Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cute
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pj..
IPB Image

jums šitas cilvēciņš kautvienu atgādina? ^_____^"


EDIT: NEE NESKATIETIES UZ AVATORU, TAS NAV SAISTITS XDDD
Storm
I know! Thats L or Mello no Death Note ar melniem matiem XD
Pj..
Miniet :3
lilion
QUOTE(Storm @ Nov 23 2008, 20:22) *

I know! Thats L or Mello no Death Note ar melniem matiem XD


Ak man's dievs, kā tu kaut ko tādu varēji iedomāties . Pielūdzu tavu ģēnija garu lol ^w^
dmonster
KO TU DIIIIIIRS!! Emo Zatlers!!! Vai arī ne, drausmīgi izskatās pēc L no Death Note :/ . Srsly.

Tā jau pagaidām chibi izskatās visai kruta. Bet tev stipri ieteiktu neēnot ar melno, ja ar to ēno tad viss izskatās netīrāks vai duļķaināks (Protams tas neattiecas, ja objekta pamatkrāsa paša ir dikti tumša vai centies iegūt dramatīskāku effektu/labāk paradīt, ka tai vietai gaisma nepiekļust tik vienkārši. (Objekta pamatkrāsa - tas kā krāsa izskatās vietā, kur saule lieatai tieši krīt virsū. (Iekavas ir jautra lieta, ne?(Vaira Vīķe Freiberga tam piekrīt!)))). Kreklam, biksēm un sejai labāk manliekas piestāvētu kāds brūnāks ēnojums, ja gribi parādīt, ka šis vispār bāls tad ieteiktu ielikt kādu zilās krāsas triepienu.

Hmm, laikam kautkad būs pašam jāpastrādā photoshopā atkal. Vai arī ne. Eju taisīt sniegavīru.
Pj..
omg... omg.. paldies!! PALDIES!! es arī pamaniju ka izskatās dubļaināks, bet es nekā nezināju kā to izmainīt.. paldies dmonster!!
lilion
A man likās, ka viņš ir cilvēks slieka sniff
Ar kājām kaut kas nav kartībā, laikam norakstām uz mediķas profesiju
Pj..
ar kājam nav kārtība - cute stils xD
Misa
es zinu, kas tas ir!!
tas ir pāvilītis ;D ^^
Pj..
hihi, es tā negērbjos.. happy.gif - tas neesmu es xD
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.