Help - Search - Members - Calendar
Full Version: All About Lily Chou-chou
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
Roze
Lai arī jau diezgan paveca (2001) noskatīties sanāca tikai tagad (sešos no rīta).

Ir grūti dalīties iespaidos, jo to ir daudz un dažādu līdz ar to varbūt ir vērts palasīt
http://imdb.com/title/tt0297721/ un http://imdb.com/title/tt0297721/board/nest/4563856
kaarleens
mmm izskataas laba Roze iemet vinju man plz smile.gif
Roze
Pagaidaam ir VCD diezgan liels (1.5Gb) un diezgan nejaukaa kvalitaatee.. Meegjinaashu pamekleet kaadu DVD ripu ja nesanaaks tad iemetiishu to pashu..

Kaa arii soundtracks(i) jaatrod NOTEIKTI!

http://www.cdjapan.co.jp/detailview.html?KEY=TOCT-24689
http://www.cdjapan.co.jp/detailview.html?KEY=TOCT-24690
kaarleens
iisteniibaa baisa filma baigi iedeva pa smadzeneem domaju ka es vinju liidz galam neizpratu visiem kam patiik nestandarta kino jaaredz noteikti
Shinobi-sama
uj man zinjkaariiba jau smacee nost.. ja dvd rips mosh vareetu saruunaat ka ieod uz matricas kopiju tongue.gif? es par matricu nomaksaashu
mm
QUOTE(Shinobi-sama @ Sep 20 2004, 14:19)
uj man zinjkaariiba jau smacee nost.. ja dvd rips mosh vareetu saruunaat ka ieod uz matricas kopiju tongue.gif? es par matricu nomaksaashu
*



jep, tas ir DVDRips!
Iespējams, ka netā kaut kur klīst. Failu nosaukumi šādi:

All.About.Lily.Chou.Chou.2001.DVDivX-SKY

All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD1.DVDivX-SKY.avi All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD1.DVDivX-SKY.srt All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD2.DVDivX-SKY.avi All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD2.DVDivX-SKY.srt All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD3.DVDivX-SKY.avi All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD3.DVDivX-SKY.srt

parastos "širpotreba" DC hubos gan tādu neatrast smile.gif

Diezgan īpatnēja filma. Īpatnēji likās tas, ka tur nav tāda galvenā varoņa (centrālā tēla) kā parasti ir citās filmās.
Shinobi-sama
QUOTE(mm @ Sep 20 2004, 23:52)
QUOTE(Shinobi-sama @ Sep 20 2004, 14:19)
uj man zinjkaariiba jau smacee nost.. ja dvd rips mosh vareetu saruunaat ka ieod uz matricas kopiju tongue.gif? es par matricu nomaksaashu
*



jep, tas ir DVDRips!
Iespējams, ka netā kaut kur klīst. Failu nosaukumi šādi:

All.About.Lily.Chou.Chou.2001.DVDivX-SKY

All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD1.DVDivX-SKY.avi All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD1.DVDivX-SKY.srt All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD2.DVDivX-SKY.avi All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD2.DVDivX-SKY.srt All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD3.DVDivX-SKY.avi All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD3.DVDivX-SKY.srt

parastos "širpotreba" DC hubos gan tādu neatrast smile.gif

Diezgan īpatnēja filma. Īpatnēji likās tas, ka tur nav tāda galvenā varoņa (centrālā tēla) kā parasti ir citās filmās.
*




nu tad mosh sarunaajam ka iedos kaac uz diskiem... man pashlaik nav iespeejas no ineta nospiet
Shinobi-sama
sad.gif Fuuu! Skopulji! sad.gif

P.S. varbuuts arii tauta par slinku lai liidz shejienei nobrauktu
kaarleens
QUOTE(Shinobi-sama @ Sep 21 2004, 12:07)
QUOTE(mm @ Sep 20 2004, 23:52)
QUOTE(Shinobi-sama @ Sep 20 2004, 14:19)
uj man zinjkaariiba jau smacee nost.. ja dvd rips mosh vareetu saruunaat ka ieod uz matricas kopiju tongue.gif? es par matricu nomaksaashu
*



jep, tas ir DVDRips!
Iespējams, ka netā kaut kur klīst. Failu nosaukumi šādi:

All.About.Lily.Chou.Chou.2001.DVDivX-SKY

All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD1.DVDivX-SKY.avi All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD1.DVDivX-SKY.srt All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD2.DVDivX-SKY.avi All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD2.DVDivX-SKY.srt All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD3.DVDivX-SKY.avi All.About.Lily.Chou.Chou.2001.CD3.DVDivX-SKY.srt

parastos "širpotreba" DC hubos gan tādu neatrast smile.gif

Diezgan īpatnēja filma. Īpatnēji likās tas, ka tur nav tāda galvenā varoņa (centrālā tēla) kā parasti ir citās filmās.
*




nu tad mosh sarunaajam ka iedos kaac uz diskiem... man pashlaik nav iespeejas no ineta nospiet
*


varam sarunaat jelgavaa tikties kau kur peec 7 filma uz 3 cd varu arii dvd ierakstiit pierakstot kau ko klaat ir veel shaadas taadas japaanju filmas
Oldboy.2003.DVDRip.DivX.DTS-MoNG
Vibrator.2003.DVDRip.XviD-WRD
A.Day.on.the.Planet.2004.DVDRip.XviD-PROMiSE
Laugh|nGMan
Man tas All About Lily Chou-chou 3cd SKY rips mētājas uz HDD. Ja kādam ir interese varu padalīties. FTP; DC++ vai ed2k
Saiko
.. varbūt kāds zin kur varētu atrast torrent'u?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.