Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jauniņais
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
pahars
Sveiki visi!
Kā iet? Es te šodien iegāju šajā mājas lapā un nodomāju ka būtu interesanti kaut ko palasīt. Un izlasīju tādu topicu Inchukalns. Cik es sapratu tas bija kaut kāds anime cienītāju sanāksme? Kaut kāds tusiņš? Ziniet es itkā nēesu tas lielais anime cienītājs bet man nav nekas pretī pret tiem kuri ciena anime! ) Manā draugu lokā ari ir 2 anime cienītāji. Un ja nopietni tad viņi ir reāli čalīši! Bet man jums šāds jautājums vai kad jums ir kaut kāds meetings jūs ģērbaties taka anime stilā? Vnk man būtu interesanti aizbraukt uz kādu no meetiem un paskatīties kā tad jums vispār ir tajos meetos ) Es vispār esmu "HARDSTYLE" cienītājs un braukāju uz meetiem! video par hardstyle Bet vienkāršāk sakot "HARDSTYLE" tas ir tāds dejas stils. Nu tipa ravers ) Bet lab tas tā a man būtu interesanti aizbrauktu uz kādu no jūsu meetiem ja jūs man pateiktu kādas dienas un cikos! Moška es arī būšu kāds anime cienītājs smile.gif
FuschichO
Pirmkārt, šitais jāposto offtopic sadaļā.
Otrkārt, Inčukalna tusi ir parasti 1(-2) reizes gadā. Tā man līdz šim ir licies. Bet dīvaini ģērbtus cilvēkus var visur kur satikt. Anime fanu bieži jau pa gabalu var pazīt, sevišķi, ja viņš ir vecumā no 12-18 XD Piemēram pavēro Origo apkārtni vai piektdienās ienāc Preses Bārā. Bet īstu hc tu redzēsi 6. Anime Festā wink.gif
pahars
njaa.... sorry nebiju pamanījis offtopicu a kas tas par 6. anime festu?
FuschichO
LINK
pahars
es ta4 zinu
ankhu
EU!!! tu neesi tas futbolists Marians Pahars??????? blink.gif
zeloco
jou! Hardstyle labais *is a gabba fan*
Ayumi
eu, tajā video tas džekiņš kā pa ledu dejo. kā tā var dejot? biggrin.gif
Tenma
skaisti, bet man pat slinkums mēģināt mācīties. biggrin.gif
pahars
nu ja mācīsieties tad arī sanāks, ja nopietni tas nav nemaz tik grūti kā izskatās! Vismaz man tas nesagādāja grūtības!
Koyuki
QUOTE
Anime fanu bieži jau pa gabalu var pazīt, sevišķi, ja viņš ir vecumā no 12-18 XD

skarba patiesība. pēc 18 jau nepietiek laika anime. ja nu vienīgi tu esi NEET vai kaut kas tam līdzīgs.
Ayumi
QUOTE
pēc 18 jau nepietiek laika anime.

pietiek gan un diezgan daudziem. wink.gif
Pinky
peec 18 ir veel vairaak laika animeem. augstskola ir viens liels joks.
Spectre
Hehehe 25 gadi un joprojām ir laiks to darīt.
Esmu kļuvis izvēlīgāks - Jā --> mazāk skatos, jo esmu kļuvis izvēlīgāks smile.gif un mangu paņem to laiku ko netērēju crappy animēm, negribas melot, bet kkur ap 20 ongoing mangām.
ankhu
es kad saku skatities es jau biju izveligs.. es pirmais palasu rewiews pirms kacaju... but tikai 1rei es iegrabos u cromartie high.. vnk tik ljeva nime ka PSC
Church
wtf gaylol wnk psc b/p! par citiem nepatiikoshu emospeach imho bij jau runaats ar citiem/citaa threadaa. forums nav sms uz mobiilaa. var lietot arii garumziimes, kaut vai translitaa. arii w lietojums v vietaa neuzlabo ne lasaamiibu, ne iespaidu par postotaaju.
pahars
Un kā jūs kādu anime vienreiz diena noskataties jeb paris reizes nedēļā?
Vai vispar neskataties?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.