Help - Search - Members - Calendar
Full Version: mans zīmējums!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Saimons
mans cars pati izdomāju biggrin.gif nu jā un zinu, ka viņš daudziem līdzīgs rolleyes.gif bet man vismaz patīk smile.gif laugh.gif
Sakiet kļūdas unsure.gif
Tigra2
Nu seja tāda piemīliga, patīk tas, ka acis ir reāla izmēra.

Ja gribi zināt kļūdas, tad, manuprāt, vienīgā nopietna kļūda ir tā, ka ķermenis, tostarp, kakls ir pretskatā, bet galva no ceturtdaļpgrieziena.
Galvu ir nedaudz jāpabīda uz kreiso pusi, tad būtu jāizskatās pareizi.
nu kautkā tā:
IPB Image

Vēlams zīmēt uz baltas lapas, rūtiņas nedaudz traucē uztvert zīmējumu.
Būtu vēlams arī pievērst uzmanību asaru zīmēšanai, jo asaras nav punķis. wink.gif
Saimons
Asaras nav puņķis biggrin.gif
Sapratu, jā es arī ieraudziju kļūdu, nu paldies:D
nākamais būs labāks, man patīk zīmēt uz rūtiņu lapas, nav man nemaz baltas lapas unsure.gif blink.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kaede
Tīrī mīļa paskata zīmējums sanācis, šeit noteikti ir iespēja attīstīt ļoti labu talantu. smile.gif
Saimons
nu re kur vēl viens^^ nu ir labi? unsure.gif biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif
Arta
Meitene izdevusies. ^^
Tomoko
BOOBGRAB!

Mīlīgs zīmējums, jebkurā gadījumā. Biju gaidījusi ko sliktāku. :D
Tigra2
boobgrab parasti notiek no apakšas. No augšas ir neērti. XD
IPB Image
Tomoko
Hoho, tā jau izklausās pēc pieredzes! xD

Nu bet tieši tāpēc tas boobgrab ir no augšas - tāpēc, ka tā meitene noteikti rēķinās ar to, ka tas būs no apakšas. Līdz ar to ir pārsteiguma efekts!
ankhu
ok es teiksu ta.. zimejums ir baigi labs.. bet.. vecim kkas nav ar feisu un kngjiem.. viss parejais ir baigi labi wink.gif
Saimons
QUOTE(Tomoko @ May 25 2009, 16:42) *

BOOBGRAB!

Mīlīgs zīmējums, jebkurā gadījumā. Biju gaidījusi ko sliktāku. biggrin.gif



Tas nav boobgrab! dry.gif biggrin.gif zināju, ka tā var padomāt best friend arī tā teica tongue.gif Bet nu nav tā roka tikai ir pārkarājusies pāri.. Doma tāda, ka tas zēns ir piedzēries biggrin.gif nu jā un vnk pieturas pie tās meitenes rolleyes.gif biggrin.gif Jebkurā kadijumā tas nav boobgrab viņš pat nepieskarās krūtīm, es speciāli izcēlu krūtis, lai varētu redzēt ohmy.gif biggrin.gif
Tenma
piedzēries un tāpēc netrāpīja uz krūtīm? boobgrab failed?
Rainie
visādā gadījumā labak nekā man tew iet tongue.gif
kwīīī ^^
Es biju klāt , kad tapa šis zīmējums ^^ *jūtas īpaša*
Saimons
QUOTE(Tenma @ May 26 2009, 17:15) *

piedzēries un tāpēc netrāpīja uz krūtīm? boobgrab failed?

Nu, bet lõgiski.. nē nav boobsgrab failed tāpēc, ka pat nebija doma zīmēt boobsgrab vnk pārlikta roka pāri, perversie tongue.gif unsure.gif ohmy.gif blink.gif huh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sigfa
QUOTE(Saimons @ May 26 2009, 21:52) *

Nu, bet lõgiski.. nē nav boobsgrab failed tāpēc, ka pat nebija doma zīmēt boobsgrab vnk pārlikta roka pāri, perversie tongue.gif unsure.gif ohmy.gif blink.gif huh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Kad es augu aiztikt kruutis nebija perversi...
Tenma
QUOTE(Sigfa @ May 27 2009, 00:14) *

QUOTE(Saimons @ May 26 2009, 21:52) *

Nu, bet lõgiski.. nē nav boobsgrab failed tāpēc, ka pat nebija doma zīmēt boobsgrab vnk pārlikta roka pāri, perversie tongue.gif unsure.gif ohmy.gif blink.gif huh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kad es augu aiztikt kruutis nebija perversi...
varbūt Tu tobrīd biji tik maziņš, ka tas ne tikai neskaitījās perversi, bet bija vajadzīgs, lai nenomirtu badā? rolleyes.gif
Saimons
QUOTE(Tenma @ May 27 2009, 16:37) *

QUOTE(Sigfa @ May 27 2009, 00:14) *

QUOTE(Saimons @ May 26 2009, 21:52) *

Nu, bet lõgiski.. nē nav boobsgrab failed tāpēc, ka pat nebija doma zīmēt boobsgrab vnk pārlikta roka pāri, perversie tongue.gif unsure.gif ohmy.gif blink.gif huh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kad es augu aiztikt kruutis nebija perversi...
varbūt Tu tobrīd biji tik maziņš, ka tas ne tikai neskaitījās perversi, bet bija vajadzīgs, lai nenomirtu badā? rolleyes.gif

Psc biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Es laikam nomiršu no smiekliem biggrin.gif


Tātad izskrāsoju, šis ir mans 1. darbs uz photoshop ēnu nav, atspīdumi ļoti maz, bet ziniet es ar šo visu dienu ņēmos ( nepārprotiet) Tagad man sāp roka unsure.gif tongue.gif biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif Nēesat kritiski, ļoti, tomer 1. darbs.. unsure.gif
Rainie
omgomfg !!!!
wnk naw vardu, man šitais patīk vēl vairāk ! smile.gif))
tagad man gribētos redzēt viņu komiksu (siekalojas skatoties uz to džeku)
Tigra2
Džeks ir pilnīga izgāšanās, zaķis simpātisks.

QUOTE(Rainie @ May 27 2009, 20:11) *

siekalojas skatoties uz to džeku

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew
Yuck.
Rainie
man patīk viņa seja tongue.gif
Saimons
QUOTE(Tigra2 @ May 27 2009, 20:22) *

Džeks ir pilnīga izgāšanās, zaķis simpātisks.

QUOTE(Rainie @ May 27 2009, 20:11) *

siekalojas skatoties uz to džeku

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew
Yuck.

Tigra2 tu esi zēns vai meitene? tongue.gif
Kā kuram gaume citos zīmējumos izskatās labāk Džeks smile.gif
sunder
chalim ar adaskrasu nav isti labi.. bish tomer orandzhigaku vajadzeja a vinsh tev ir rozaa
a chiksei man liekas viena aus nav izkrasota vai kas tur ir domats, vai ari es vnk nesapratu domu tur
Saimons
QUOTE(sunder @ May 28 2009, 15:47) *

chalim ar adaskrasu nav isti labi.. bish tomer orandzhigaku vajadzeja a vinsh tev ir rozaa
a chiksei man liekas viena aus nav izkrasota vai kas tur ir domats, vai ari es vnk nesapratu domu tur

Meitenes auss vnk pelēkā krāsā laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Saimons
Nu lūk mans zīmuļdarbs! biggrin.gif Zīnu kļūdu nežēlīgi daudz piu, piu, blā laugh.gif laugh.gif
Sakiet ko domājiet! tongue.gif tongue.gif
Rainie
tu jau zini, ko es par viņu domāju rolleyes.gif
Es savējo arī pabeidzu, tikai fonu neesmu uzzīmējusi un izkrāsoju, un meiteni aizlociju, jo man viņa nepatika ph34r.gif unsure.gif
sunder
tas rokas kkadas divainas liekas.. noteikti biji domajis vinjas kka tipa saliektas, bet bilde to gruti izprast... un ta izstaba tada nereala liekas - itka vinja butu 1m plata biggrin.gif
Saimons
QUOTE(sunder @ May 28 2009, 21:40) *

tas rokas kkadas divainas liekas.. noteikti biji domajis vinjas kka tipa saliektas, bet bilde to gruti izprast... un ta izstaba tada nereala liekas - itka vinja butu 1m plata biggrin.gif

Nu nē tas jau itkā koridõrs rolleyes.gif nu jā fõnus es vēl nemāku zimet tik labi, ka vajadzētu unsure.gif
bet es kaut kad iemācīšos biggrin.gif
Saimons
Zinu kļūdas utt.. Nepievērsiet uzmanību krūšu galiem, ja es būtu dievs zēniem krūšu galu nebūtu, viņiem no tiem tāpatās nav jēgas tongue.gif Es nemāku zīmēt krūšu galus unsure.gif
Tenma
burvīgas austiņas! wub.gif rolleyes.gif
FuschichO
Nu man gan tās ausis tā.. nevar saprast kuram dzīvniekam nozagtas.

Kas attiecas uz ķermeni- īsts otaku ķermenis. Pieņemu, ka īsti otaku nēsā arī dzīvnieku ausis. So trū.
Rainie
īīk
neskapēc uz viņu paskatoties, es atcerējos BlesstheFall jauno solistu <3
Arts
You got the nipples right,pats arī ir par to priecīgs.
Saimons
QUOTE(Arts @ May 31 2009, 01:48) *

You got the nipples right,pats arī ir par to priecīgs.

Nu ja nu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Es aizmirsu par nabu, viņam nav nabas unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Un ausis nozagtas no vilka, suņa, nezinu, no suņveidīgajiem, vismaz es tā domaju biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
DarkDevilCat
mna patik 2trais ziimejums neizkrasots smile.gif jo krasots, pec manam domam, izkatas drankiigs, ja to dara uz pc smile.gif prot ar roku krasots ir pavisam kas cits wink.gif

Saimons
QUOTE(hollow @ May 31 2009, 13:47) *

mna patik 2trais ziimejums neizkrasots smile.gif jo krasots, pec manam domam, izkatas drankiigs, ja to dara uz pc smile.gif prot ar roku krasots ir pavisam kas cits wink.gif

Piekrītu, piekrītu unsure.gif unsure.gif rolleyes.gif
DarkDevilCat
QUOTE(Saimons @ May 30 2009, 14:34) *

Nepievērsiet uzmanību krūšu galiem, ja es būtu dievs zēniem krūšu galu nebūtu, viņiem no tiem tāpatās nav jēgas tongue.gif


hmmm are u a boy or a girl? XD
ja zeens, tad iedomajies sevi bez tiem unsure.gif kinda creepy* :>
Rainie
Viņa ir meitene ph34r.gif
FuschichO
Es gribēju kaut ko piebilst.

QUOTE(Saimons @ May 30 2009, 14:34) *

ja es būtu dievs zēniem krūšu galu nebūtu, viņiem no tiem tāpatās nav jēgas tongue.gif


Ir gan. Tā ir erogēnā zona, tāpat kā sievietēm, tiesa- ne visiem.
Saimons
hmmm are u a boy or a girl? XD
ja zeens, tad iedomajies sevi bez tiem unsure.gif kinda creepy* :>
[/quote]
Aivar, ja es būtu zēns, es neko tādu neiedomātos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif
DarkDevilCat
[quote name='Saimons' date='May 31 2009, 22:09' post='135125']
hmmm are u a boy or a girl? XD
ja zeens, tad iedomajies sevi bez tiem unsure.gif kinda creepy* :>
[/quote]
Aivar, ja es būtu zēns, es neko tādu neiedomātos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif
[/quote]


hmmm ohmy.gif
es zinu, tev vnk nelaimejas ar kadu zeenu taja joma XD tadel tu ta saki rolleyes.gif

p.s

wtf? ka tu zini manu vardu? sad.gif *snif* *snaf* have to make new identity o.o
im to faking famous biggrin.gif
Rainie
heheheee biggrin.gif:D:D
Saimons
hmmm ohmy.gif
es zinu, tev vnk nelaimejas ar kadu zeenu taja joma XD tadel tu ta saki rolleyes.gif

p.s

wtf? ka tu zini manu vardu? sad.gif *snif* *snaf* have to make new identity o.o
im to faking famous biggrin.gif
[/quote]
Nē, man ar zēniem viss kārtībā tongue.gif tongue.gif
Man ir spejas tā es zinu tavu vārdu.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nu lab vnk tu man esi draugos rolleyes.gif
Un vēl kas nemaini identitāti plīīīZZ laugh.gif
DarkDevilCat
QUOTE(Saimons @ Jun 1 2009, 13:45) *

Nu lab vnk tu man esi draugos rolleyes.gif
Un vēl kas nemaini identitāti plīīīZZ laugh.gif



NO SHIT! O_o
man unsure.gif
nu pavisam forsi, grrr... kas tik neatklajas pec ilgiem laikiem XD
cilveki no otaku, kas man draugos ir, bet man nava ne mazakas nojausmas, kas tie tadi ir ... ohmy.gif

"VATSON, tas taks pavisam vnk" es iet meklejumos ph34r.gif

p.s

"es tals teicu, vantson, tas bija vnk" atradu O_o
recka tas otrs nezvers mani atrada dr.lv .. . .. .. ..... .. ..

im going to virtual world, or cs world XD
yeah baby i go kill newbz >.<

p.p.s

t.i "es taks teicu, vatson, tas bija vnk" biggrin.gif neliels labojums,mana tizlenu gramatika XD
Rainie
Ja man Saimons nebūtu pateicis tavu vārdu , es tevi draugos nebūtu atradusi xDDD rolleyes.gif
Saimons
NO SHIT! O_o
man unsure.gif
nu pavisam forsi, grrr... kas tik neatklajas pec ilgiem laikiem XD
cilveki no otaku, kas man draugos ir, bet man nava ne mazakas nojausmas, kas tie tadi ir ... ohmy.gif

"VATSON, tas taks pavisam vnk" es iet meklejumos ph34r.gif

p.s

"es tals teicu, vantson, tas bija vnk" atradu O_o
recka tas otrs nezvers mani atrada dr.lv .. . .. .. ..... .. ..

im going to virtual world, or cs world XD
yeah baby i go kill newbz >.<

p.p.s

t.i "es taks teicu, vatson, tas bija vnk" biggrin.gif neliels labojums,mana tizlenu gramatika XD
[/quote]
Ēm, laikam tu mani arī atradi biggrin.gif biggrin.gif
DarkDevilCat
QUOTE(Saimons @ Jun 1 2009, 21:04) *


Ēm, laikam tu mani arī atradi biggrin.gif biggrin.gif



like daaa... biggrin.gif ierakstiji pie iesaukas, un doma neatradiisu smile.gif
+ tavas draudzene nodeva >D
edg
Bērni, beidziet čatot forumā!

Šitādi posti nevienu izņemot jūs pašus un tieši pašlaik neinteresē:
QUOTE(Rainie @ Jun 1 2009, 13:28) *

heheheee biggrin.gif:D:D


Iesaku sūtīt viens otram PM vai izrunāties kādā čatā, ja gribas vnk parunāt!
DarkDevilCat
QUOTE(edg @ Jun 2 2009, 02:39) *

Bērni, beidziet čatot forumā!

Šitādi posti nevienu izņemot jūs pašus un tieši pašlaik neinteresē:
QUOTE(Rainie @ Jun 1 2009, 13:28) *

heheheee biggrin.gif:D:D


Iesaku sūtīt viens otram PM vai izrunāties kādā čatā, ja gribas vnk parunāt!


nu tujau ar vnk parunajies laugh.gif
anyway, man pm nesuutas O_o nevaru nevienam aizsuutit, vairs laikam kad nee, tapatas ka editot savus postus un vel daudzas citas lietas sini foruma ph34r.gif
Saimons
QUOTE(hollow @ Jun 2 2009, 12:05) *

QUOTE(edg @ Jun 2 2009, 02:39) *

Bērni, beidziet čatot forumā!

Šitādi posti nevienu izņemot jūs pašus un tieši pašlaik neinteresē:
QUOTE(Rainie @ Jun 1 2009, 13:28) *

heheheee biggrin.gif:D:D


Iesaku sūtīt viens otram PM vai izrunāties kādā čatā, ja gribas vnk parunāt!


nu tujau ar vnk parunajies laugh.gif
anyway, man pm nesuutas O_o nevaru nevienam aizsuutit, vairs laikam kad nee, tapatas ka editot savus postus un vel daudzas citas lietas sini foruma ph34r.gif


Moš tev vnk vieta pilna jau blink.gif nu vai kas tur tāds, es tač esmu blonda laugh.gif
Ēaaahhh.. Draudzene.. dry.gif baigā jau nu draudzene bēēēēēēē... mad.gif laugh.gif biggrin.gif
edg
QUOTE(hollow @ Jun 2 2009, 12:05) *

nu tujau ar vnk parunajies laugh.gif
anyway, man pm nesuutas O_o nevaru nevienam aizsuutit, vairs laikam kad nee, tapatas ka editot savus postus un vel daudzas citas lietas sini foruma ph34r.gif

Neredzu, kur es vnk parunājos.

Editošanu es tev aizliedzu, jo tu editēji savus postus līdz nepazīšanai. Nekam citam nevajadzētu būt aizliegtam. PM nesūtīšanās iemesls parasti, kā jau Saimons teica, ir tas, ka pasta kaste ir pilna. Padzēs saglabātās vēstules, pamēģini tad atkal.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.