Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vai kāds zin šo anime?
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Ramiel
atradu šo bildi manā pc, nezinu no kurienes to dabūju. Vai kāds varbut varētu pateikt kas šis ir pa anime? mēģināju ievadīt uz animenfo.com šajā bildē dotos nosaukumus, bet neviens nederēja >_<.


image
Andromens
nja Raggaman iegrabies nav shis anime ;]
taaa ir salitka bildite no chrono trigera rimeika uz PS ONE tur tika uztaisitas animetas filminjas DragonBall stilaa : P

ha tur vel xenosaga piebazta klaat ^^ ari labs ps one game
Iori Yagami
Ja, protams!
Tur lejā uz bilditi ir nosaukums:"Xenogears" un "Chrono Trigger" tongue.gif
Ramiel
ja vecais es ari uzrakstiju ka es visus dotos jau parbaudiju.
Andromens
QUOTE(Iori Yagami @ May 22 2005, 22:02)
Ja, protams!
Tur lejā uz bilditi ir nosaukums:"Xenogears" un "Chrono Trigger" tongue.gif
*



tik vot lieta taada ka es ir spelejs chrono trigger un par Xenoears prsota zinu pietiekami infas un maaku pateikt ka tur ir aniemtas multenes un chrono trigeram 100% nav Animes : P

un vispar raggaman kur tu izraki to bilditi ?
ask your brother ;]]
Iori Yagami
Chrono Triger'ā ir anime bet tikai uz Playstation biggrin.gif Labas filmiņas
Isabel Carmin fon Edelhain
Piedodiet ka es te tā,bet Kāds var man palīdzēt un pateikt kas ir šis.
image
Tas uzraksts laikam ir franciski vai spāniski.
Yume
Emm tas nava Trinity Blood?
Gaužām atgādina
Maija
QUOTE(Yume @ Jul 3 2005, 09:50)
Emm tas nava Trinity Blood?
Gaužām atgādina
*




tas ir tas ko tu domā...lol...XD
Isabel Carmin fon Edelhain




Eu nu liels paldies.Juus man ljoti paliidzeejaat.
Dero
image
Sarkanais atbilst Xenogears, bet zaļais x3.
X_Kamui
Bet zaļais Chrono Trigger - Laba spele priekš faniem smile.gif


Tas kurš zimeja CT charus zimeja ari Dragon Ball tongue.gif - tas priekš jusu zinašanai...
dmonster
Ja zīmēšanas stili izskātās līdzīgi DB.
baseboalbatboy
unsure.gif Man arī ir viena problēma...vai kāds zin kā sauc to animi kur viens princis vai karalis(zēns)saindējās ar kautkādu slimību,nu tjipa cik es atceros viņam uz rokas uzkrita kautkāds violets un melns punķis.Un viņš to puņķi uz rokas dabuja no kautkādas trakas,lielas mežacūkas cik es atceros no meža dieva(laikam).Un tad tas princis(vai kas tur vēl) gāja laikam meklēt zāles pie kautkāda veča.Un no tā puņķa viņš kļuva spēcīgāks un ļaunāks(laikam...)... .Un ja tas punķis pārņes viņa ķermeni tad viņš nosprāgs... ph34r.gif
Sērfijs
Princes Mononoke
Tsukino
No kurienes naak shii bilde?
image
Hikaru
Izskatās ka Magic Knight Rayearth.
Tsukino
Ticeeshu....
Zuzix
Hikaru taisniiba biggrin.gif
Dero
AK Dievs vai tas ir iespeejams, ka shii buutu X, X-the movie priekshtece, jo teeli ir kaa kopeeti.
Es centos atras kaut ko kas ir tapis pirms vecaa buka Kamui, bet necereeju ka kaut kas taads.
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Dero @ Jul 16 2005, 19:58)
AK Dievs vai tas ir iespeejams, ka shii buutu X, X-the movie priekshtece, jo teeli ir kaa kopeeti.
Es centos atras kaut ko kas ir tapis pirms vecaa buka Kamui, bet necereeju ka kaut kas taads.
*


Nu loģiski ka tev atgadina X, X-the movie, tas taks ir Clamp.
Hikaru
QUOTE(Dero @ Jul 16 2005, 19:58)
AK Dievs vai tas ir iespeejams, ka shii buutu X, X-the movie priekshtece, jo teeli ir kaa kopeeti.
Es centos atras kaut ko kas ir tapis pirms vecaa buka Kamui, bet necereeju ka kaut kas taads.
*



Te ir animes, kuras uzzīmēja tā pati studija, kas zīmēja X.
Dero
Nafig staastat par studiju es zinu, kaada studija ziimee ''X'', labaak pastaastiek kat shajaa animee labs, jo no artBookiem neko daudz saprast nevar.
Tsukino
Tas pats kas visaas- skatiishanaas....... peec google bildeem sapratu ka taa ietilpst saraxtaa "KickAssAnime" taa kaa droshi vien ka ir aizraujoshi!

Kursh man pateiks kura Anime Ir shii?
image
Bildiite nava diezko, bet atpaziit kaads var? biggrin.gif
Sushi
X ir baigi labaa anime (ja nemaldos veel tagad raada pa VIVA). Smuka opening dziesma! Kaut kur nokachaa! ^__^
Dero
QUOTE(Missy @ Aug 18 2005, 23:48)
X ir baigi labaa anime (ja nemaldos veel tagad raada pa VIVA). Smuka opening dziesma! Kaut kur nokachaa! ^__^
*



Pa VIVA jau sen neko taadu neraada sad.gif
Kikumi
QUOTE(Tsukino @ Jul 25 2005, 15:35)
Tas pats kas visaas- skatiishanaas....... peec google bildeem sapratu ka taa ietilpst saraxtaa "KickAssAnime" taa kaa droshi vien ka ir aizraujoshi!

Kursh man pateiks kura Anime Ir shii?
image
Bildiite nava diezko, bet atpaziit kaads var? biggrin.gif
*



Izskatās, ka tas ir no Tsukihime! huh.gif
pinksakura
tā es tagat gribu zināt kurš vēl bez manis pazīst šo anime....Tsukino lūdzu nesaki priekšā jo es zinu kad tu zini... biggrin.gif huh.gif

image

image
Kikumi
Kheh, DNAngel! tongue.gif
EndlessReality
Pinksakura, no kurienes ir tā bilde tavā parakstā?
pinksakura
QUOTE(EndlessReality @ Aug 30 2005, 12:25)
Pinksakura, no kurienes ir tā bilde tavā parakstā?
*


kura tieši?tā kas tagat vai havig bad dreams?
EndlessReality
QUOTE(pinksakura @ Aug 30 2005, 14:44)
QUOTE(EndlessReality @ Aug 30 2005, 12:25)
Pinksakura, no kurienes ir tā bilde tavā parakstā?
*


kura tieši?tā kas tagat vai havig bad dreams?
*


T'a kas tagad.
One winged angel
Sorry, ka ti vēlu... Es tikai tagad topiku pamanīju, hehehehe.....
image
image
image
image
image
image
image

Nu re....
One winged angel
Labi, skatos, ka te visiem patīk uzdot mīklas par anime zīmējumiem, nāksies man arī.... Tātad, ehem... What the ... is this?????
image
Hikaru
Ahem... Mīklas par anime zīmējumiem uzdot ŠEIT.
Bet šajā topikā jautā (prasa palīdzību) par anime zīmējumiem, lai uzzinātu no kurienes tie ir.
Nuin
Kāds zin kas šis ir par anime, ļoti gribu paskatīties.
image

image
Ghoul
man atgaadina Akiru, nezinu via taa ir, bet man atgaadina Akiru..... wink.gif
Jebkuraa gadiijumaa iesaku noskatiities AKIRA!!!! smile.gif
Church
ir ir akira. vairaak gan ieteiktu mangu.
baseboalbatboy
AKIRA ir gan bet tomeer abi labi (galvenais jaaizdomaa ko sirds kaaro... wink.gif
Nerine
man vajadzētu arī pāris animes uzzināt:
kas ir šitas? :
IPB Image
un šis?:
IPB Image
un vēl šitas?:
IPB Image
IPB Image
jurc
Otrā bilde ir no Saikano.

Pirmā bilde varētu būs no My Goddess??
Nuin
Pirmaa ir no Tenchi Muyo, tik nezinu OVA, Movie vai seriaals.
Nerine
ā, liels paldies. Bet tad to 3. nezinat? sad.gif ai, nekas. paldies tāpat wink.gif
Catgirl
jūs nezināt no kurienes ir šī bilde:

IPB Image

un šī:

IPB Image
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Thoru Kun @ Oct 23 2006, 17:26) *

ā, liels paldies. Bet tad to 3. nezinat? sad.gif ai, nekas. paldies tāpat wink.gif

Varētu but Yami no matsuei
Church
pirmaa visdriizaak Maria-sama ga Miteru vai taas sequels Maria-sama ga Miteru: Haru

.. otraa .. visdriizaak fanaarts.
jurc
Tāds ļoti dīvains requests, bet vai kāds varbūt zina no kuras animes šis? Mož kkas random paņemts :/

IPB Image
edg
Tai Catgirl otrajai bildei tachu virsuu uzrakstiits, no kurienes njemta...

Luukoties sheitan:
http://www.bottledtalent.com/main.htm

Jurc, tavaa bildee ir maz pie kaa piekjerties. Visaprakstoshaakais (shaadaa seciibaa) tur izskataas: diivainas acis, sarkana sominja, zilas zekjes. Bet, taa kaa redzams, cik "briinishkjiigi" straadaats pie sejas, tad acu diivainiiba ir crapwork rezultaats. Es nespeeju iedomaaties kaut liidziigu anime, kur taadas acis buutu... Taa kaa, tev buus taisniiba - kkas random.
Catgirl
tnx laugh.gif , bet es shaubos par to 1. bildi churh, ka tā ir no Maria-sama ga Miteru, jo vinai ir zilas acis, bet sai ir zalas un vienā citā bildē(kura man kādreiz bija un es izdzēsu)vinai bija vampīra ilkņi... unsure.gif
Nerine
Nē, tā taču ir Maria sama ga miteru. dry.gif Aizmirsu kā meiteni sauca, bet noteikti ir.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.