Depo zāģi un laid uz mežu pēc egles!
FuschichO
QUOTE(Tramvajs @ Dec 22 2009, 11:10) *

QUOTE
Bet man patīk mandarīni, eglītes smaržai ar nav ne vainas, vienīgi žēl, ka krizis, naudas nav lai eglīti noirktu. :/
Nozodz Depo zāģi un laid uz mežu pēc egles!


Jep, tikai tizleņi pērk. Katrai ģimenei Latvijas Mežos eglīte par brīvu. Eglītes meklējumi un pievārēšana taču ir vesela ģimeniska atrakcija... Ģimeniska... atrakcija... kādas man nebūs... T___T *emo*
Church
QUOTE(reien @ Dec 22 2009, 00:30) *
.. Es saprotu, ka mūsdienās cilvēkiem nav laika, bet vai patiešām tā ir vienīgā diena, kuru var atbrīvot priekš sev mīļiem cilvēkiem?..

visaa pasaulee gan vai nu saiisinaataas darba dienas, atvaljinaajumi, briivlaiks, etc - zo jaa, ir vieglaak atrast laiku beidzot prieksh liidzcilveekiem/gjimenei smile.gif
Gan atgaadinaashu, ka threada aizsaaceejs pamataa runaaja par zsv paarmeeriigo komercializaaciju, kas rada speeciigu antipaatiju. +1
Jau sen ar gruutiibaam panesu mineeto. Amizants likaas staastinjsh - pazinja bij ap zsv laiku atpuusties Eegjiptee. Viesniicaa personaals bij uzmakareejis liidz riebumam pierasto atribuutiku. Rotaatu plastmasas egli, jingle bells, santaklausus, asdf. Kad saviebusies prasiija personaalam - nafig? - sanjeema dziivesprieciigu atbildi - "lai juus justos kaa maajaas [tm]", ye, right. Protams, ka cilveeks dodas atpuutaa uz citaam zemeem tieshi taapeec, lai justu to pashu krapu ko dzimtenee. Viva kosmopoliitisms un nacionaalo kultuuru difuuzija! Protams, ar ciniski pragmatisku uznjeemeeju alkatiibu kaa motivaaciju.
Ak, jaa. zhetons anti par FSM pastafarieshu sveetbildi smile.gif
JnVbt
QUOTE(reien @ Dec 22 2009, 00:30) *

Eh, Ziemassvētki. Kkā man vispār liekas, ka visi svētki ir pārvērtušies komerciālā trikā, apmēram tā, ja nenopirksi dāvanu tā tad nemīli.

māā, tas gan taisnība ...
tā apdāvināšana s.cks ..
lielākajā daļā gadījumu reakcija atverot dāvanu ir: WTF!? ph34r.gif biggrin.gif
Hideki
Man vairāk ir piegriezusies reliģiskā smadzeņu skalošana šajā laikā. blink.gif Ziemas svētki tika svinēti jau labu laiku pirms radās kristietība. Kristieši tika pievāca sev uni monipolozēja šos svētkus. tongue.gif
Ziemassvētku rotājumi lielveikalos novembrī - protams, tas ir marazms, bet samērā nekaitīgs. laugh.gif
Ziemassvētku dziesmas reizēm pamatīgi apnīk, nesaprotu cilvēkus, kuriem viņas noteikti šajā laikā vajadzīgas.
Skuju smarža, sveču gaisma, piparkūkas-Jāā! Galu galā katrā no mums vel kādā apziņas nostūrī dzīvo bērns. wink.gif Vēreiz man noskatīties Kanon šajā laikā, kas gan var būt vel labāk. smile.gif
FuschichO
QUOTE(JnVbt @ Dec 22 2009, 22:18) *

lielākajā daļā gadījumu reakcija atverot dāvanu ir: WTF!? ph34r.gif biggrin.gif


Nevajag tādas dāvanas dāvināt tad biggrin.gif

Uh... mani Ziemassvētki kā salkanās amerikāņu filmās no šausmām pārvērtās gandrīz par labiem brīnumaina notikuma dēļ. :3
Church
QUOTE(FuschichO @ Dec 24 2009, 18:59) *

Uh... mani Ziemassvētki kā salkanās amerikāņu filmās no šausmām pārvērtās gandrīz par labiem brīnumaina notikuma dēļ. :3

zaudeeji nevainiibu? smile.gif

a par nacionaalo monopolizeeshanu .. driizaak monopolizeejushi ir kjiinieshi ar savaam razhotajaam zsv daavanu cackaam smile.gif
FuschichO
QUOTE(Church @ Dec 24 2009, 21:27) *

zaudeeji nevainiibu? smile.gif


Cik rupji. Bet tas tiešām būtu brīnums. Vispār tas jau ir brīnums- jau otrais cilvēks manā dzīvē notur mani par nevainīgu. Vnk satriecoši :3
Kikyou
Nevienu gadu mani ziemīši nav bijuši šitig čābīgi. |: Pilnīgi un galīgi vienkārši nejūtu tos svētkus.
Sigfa
Prieciigus ziemas saulgriezhus, dievs sveetii ateismu.
Keydan
IPB Image

Yeah, Jesus loves you!
Arts
Priecīgus Zeimassvētkus ar Jēzu, Svēto Garu un Mariju priekšgalā! Esiet labi kristieši un negrēkojiet nākošajā gadā!
IPB Image
FuschichO
TU UZRAKSTĪJI VĀRDU JĒZUS NEPAREIZI, KEYDAN!!!

IPB Image
Keydan
Sorry, nezināju, ka tu katru dienu ej uz baznīcu... fix...
F'ing religios fanatics...
Sigfa
iisti neatceros vai sho jau reiz posteeju

IPB Image
FuschichO
QUOTE(Keydan @ Dec 25 2009, 00:12) *

Sorry, nezināju, ka tu katru dienu ej uz baznīcu... fix...
F'ing religios fanatics...


*facepalm*
u serious?

Sigfa- tagad es savu mīlestību pret Jēzu Kristu redzu caur vēl vienu, ļoti krāšņu prizmu! Lai Dievs tevi svētī, mans dēls!
Sigfa
Priecīgus xmas. Nākamgad vairs var arī nebūt.

IPB Image
Koneko
Man patīk, ka Ziemassvētki ir brīvdienas, kas nozīmē to, ka varu gulēt 10 stundas un nedomāt par mācībām un citiem mirstīgo pienākumiem. Nesūdzos arī par piparkūkām, mandarīniem un karstvīnu, jo... TIE IR GARŠĪGI (it sevišķi karstvīns).

Kas attiecas uz dāvanām, tad tās varētu arī nebūt, bet man patīk kartiņas. Ja kāds man ir uzrakstījis un/vai uzzīmējis Ziemassvētku kartiņu, tad tā ir patiešām mīļa un personiska dāvana, par kuru es priecājos vairāk nekā par kārtējo šokolādi (jo man šokolāde negaršo -.-)

Par to ģimeniskumu... MASU PSIHOZE!!! UUUUUU....!!!
Ir taču ģimenes, kur cilvēki viens otru necieš ne acu galā, un tikšanās ar radiem ir murgs un sabojāts vakars, un nākamā diena. Uzskatu, ka nevajag bojāt sev nervus tikai tāpēc, ka kristieši (vai jebkuri citi Ziemassvētku fanāti) to dara. Svini ar ko gribi, jo galvenais ir justies laimīgam! Par nesvinēšanu arī nevienu cietumā neliks.

DARIET TO, KAS DARA JŪS LAIMĪGUS, kamēr tas nekaitē citiem!!!

IPB Image
yukito-San
Man jau vairākus gadus Ziemassvētki ir diezgan aizņemti, jo šajā laikā mani visvairāk ir pārņēmušas alkas gūt finansiālu labumu un parasti pēc svētkiem man ir sajūta ka esmu palaidis kaut ko garām. Par kristīgajiem Ziemassvētkiem un reliģiju manas domas ir visai neitrālas, kā jau vakar teicu kādam cilvēkam, es reliģijas nenoliedzu un nekritizēju, bet reizē arī tām nepiekrītu, jo tās vienkārši mani neskar un izraisa vienaldzību. Lai gan reiz gāju regulāri uz baznīcu, bet tas bija sen, biju mazs un bez rīcības brīvības smile.gif

Bildē dīvainākā mana pagājušā gadā saņemtā ziemssvētku dāvana biggrin.gif
IPB Image
Keydan
Merry nonorthodox!
FuschichO
O, es gan vakar nopilināju grīdu ar asarām un puņķiem dēļ kristietības (filmas iespaidā). Tas ir sliktākais, kas noticis Eiropā EVER. Un cilvēki ir ļauni. Jā, ļaunie cilvēki vienmēr sāpina manu sīko sirsniņu.

Šogad bija jāsvin saulgrieži (kas tomēr nesakrīt ar ziemassvētkiem, kā daži bļaustās). Bija tak episki- pilns mēness un mēness aptumsums nemaz nerunājot par citām interesantām lietām, par kurām jums droši vien nav ne jausmas, ja nēesat sasodīti psihopātiski pagāni biggrin.gif

Un vispār, dīvaini redzēt savus gadu vecos postus šajā tredā. Feels like yesterday.

Bet overall mani Zsv šogad bija jauki. Pat jāapkauno sevi bija ar dziedāšanu un citiem trikiem, piemēram, kaķa leijerkasti. Pirmssvētku laiku gan tāpat kā yukito-san pavadīju alkatīgās naudas medībās.
Ko tu īsti darīji, Yukito-san?
yukito-San
No sākuma mani interesē kas ir kaķa leijerkaste? Ceru ka nabaga bezpalīdzīgais dzīvnieks netika traumēts ? biggrin.gif

Pamatā man ir jāmeklē pasūtītāji un pircēji dažādiem apģērbiem, pārsvarā tie ir cepures, cimdi, šalles un daudz kas cits. Būtu loģiski ja cilvēkus tas interesētu drīzāk pirms ziemas sākuma, bet patiesībā lielākais pieprasijums ir nedaudz pirms Ziemassvētkiem un vēl janvāra sākumā.
Pašus Ziemssvētkus pavadiju diezgan mierīgi, bija sveces un daži citi svētku piederumi. Patiesībā šobrīd te rakstot nonācu pie atklāsmes ka šie tomēr ir jaukākie Ziemassvētki kurus līdz šim brīdim esmu piedzīvojis.

Un ja jau es te tik daudz rakstu, pastāstīšu par kādu notikumu smile.gif . Šī gada (2010) sākumā biju nolēmis pret citiem izturēties jauki un darīt tikai labus darbus, varbūt izklausās stulbi, bet es rakstiski nespēju savādāk noformulēt savu domu biggrin.gif Vēlējos pārbaudīt teoriju, ka viss labais reiz nāks atpakaļ divtik. Tā nu gada laikā nokonstatēju ka vairums cilvēku manu labo sirdi tikai izmanto. Vienkāršāk sakot, ja kādām kaut ko palīdzu, aizdodu vai uzticos lielākā daļa pat paldies nepasaka, kur nu vēl adod ko atpakaļ biggrin.gif Bet šodien kāds no šiem cilvēkiem izdarija man pakalpojumu (tas nebija seksuāla rakstura) kas būtībā atsver un ir pat vēl vairāk nekā tas ko es esmu devis citiem.

Mans secinājums no šī visa ir šāds- ''Būt labam ir labi''

P.S. Mani interesē kādu filmu skatijās FuschichO jo es meklēju kādu filmu varētu paskatīties vecgada vakarā.
FuschichO
Oi, tā nebija nekāda jaukā filmiņa. Saucās "Agora"- par seno Aleksandriju impērijas norieta laikā.
Kaķa leijerkastes laikā tiešām jātraumē dzīvnieks- jāpaņem kaķis un jāgriež aste pa apli tā, lai viņš dzied. Diemžēl manī pietrūkst vardarbības un spēka, lai pat pīkstienu no tā dzīvnieka izdabūtu, tāpēc es izgāzos.

Es nedaudz balti apskaužu tevi, Yukito, ka esi bijis spējīgs pacensties un rīkoties labāk nekā parasti. Mani gan ik pa laikam lamā, cik es ļauna, un es tur neko nevaru padarīt.
Ja nu kāds gadījumā ir vīlies cilvēkos pa šo gadu, tad es teikšu- galvu augšā. Pasaule mainās, vai nu grib kāds to vai ne, un ne jau uz slikto pusi. Galvenais esiet patiesi pret sevi un ieklausieties savā khem "iekšējā balsī".
Ginta
lilion
Centos tā pat kā yukito-san, būt kaut cik jauka šogad, tikai manu laipnību un vēlmi palīdzēt citiem izmantoja nejauki, un saplēsa lietu, ko es aizdevu :<
Tagad jāizdomā kā atrisināt sava stulbuma (jā tagad palīdzēšanu citiem uzskatu par stulbumu ) augļus. Ceru ka izdosies visu nokārtot.

Bet tā, atšķirībā no pagājušā gada šie Ziemassvētki bija jauki. Saēdos jauno Laimas kūku - dīva un biju laimīga.
yukito-San
Tik tiešām, laikam būšu pārsteidzies ar savu secinājumu dry.gif Gads vēl nav noslēdzies, bet divi cilvēki mani vēl paspēja nokaitināt līdz baltkvēlei mad.gif
Nākamgad ievērošu tikai pieklājību un koncentrēšos saviem personīgajiem mērķiem.

Starp citu, gribēju ieteikt izveidot topiku kur visi kas vēlas var atklāt savas apņemšanās, ko vēlas izdarīt nākamā gada laikā, būtu interesanti paskatīties biggrin.gif

Pats to neesmu izveidojis jo nezinu kā uz to skatās citi.

Atvainojos ka esmu galīgi novirzijies no tēmas.
FuschichO
Nu, mēs jau varam paspamot šajā pašā topikā. Ek, un cilvēki, nu nenovēršieties no labestības. Varbūt nevajag to jaukt ar naivu idiotismu vai kaut kā tā.

Num. Mēs varētu iztēloties, ka pēc diviem gadiem tāpat būs pasaules gals tāpēc... nez, labi, tas visu norenderē kā bezjēdzīgu- labo un slikto. Es gribēju pateikt kaut ko prātīgu, bet izgāzos.
maitenieks
Ziemassvētkiem ir viena problēma. Es parasti tos svinu kopā ar radiem laukos un pēc tam vēl 4 dienas ēdu pārpalikumus no saimnieču "es jau neko necepšu un nevārīšu" mielasta.

Ar to labestību arī ir vienkārši. Izpalīdzi tad kad to vajag, bet, ja redzi, ka cilvēkam tavu palīdzību nevajag vai arī viņš to grasās ne tā izmantot, sūti viņu piecas mājas tālāk. Ir tāda sena paruna, kurā ir teikts, ka ar savu palīdzību nevajag uzbāzties.

Par jaunā gada apņemšanos. Man laikam ir tikai viena. Uzbrūvēt kārtīgu alu. Ideālā variantā gribētos kādu Imperial Stoutu uztaisīt, bet tumšais eils ar nebūtu slikts sākums.
kaiva
QUOTE(maitenieks @ Dec 29 2010, 23:58) *

Ziemassvētkiem ir viena problēma. Es parasti tos svinu kopā ar radiem laukos un pēc tam vēl 4 dienas ēdu pārpalikumus no saimnieču "es jau neko necepšu un nevārīšu" mielasta.

Ar to labestību arī ir vienkārši. Izpalīdzi tad kad to vajag, bet, ja redzi, ka cilvēkam tavu palīdzību nevajag vai arī viņš to grasās ne tā izmantot, sūti viņu piecas mājas tālāk. Ir tāda sena paruna, kurā ir teikts, ka ar savu palīdzību nevajag uzbāzties.

Par jaunā gada apņemšanos. Man laikam ir tikai viena. Uzbrūvēt kārtīgu alu. Ideālā variantā gribētos kādu Imperial Stoutu uztaisīt, bet tumšais eils ar nebūtu slikts sākums.



Tas ir labs teiciens, bet dažkārt no ģīmja nenoteiksi, ko kāds grib un kāpēc. Vismaz, es to nevaru. Un pārsvarā, manuprāt, es nevienam nemetos palīdzēt, ja man to nepaprasa.

Mjā pārpalikumi, it sevišķi kūkas etc. ir jauki ēst pēc svētkiem brokastīs, kamēr citi vēl guļ.

Manas šīgada apņemšanās:
+ vienreiz nopirkt sasodītās kerzas nevis piekto reizi melnus šnorzābakus
+ iegūt autovadītāja tiesības, nevienu nenotriecot
+ atsākt iet uz klasisko zīmēšanu
+ uztaisīt alus/vodkas želeju.



_____________________________________________
KSO: te lilion. Atkal neizlogojos no radinieka profila.
Koneko
QUOTE
KSO: te lilion. Atkal neizlogojos no radinieka profila.


Hahaha, es jau lasu un brīnos - kāpēc kaut kāds cita nika pārstāvis raksta to pašu, ko vakar man autobusā teica liliona :'D
lilion
QUOTE(Koneko @ Jan 1 2011, 16:17) *

QUOTE
KSO: te lilion. Atkal neizlogojos no radinieka profila.


Hahaha, es jau lasu un brīnos - kāpēc kaut kāds cita nika pārstāvis raksta to pašu, ko vakar man autobusā teica liliona :'D



Nu ja. tikai es tā varu lohoties.
Vēl divas apņemšanās :
+ uztaisīt ķēžu bruņu kreklu, 1) lai pierādītu, ka tas nav nemaz tik grūti
2) jo es tādu gribu
maitenieks
Ķēžu bruņu krekls ir jauka lieta. Vienreiz ir sanācis viduslaiku bruņas uzvilkt(biksas, virvju kreklu, ķēžu bruņu kreklu, vairogu, ķiveri, zobenu) bija tīri jautrs pasākums. Biju ļoti ļoti pārsteigts par to cik tas viss kopā sver.
lilion
QUOTE(maitenieks @ Jan 1 2011, 18:48) *

Ķēžu bruņu krekls ir jauka lieta. Vienreiz ir sanācis viduslaiku bruņas uzvilkt(biksas, virvju kreklu, ķēžu bruņu kreklu, vairogu, ķiveri, zobenu) bija tīri jautrs pasākums. Biju ļoti ļoti pārsteigts par to cik tas viss kopā sver.



Par to, ka daudz vai maz ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.