Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mangas
Anime forum > Anime > Manga
MitSuki
Taa cilveki man jums ir viens jautajums par mangam...Taa jautajums ir tads, vai Vacija ir ari anglu tulkotas mangas vai ari tikai vacu ?(vienkarsi es nezinu no ka es to zirdeju, bet es dzirdeju ka vacija ir gan vacu, gan anglu vieniga ir tas ka anglu val. mangas ir dargakas vai ta ir taisniba ?) huh.gif
Yume
Hmm, var buut ka ir, kautkur specializeetos veikalos, bet personiigi es izlozhnaaju ljoti lielu daudzumu graamatniicu, un redzeeju tikai vaacu valodaa tulkotas mangas.
MitSuki
m murgs, vienkarsi dzirdeju ka it ka vacija ir ari anglu val. mangas ehh..
Yume
nep, nav ne Vaacijaa, ne Francijaa ne Polijaa.. mekleets...
MitSuki
Xe nu ok tad neka..Vienkarsi es kaut ko dzirdeju ka Vacija itka var anglu val mangas nopirkt... Un ari Vacija ir tuvi un ari bilete leti maksa domaju uz turieni iazbraukt un sapirkties xe bet laikam neka neiznaks jo tur nav ko pirkt smile.gif
Tomorrow_angel
Cau, pati biju Vacija. Sapirkos kaudzi ar mangam tongue.gif
Man liekas, ka mangas tur pardod tikai vacu valodaa...nopirku Angel Sanctuary, super!!!
Crimson Butterfly
¡Mi manga preferido es Samurai un Kyo más profundo! ¡Un poco tiene malo el dibujar pero es kewl inmóvil! ^^
Tador
QUOTE(Crimson Butterfly @ Nov 13 2004, 17:39)
¡Mi manga preferido es Samurai un Kyo más profundo! ¡Un poco tiene malo el dibujar pero es kewl inmóvil! ^^
*


spanish is definatly not one of my strong sides...
what DID that mean?
ShinChan
Ar savām ļoti aptuvenajām zināšanām varu iztulkot tikai to, ka: ka viņai aptīk mangas ar samurajiem (īpaši Kyo, laikam Samurai Deeper Kyo). un viņai ir mazliet attelu priekš viņas mobilā tel. (ļoti aptuvens tulkojums)
Mi hablar espaniol um poco. Buenos dias, tienes chica muy bonita tongue.gif
Tador
QUOTE(ShinChan @ Nov 13 2004, 18:51)
Ar savām ļoti aptuvenajām zināšanām varu iztulkot tikai to, ka: ka viņai aptīk mangas ar samurajiem (īpaši Kyo, laikam Samurai Deeper Kyo). un mazliet attelu priekš viņas mobilā tel. (ļoti aptuvens tulkojums)
Mi hablar espaniol um poco. Buenos dias, tu chicka muy bonita tongue.gif
*


.......
if monkeys were bowling balls i'd be floating on top of sphagetti in a cereal bowl full of koolaid
ShinChan
QUOTE(Tador @ Nov 13 2004, 18:52)
.......
if monkeys were bowling balls i'd be floating on top of sphagetti in a cereal bowl full of koolaid
*


Pilnīgi piekrītu.
TheBadEdd
Vaacijaa atradu tikai vaacu mangas, bet daanijaa ir arii angliski - spec. veikalos um maxaa vinjas taakaa licenzeetais dvd ar animi... ph34r.gif
riskanti
pati dziivoju asv un varu apliecinaat, ka magas sheit ir daargaakas pa mangaam vaacijaa (un droshi vien jebkur citur...). tikai pa dazhiem dolaariem, bet tomeer. labaak vien iemaaciities vaacu valodu lasiit. iznaaks tev leetaak happy.gif
DarkRockslizer
QUOTE(riskanti @ Dec 29 2004, 05:30)
pati dziivoju asv un varu apliecinaat, ka magas sheit ir daargaakas pa mangaam vaacijaa (un droshi vien jebkur citur...).  tikai pa dazhiem dolaariem, bet tomeer.  labaak vien iemaaciities vaacu valodu lasiit.  iznaaks tev leetaak happy.gif
*



Ohh lai kāds izcilītis es nebūtu, vienreiz pusgadu mācījos vāceni papildus un četrinieks sanāca.. nekādi man tā valoda neiet. Pārāk gribēšanas iemācīties arī nav.
aya-angel
Yap, Vācijā var dabūt mangas angļu val. Man viena tāda ir. Tatad tā- tev jāaiziet uz kādu lielu vai vidēji lielu grāmatnīcu un jāpasaka, ka gribi mangu angļu valodā. Pasaki, kādu tieši mangu vēlies(nosaukums un autors) un pēc dažām dienām uz to grāmatnīcu atnāks tavs pasūtījums. Diemžēl tā ir taisnība, ka mangas vācu val. ir lētākas nekā angļu val sad.gif Viena manga maksā $9.99 a manga vācu val. no 5-9 eiro.
Ja kas, tad zini, ka Belģijā arī var dabūt mangas angļu vat.! wink.gif
Yume
Hai, bet tas ir tas pats kas pasūtīt caur teiksim Amazone.com. Pat cena īsti neatšķirās. Tad kāds tolks braukt uz Vāciju?
edg
QUOTE(Yume @ Jan 15 2005, 00:29)
Hai, bet tas ir tas pats kas pasūtīt caur teiksim Amazone.com. Pat cena īsti neatšķirās. Tad kāds tolks braukt uz Vāciju?
*


Vazaashanaas pa pasauli vienmeer ir jeegpilna. Ja aizbraukt uz Japaanu noskatiities anime buutu tikpat leeti kaa nokachaat no neta, vai tu izveeleetos nokachaat no neta? rolleyes.gif
aya-angel
Tāds, ka tur atšķirībā no Amazon nav jāmaksā nauda par piegādi! wink.gif
DarkRockslizer
QUOTE(aya-angel @ Jan 15 2005, 06:19)
Tāds, ka tur atšķirībā no Amazon nav jāmaksā nauda par piegādi! wink.gif
*


Nu, par braukšanu uz Japānu arī jāmaksā... turklāt dārgāk

besides, Japānā mangas ir awesomly lētas. Aizbrauc, sapērcies makulatūru, un beigās dabū maxāt par papildus svaru lidostā.. papīrs nav no gaisa. Un es esmu PĀRLIECINĀTS, ka ja kāds no mums te aizbrauks uz japānu, tad sapirksies tik daudz animes, ka pat panest pats nevarēs.
aya-angel
Runa nav par Japānu. Un par to, ka manga Japānā(īpaši lietotas grāmatiņas) ir lēta esu ar tevi vienisprātis.
Shinobi-sama
QUOTE(DarkRockslizer @ Feb 7 2005, 19:08)
Un es esmu PĀRLIECINĀTS, ka ja kāds no mums te aizbrauks uz japānu, tad sapirksies tik daudz animes, ka pat panest pats nevarēs.
*


driizaak jau kaardinaajum sbuus tik liels ka suutiis veetsuli radagabaliem lai suuta papildu liidzekljus biljetei un apmaksaa bagaazhas nodokli cool.gif
Ljaunaakaja agadiijumaa paartiks no instant nuudeleem un lasiis mangu turpat veikalaa, jo nopirkt nespees cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.