Help - Search - Members - Calendar
Full Version: neko anime
Anime forum > Anime > Requests
vampiregirl
tiko pajēdzu, ka vel neesmu redzējusi nevienu animi ar neko meiteni galvenajā lomā. varbūt kāds ir redzējis kādu labu gabalu un var man to ieteikt? būtu vēlams, lai anime nebūtu vecāka par 4 gadiem...
Kaede
Hmm... cik atceros, Shining Ters ir vienā no galvenajām lomām neko girl. Tad Da Capo kkurā sezonā pāris sērijās parādījusies neko girl, kā arī tagad iznākošajā Maria Holic tjipa ir neo girl. Bet tā riktīgi galvenajās lomās nevienu uzreiz iedomāties nevaru. rolleyes.gif
vampiregirl
QUOTE(Kaede @ Mar 1 2009, 15:39) *

Shining Ters


esi pārliecināta ka pareizi uzrakstīji???? vnk man anidb.net neuzrāda nevinu animi ar tādu nosaukumu.... huh.gif

QUOTE(Kaede @ Mar 1 2009, 15:39) *

Bet tā riktīgi galvenajās lomās nevienu uzreiz iedomāties nevaru. rolleyes.gif


njā... maybe tu vnk tadas neezi redzejusi biggrin.gif nevar jau ta būt, ka nav nevienas animes par neko girl... bet paldies par to pašu smile.gif


Ginta
Ir viena laba anime ar vilku meiteni galvenajā lomā (t.i. - ja Tev suga nav tik svarīga kā fakts, ka ir ausis/aste/citi dzīvnieka atribūti, iesaku noskatīties: ) Spice and Wolf

Amn... jā, >lookie here<
Kaede
QUOTE(vampiregirl @ Mar 1 2009, 17:49) *

QUOTE(Kaede @ Mar 1 2009, 15:39) *

Shining Ters


esi pārliecināta ka pareizi uzrakstīji???? vnk man anidb.net neuzrāda nevinu animi ar tādu nosaukumu.... huh.gif



Gomen, Shining Tears. rolleyes.gif

vampiregirl
QUOTE(Ginta @ Mar 1 2009, 16:25) *

Ir viena laba anime ar vilku meiteni galvenajā lomā (t.i. - ja Tev suga nav tik svarīga kā fakts, ka ir ausis/aste/citi dzīvnieka atribūti, iesaku noskatīties: ) Spice and Wolf


um...tx smile.gif un tasd tiešam nav svarīgi, vai neko vai suns vai kas cits, ka tik ir ausis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ankhu
a ja acerejos.. Nuku Nuku dash-the cultural catgirl
Sushi
Noskaties Tokyo Mew Mew. xD
vampiregirl
ankhu, vari lūdzu iemest linku uz animi... vnk anidb.net uzrāda vairākas nelīdzīgas animes x)))

QUOTE
Noskaties Tokyo Mew Mew. xD


vot tā ir viena lieta, ko es noteikti neskatītos. ph34r.gif tad jau labāk seilormoon skatīties O_o
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.