Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Aptauja :)
Anime forum > Anime > Requests
whirlpoof
Veicam aptauju par latvijā populārāko animi ! lūdzu izvēlieties vienu *lai arī cik grūi tas nebūtu biggrin.gif * pēc rezultātu savākšānas publicēšu rezultātus arī šeit ^^ (šī aptauja parādīsies līdz 50 saitos)
Sigfa
Manupraat, nav iespeejams izveeleeties vienu, bet, ja pienjemam, ka animes galvenais uzdevums ir izklaideet, tad es saku - Samurai Champloo. Turpat blakus gan ir veel kaadas 3-4 tikpat superiigas animes.
lilion
Great Teacher Onizuka, ir jau it kā daudzas citas labas, bet to ir grūti pārspēt
FuschichO
Hmm... es teiktu, ka man vislabāk patīk Ouran High School Host Club, jo tā ir teju vienīgā, ko esmu skatījusies atkārtoti. So girly, ain't it?
dmonster
Izvēle nav grūta - One Peace. Lai gan mūsdienās dodu priekšroku mangai, pat dažas viņas fileru sērijas negarlaiko kā citām animēm. Un līdz šim tā mani vienmēr ir pozitīvi pārsteigusi.
jurc
Latvijā populārāko animi? Tas varētu būt Bleach vai/un Naruto.

Ja tu ar savu jautājumu domāji manu mīļāko animi, tad Futakoi Alternative.
Church
Latvijaa? Gan dazhaadiem cilveekiem dazhaads redzeetaa apjoms, gan savstarpeejaa informeetiiba par redzeetaa daudzumu un gaumes tendenceem 0.01%. Personiigi mana - Jin Roh
Revol
Neon Genesis Evangelion

Ja vienu, tad vienu.
Sushi
Jigoku Shoujo
xDD jo man nav ne jausmas, ko citu varētu teikt. pfft.
Yanka_ronin
Eureka Seven.
zenofex
Nausicaa of the Valley of the Wind

Šāda aptauja neko labu nenesīs. Pārāk mazs respondentu skaits un pārāk atšķirīgas gaumes, un arī redzētais. What Church said.
Seila
Neskatoties uz savu personīgo gaumi man šķiet, ka populārākā varētu būt Bleach vai/un Naruto. KAut vai tāda iemesla dēļ, ka viņas tiek visbiežāk pieminētas.
serleons
populaaraakaa buutu naruto man taa shkiet
Sigfa
IMO, ir absoluuti aciimredzams un pashsaprtoams, ka netiek jautaats kura ir juusupraat populaaraakaa anime, bet gan kura ir juusupraat labaakaa anime, lai savelkot rezultaatus pateiktu kura ir populaaraakaa. wtf ppl?
cdmax
Jautājums nepareizi formulēts. Līdz ar to atbildes nepareizas. Pagaidām es varu pateikt tikai Saki(kautvai vēl visas sērijas nav iznākušas).
serleons
QUOTE(whirlpoof @ Sep 5 2009, 18:20) *

Veicam aptauju par latvijā populārāko animi ! lūdzu izvēlieties vienu *lai arī cik grūi tas nebūtu biggrin.gif * pēc rezultātu savākšānas publicēšu rezultātus arī šeit ^^ (šī aptauja parādīsies līdz 50 saitos)

manupraat tur ir rakstiits populaaraako nevis JUSUPRAT LABAKO
Sigfa
Jaa, interesanti gan, kaa gan vareetu noteikt populaaraako animi Latvijaa? Noteikti prasot cilveekiem kura ir vinjupraat populaaraakaa anime, nevis apkopojot viedokljus par labaako animi, vai ne? Peec tavas logjikas arii tava atbilde ir nepareiza, jo tu esi atbildeejis uz "tavupraat populaaraako animi", kurpretii OP postaa jautaajuma nav vispaar. Es nesaprotu, tu vnk speeleejies ar semantiku, vai tev tieshaam nepielec?

facepalm.jpg
anti
Ja tiešām ir domāta Latvijā populārākā, tad jau Narutards un Blēķis.

Bet citādi diezgan bezjēdzīgi tas viss, +1 Sigfas teiktajam.
serleons
nu bet vaitad tu noliegsi ka vinsh uzdeva jautaaju par to kas ir popularakaa anime lavijaa nevis kas jusuprat ir labaa kaa un tad no taa nezinkaadaa veidaa izvilks populaaraako (B#A atbildeeshu ka labaakaa ir kaut kaada galiigi nepaziistama bomzu animee kuru neviens nepaziist un no taa B#A izrietees ka taa ir populaaraaka, ja?) ja taa tad tas ir totaals daunisms. tev neprasa kaada ir labaakaa tev prasa popularako. un ir liela atshkiriiba starp to kas ir labaakaa tu varbuut skaties es nezinu kaut kaadus pokemonus tas nenoziimee ka taa ko tu uzskati par labaako uz reiz ir popularaakaa!!!!!!
Sērfijs
QUOTE(serleons @ Sep 9 2009, 14:46) *

yammer

Pirmkārt, gramatika, par komatiem esi dzirdējis? Noderīgi, it īpaši, ja vēlies, lai citi Tevi saprot.
Otrkārt, es īsti nesapratu, iespējams saistībā ar jau iepriekš norādīto piezīmi, bet tavuprāt populārs == labākais?
serleons
1. kaartaam es nerunaaju ar tevi
2. kaartaam atvainojos par gramatiku
3. nee es nedomaaju ka populaaraakais ir labaakais
PlasticStrawberry
Droši zinu, ka neviens šo vēl nepieminēs,varbūt vēl NAN'u bet mana mīļākā ir Paradise kiss
JnVbt
personīgi man līdz šim ir iepatikusies Vampire Knight anime tongue.gif
whirlpoof
Saraksts gatavs , paldies par balsīm !! ^^

1. Naruto *arī shippuden* (2904 balsis)
2. Vampire knight (1032 balsis)
3. Bleach ( 1028 balsis )
4. Soul eater (657 balsis)
5. One piece ( 543 balsis )
6. Death note (478 balsis)
7. Fullmetal alchemist (463 balsis)
8. Wolfs Rain (331 Balss)
9. Kuroshitsuji (312 Balsis)
10.The melancholy of haruhi suzumiya (112 balsis)

kopā pavisam, 13543 balsotāju ohmy.gif [labi ka ir kalkulātors ]

tas bija grūti *sigh* , bet šīs tagad ir Anime official list LV !


Jautāums bija par mīļāko animi lai sakopotu kuras ir populārākās!
*my bad, my bad* ^^
maxovt
Boku no Piko happy.gif
Roze
Jocīgs balsojums..

Proti tad galugalā nevar saprast vai tas ir balsojums par to lai cilvēki izklāsta kas viņiem šķiet varētu būt populārākā anime (t.i. ko vismasveidīgāk skatās kur protams skaidrs ka Naruto, Bleach vai OP ir pielīdzināms _hameleionu rotāļām_ jo velkas jau nezcikilgi) vai patiesībā kas pašam vislabāk patīk..

Jo savādāk nekādi nesaprotu ko tur dara piemēram Soul eater un arī Vampire knight ...
Ridiculus Mus
Pop wins! ...
Nezcik tas balsojums bij īsts, bet nepieminēt tajā Wolf&Spice, GTO...
Situāciju glābj Death Note smile.gif
Oh well... kidZ smile.gif
reien
QUOTE(PlasticStrawberry @ Sep 10 2009, 18:01) *

Droši zinu, ka neviens šo vēl nepieminēs,varbūt vēl NAN'u bet mana mīļākā ir Paradise kiss


šīs divas anime ir vnk tik labas ^^ tā kā pievienojos tev un saku ka šaušelīgi patīk ^^
Arta
Piecas no minētajām ir arī mani favorīti, domāju, ka DN būs augstāk.
Koneko
Nesaprotu kā Naruto, Soul Eater un One Piece pārspēj Fullmetal Alchemist. huh.gif
Eh... Ko nu vairs...
Apskatoties topu, varu secināt, ka aptaujāto vairumam patīk garas un jaunas anime
Hikaru
QUOTE(Ridiculus Mus @ Oct 23 2009, 04:27) *

Pop wins! ...
QUOTE(injansoul @ Oct 28 2009, 10:14) *

Nesaprotu kā Naruto, Soul Eater un One Piece pārspēj Fullmetal Alchemist. huh.gif

Dabīgi, ka pop wins! Anime ir populāra, tas nozīmē daudziem tā ir mīļākā anime.
Ja Naruto nebūtu mīļākā anime daudziem subjektiem, tad tas nebūtu vispopulārākais.

Un par populārāko/labāko anime diskusiju varētu izteit šādu hipotēzi:
populārākā == mīļākā <> labākā. biggrin.gif (Tiem, kas nesaprot: populārākā vienāds mīļākā nav vienāds labākā).
Tāpēc jautājumu būtu jāformulē "Kāda ir jūsu mīļākā anime?", šādā veidā iegūtu precīzāku statistiku par populārākām anime Latvijā.
Arta
Piekrītu par to mīļākā, nav populārākā stuff.

FMA pusē nodropoju, īsti neaizrāvos. uhm. ^^;
Koneko
QUOTE(Hikaru @ Oct 29 2009, 09:31) *

QUOTE(Ridiculus Mus @ Oct 23 2009, 04:27) *

Pop wins! ...
QUOTE(injansoul @ Oct 28 2009, 10:14) *

Nesaprotu kā Naruto, Soul Eater un One Piece pārspēj Fullmetal Alchemist. huh.gif

Dabīgi, ka pop wins! Anime ir populāra, tas nozīmē daudziem tā ir mīļākā anime.
Ja Naruto nebūtu mīļākā anime daudziem subjektiem, tad tas nebūtu vispopulārākais.

Un par populārāko/labāko anime diskusiju varētu izteit šādu hipotēzi:
populārākā == mīļākā <> labākā. biggrin.gif (Tiem, kas nesaprot: populārākā vienāds mīļākā nav vienāds labākā).
Tāpēc jautājumu būtu jāformulē "Kāda ir jūsu mīļākā anime?", šādā veidā iegūtu precīzāku statistiku par populārākām anime Latvijā.


Daudziem wnk negribas redzēt savus mīļos varoņus aizejam/pazūdam/nomirstam/dzīvojot ilgi un laimīgi - tāpēc ir tādas mūžīgās anime kā Blēķis, Narutards un Viens piss (žargonus aizņēmos)

piekrītu par to mīļāko
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.