Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Balso par savu Patriarhu!
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
ETM
Siikaaka informaacija shajaa saitaa: http://www.zapatriarha.ru/info.asp?i=34

Tieshais links balsoshanai par "Митрополит Токийский и всей Японии ДАНИИЛ" : http://www.zapatriarha.ru/vote.php?id=34
Church
Vai tieshaam ir palaista garaam bez gariigaa teeva tik svariiga pareizticiigo draudze, kaa saules sisteemas asteroiidu joslaa, vai pat - muusu galaktikaa?!
bet vispaar. shaadus offtopika joku krapus imho veerts postot kaadaa vienaa threadaa, nevis gjenereet jaunu uz kaarteejo atradumu internetaa.
anti
Охаё, митрополит-сан!
ETM
Es, sekojot foruma guideliniem, paarliecinaajos, ka ne par Daniilu, ne par jauno patriarha izveeli nevienaa citaa foruma topikaa netika diskuteets, taapeec secinaaju, ka veidot jaunu topiku buutu pareizais solis, aciimredzot, buushu kljuudiijies. Var dzeest teemu, ja taa tik ljoti traucee vispaareejam foruma fen-shujam. Es jau nu nebuushu tas, kas apvainosies.
Sephy
mazāk iekš 2chana sēdēt...
Spectre
QUOTE(Sephy @ Jan 13 2009, 01:08) *

mazāk iekš 2chana sēdēt...

why so serious x)
ETM
Izskataas, ka kaadam nav veelama Daniila uzvara pat shaja interneta aptaujaa, visas balsis par vinju tika dzeestas. Tas, protams, nespeeja ietekmeet rezultaatu uz ilgu laiku, jo driiz vien jaunu balsojumu piepluudums atgrieza balsoshanu pareizajaa riteejumaa un Daniils atkal atradaas pirmajaa vietaa.
Siikaaka informaacija par sho nedievbijiigo riiciibu no saita administraacijas puses ir pieejama sheit: http://www.infox.ru/authority/mans/2009/01...irayet_pa.phtml (krievu val.)
Hikaru
Cik gan no mums visiem ir pravoslavnij? Es ieeju pa balsošanas linku, bet tur tiek uzdots dīvains jautājums, vai es esmu pareizticīgais? Būtu tur uzdots jautājums, vai man ir 18+, tad būtu skaidrs, vienmēr var atbildēt "jā". Bet tā, liekas, man vispār nav nekādas reliģijas... es pie balsošanas vispār netieku klāt.
GM
QUOTE(Church @ Jan 12 2009, 16:50) *

Vai tieshaam ir palaista garaam bez gariigaa teeva tik svariiga pareizticiigo draudze, kaa saules sisteemas asteroiidu joslaa, vai pat - muusu galaktikaa?!
bet vispaar. shaadus offtopika joku krapus imho veerts postot kaadaa vienaa threadaa, nevis gjenereet jaunu uz kaarteejo atradumu internetaa.


IPB Image
ETM
Viss, shis elliskjiigais saits iznjeema aaraa no saraksta Daniilu. Demokraatija, kaa vienmeer, uzvar.
anti
Nav taisnības pasaulē, nav.
Church
jaagatavo ziepes un strikji.


.. lai nomazgaatos, un aidaa uzreiz uz kalniem!
Hikaru
Liekas, viņš atkal ir parādījies, tikai zem cita id (180), un atkal sāk uzņemt apgriezienus. biggrin.gif
Sigfa
to pashu ir vairaakreiz dariijushi ar astliju un arii vienmeer iznjem aaraa, neljauj vinneet kaut arii basis ir legjitiimas. vinjam vajadzeeja vinneet MTV best act ever, bet nekaa.

EDIT:

IPB Image
ETM
Riks Astlijs vinneeja Best Act Ever, vienkaarshi shiis nominaacijas prezentaacija bija uztaisiita par izsmieklu, taa kaa labi vien ir, ka Riks neieradaas uz apbalvoshanu.
Sigfa
oh, right... nu, my point is, ka citreiz kad tika dariits tas pats, taas balsis tika dzeestas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.