Help - Search - Members - Calendar
Full Version: statuss
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
FuschichO
Man darot savus tiešos pienākumus sāka sūrstēt kakla muskuļi un galvā iešāvās trula doma.

Manās acīs katram šī foruma iemītniekam piemīt noteiktas īpašības. Viņiem ir labās un ir sliktās dienas. Lietas, kurās viņi orientējas labāk un lietas, kurās viņi orientējas sliktāk. Reizēm es dažiem cilvēkiem gribu iedot cepumu vai tieši pretēji- sadot pa kaklu.

Un likās, ka būtu forši, ja reāli kaut ko tādu varētu izdarīt virtuālajā vidē. Citos forumos varbūt tā ir- es īpaši neorientējos internetā.
Man likās, ka būtu forši, ja tiem, kas grib piedalīties, būtu tādi kā statusa sigi, tas ir- viņu sigā, kaut kādā nemanāmākā stūrī, piemēram, labajā, apakšējā, būtu noteikts sigs, kurā attēlots viņu statuss. Šo sigu noformējums būtu aptuveni vienāds. Katrs lietotājs varētu izvēlēties savu fona bildi un savu ĪPAŠO STATUSU.
Piemēram tie, kas labi orientējas japāņu valodā, varētu rakstīt, ka viņi ir WAPĀŅI, tie, kas orientējas skricelēšanā ir nez, MĀKSLEŅI, lol (kā nu kuram gribās par sevi paņirgāties), tie, kas kaut ko saprot no datoriem, ir DATORNŪĢI, tie, kas aktīvi spēlē spēles ir vēl kaut kas utt... lai uzreiz redzams, ar ko kurš izceļās.

Un tad vēl varētu būt tādas statusa sadaļas, kurās var krāt punktus. Es neprotu atrast lietām īstos vārdus un visticamāk tas visiem liksies drausmīgi stulbi, bet es to iztēlojos kaut kā tā.
IPB Image

Būtu forši, ja kāds zinātu veidu, kā to pēc iespējas vieglāk editēt.
Nu, man tas liekas jautri. Beigās varētu izsniegt LIELĀKĀS DIRSAS balvu, vai LABĀKĀ PAKAĻĀ LĪDĒJA vai TROĻĻA balvu utt.. spriežot pēc savāktajiem punktiem

Man vienkārši nav par ko dzīvē domāt, kā tikai par to, ko vēl varētu izdarīt netā biggrin.gif Piedodiet, ja tas jums liekas galīgi debīli. Nav jau arī visiem jāpiedalās.
Church
galvenais - lai tolerances skillam iespeejama negatiiva veertiiba. smile.gif
anti
Ideja interesanta - cik viegli vai (drīzāk) grūti to realizēt šī foruma ietvaros - to gan nezinu.
FuschichO
O, ienāca prātā vēl attention whore kā statusa elements :3
anti
O jā. Vai arī Special Snowflake - tādu te netrūkst.
FuschichO
QUOTE(anti @ Dec 8 2009, 23:20) *


Man patīk keywordi tajā linkā. Tie izsaka daudz vairāk kā pats paskaidrojums
Kikyou
Priekš kam? Šis forums tāpat tagad ir beigta vista ar labi ja 15 stabilajiem apmeklētājiem. Neredzu jēgu galvu lauzīt tikai tāpēc, lai kādam nelaimīgam narcisītem ir iespēja sajusties, ka citiem viņa rīcība nav pilnīgi vienaldzīga, jo, redz, VIŅI TAČU MANI NOVĒRTĒJA!
FuschichO
ne jau tāpēc es to piedāvāju- gribēju tikai piešķirt dzīvīgumu. Kopumā mani iedvesmoja jaunpienācēji tādi kā Kabuki. Tam es ieliktu tolerances punktus un tā... Es jau teicu- tā ir tikai muļķīga doma.
Sigfa
Neatbalstu shtampelja uzlikshanu cilveekiem. Atbalstu aktivitaates veicinaashanu shaadu ideju biidiishanas formaa. Mums vajag Shin-chan un Taka gara turpinaataajus forumaa, piemeeram, edg saak uz to pusi biidiities.

PS. Kikyou vareetu attureeties no taa, kas man izskataas peec histeeriska nihilisma. Iipashaas dienas, un taa.
Sērfijs
QUOTE(Kikyou @ Dec 9 2009, 15:39) *

Priekš kam? Šis forums tāpat tagad ir beigta vista ar labi ja 15 stabilajiem apmeklētājiem. Neredzu jēgu galvu lauzīt tikai tāpēc, lai kādam nelaimīgam narcisītem ir iespēja sajusties, ka citiem viņa rīcība nav pilnīgi vienaldzīga, jo, redz, VIŅI TAČU MANI NOVĒRTĒJA!

Tikai nesaki, ka nevēlies būt novērtēta, jo nu Tavi "sigi" burtiski kliedz, lai pievērš uzmanību.
Neveikls troļļošanas mēģinājums, taču turpini visiem kādreiz ar kaut ko jāsāk. IPB Image
anti
QUOTE(Sigfa @ Dec 9 2009, 17:20) *

Mums vajag Shin-chan un Taka gara turpinaataajus forumaa, piemeeram, edg saak uz to pusi biidiities.

Jā, starp citu, kur Taka un Shin-chans noziedēja? Viņi bija foršiņi.
JnVbt
nu doma varbūt jau nav tik sūdīga kā varētu likties ...
kādu laiku vismaz būtu ar ko ņemties biggrin.gif
tikai kurš ar to visu taisīs ... ?
pie tam šaubos vai vērtējuma rezultātu varētu uzskatīt par īpaši objektīvu wink.gif
lai izpaustu savu iekšējo zvēru pietiks arī ar pašreizējiem sigiem un kārtību smile.gif
lilion
Man vienīgajai vienalga @o@ Ja būs, labi, ja nebūs tāpat. No vienas puses laba ideja, lai kādu motivētu, no otras puses forums pusprādzis.
Ja parādīsies Shin-chan un Takas aizstājējs.....tad varbūt mironis atdzīvosies.
Sigfa
Nu nevajag jau tagad no vinjiem mesijas taisiit.
lilion
Jā bet tad vismaz kaut kāda dzīvības pazīmes bija. Mesijas lol
Kikyou
QUOTE(Sērfijs @ Dec 9 2009, 17:21) *

(( vaf vaf mans vārds ir lesija un es esmu suns vaf vaf ))

Tavs avatars man vienmēr uzlabo dienu. laugh.gif
Arta
Ideja interesanta. :]
Nezinu, kā kaut kas tāds var tikt uzkodēts, though.

Bet zinu, ka fōrumos [šur tur at least] ir tādi kā plusiņi, mīnusiņi, reputācija etc. Ja kāds izbesī - nospied mīnusiņu. Kāds cits tev baigi izpalīdzēja - nospied plusiņu. biggrin.gif

Mjā.. Kurš kko tādu grib uzmeistrot, neznez.

Bet es esmu par, kāpēc gan nepamēģināt kko jaunu? [retōrisks jautājums. o.o'']
Kikyou
Nu ja vienkārša +/- sistēma profilos, tad jau pat nav neko jāmeistaro, tik apdeitu forumam jāuztaisa. :x
Tigra2
QUOTE(Kikyou @ Dec 9 2009, 15:39) *

Priekš kam? Šis forums tāpat tagad ir beigta vista ar labi ja 15 stabilajiem apmeklētājiem. Neredzu jēgu galvu lauzīt tikai tāpēc, lai kādam nelaimīgam narcisītem ir iespēja sajusties, ka citiem viņa rīcība nav pilnīgi vienaldzīga, jo, redz, VIŅI TAČU MANI NOVĒRTĒJA!

+1
Tas ir galīgi Lame, un jā.. Solidaritātes posts. Kikīt, mēs(es un mana kabaču armija) tevi atbalstam. wink.gif
Keydan
IPB Image
ShinChan
QUOTE(Sigfa @ Dec 9 2009, 19:53) *

Nu nevajag jau tagad no vinjiem mesijas taisiit.


Vai kāds teica "mesija"?
IPB Image
Viņš izmira par jūsu grēkiem.

Sore, par oftopiku, nevarēju noturēties.
No vienas puses šeit sarakstītais man nedaudz glaimo, no otras skumdina. Piekrītu, ka forums izskatās tāds pussprādzis, un negribētos ticēt, ka tikai pāris personas to uzturēja pie dzīvības. Bija, un joprojām ir pulka ļaužu, kas agrāk mēdza aktīvi postot, bet šobrīd no tā ir atgājuši. Nezinu kāpēc tā ir noticis. Agrāk oftopika sadaļu bija interesanti lasīt, tagad jauni posti parādās vien "cilvēks zem manis..." un "dzimšanas dienas., bet jauni temati galvenokārt sākas ar izmisīgu "Hēēēēlp!!!". Varbūt forums ir dabiskā ceļā evolucionējis? Tie kam sākotnēji šī štelle interesēja ir vai nu zaudējuši interesi, vai arī pārgājuši nākošajā līmenī, resp., sākuši čupoties in real life, līdz ar to forums kalpo vien kā sludinājumu dēlis un, lai pa retam apmainītos ar kādu domu. Vēl ir daļa ļaužu, kas ir apdāvināti ar zīmēšanas/gleznošanas talantu, līdz ar to aktīva ir "Art" sadaļa. Kas paliek? ā, nu vēl ir nejauši jaunpienācēji, kuri pēc nedēļas/ mēneša hiperaktivitātes (spama?) perioda arī kaut kur nozūd. Tas arī ir viss. Vien vējš svilpo un kamolzāle aizripo.
Nez vai dažādi tituli un bļambuki kādam foruma apmeklējumu padarīs saistošāku. Visu noteiks pašu cilvēku interese līdzdarboties, un interese, kā redzams ir apsīkusi.
Arta
Wēll, mani interesē piem. gan anime [aktivitāte ehmeh, nekāds conversation par jaunākajām epizōdodēm netiek ražots. Pat nekas tāds - ''OMG, THE NEWEST NARUTO EP WAS SO LAAAME. But I still watched it. Ur opinion?''], gan jdrama/asian movies/stuuff [te pat nav kārtīga sadaļa tam [ok, movies. still doesn`t count.] gan art [yay aktivitāte.], gan manga, gan j-mūzika. damn. mani laikam interesē viskkas. tikai nav neviena, kas gribētu apspriest sev interesējošās tēmas. ā un pati valoda arī! biggrin.gif
Es jau varu sākt spamot un taisīt visādus topikus, bet vienm uzrodas kāds, kas pasaka ''to jau vienreiz kāds jautāja/teica'' un ar to arī viss beidzas. [BET TAS TAK BIJA PIRMS xx GADIEM, domas mainās. x.x]

..par ko bija šis topiks.. o.ō''

damn. and here I go off-topic..
Tigra2
Ļaudis, rakājos pa internetu un atradu kaut ko tik unikālu, ka nevaru nepadalīties, tā kā te hollow ir ieguldījis pietiekami daudz jauna spama, piemetīšu te klāt savu atradumu:
IPB Image

Man liekas, ka tas daudz ko izskaidro. XD

Nu jā, lai nav pārāk liels spams, piemetīšu, ka, jā, cilvēki ir sākuši daudz vairāk čupoties real life. Pie tējas krūzes(vai aliņa, večiem) feināk C:
Var visādu sviestu sadarīt, ko forumā nav tik viegli dabūt gatavu. Hmm..Arī visādu bezsakaru var sarunāt daudz atvērtāk, nav jāsatraucas, ka atnāks Forum_Lesbe un pateiks, ka tu esi ļauns rasists utt.
Un lielā mērā daudzi no mums ir paši pie tā vainīgi, kā tādā rolleyes.gif iepazīšanās spēlē mēs atradām nenormāli sev patīkošus cilvēkus un tos ļauni savācām sev. laugh.gif Un sākām tusot ir real life C:
Tenma
QUOTE(Tigra2 @ Dec 15 2009, 15:13) *

Ļaudis, rakājos pa internetu un atradu kaut ko tik unikālu, ka nevaru nepadalīties, tā kā te hollow ir ieguldījis pietiekami daudz jauna spama, piemetīšu te klāt savu atradumu:
IPB Image

Man liekas, ka tas daudz ko izskaidro. XD

hm... Tu nu gan mēģini hollow piekabināt pilnīgi citu personību biggrin.gif
Kikyou
QUOTE(Tigra2 @ Dec 15 2009, 15:13) *

Ļaudis, rakājos pa internetu un atradu kaut ko tik unikālu, ka nevaru nepadalīties, tā kā te hollow ir ieguldījis pietiekami daudz jauna spama, piemetīšu te klāt savu atradumu:
IPB Image

Sieva nikna, pats neizguējies...
dmonster
QUOTE(Tigra2 @ Dec 15 2009, 15:13) *



Tad jau nav brīnums, kāpēc viņš dažreiz uzvedās kā ar locekli ānī. Ar tādām ūsām dabū vairāk nekā gribētos.
JnVbt
QUOTE(ShinChan @ Dec 15 2009, 13:24) *

No vienas puses šeit sarakstītais man nedaudz glaimo, no otras skumdina. Piekrītu, ka forums izskatās tāds pussprādzis, un negribētos ticēt, ka tikai pāris personas to uzturēja pie dzīvības. Bija, un joprojām ir pulka ļaužu, kas agrāk mēdza aktīvi postot, bet šobrīd no tā ir atgājuši. Nezinu kāpēc tā ir noticis. Agrāk oftopika sadaļu bija interesanti lasīt, tagad jauni posti parādās vien "cilvēks zem manis..." un "dzimšanas dienas., bet jauni temati galvenokārt sākas ar izmisīgu "Hēēēēlp!!!". Varbūt forums ir dabiskā ceļā evolucionējis? Tie kam sākotnēji šī štelle interesēja ir vai nu zaudējuši interesi, vai arī pārgājuši nākošajā līmenī, resp., sākuši čupoties in real life, līdz ar to forums kalpo vien kā sludinājumu dēlis un, lai pa retam apmainītos ar kādu domu. Vēl ir daļa ļaužu, kas ir apdāvināti ar zīmēšanas/gleznošanas talantu, līdz ar to aktīva ir "Art" sadaļa. Kas paliek? ā, nu vēl ir nejauši jaunpienācēji, kuri pēc nedēļas/ mēneša hiperaktivitātes (spama?) perioda arī kaut kur nozūd. Tas arī ir viss. Vien vējš svilpo un kamolzāle aizripo.
Nez vai dažādi tituli un bļambuki kādam foruma apmeklējumu padarīs saistošāku. Visu noteiks pašu cilvēku interese līdzdarboties, un interese, kā redzams ir apsīkusi.
Nu par šito tev cepums, kā nagali uz galvas! biggrin.gif
DarkDevilCat
QUOTE(Kikyou @ Dec 9 2009, 15:39) *

Priekš kam? Šis forums tāpat tagad ir beigta vista ar labi ja 15 stabilajiem apmeklētājiem. Neredzu jēgu galvu lauzīt tikai tāpēc, lai kādam nelaimīgam narcisītem ir iespēja sajusties, ka citiem viņa rīcība nav pilnīgi vienaldzīga, jo, redz, VIŅI TAČU MANI NOVĒRTĒJA!


+1 jega tam to4 nekada.
+Lai ko tadu uzceptu... nedomaju ka kadam pietiks drosme, ja vsp te kads no porgrammesanas ko jedz.


edit:
Prieks iepaziities Tigra2: http://images107.fotki.com/v535/photos/3/3....jpg?1115231340
Shumins
QUOTE(ShinChan @ Dec 15 2009, 14:24) *

..Piekrītu, ka forums izskatās tāds pussprādzis..


QUOTE(ShinChan @ Dec 15 2009, 14:24) *

..Tie kam sākotnēji šī štelle interesēja ir vai nu zaudējuši interesi, vai arī pārgājuši nākošajā līmenī, resp., sākuši čupoties in real life, līdz ar to forums kalpo vien kā sludinājumu dēlis..


Vagīnas monologi...

Es domāju, ka lielākā daļa, arī bijušo spameru - iemet te aci, bet tie "Not Giving a F.u.c.k!".



Ieraksti kādu jaunu, rezonansi raisošu, off tēmu ... Un manīsi, ka nekas nav mainījies laugh.gif

IPB Image

ShinChan
QUOTE(Shumins @ Dec 18 2009, 12:23) *

Ieraksti kādu jaunu, rezonansi raisošu, off tēmu ...


Are you challenging me?
IPB Image
Shumins
QUOTE(ShinChan @ Dec 18 2009, 15:21) *

Are you challenging me?


Nezinu cik bieži svētku laikā ieskriešu te, jācep piparkūkas, jāpušķo egle un jādzer daudz kokčas...

Taču svētkiem beidzoties piesakos dot Valda Kristovska cienīgu spamu, par tēmām kuras "saprotu".



Domāju arī citi pievienosies, no iespējas pacienāt citus ar savu muldēšanu - vienkārši nevar atteikties laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.