Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 900 sekundes
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Yume
Atvainojos par spamu.

Nepieciešams kvantitatīvs sociāls pētījums, lai pabeigtu referātu, ko vajadzēja nodot vēl aizvaakar.

Būtu ļoti jauki ja šodien vismaz skatam pāris cilvēki nobalsotu.

Paldies.

Ja ir komentāri par tēmu, droši rakstam, ja ir komentāri - ne-pa tēmu, droši ejam prom no šejienes un netraucējam man dzīvot.
Shumins
Kautkā LNT kaitina, filmas, ja vēl var skatīties (normāla Holivudas propoganda), tad LNT ziņas jau tiek rādītas tā - itkā tās taisītu reklāmstāstus atsevišķiem politiķiem.

LETA saīsinātās pasaules ziņas, lai mazāk iztērētu naudu, taču viss pārējais reklāmraksti.
Ja valstī problēmas, atnāks uz brokastīm Zalāns, Lībāne vai Šķēle un visu izskadros.
Bet nu, ja nauda jāpelna pašai, tad saprotams, ka kādam bez ziepēm vaiga ielīst dibenā.

P.S. arī nobalsoju laugh.gif
ETM
Es vispār neskatos televīziju, jo man daudz labāk patīk skatīties uz savām neapgleznotajām vannasistabas sienām.

P.S. Yume, ja šajā nedēļas nogalē ir brīvs laiks, padod ziņu (ne sakarā ar sienām).
Sērfijs
QUOTE(ETM @ Dec 3 2009, 22:04) *


P.S. Yume, ja šajā nedēļas nogalē ir brīvs laiks, padod ziņu (ne sakarā ar sienām).

Kas notiek šajā nedēļas nogalē? Do tell.

Aizmirsu piebilst, online TV, jo nu, kurš pie velna tik agri ceļās?
Lija
QUOTE(Sērfijs @ Dec 3 2009, 22:45) *



Aizmirsu piebilst, online TV, jo nu, kurš pie velna tik agri ceļās?


sauļuk, ir cilvēki, kas iet uz darbu tongue.gif

Edit by Yume: Tev nebūs spamot, sieva!
Yume
Visiem paldies!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.