Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nothing special
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Koyuki
Ja jau visi liek, tad es arī ;D
IPB Image
Neskatieties uz kājām ;D Reāls slinkums bija zīmēt.
Es visp zīmēt nemāku, bet gribēju izmēģināt roku.
Tomoko
Kas tas tāds?
pahars
da ir ok tongue.gif
Sigfa
QUOTE(pahars @ May 13 2009, 19:28) *

da ir ok tongue.gif


Peedeejais depeche mode albuums "ir ok", shis ir ljoti, ljoti taalu no "ir ok".
Kaede
OMF, I think I'm blind...thank you...NOT. C'mon, pie zīmējumiem ir jāpasēž un jāpačakarējas vismaz kādu brītiņu. smile.gif
anti
Nujā, zīmēt nemākam, bet nu principa dēļ jau jāiekakā forumiņā, ne? Malacis.

IPB Image
FuschichO
Ak, Anti, labāk pateikt es nemāku... Es klusēju, baidoties kļūt par Ļauno Tanti, bet forumieši ir čakli- paši prot visu pateikt.
anti
QUOTE(FuschichO @ May 13 2009, 23:05) *

Ak, Anti, labāk pateikt es nemāku... Es klusēju, baidoties kļūt par Ļauno Tanti, bet forumieši ir čakli- paši prot visu pateikt.

Ja cilvēks pats nesaprot, ka zīmē sūdīgi, tad es neredzu iemeslu viņam šo patiesību neatklāt.
Anyway, šāda tipa "re-ko-es-uzzīmēju" posti man atgādina šo konkrēto rakstu no "The Best Page in the Universe".
GM
QUOTE(FuschichO @ May 13 2009, 23:05) *

Ak, Anti, labāk pateikt es nemāku... Es klusēju, baidoties kļūt par Ļauno Tanti, bet forumieši ir čakli- paši prot visu pateikt.


Get some balls bitch, and then come back!

QUOTE
Es visp zīmēt nemāku, bet gribēju izmēģināt roku.


Nākamreiz, kad gribas "izmeiģināt roku", paprovē pamasturbēt. Tas noteikti pasaulei nesīs vairāk labuma nekā šis topiks

QUOTE
Anyway, šāda tipa "re-ko-es-uzzīmēju" posti man atgādina šo konkrēto rakstu no "The Best Page in the Universe".


Tas, ka ikdienišķām situācijām jāvelk paralēles ar BPitU rakstiem, ir vēl lielāks FAIL kā dzīvošana kopā ar Daini. Lēdijas tā nedara!
jurc
Nākamreiz kad gribās pamēģināt, tad vispirms mazliet pamācies un pacenties, tad tikai rādi uz ko esi spējīgs. Savādāk pats redzi kas notiek - tavs topiks tiek atrasts par labu esam personīgiem apvainojumiem.

Closed!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.