Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TAUTA HELP!
Anime forum > Anime > Requests
vampiregirl
tātad - visu netu izrakāju un nevaru atrast divus torrentus. precīzak sakot, varu gan, bet visi ir beigti ;( varbūt kāds var man palīdzēt? meklēju neo angelique abyss piekto epu, tieši piekto (vēlams vai nu krieviski, vai ar angļu subiem) un shaman king tieši angliski dublēto! varbut pat kādam kompī ir......tad mēs varētu ko sarunāt.....bet nu lūdzu palīdziet! *krīt uz ceļiem*
bubu
boxtorrentos ir tas pirmais: http://www.boxtorrents.com/torrent/140239/...1-13_H.264.html
Otrais arī ir, bet gan tikai ar subiem.
Ginta
QUOTE(vampiregirl @ Oct 31 2008, 13:40) *

tātad - visu netu izrakāju un nevaru atrast divus torrentus. precīzak sakot, varu gan, bet visi ir beigti ;( varbūt kāds var man palīdzēt? meklēju neo angelique abyss piekto epu, tieši piekto (vēlams vai nu krieviski, vai ar angļu subiem) un shaman king tieši angliski dublēto! varbut pat kādam kompī ir......tad mēs varētu ko sarunāt.....bet nu lūdzu palīdziet! *krīt uz ceļiem*


Neo Angelique Abyss vari meklēt: http://www.strawberrymint.com/
(Nezinu, kā tagad, bet kad pirms kāda laika pati vilku, viss bija kārtībā.. paši suberi jau nu gan parasti cenšas sīdot savus veikumus. :>)

Shaman king visas epizodes diez vai Tu kur dabūsi dublētas. (AniDB nav informācijas, ka kāds būtu izlaidis līdz pēdējai epizodei.)

K.. Tagad neliela pamācība, kā var meklēt anime torrentus valodās, kuras Tevi interesē:

Dodies uz AniDB, ja neesi reģistrējusies, dari to. Tad atver anime, kura Tevi interesē un skaties, kādas fansub grupas ir ko izdevušas. Tad dodies uz viņu mājas lapu/trakeri/irc/whatever un velc. Ja tādu nav, tad meklē citur. Angļu valodā parasti nav nekādu problēmu dabūt to, ko vēlies. (atšķirībā piem., no Vācijas, kur, kā man reiz teica, esot aizliegti torrenti, tāpēc anime vācu valodā pārsvarā ir tikai hostlink-os vai ED2K.)
vampiregirl
paldies liels smile.gif un paldiesarī par to AniDB, registrējusies jau sen esmu, bet vot neiedomajos ka caur to lapu arī var ko tādu atrast biggrin.gif shaman king pati tiko atradu kur visas sērijas ir dublētas ^^ tiesa ātrums ir super lēns, tapēc - varbut kādam jau pc ir? mēs varētu samainities, pretī varu iedod, piemēram full metal panic! vai seto no hanayome vai school days, vai ko tādu biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.