Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Elfen Lied
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
ShinChan
Pagaidām esmu noskatījies 10 sērijas (no 13).... Pa galvu ārdās pretrunīgas domas un pat nezinu ko par sjo anime uzrakstīt. Ir filmas kuru gadījumā var skaidri pateikt: Tas ir kaut Kas! Vai ari: pilnīgs sū.s. Sjis nav tas gadījums. Sjī anime vispār nekādos rāmjos nelien. AnimeNfo.com viņu raksturo kā action, horror. Tasinība. bet ne pilnībā. Horrors ir vienkārsj vājprātīgs un ne tikai fizioloģisks, bet arī mentāls. + vēl daudzi kailskati, daļa no kuriem iekļaujās arī pedofīlijas kategorijā. Bet sjajā gadījumā nevar runāt ne par ecchi, ne hentai.
Es savā pietiekami ilgajā mūzjā daudz sjausmu esmu skatījis, gan animētas, gan mākslas gan dok. filmās, gan dzīvē, bet tas, kas notiek uz ekrāna sjajā anime man brīzjiem uzdzina nelabumu. Un ne jau tāpēc, ka pa gaisu ietu cilvēku ekstrimitātes un asins paltis (starp citu, sjī ir vienīgā anime kurā man nerodas iespaids, ka asinis ir tikai ekrānu aizpildosja krāsa, bet gan reāli no ķermana izdalijies sķidrums, cepuri nost asinis sjeit ir dozētas tā kā tam ir jābūt, pretstatā Hellsing u.tml.), nelabumu man uzdzina kas cits un ja jūs skatīsieties sjo animi (lai gan es neiesaku to nevienam darīt), tad sapratīsiet kas.
Grūti pateikt ko es jūtu pret sjo seriālu. Tas viennozīmīgi nav stulbs hack n' slash tirpalu gabals. Sizjets ir plūstosj un tēli atklāti samērā labi. Brīzjiem emocionāli sakāpinājumi...un fizioloģiski graujosj.
Tagad īss sizjeta izklāsts. Darbība, cik var noprast, norisinās mūsdienās, vai arī ļoti tuvā nākotnē. dazjiem cilvēkiem saak dzimt ragainas meitenes-mutanti (vairaak izskataas peec cat-girl), kurām ir labi attīstītas maņas, kas vienkārsjajiem cilvēkiem nav. Sjo mutantu mērķis (vai arī tās ir tikai cilvēku iedomas?) ir iznīcināt cilvēku rasi, tāpēc sjos mutantus vai nu iznīcina uzreiz pēc dzimsjanas vai nu arī iesloga slepenā izpētes centrā, lai veiktu eksperimentus. Vienam izdodas izbēgt...
Sjī anime ir Genco un VAP studiju kopdarbs. Par animāciju (gan tēlu, gan fona) būtu grēks sūdzēties, jaukas, mīļas, bez maz vai čibi sejiņas. Subo kaut kādi "anime fin", neko par tādiem nezinu, tacju lielas glupības vēl neesmu pamanījis.
Skatieties ja jums sjādas lietas patīk, tacju nesakiet, ka nebrīdināju, ārstēsjanos psihiatriskajā slimnīcā apmaksāt netaisos. Un cilvēkiem līdz 16 gadiem, no tiesas neiesaku skatīties. Man liekas, neatradīsies tāda televīzija, kas atļausies kādreiz sjo seriālu rādīt. Te būs dazji ekraansjaavinji:
user posted image
user posted image
user posted image
ONIX
Es jau sito arii kaadu laiku skatos, esu ticis laikam liidz 5tajai seerijai. Tik traki jau arii nemaz nav, ir filmas kuraas var redzeet daudz lielaakas sausmas, kas liek tiesaam aizdomaaties par daudzaam lietaam. Piemeeram sii http://wayney.pwp.blueyonder.co.uk/muerte.htm filma tiesaam ir speejiga uzdziit nelabumu. Zinu, zinu taa nav Anime, bet tik un taa veeleejos veikt saliidzinaajumu.
Ja runaa par pasu Elfen Lied, tad seriaals nav slikts, saakuma melodija vispaaar ir super! Noteikti vareetu ieteikt visiem kam nav bailes no nezeeliigaam ainaam.
Saiko
tomēr kāds saņēmās un uzrakstīja arī kaut ko par Elfen Lied smile.gif
negribētu piekrist ka Elfen Lied būtu kaut kas tāds patiesību sakot biju gaidījis pat ko mazliet vairāk... tiesa gan ka konkrētais seriāls izceļas uz pārējo fona tomēr ne tādā mērā lai būtu jāsaķer galva un jāsāk domāt kāpēc es vispār ko tādu skatījos smile.gif
QUOTE(ShinChan @ Oct 3 2004, 19:51)
Man liekas, neatradīsies tāda televīzija, kas atļausies kādreiz sjo seriālu rādīt.

AT-X
QUOTE(ONIX @ Oct 3 2004, 21:01)
.. saakuma melodija vispaaar ir super!

kā meidz teikt par gaumi jau nestrīdās bet imho viens no vissliktākajiem intro ever !
ONIX
Kaa var nepatikt sis intro, tiesi otraadi man likaas viens no labaakajiem intro kaads redzeets. Nu, bet labi nestriideesimies par gaumi. smile.gif
ShinChan
Vispirms neliela infa uzziņai par mani: vidusskolā mani uzskatīja par ar vardarbību apsēstu cilvēku (pamatoti?). Patika melnais humors, sadistiski pastāsti, biedēt meitenes stāstot tām seno ēģiptiesju mumificēsjanas tehniku. Iesvētībās es vazājos apkārt ar iecirstu cirvi mugurā un dazjas skolotājās gandrīz paģība, jo skats, jātzīst, bija visai naturāls. Mūsu sagatavoto fuksju spīdzinājsanu atzina par kaut ko reti pretīgu, zjetonniekā es uzstājos kā ķirurgs-miesnieks (tērps atbilstosj lomai), bijusī klases audzinātāja sjausminājās maniem vecākiem. Esmu redzējis sakropļotus līķus dabā. Dazjreiz aizeju uz anatomikumu ekskursijā. Kāpēc es to stāstu? tāpēc lai jūs nepadomātu, ka man nāk ģībiens ieraugot asinis.
Tagad par Elfen Lied, jebsju, elfu dziesmu (joprojām neesmu sapratis, pri cjom te vācu val.). Piekrītu, ka ir virkne filmu, tai skaitā anime, kur vardarbības ir vairāk un attēlots tas tiek vēl naturālāk (dīrātas ādas, izritinātas zarnas, izrauti acu āboli utt.). Tas, kas mani sjokēja (un mani nav viegli sjokēt) bija sjīs anime kontrasts. Sizjets un darbības vieta būtu ideāli piemērota jebkurai schoolkids drāmai. Divi vidusskolnieki, vecāku nav, liela māja, pieauklēti dzīves pabērni (mazas meitenes un suņi), cīņa par izdzivosjanu skarbajā pasaulē bla, bla, bla... vienkārsji, emocionāli, nodrāzti. Pat animācija ir tiesji tāda, kāda tā ir sjada veida seriālos (sjausmu gabalos parasti čaru animācija ir pavisam citāda), bet nee, paralēli augstākminētajam notiek bērnu masveida slepkavības (visvairāk atmiņā iesēdās abu "diklonu" cīņa un tās iznākums (laikam 4 sērija) un incidents ar suni un bērniem internātā. Ļoti piesātinātas (ar visu) ainas laikam 8 sērijā). Kas tas ir? Tas ir tāpat kā, piedodiet, ieksj pokemoniem iekļaut hentai, piemēram, Eš vai kā nu tur viņu, saak dupsēt pikaču, vai Mistiju, vai vienalga ko. Ja es redzu glītu bērna seju, tad es negaidu, ka jau nākamajā brīdī viņa tiks kopā ar visu galvu atdalīta no ķermeņa un kā trofeja aizstiepta prom. Es nesaku, ka Elfen lied ir slikts seriāls, man tas patīk un ar nepacietību gaidu nākamās sērijas, tacju tā saturs, par spīti daudzām kvalitātēm ir ļoti strīdīgs. Negribu moralizēt, tacju negatīvais iespaids, kādu var atstāt sjī anime uz nenobriedusjiem prātiem ir daudz lielāks nekā noskatoties "Sjausmas gobu ielā" vai "5diena 13." Taapeec arii bija viss tas penteris par sjausmaam ieksj sjiis anime.
Kas attiecas uz TV ar to vairaak bija domaatas televiizijas aarpus Jap. un Dienvidkorrejas. Tas tacju nav nosleepums, ka turienes cilvjiem dziies uzskati ir radikaali atskjiriigi no Vecaas pasaules (kaut vai skolniecju apenju kolekcioneesjana rolleyes.gif ).
Nu gan aizmuldeejos, vainojiet Bjorku un vinjas jauno albumu "Medulla".
Saiko
respect ShinChan ! smile.gif
tavu domu uztvēru un atzīšos ka izjūtas man ir diezgan līdzīgas varbūt vienīgi ne tik sakāpinātas - es to visu ( lasīt : Elfen Lied ) kaut kā pagaidām esmu uztvēris mazliet vieglāk tiesa gan 8 epizode un konkrētais atgadījums ar kucēnu lika varbūt ne tik daudz aizdomāties kā nodomāt - ja vien es tur būtu bijis blakus... šeit vietā būtu teiciens 'dots devējam atdodas'
Rune
Kur shito dabuut? Torrentus kaut kaa nevaru atrast dry.gif
ONIX
Es vilku no vecaa labaa DC++, tur diezgan daudziem ir.
Batou
sheitan

ups, nespaskatiijos, tur laikam tikai liidz 5 ep ir.
MitSuki
Man atskiriba no citam animem sitai animei ir respekts...Uzstaisita un izdomata ir idela un viss sizets ari...Te nav taka parejas horror animes kur asinis skists pa visu ekranu un ta 24 min,un ta visas serijas...Sito animi ir man liekas ka loti ilgi domata jo pec sizeta var noprast ka sita anime nav nekada bernu pat ne tiem cilvekiem kuriem ir pari 21 ar vaju sirdi,man skatoties sito animi ari sliktumu uzmet,nevis taka ir uzstaisits bet pats sizets siten ir tipiska drama...Es pat apskatijos animenews un tur rakstits bija ka sito animi var skatities cilveki ar stipru sirdi un jaskatas uzmanigi un par to radisanu ekranos, ta gan ir taisniba vot sitadu animi brinos vai kados ekranos radis ja vienigi japana pa pasu nakti kad visi gul un skatas tie kuri uztver sito animi par nepieciesamu viniem...Es var but kaut ko nepareizi saku bet vienigi ko es zin tas ir tas ka sita anime nav domata skatities cilvekiem kuriem ir vaja sirds...aa un es vel redzeju GENRE:SuperMature
es nez ko tas nozime bet tas nozime ka vel trakak neka pasiem Mature xe...Es neiesaku skatities cilvekiem so animi...Bet tie kuri jau skatas jau saprot par ko es runaju smile.gif..Es nezinu ka citiem bet sita ir viena no retakajam animem kuru skatos ar interesi....Nez varbut es kludos varbut ne, bet ja sito varetu ari parejie apskatities tad sita klutu pavisam populara jo pec sizeta un pec zimesanas... ph34r.gif
Saiko
Rune: anime-fin.elandal.net:6969
.. varbūt kādam ir aizķēries EL outro 'Be Your Girl' by Chieko Kawabe - lipīgs gabals tomēr smile.gif
Roze
QUOTE(Saiko @ Oct 4 2004, 00:15)
.. varbūt kādam ir aizķēries EL outro 'Be Your Girl' by Chieko Kawabe - lipīgs gabals tomēr smile.gif
*



Chieko Kawabe - Be Your Girl
user posted image
Saiko
danke smile.gif
ShinChan
QUOTE(Saiko @ Oct 3 2004, 23:15)
.. varbūt kādam ir aizķēries EL outro 'Be Your Girl' by Čieko Kawabe - lipīgs gabals tomēr smile.gif
*


Nez, man tiesji sjī dziesma nelīmējās kopā ar uz ekrāna notiekosjo. Lēta popsa Avrilas Laviņjas stilā. Kurpretī intro songs dod labu štimmungu un jau iesilda turpmākajām sjausmeklībām.
Shinobi-sama
Nu es te lasu baigaas rekomendas dod: tipa mazaak par 21 labaak lai acis izdur pirms skatiities sho animi, BET kaa raadasa visi kam nav slinkums ciitigi aizsit savu traffiku ar shii seriaala douvnloadu.
Nu bet seriaals ir labs.Civeeciiga vardarbiiba un pietam ljoti patiesa. Nu es vispaar filmu neatziistu par apbalvojumu ja taa neuzsit pa peleeko dranjkji muusu galvaas, savaadaak tas ir komerciaals buljlja suuds ar ljoti piparotu maarketingu. Shitaadas lietas kad ir ziimeetas ir pienjemamaakas nekaa kad filmaa iemiesotas. Nu taisniiba vien jaasak, ka scenaarists bija krietni domaajis lai visu shito samikseetu un skatiitaaji saaktu punjkjoties biggrin.gif.
Vot beigas gan liekas taadas rihtiigi paredzamas. Shaubos vai mani paarsteigs beigas, bet man ir variants ka to puisi beigaas taa maniakaali sexiigaa Nyuu noslaktees peec tam kad buus kljuvusi gruusna. Logisks iznaakums buutu ja taa Lucia izdariitu pashnaaviibu peec savas sister-in-law asaru pilnas pusseerijas nospiidzinaashanas liidz koka kastiitei. Nu bet tas ir ljogiski pareizais iznaakums. Kaa mees zinaam tad tie abi divi vienaa mieraa vaislos jaunu paaudzi ar radzinjiem. Zheel taas vinja maasiicas, esmu par 51.49% procentiem paarliecinaats ka yamaa mirs nedabiskaa naavee.
Nu nevar iztikt arii bez kritikas. Animaaciju gribeejaas man bisku detalizeetaaku, tur kur notiek taa extremitaashu daliishana. Op theme ir ljoti labi panjem kopaaa ar taam freskaam. Savukaart En theme ir aarpus teemas ar savu skaneejumu lai gan vaardi ir pienjemami. Vareeja ko dramatiskaaku uzlikt, kaa piemeeram tas ir Serial Lain En theme - smuks gabals(kaadam mosh ir OST).
Mmm... taa shizofreenijas pieskanja no Lucia puse ir diezgan patenteets variants kaa atgriezt jebkuru nokliidusho avi, bet tas nekas, sheit tas ir diezgan jauki. Taalaak man shkiet ka vaidzeeja vairaak paarrunas ar sevi katram no personaazhiem (monologus) savaadaak iznaak ka vinji tos textus tur rullee peec notiim(saprast jau var tos zemtextus kaa bija domaats, bet biezhi vien to izrunaataa autors ir domaajis nedaudz savaadaaku zemtextu). Tas algotnis kuram to roku atshkeereeja un acis izduura, ir pataisiits par gandriiz aklu ljauno, lai gan vareeja pastaastiit nedaudz vairaak kapee vinjam taa vardarbiigaa nosliece.
Nu bet taas ir tikkai mana domas ja gribas piesieties, bet principaa tas ir lielisks staasts, kaac nezin, ir tam gabalam arii manga vai kaacs manuskripts peec kura tapa shis shedervs.

QUOTE
Vispirms neliela infa uzziņai par mani: vidusskolā mani uzskatīja par ar vardarbību apsēstu cilvēku (pamatoti?). Patika melnais humors, sadistiski pastāsti, biedēt meitenes stāstot tām seno ēģiptiesju mumificēsjanas tehniku. Iesvētībās es vazājos apkārt ar iecirstu cirvi mugurā un dazjas skolotājās gandrīz paģība, jo skats, jātzīst, bija visai naturāls. Mūsu sagatavoto fuksju spīdzinājsanu atzina par kaut ko reti pretīgu, zjetonniekā es uzstājos kā ķirurgs-miesnieks (tērps atbilstosj lomai), bijusī klases audzinātāja sjausminājās maniem vecākiem. Esmu redzējis sakropļotus līķus dabā. Dazjreiz aizeju uz anatomikumu ekskursijā. Kāpēc es to stāstu? tāpēc lai jūs nepadomātu, ka man nāk ģībiens ieraugot asinis.

Huh. Tu saac attaisnot pats sevi gadiijumam ja nu tev iznaaks taads darbs kaa kaadam kuceenam ar neasu cirvi atskaldiit piemeeram asti vai apgriezt jamam ausis vai sazin veel kaadu legaalo iespeeju zarninju izritinaat biggrin.gif. Tevi gadiijumaa jau neuzskata par meebeli anotomikumaa un dazhos morgos laugh.gif. Ieteikshu varas iestaadeem piegriezt tev lielaaku veeriibu biggrin.gif.

Taalaak tu jau otro reizi mini ka pie visa vainiigs ir Bjorkas albuums "Medulla". Man ir pamatotas aizdomas ka ar tevi liidziigs scenaarijs kaa tai filma "Lili chou-0chou"<_< . Nebuus ilgi jaagaida ka tev saaksies daliities ieksheejais no aareejaa "es", kur aareejaas mekleee mierinaajumu attaisnojumu ieksheejajaa(nu manaa gadiijumaa tu saaksi vainot pie visa NGE un taisniiba jau vien buus neieshu liegties, tas bija tikkai teiksim lielaaks piliens nekaa visi paareejie). Sagaidu ka tu izkjidaasi mani uz uz dazhaam a1 formaata lapaam biggrin.gif

QUOTE
respect ShinChan !
tavu domu uztvēru un atzīšos ka izjūtas man ir diezgan līdzīgas varbūt vienīgi ne tik sakāpinātas - es to visu ( lasīt : Elfen Lied ) kaut kā pagaidām esmu uztvēris mazliet vieglāk tiesa gan 8 epizode un konkrētais atgadījums ar kucēnu lika varbūt ne tik daudz aizdomāties kā nodomāt - ja vien es tur būtu bijis blakus... šeit vietā būtu teiciens 'dots devējam atdodas'

Visi ir varonji ekraana shai pusee - notici man ka tu nebuutu nekaads varonis blakus vinjiem, jo tevis blakus kaa vecaakas personas tur offic nebuutu. Tu tur vareetu buut kaa vieniigi tikpat mazs beerns un viss tavs ienaids neizspaustos vairaak kaa sevis smaceeshanaa ar naida audzeeshanu un tikko tu iepiiksteetos taa tu to pashu sanjemtu paar seviim. Shis ir tipiskais variants kad visi domaa savaadaak bet vienalga seko liiderim. Driizaak shii episode bija domaatu lai cilveeki saaktu aizdomaaties, cik nepiedodama ir pasivitaate apkaart notiekoshajam un cik ljoti atttiasnojama ir mazaas Nyuu riiciiiba.

Shitai animei vareetu arii uzbliezt sequel, kur ciinja ir izlauzusies jau plashaakaa sabiedriibaa un saak izveersties jau politiskaas intrigas.

P.S. Shito gabalu vaidzeetu tanii Anime festinjaa uzbliest lai tauta nedaudz aizdomaajas. Savaadaak tur buus pliki dramatiskie romantismi.
ShinChan
QUOTE
Huh. Tu saac attaisnot pats sevi gadījumam ja nu tev iznāks tāds darbs kā kādam kucēnam ar neasu cirvi atskaldīt piemēram asti vai apgriezt jamam ausis vai sazin vēl kādu legālo iespēju zarniņu izritināt  biggrin.gif. Tevi gadījumā jau neuzskata par mēbeli anotomikumā un dažos morgos  laugh.gif. Ieteikšu varas iestādēm piegriezt tev lielāku vērību biggrin.gif.

Tālāk tu jau otro reizi mini ka pie visa vainīgs ir Bjorkas albūms "Medulla". Man ir pamatotas aizdomas ka ar tevi līdzīgs scenārijs kā tai filma "Lili čou-0čou"<_< . Nebūs ilgi jāgaida ka tev saaksies dalīties iekšējais no ārējā "es", kur ārējās mekleē mierinājumu attaisnojumu iekšējajā(nu manā gadījumā tu saaksi vainot pie visa NGE un taisnība jau vien būs neiešu liegties, tas bija tikkai teiksim lielāks piliens nekā visi paarējie). Sagaidu ka tu izķidāsi mani uz uz dažām a1 formāta lapām biggrin.gif

Ne tuvu tam. Info par sevi devu tamdēļ, lai jums nerastos iespaids, ka esmu principā pret vardarbības atainosjanu, jo īpasji tā kā tas ir izdarīts sjajā anime. Tālāk seko vēl viens paradokss (arī ar mani saistīts) - dzīvē esmu pilnīgs pacifists. Apzināti neesmu nogalinājis nevienu dzīvnieku, bērnībā neesmu spīdzinājis balozjus un kaķus durot tiem ārā acis un nomētājot ar akmeņiem. Man tas ir dziļi pretīgi un, ja ieraudzīsju, ka kāds to dara, bez vārda runas, belzīsju pa galvu. Patiesībā, vardarbība pret dzīvniekiem man biezji vien izsauc lielāku zjēlumu, nekā vardarbība starp cilvekiem. Visi tacju zin cik emocionāla pasaka ir Skalbes "Kaķīša dzirnavas", īpasji tā vieta, kur puikas met kaķīti no jumta, lai paarbaudītu vai tas piezemēsies uz visām četrām (Skalbe ir ģēnijs). Es pat iespēju robezjās izvairos slaktēt kukaiņus, respektēju viņu tiesības dzīvot. Tā, ka tavi izteikumi ir bez pamata tongue.gif Un anatomikumu es nemaz tik biezji neapmeklēju, vienkārsji ir paziņas Stradiņa universitātē un tur ir dazji interesanti eksponāti.
Kas attiecas uz Bjorku, vai tiesjām es to kaut kur vēl esmu pieminējis, vai mana sjizofrēnija jau tiktāl progresējusi? Par to ko tu tālāk esi uzrakstījis varu tikai saaji pasmaidīt, ieksjēju konfliktu pagaidām nejūtu, un cerams ka nejutīsju. Redzi, pat n-taas A1 lapas nevajadzeeja laugh.gif

kaarleens
kura no suberu grupām kas šito tulko jūs dodad priekšroku ?
Shinobi-sama
QUOTE
Ne tuvu tam. Info par sevi devu tamdēļ, lai jums nerastos iespaids, ka esmu principā pret vardarbības atainosjanu, jo īpasji tā kā tas ir izdarīts sjajā anime. Tālāk seko vēl viens paradokss (arī ar mani saistīts) - dzīvē esmu pilnīgs pacifists. Apzināti neesmu nogalinājis nevienu dzīvnieku, bērnībā neesmu spīdzinājis balozjus un kaķus durot tiem ārā acis un nomētājot ar akmeņiem. Man tas ir dziļi pretīgi un, ja ieraudzīsju, ka kāds to dara, bez vārda runas, belzīsju pa galvu. Patiesībā, vardarbība pret dzīvniekiem man biezji vien izsauc lielāku zjēlumu, nekā vardarbība starp cilvekiem. Visi tacju zin cik emocionāla pasaka ir Skalbes "Kaķīša dzirnavas", īpasji tā vieta, kur puikas met kaķīti no jumta, lai paarbaudītu vai tas piezemēsies uz visām četrām (Skalbe ir ģēnijs). Es pat iespēju robezjās izvairos slaktēt kukaiņus, respektēju viņu tiesības dzīvot.
Nu labi ka taa, es jau ar iipashu sadismu neaizraujos. Vot prusakus un un lapsenes kaa arii mushas ja tas ielido dziivoklii es slakteeju nezheelojot aviizes un zhurnaalus.
Manaa uztveree vardarbiiba pret dziivniekiem ir kriminaali sodaama tik pat kaa slepkaviiba. Tas dziivnieks jau nesaprot kapeec tiek mociits. Taados briizhos ja man buutu pa rokai kaac shaujamierocis, man naaktos izciiniit lielu ciinju ar seviim lai jamos(spiidzinaataajus) nepshautu bez sirdsapzinjas paarmetumiem. Nu Skalbe ir tas retais pasaku un staastu rakstiitaajs kursh pamatotu assaru speej izspiest no lasiitaaja. Ko savukaart, lai kaa censtos, nespeej A.Upiitis. Un es esmu gatavs ielikt psihenee tos Uchukus kas sajuusminaas par vinja "zaljo zemi" un paareejiem vinja darbiem kas ir ietureeti stingraa komunisma garaa. No riebuma vai gribas graamatu sapleest nospljaujotiess par kompensaaciju biblioteekai cik tas viss tur ir samaakslotu uzpuusts.
Shinobi-sama
QUOTE(kaarleens @ Oct 4 2004, 14:18)
kura no suberu grupām kas šito tulko jūs dodad priekšroku ?
*



Anime-fin dzhekinji rukaa praatiigi:P un vinji ir dzhekinji ar staazhu taakaa 3 pirksti par jamajiem
MitSuki
QUOTE
P.S. Shito gabalu vaidzeetu tanii Anime  festinjaa uzbliest lai tauta nedaudz aizdomaajas. Savaadaak tur buus pliki dramatiskie romantismi.
*



Nebutu jau slikti, bet nezinu vai atlaus tik sadistisku animi likt skatities, ja vienigi pec sitam ecchi vai hentai serialiem pec 1:00 nakti smile.gif...Bet sita anime ir tiesam idela un par beigam ari tur viegli var noteikt..KA beigas 100% varess tur sakt raudat un garigo sabojat uz ilgu laiku...Bet kaut nav pa temu, bet tie kuri ir redzejusi Chrno Crusade piem. tur beigas nevareja noteikt,Es kad skatijos domaju ka beigam jabut labak(aha sapno)un tad pedeja serija parada tadu sizetu ka vienkarsi ap sirdi paliek gruti un jasak raudat jo beigas tiesam nav labas, bet par sito Elfen lied tiesam ir paredzamas beigas, a un Saikano ari tiesi tads pats vienigi tur ir 100% tragetiska anime, bet elfen lied balstas..(ja godigi nezinu,vispar kads var patiekt uz ko balstas sita anime..) blink.gif
MitSuki
Bet kads var ielikt ludzu openingu elfenam ?Kaut sita dziesma atgadina kadu tur ticigos..Bet nu labi vismaz sito dziesmu ir prieks klausities..Ja var tad kads ieliek rolleyes.gif
ONIX

[/quote]
Nez, man tiesji sjī dziesma nelīmējās kopā ar uz ekrāna notiekosjo. Lēta popsa Avrilas Laviņjas stilā. Kurpretī intro songs dod labu štimmungu un jau iesilda turpmākajām sjausmeklībām.
*

[/quote]

Vo, vo taisni manas domas. Nebuutu tiesaam slikti ja kaads ieliktu intro theme.
ShinChan
QUOTE(JaYzZ @ Oct 4 2004, 15:52)
, bet elfen lied balstas..(ja godigi nezinu,vispar kads var patiekt uz ko balstas sita anime..)  blink.gif
*


Tā balstās uz mīlestību, jeb precīzāk tās trūkumu...
Saiko
QUOTE(Shinobi-sama @ Oct 4 2004, 13:04)
Visi ir varonji ekraana shai pusee - notici man ka tu nebuutu nekaads varonis blakus vinjiem, jo tevis blakus kaa vecaakas personas tur offic nebuutu. Tu tur vareetu buut kaa vieniigi tikpat mazs beerns un viss tavs ienaids neizspaustos vairaak kaa sevis smaceeshanaa ar naida audzeeshanu un tikko tu iepiiksteetos taa tu to pashu sanjemtu paar seviim. Shis ir tipiskais variants kad visi domaa savaadaak bet vienalga seko liiderim. Driizaak shii episode bija domaatu lai cilveeki saaktu aizdomaaties, cik nepiedodama ir pasivitaate apkaart notiekoshajam un cik ljoti atttiasnojama ir mazaas Nyuu riiciiiba.
*


nu nepazīsti tu mani tāpēc nevajag attiecīnāt uz mani vispārpieņemtus ( vai nez no kurienes izrautus ) apgalvojumus - ka es rīkotos tā un nevis citādi...
vienu gan es tev varu pateikt ka malā stāvēt es nespēju šādās situācijas kaut vai apzinoties ka iejaucoties varētu ciest tikai pats tā arī nepalīdzot upurim tomēr es to darītu lai zinātu ka esmu izdarījis visu kas ir bijis manos spēkos...

QUOTE(Shinobi-sama @ Oct 4 2004, 14:35)
Nu labi ka taa, es jau ar iipashu sadismu neaizraujos. Vot prusakus un un lapsenes kaa arii mushas ja tas ielido dziivoklii es slakteeju nezheelojot aviizes un zhurnaalus.
Manaa uztveree vardarbiiba pret dziivniekiem ir kriminaali sodaama tik pat kaa slepkaviiba. Tas dziivnieks jau nesaprot kapeec tiek mociits. Taados briizhos ja man buutu pa rokai kaac shaujamierocis,  man naaktos izciiniit lielu ciinju ar seviim lai jamos(spiidzinaataajus) nepshautu bez sirdsapzinjas paarmetumiem. Nu Skalbe ir tas retais pasaku un staastu rakstiitaajs kursh pamatotu assaru speej izspiest no lasiitaaja. Ko savukaart, lai kaa censtos, nespeej A.Upiitis. Un es esmu gatavs ielikt psihenee tos Uchukus kas sajuusminaas par vinja "zaljo zemi" un paareejiem vinja darbiem kas ir ietureeti stingraa komunisma garaa. No riebuma vai gribas graamatu sapleest nospljaujotiess par kompensaaciju biblioteekai cik tas viss tur ir samaakslotu uzpuusts.
*


hmm... kā tu vari zināt ka tu nebūtu tikai mazs bērns kas pakļautos vairākumam un tā arī neko nedarītu? .. jeb atsaucoties uz tavu augstāk minēto citātu...
MitSuki
ee tiesam novelkat kads un ieliekat foruma elfen lied opening,man lens internets un es tur loti ilgi vilksu...Ludzu
Shinobi-sama
QUOTE
nu nepazīsti tu mani tāpēc nevajag attiecīnāt uz mani vispārpieņemtus ( vai nez no kurienes izrautus ) apgalvojumus - ka es rīkotos tā un nevis citādi...
vienu gan es tev varu pateikt ka malā stāvēt es nespēju šādās situācijas kaut vai apzinoties ka iejaucoties varētu ciest tikai pats tā arī nepalīdzot upurim tomēr es to darītu lai zinātu ka esmu izdarījis visu kas ir bijis manos spēkos...

Nu es personīgi esmu redzējis un ar to diemžēl pastāvīgi jāsaskaras ka cilvēki saka vienu un dar pa visam ko citu. Neņem ļaunā, varjaubūt ka tu esi cēls savā sirdī un darbos(izņēmumi ir vienmēr), bet es gan sliecos domāt vairāk tu sekosi piemēram un izvēlēsies tādu veidu cīnīties tad ka pats izej cauri sveikā, cilvēko to dara neapzināti. Un tā mīlzīgā uzupurēšanās ir diemžēl tikkai filmās (protams ka existee tādi cilvēki, bet tie ir sarkanajā grāmātā ka ārkārtīg reta suga)

QUOTE
hmm... kā tu vari zināt ka tu nebūtu tikai mazs bērns kas pakļautos vairākumam un tā arī neko nedarītu? .. jeb atsaucoties uz tavu augstāk minēto citātu...


Nuu vecais es runāju par mūsdienām kad man ir iespējas jamos slānīt, man par laimi nav nācies izbaudīt to bērnībā.
Saiko
tad pēc taviem vārdiem Shinobi-sama es esmu tas ļaunais kas piedalītos mazu kucēnu piekaušanā ( vai vismaz vienaldzīgi noskatītos ) bet tu esi tas labais kas visus ļaunos apšautu pie mazākas iespējas? huh.gif
negribu neko saāsinat vai pārspīlēt bet tāds iespaids rodas... atvaino bet tu maldies...

un vēl kas - konkrētajā situācija bija dzīvnieks nevis cilvēks un es neesmu teicis ka ja būtu otrādāk tad es attiecīgajai personai palīdzētu - tas būtu dziļi atkarīgs no situācijas kādā es būtu un cik daudz zinātu par notiekošajiem apstākļiem...

lai nu kā bet manuprāt jau mazliet panesās offtopic tāpēc peace Shinobi-sama
Aazmandius
God, #35 is a Monster :
user posted image

user posted image

user posted image

Ok and some romantic staff from 11 epizode :
user posted image

user posted image

user posted image
Batou
hmm, kaut kur šitas viss jau ir redzēts... Akira any1?

biju stipri vīlies (taču tas nevienu nepārsteigs, es izbrāķēju lielāko daļu animes)
ONIX
Es tik iisti nesaprotu kaadeel nevar dabuut 12. un 13. seeriju, veel nav paraadiijusaas vai kaa...?
Aazmandius
QUOTE(ONIX @ Oct 7 2004, 19:10)
Es tik iisti nesaprotu kaadeel nevar dabuut 12. un 13. seeriju, veel nav paraadiijusaas vai kaa...?
*



Not subed yet.
Ella
aads luudzu nevar uzraxtiit kas notiek 1-5 seerijaa??? Man tikai no 5-11 ir dabuunamas tapeec man gribeetos zinaat kas notiek saakumaa.
ShinChan
QUOTE(Outlawz @ Oct 6 2004, 16:32)
hmm, kaut kur šitas viss jau ir redzēts... Akira any1?
*


Varam jau vilkt dazjas paralēles, tacju nevaram runāt, ka tas ir same old song. Ir daudz un būtiskas atsķirības un ar to es nedomāju tikai animāciju un darbojosjos tēlus. Varbūt mēģini paarkāpt paari savam 3 sēriju principam un paskaties arī tālāk biggrin.gif
Aazmandius
QUOTE(ELLADORA @ Oct 7 2004, 19:59)
aads luudzu nevar uzraxtiit kas notiek 1-5 seerijaa??? Man tikai no 5-11 ir dabuunamas tapeec man gribeetos zinaat kas notiek saakumaa.
*



If you wish I coud reseed them on Peers.
ONIX
QUOTE(Aazmandius @ Oct 7 2004, 20:40)
QUOTE(ONIX @ Oct 7 2004, 19:10)
Es tik iisti nesaprotu kaadeel nevar dabuut 12. un 13. seeriju, veel nav paraadiijusaas vai kaa...?
*



Not subed yet.
*


Paldies par infu, buus vien jaagaida.
MitSuki
ONIX taks katru nedelu katrai jaunakai anime nak serijas ara.Taka nakosnedel jau buss 12 serija..un aiznakos 13 pedeja... smile.gif
Ella
If you wish I coud reseed them on Peers.
*

[/quote]

No need I'we got them already smile.gif
ONIX
QUOTE(JaYzZ @ Oct 7 2004, 21:18)
ONIX taks katru nedelu katrai jaunakai anime nak serijas ara.Taka nakosnedel jau buss 12 serija..un aiznakos 13 pedeja... smile.gif
*



Nu ja, bet liiidz tam jau veel jaagaida. smile.gif
Shinobi-sama
QUOTE(Aazmandius @ Oct 7 2004, 20:40)
QUOTE(ONIX @ Oct 7 2004, 19:10)
Es tik iisti nesaprotu kaadeel nevar dabuut 12. un 13. seeriju, veel nav paraadiijusaas vai kaa...?
*



Not subed yet.
*



laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Not even yet aired on AT-X, on sundays it is aired, so in early tuesday search for torrent in one of funsubbers homesite biggrin.gif
Aazmandius
QUOTE

laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

Not even yet aired on AT-X, on sundays it is aired, so in early tuesday search for torrent in one of funsubbers homesite  biggrin.gif
*



I think it will be Anime-fin rolleyes.gif , closest to them a4l - they last release 9 episode.
edg
Kad lasiiju pirmo postu (ShinChan), man sariesaas asaras aciis...
Un jo vairaak postus es lasiiju, jo vairaak sapratu, ka Elfen Lied ir tieshi tas, ko esmu mekleejis kopsh vispaar saaku anime skatiities.

To viegli saprast, paskatoties uz manaam intereseem:
* patiik anime
* patiik sevi psihologjiski mociit (draamas (jebkura veida, ka tik nelaimiiga), shausmenes (iipashi psihiligjiskaas), jebkas, kas krata manu psihi un liek man just liidz (kaa jau esmu izteicies agraak - man patiik just liidz))

Viss, ko man vajag, lai taa anime prieksh manis buutu ideaala:
* laba muuzika (kaa Tsukihime)
* lieliska rezhija ("kameras izvietojums, paarvietojums")
* daudz, daudz skumju sizhetu...

Vareeja vieniigi buut bez pornograafijas...


P.S. Skalbe tieshaam ir gjeenijs. Bet arii Blaumanja Andriksons nav zemee metama novele...
ShinChan
QUOTE(edg @ Oct 9 2004, 09:38)
P.S. Skalbe tiešām ir ģēnijs. Bet arī Blaumaņa Andriksons nav zemē metama novele...
*


Principaa visas Blaumaņa noveles ir pasaules mēroga literatūras sjedevri, tās bija vienas no retajām obligtās lit. lasāmvielām, ko es ar prieku un interesi,dazjubrīd, līdzāspārdzīvojumu arī lasīju.

Atgriezjoties pie tēmas ir viena lieta, kas man Elfen lied jau saak piegriezties. Un tā ir nemitīgā sastrīdēsjanās, muksjana no mājām, tad Kouta vai kāds cits iet bēgli meklēt, atved mājās un tad atkal viss no jauna saakas. Var jau sjādi dzīt sizjetu uz prieksju, tacju gribētos kaut ko oriģinālāku. IMO labākais un saturīgākais sjajā seriālā ir flashbacks daļas.
ONIX
QUOTE(edg @ Oct 9 2004, 10:38)
Kad lasiiju pirmo postu (ShinChan), man sariesaas asaras aciis...
Un jo vairaak postus es lasiiju, jo vairaak sapratu, ka Elfen Lied ir tieshi tas, ko esmu mekleejis kopsh vispaar saaku anime skatiities.

To viegli saprast, paskatoties uz manaam intereseem:
* patiik anime
* patiik sevi psihologjiski mociit (draamas (jebkura veida, ka tik nelaimiiga), shausmenes (iipashi psihiligjiskaas), jebkas, kas krata manu psihi un liek man just liidz (kaa jau esmu izteicies agraak - man patiik just liidz))
*



Ar mani arii ir liidziigi, patiik visas siis psihologiskaas filmas un draamas, kas plosa man praatu.
bypass
Es ir starā, noskatījos līdz 11 sērijai ieskaitot. Kad apmēram būs nosubotas pārējās epizodes? smile.gif
edg
QUOTE(ShinChan @ Oct 9 2004, 10:01)
Principaa visas Blaumaņa noveles ir pasaules mēroga literatūras sjedevri, tās bija vienas no retajām obligtās lit. lasāmvielām, ko es ar prieku un interesi,dazjubrīd, līdzāspārdzīvojumu arī lasīju.


Taa kaa esmu izlasiijis pilniigi visas Blaumanja noveles un arii paintereseejies par to radiishanas gaitu, uzskatu sevi par tiesiigu apstriideet apgalvojumu, ka taas ir "pasaules meeroga sjedevri". Diemzheel mani par netiesiigu to dariit padara fakts, ka nespeeju nosaukt attieciiga zhanra pasaules meeroga sjedevrus, ar ko saliidzinaat, jo taadu literatuuru neesmu lasiijis.

Njaa, offtopic, bet tas tachu esmu es... rolleyes.gif
deBUGa
Nja savdabiigs gabalinjsh... neviennoziimiigi... neviennoziimiigi...

Mazliet par seriaala truukumiem...

Paaraak jau biezhi personaazhu riiciiba ir spontaana un nepamatota, kaa rezultaataa tiek nozagts ticamiibas moments un personaazhi izskataas kautkaadi pliekani/uzspeeleeti/nedabiski (nu kaut vai tas pats algotnis). Un vispaar vells vien zina, ar kaadu vietu domaa galvenais varonis, kad savaac sho "bordeli" no bezpajumtnieceem...

Paarmeeriigi daudzh 'echi' (kas laikam vairaak velk uz 'hentai'), kas tiek iesprausts vietaa un nevietaa. Laikam jau maakslinieki nevareeja vienoties, ko ta no shiis visas padariishanas taisiis - 'hentai' ar plakanaam kruutiim vai 'horror' gabalu.

Miermiiliigais sizhets (tur, kur nav hentai un asinju) visaa visumaa atgaadina braziilju seriaalus ar nepaartrauktaam intrigaam... kautkas kautko pateica, kautkas apvainojaas un "panesaas"... nu un lai izspiestu kaadu asarinju no skatiitaaja atkaartojam procesu n reizes tikai dazhaadaas variaacijaas... kaa tas ir raksturiigi braziilju seriaaliem - veiksmiigi izdodas sasprindzinaajumu atstaat aiz seerijas beigaam, lai naaktos ar nepacietiibu gaidiit naakosho...

Pasha sizhetiskaa pluusma ir nevienmeeriiga. Varam piecas minuutes raadiit bezjeedziigu 'hentai' gabalu, bet galvenaa varonja spontaano riiciibu pamatot ar paaris sekunzhu acu blisinaashanu.

P.S. nyuuu kautkaa nelabi ozh peec taa pasha vecaa chii
Shinobi-sama
Velns, man jau no pirmās sērijas bija skaidrs ka refferences uz "Čī" var vilkt attiecībā uz "Nyuu". Bet mēdjini saprast taču tos nabagus, kas to pasākumu animēja. 13 sērijās diezko koherento plotu neielikt pie noteikuma ka gan action gan backgrounds ir vienādā daudzumā, pietam lai mēs vispār saprastu kas tur notiek mums 2 sērijas aizgāja uz flašback. Vai nu vairums action vai vairums sižetiskā izklāsta. Samierinies! Ja vēlies tad novelc mangu - anime.fin ir ielikuši savā saitā mangu. Vrbūt tur būs bisku dziļāks sižetiskais izklāsts.
deBUGa
QUOTE(Shinobi-sama @ Oct 14 2004, 13:36)
Velns, man jau no pirmās sērijas bija skaidrs ka refferences uz "Čī" var vilkt attiecībā uz "Nyuu".
*
Paaraak uzkriitoshi. Vareeja jau kautko citu izdomaat, lai paraadiitu krasaas atshkjiriibas starp Nyuu un Lucijas personiibaam. Kautkur tas saucas par "velosipeeda izgudroshanu", bet kautkur par plagiaatu.

QUOTE(Shinobi-sama @ Oct 14 2004, 13:36)
Bet mēdjini saprast taču tos nabagus, kas to pasākumu animēja. 13 sērijās diezko koherento plotu neielikt pie noteikuma ka  gan action gan backgrounds ir vienādā daudzumā, pietam lai mēs vispār saprastu kas tur notiek mums 2 sērijas aizgāja uz flašback.
*
Nu redz neviens jau nespieda jamos tikai triispadsmit seerijas taisiit. Es saprotu, ka seriaals taisiits viegls (viegli skataams), bet vareeja arii taisiit garaaku to seriaalu un izveerst to galveno ideju. Ideja diezgan incanta gan par potenciaalajiem cilveeces aizvietotaajiem, gan par savstarpeejaam attieciibaam ar gjimenes slepkavu. Uh kur vareeja izveersties... Da ko tur izvaacot visus nevajadziigos kailskatus tur divreiz vairaak flashbacku vareeja sabaazt... smile.gif

QUOTE(Shinobi-sama @ Oct 14 2004, 13:36)
Vai nu vairums action vai vairums sižetiskā izklāsta. Samierinies!
*
Redz mani jau tas nemaz nesatrauc... Man vienkaarshi patiktos, ja jams buutu mazbishkji nopietnaaks. Galu galaa paredzeets ta jams pietiekoshi pieaugushai auditorijai. wink.gif
kaarleens
vispār man patīk gaidu ar nepacietību pēdējo sēriju visu cieņu veidotājiem kas visu ir parādījuši diezgan brutālā veidā
MitSuki
smile.gif es ari gaidu..(man liekas visi gaida, kuri skatas..)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.