Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Planšete, kas grafiskā
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
+Chibi+
Nu ko, kuru krīze skārusi tik ļoti, ka grib pārdot savu pavisam nelietoto planšeti aka tabletu (skan briesmīgi)?




Vēl - es vispār neorientējos šāda tipa ierīcēs, so lieli zīmētāji varētu man ieteikt, kādas vispār ir labākās. Un kur dabūt.






Tas viss kopumā ir vajadzīgs man pazīstamam, jaunam un spīdošam karikatūristam darba sfēras paplašināšanai.
IronSoul
Vispār man a incē smile.gif Sievai tuvojās vārda diena varētu uzdāvināt smile.gif

skatos te ir pāris:
http://www.digiparks.lv/lv/products/datort...a/peles/tablet/

tik nez cik viņi ir normāli sad.gif
Church
dzirdeetas ir paaris lietas: jo lielaaka-daargaaka; wacom rul&arii daargaaks. vai kauchkur ebay veidiigaas vietaas jau skatiits?
+Chibi+
nu, tā kā es neko no viņām nesaprotu, tad nekāds e-bay vēl nav skarts. no sākuma vajag vispār saprast, ko meklēt. biggrin.gif
Miyako
Wacom, cik zinu, ir vislabākie. pašai jau vairāk kā gadu ir wacom bamboo - viens no lētakajiem, bet līdz šim nav bijušas nekās problēmas. sākumā gribēju tādu, kuram A4 formāts, bet naudas nepietika, tāpēc nopirku tādu, kas skaitījās A5, un tagad domāju, ka pareizi izdarīju. aizņem maz vietas, kad pierod, lielāku nemaz neprasās. cik zinu, ar Trust ļoti jāuzmanās - vienam iet, otram ne, kaut kas noplīst utt.
IronSoul
QUOTE(Miyako @ Mar 20 2009, 14:38) *

wacom bamboo


Wacom Bamboo One CTF-430/S-EN 42 Ls
Wacom Bamboo MTE-450/K-EN 61 Ls

rakstīts ka izmērs A6 huh.gif
Aktīvā zona (pl x g): 14,8cm x 9,2cm

izskatās baigi maz sad.gif

ā jā kāda starpība starp tiem augšējiem ? Tā jājas lapa viņiem totāli tizla sad.gif

nu jā vajag A5:

Wacom Bamboo Fun plansete, A5, USB 154 Ls biku gan sālīti sad.gif

Bet za to ir normāla Aktīva virsma : 21.7 x 13.5 cm

Tā kā uz vārdadienu 150Ls biku par šarpu tad uz dzimšanas dienu būs dāvana smile.gif
Yanka_ronin
Hehe, arī domāju iegādāties šo tehnikas brīnumu, savādāk jāizmanto kaut kāds tur skeneris... nevajadzīga pārejas forma. Tā kā arī skatos, kur varētu dabūt izdevīgāk. Jā, Wacom esot labi, vismaz no man pazīstamiem cilvēkiem atsauksmes jau labas, tad pats arī domāju iegādāties kādu izstrādājumu no tā ražotāja. Vienreiz uzgāju info par tādu jaunu produktu kā "Cintiq", šķiet, pat ļoti saistošs, tikai... njā, cena tāda, khm, sālīta, ap Ls900-1800, atkarībā no modeļa.
Cerams, ka ar laiku varbūt nokritīsies, kad būs novecojis, vai palielināsies konkurence, kaut arī man liekās, ka wacom nav kas tāds, kam cena ātri kristos.
Laikam jau tomēr pagaidām labākais, kur meklēt, būs dažādi ebayoīdi. closedeyes.gif
FuschichO
QUOTE(IronSoul @ Mar 20 2009, 15:21) *

Tā kā uz vārdadienu 150Ls biku par šarpu tad uz dzimšanas dienu būs dāvana smile.gif


O, es jums ļauju man arī uzdāvināt. Jums vēl ir 2,5 mēneši laika sakrāt naudu. laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ja nu esiet sausi, tad pietiks arī ar A6- esmu dzirdējusi, ka nekāda diža atšķirība nav, pat ja tik maziņš.
ROFL
Tamashi
Pirmo reizi dzirdu, kas taa plansete ir? blink.gif lol
Kaut kads plaukstas dators way kas? Please paskaidrojat kąds.
bubu
Angliski tas saucās Graphics Tablet:
http://en.wikipedia.org/wiki/Graphics_tablet
http://images.google.com/images?q=graphics+tablet
Tamashi
Aaa... tagat skaidrite, noderiga stuchka, ya ir dators wink.gif
Pats labpraat tadu nopirktu, ya pa kabatu kriizite nespertu dry.gif
FuschichO
QUOTE(Tamashi @ Mar 20 2009, 20:09) *

ya pa kabatu kriizite nespertu dry.gif


offtopic in offtopic
Es laikam esmu laimīgs cilvēks. Mani krīze nesper un nevar spert.

Man nekad nav bijusi nauda xD

offtopic in offtopics offtopic
P.S. Kas tas par pokemōnu rakstu? Ō.o
Arta
Nopirku ebay`ā pilnīgi jaunu svaigu un skaistā kastītē - http://cgi.ebay.com/Wacom-Bamboo-Fun-Mediu...%3A1%7C294%3A50 + piegāde 39 $.

Kopā aptuveni 124 LS. Ļōti izdevīgi priekš jaunas grafiskās planšetes un pietam Wacom Bamboo fun A5.

Nekādi nodokļi utt nebija jāmaksā pastā, bet kad sūtīju bija nelielas bažas, ka būs kkādi procenti, bet nekā. Atnāca tādā kastē, kurā iekšā bija oriģinālkaste.. šķiet tur tas triks. Ok, nešķiet - es zinu.

Ja gribi patiešām labu un kvalitatīvu, bet negribi pārtērēt un paņemt pārāk krutu & pēc tam izrādās, ka nemaz nepatīk - tad iesaku šo.

I love my wacom. ^^

EDIT

&&& PELE arī ir iekļauta, kas ir ~ 40 $ vērta. ^^

EDIT II

Piegāde bija apm 1.5 nedēļas laikā.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.