Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MyAnimeList
Anime forum > Anime > Resources
zenofex
Domāju, ka daudzi jau ir pabijuši MyAnimeList un izveidojuši savus profilus. Es izveidoju reģionālo grupu Latvijas anime un mangas cienītājiem. Vienkārši tāpēc lai būtu smile.gif Varat pievienoties te.
Viens iemesls ir ka noteikti ir ļaudis kas, zin myanimelist bet nezin otaku.lv, un pamatdoma bija tur savākt pēc iespējas vairāk ļaudis no Latvijas, kuri interesējas un skatās anime un lasa mangu.
Ginta
Edit: pievienojos tongue.gif
Arta
Jauka doma. ^^
Pievienojos.

..cik nenozīmīgs komentārs..
Tramvajs
I'm in!
Arashi
Pievienojos pārējiem... wink.gif)~~
IronSoul
mans jau tur brītiņu ir ph34r.gif

QUOTE(Ginta @ Oct 14 2008, 20:09) *

Edit: pievienojos tongue.gif


nāc draugu lokā smile.gif
kaiva
aizsūtīju pieteikumu.
Kā Onizu, ja kas. cool.gif
Tenma
Me = biomat.
kaarleens
pievienojos, bet nu man laikam veselu dienu jaazseezh la isavadiitu ko esmu redzeejis, pie kaadas 20 gabala man piegriezaas
Tramvajs
Tev anidb nav list'a? Viņu varēja kautkā diezgan ērti pārkonvertēt uz Myanimelist.
Hikaru
Varēja kaut kā pārkonvertēt? Es 2 dienas visu vadīju iekšā. laugh.gif (darba laikā...)
Ginta
QUOTE(Hikaru @ Nov 16 2008, 11:00) *

Varēja kaut kā pārkonvertēt? Es 2 dienas visu vadīju iekšā. laugh.gif (darba laikā...)

laugh.gif It kā var. (Es gan mēģināju, bet man nekas nesanāca, tāpēc arī es pāris dienas dabūju pasēdēt, lai visu pabeigtu. XD)
Man liekas, ka IronSoul izdevās eksportēt savu list-u. Varat viņam apvaicāties. happy.gif
IronSoul
QUOTE(Ginta @ Nov 16 2008, 11:03) *

QUOTE(Hikaru @ Nov 16 2008, 11:00) *

Varēja kaut kā pārkonvertēt? Es 2 dienas visu vadīju iekšā. laugh.gif (darba laikā...)

laugh.gif It kā var. (Es gan mēģināju, bet man nekas nesanāca, tāpēc arī es pāris dienas dabūju pasēdēt, lai visu pabeigtu. XD)
Man liekas, ka IronSoul izdevās eksportēt savu list-u. Varat viņam apvaicāties. happy.gif


jap man pēc Maitenieka rīkojumiem un padomiem sanāca labi smile.gif Tik ar roku vajadzēja savadīt dažas smile.gif

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=export <-tā ir export lapa no aniDB iekš MyPlace/MyList Export
izvēlamies xml. un spiežam Request Export un gaidam pāris stundas līdz viņu apstrādā smile.gif

te būs iekš MAL.net importa vieta: http://myanimelist.net/import.php izvēlamis AniDB import smile.gif un caur browse atrodam mūsu xml.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.