Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kur skataties anime
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
oskars
metacafe-youtube
megavideo
livevideo
anime media

vislabāka vieta līdz šim anilinkz, ir kandrīz visko var vēlēties nevēsts no veoh, bet pēdējās divas nedēļas nestrāda īsti kā vajadzētu ohmy.gif
Sigfa
QUOTE(oskars @ May 4 2009, 13:51) *

metacafe-youtube
megavideo
livevideo
anime media

vislabāka vieta līdz šim anilinkz, ir kandrīz visko var vēlēties nevēsts no veoh, bet pēdējās divas nedēļas nestrāda īsti kā vajadzētu ohmy.gif


maajaas, kvalitatatiivus fansubus.
anti
QUOTE(Sigfa @ May 4 2009, 12:04) *

maajaas, kvalitatatiivus fansubus.

+1
Church
varu kljuudiities, bet izsaku mineejumu, ka online video saitos anime skataas < 1/5 otaku publikas. triviaala iemesla peec - vairums ir pietiekoshi kompetenti, lai novilktu normaalaa kvalitaatee. daliit nospiedoshi mazaako dalju veel siikaak peec dazhaadiem mazzinaamiem/pirmo reizi dzirdeetiem saitiem? nna smile.gif
P.S.
ak jaa, +1 fansubs.
Arta
QUOTE
vislabāka vieta līdz šim anilinkz, ir kandrīz visko var vēlēties nevēsts no veoh

..just shoot me now. o.o

Kas notiek Latvijā? xD
Niks
QUOTE(anti @ May 4 2009, 14:20) *

QUOTE(Sigfa @ May 4 2009, 12:04) *

maajaas, kvalitatatiivus fansubus.

+1

+3 (with Church)
Masha
+1 fansubs

bet gan jau ari savs labums ir skatities online- nu, piemeram, lai redzetu vai vispar verts
zenofex
Dažādos veidos. Online stream servisi tajos neietilpst.
Seto
Tikai velku no torentiem gan mūsu , gan ārzemju...bet onlainā neesmu mēģinājis skatīties... blink.gif
Gawnis
Esmu par video kvalitāti, tāpēc:
+1 fansubs

'Video streaming' risinājumus mēdzu izmantot tik lai skatītos uz dullo atrastus AMV.
kurae
Vislabak i torrent laba kvalitate smile.gif

Bet ja esat ar mieru gaidit ir tada lieta ka DC++ biggrin.gif

Es velku no torrentiem ka www.filebox.lv utm smile.gif
fuzz
Uz Cowon S9.
Tenma
+1 fansubs

online tikai, ja nu galīgi vieta uz diska beigusies un beidzies arī, kur ierakstīt, vai arī, ja neesmu droša, vai taisos visu vilkt. retu reizi, pie īpašas nepacietības, ja novilkta ir tikai daļa sēriju, pārējās vēl velkas, bet novilktās beigušās ir kādā ļoti interesantā momentā.
Lestats
tā ka mans nets ir miskaste man nekas cits neatliek kā strīmot.

aninlinkz.com
animecrazy.com

vienu brīdi kad dzīvojos kur citur vilku no dattebayo jaunaakos naruto un bleach .
;( ;(
harpy
+ fansubs


yay pa torentiem un nolādēts ka boxtorrents i pazudis....cerams atjaunosies, tur a sakarīgāks/dzīvāks forums bija >_< heh >_<
anti
harpy: boxtorrents.com => http://www.bakabt.com
Nav nekur pazudis.
harpy
QUOTE(anti @ Jul 5 2009, 00:08) *

harpy: boxtorrents.com => http://www.bakabt.com
Nav nekur pazudis.


uhu, liels paldies smile.gif manc būtu mēģinājis to pašu viņu vecos adresi mūžīgi biggrin.gif


tā laikam notiek, ka īpaši bieži tur nepiekāpj un šie reiz hvz cik gads nomaina adresi biggrin.gif


* harpy visiem pa prieku notinās uz sev pazīstamākām un mīļākām vietām*
Lust
http://www.crunchyroll.com/anime

Te var paskatīties anime labā kvalitātē, bet izvēle nav diez ko liela.
Lestats
QUOTE(Lust @ Jul 22 2009, 06:54) *

http://www.crunchyroll.com/anime

Te var paskatīties anime labā kvalitātē, bet izvēle nav diez ko liela.



kko jau var9naruto shippuden cik es zinu) bet besī man tas ka tagad tur pa visu vajag maksāt..un trial memberships njamm biggrin.gif nav priekš lv psc
Naga Sadow
Es dažus animus skatos http://animecrazy.net/ . Tur ir gan strīmotie, gan norādes uz attiecīgajiem megaupload failiem.
Lestats
QUOTE(Naga Sadow @ Aug 4 2009, 22:22) *

Es dažus animus skatos http://animecrazy.net/ . Tur ir gan strīmotie, gan norādes uz attiecīgajiem megaupload failiem.



nu ta ir mana favorite striimoshanas adrese biggrin.gif tīk tas ka ir vairāki mirrors
AzraelNyx
Es lābāk izvēlos anime nolādēt no interneta un tad baudīt labas kvalitātes video un fansubu priekus; neatkarīgi no tā, vai man internets pēkšņi izdomā uzvesties kā mazs bērns. Izmantoju torrentus vai DC++. Youtube un citas līdzīgas dabas mājas lapas, cik tālu tas attiecas tieši uz anime, lielākoties izmantoju lai attiecīgo anime, ko taisos skatīties, novērtētu - patiks vai nē(parasti noskatos dažus fragmentus, un ja man patīk, sameklēju attiecīgo torrentu un lādēju lejā). Tad vēl protams ir AMV, but you get the general idea. happy.gif;;
Maalis
Num, es, piemēram, daru tā ka garās epizodes nevelku bet skatos online, līdz noteiktam skaitam un tad novelku.
On going ep. tikai uz vienīgi velku, bet nu varu ieteikt vienreizēju saiti kur skatos gan animes, gan lasu mangas, jo viņiem ir sadarbība ar labu mangas saiti.

www.animefreak.tv

Neko vairāk neesmu es pētījis. :]
aruka_sei
skato vairāk online - pārsvarā video.mail.ru vai video.yandex, jo ar manu Pentium 2 nevar neko novilkt.
Vilkt anime varu tikai no kāda megaupload vai rapidshare un citiem līdzīgiem saitiem.
Niks
P2? Es smejos un raudu vienlaicīgi. Salīdzinot ar to kaut kāds netbook ir gadsimta apgreids. Vismaz saki, ka nelieto vecu Windows.
aruka_sei
QUOTE(Niks @ Jan 19 2012, 17:14) *

P2? Es smejos un raudu vienlaicīgi. Salīdzinot ar to kaut kāds netbook ir gadsimta apgreids. Vismaz saki, ka nelieto vecu Windows.

huh! vecais AMD Duron (800 Mhz) septembrī nosprāga, tāpēc un izmantoju to kas pie manis ir smile.gif
tas P2 diez vai pavilks XP, tāpēc uz viņa stāv Windows ME (Millennium Edition).
Niks
Auč, es jau lietotu Linux, jo vismaz var mēģināt palaist aktuālās programmatūras versijas, protams, ne jau lielajām programmām, bet kaut kāds Debian i386 ar awesome vai kādu BlackBox veidīgo logu pārvaldnieku vajadzētu puslīdz strādāt, protams, arī visjaunākajām versijām.
zenofex
QUOTE(aruka_sei @ Jan 18 2012, 23:34) *

skato vairāk online - pārsvarā video.mail.ru vai video.yandex, jo ar manu Pentium 2 nevar neko novilkt.
Vilkt anime varu tikai no kāda megaupload vai rapidshare un citiem līdzīgiem saitiem.


Jūtu līdz. Pēdējais laiks apgreidoties. Vai sākt rakties Linux jaukumos kā Niks iesaka. Starp citu, var dzīvē noderēt!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.