Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Chinese anime
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
ankhu
nu tiko domaju..ka vai tad tikai japaniem ir anime?? nu izdomaju ka youtube var atrast visu un uzraxtiju keywords"chinese anime" neesmu sito personigi redzejis bet diezgan maza atskiriba ir jutama...vismaz animacijas stila bet liekas tomer ka japanu anime ir taaaaalu prieksa..bet sitas ari nav slikts... saucas -Chinese chessmaster.. tad gaidu jusu viedokli vai atsauksmes un vertejumus... http://www.youtube.com/watch?v=Um4X95j4SyM neskaties uz komata un gramatiskajam kludam
bubu
"Animes" ir daudziem citiem. Tai skatā ķīniešiem un korejiešiem. Mana pirmā skatītā anime bija Wonderful Days - korejiešu ražota. Neteikšu, ka animācijas stils īpaši atšķiras. Pat tikai starp japāņu animēm stils variē tik pamatīgi, ka salīdzināt grūti.
Quaddro
Pasi nevar neko izdomat, tapec zog no japaniem. Bet nu tas tikkai mans viedoklis.
anti
QUOTE(Quaddro @ May 24 2009, 14:05) *

Pasi nevar neko izdomat, tapec zog no japaniem. Bet nu tas tikkai mans viedoklis.

IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.