Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Otakietis dižķibeles laikā.
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Tigra2
Tad nu, iesākumā, gribu teikt, ka šis topiks paredzēts dažādu labu tirdzniecības vietu pareklamēšanai, kur var dabūt visādas, standarta otakieša dzīvei nepieciešamas lietas, lai veiksmīgāk pārvarētu skaļi izdaudzināto "Dižķibeli".

Tā, kā jau mēs visi zinām, standarta otakietis pārtiek no instant food, aziātu paikas un ēd ar irbulīšiem.
Tad nu, reklamēju:

Pārdaugavā, atrodas tāds veikals, vairumtirdzniecības centrs, "Gemoss", kur, izrādās, iespējams arī privāti iet un iepirkties skaidrā naudā.

Veikals atrodas šeit:
IPB Image

Un tur iespējams iegādāties gan sojas mērces plašā izvēlē, gan daļu "Blue dragon" produkcijas pa krietni vien zemāku cenu, piemēram, garneļu čipsi (Prawn crackers), tur maksā 1,20 Ls, atšķirībā no RIMI, kur tie maksā 2,70.
Tur pieejamas arī instant Tofu miso zupiņas, marinētas Šitaki un Nameko sēnes, lētas konservētās pupiņas, pa 0,25 Ls bundžiņā, MONIN sīrupi plašā klāstā, pa latu lētāki kā veikalos, visādi konservēti brīnumi un divreiz lētāki rieksti un garšvielas.

Kā arī nopērkami krietni vien lētāki irbulīši un citas dzīvei nepieciešamas lietas.

Tas ta viss, žēl, ka nepapētiju precīzāk, tad būtu uzrakstījusi plašāk, tomēr iesaku, ja esiet tuvumā, ieejiet un iečekojiet. :3
Esmu tik ļoti priecīga par šo atradumu, ka būtu grēks nedalīties ar informāciju.

P.S.Tā tofu miso zupiņa ir jancīga, bet man garšo. :3
P.S.2. Ir arī mājaslapa, tomēr tur ir ļoti maza daļa no visa tā klāsta ko Gemoss tirgo www.gemoss.lv
Arts
QUOTE

Tā, kā jau mēs visi zinām, standarta otakietis pārtiek no instant food, aziātu paikas un ēd ar irbulīšiem.

Nesauc te visus par weaboo,realy that's insulting. dry.gif
Sigfa
oo, paldies, buus jaapiekaapj
Kikyou
Ahā, es laikam zinu, kur nākamajā braucienā uz Rīgu iegriezīšos. Lai gan paiku vest mājās no citas pilsētas ir galīgi dīvaini, jancīgas miso zupas, kas drošvien nebojājās, ir tā vērtas.
Arta
QUOTE(Arts @ Sep 17 2009, 20:29) *

QUOTE

Tā, kā jau mēs visi zinām, standarta otakietis pārtiek no instant food, aziātu paikas un ēd ar irbulīšiem.

Nesauc te visus par weaboo,realy that's insulting. dry.gif


Es domāju, tas nebija domāts tieši tā. 50% sarkasms. Kāpēc uzreiz būtu jā`label`o? OR ARE YOU A TRUE OTAKU AND U WANNA SAVE UR PRIDE BY NOT EATING WITH CHOPSTICKS, BCUZ ONLY WEABOO`S USE THEM.

Par šo vietiņu zināju, bet nekad nebiju iedomājusies tur ieiet un kārtīgi pačekot, kas tur atrodams.
Un, vispār, interesanta ideja, padalīties ar saviem atradumiem. ^^
Varbūt man arī kaut kas ienāks prātā. :]
Isabel Carmin fon Edelhain
Noteikti jāiečeko. Liekas tik pat labs atradums kā Gourmet Studio biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.