Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Some stuff.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Arashi
Beidzot nolēmu uztaisīt šo topiku un uzzināt Jūsu domas. unsure.gif
P.S. Šajā lauciņā esmu galīga iesācēja (manus darbus var uz rokas pirkstiem saskaitīt!) + esmu nežēlīgi liela sliņķe. tongue.gif Tā kā neesiet pārāk bargi un saudzējiet manu dvēseli, heh. ph34r.gif



IPB Image

IPB Image

IPB Image
Tamashi
Pēdējais skicētais nav slikts
Arta
Tev pagaidām sanāk tā tīri ok.. :] un tā plauksta 2. zīmējumā labi sanākusi [tā, kas izvērsta uz priekšu].
FuschichO
Es teiktu ka tīri labi. Sākumam pat ļoti labi. Protams, ir lietas, kas prasās pēc cītīgākas pētīšanas un citādākas pasniegšanas, bet tad jau tikai jāturpina.
Tigra2
Tie ir nozīmēti?
Liekas, ka baigi redzēti kautkur tie divi pēdējie, bet varbūt es kļūdos.
Kikyou
QUOTE(Tigra2 @ Oct 23 2008, 18:36) *

Tie ir nozīmēti?
Liekas, ka baigi redzēti kautkur tie divi pēdējie, bet varbūt es kļūdos.


Nekļūdies gan, šķiet, pēdējais arī man redzēts šķiet. Bet to jau var pēc līnijām pateikt.
Arts
Smuki nozīmēts,lieku B+ par centību un tīrību.
Un par smuko parakstu arī.
Kaede
Visi trīs ir nozīmēti -atradu oriģināldarbus sev uz kompja. Taču ar nozīmēšanu sākumā sākt nemaz nav tik slikti. Kur nu vēl tajā gadījumā, ja sanāk labi. smile.gif Turpini darboties šajā lauciņā noteikti! happy.gif
Arashi
Hmm... Yeah, zīmēts skatoties originālā (saku tāpēc, lai kāds nepadomā ka ņēmu un apvilku līnijas tik, heh <-- nju kas kuram galva iekāpj). Sākumā gribu iegūt kkāda veida "pieredzi" šajā lauciņā, lai aprastu. Varbūt skan bišķu nejēdzīgi, bet nju man vjg vispirms saprast kas, kā un kapēc.

@FuschichO
Paldies,.. Nju es šos zīmējumus iesāku, bet pēc tam baigi noslinkoju.

@Art`a.
Baigi cīnījos ar to roku. Nekad nav īpaši rokas padevušās. Gribēju pilnīgi iet kārties.

@Arts
Heh, paldies. Tikai domāju ka vajadzēja bišķ vairāk tās centības. Slinkums iedzīs mani kapā biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.