Help - Search - Members - Calendar
Full Version: otaku.lv logo
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Roze
Netīšām uzgāju http://cgimage.lv/forum/showthread.php?p=33749

So varbūt kādam ir vēl idejas par tēmu?
FuschichO
Roka ir bik stulbs variants, bet kaķis tīri tā neko. Gribētos kaut ko otakaināku. Ja man kaut kas iešausies prātā, noteikti darīšu zināmu.
Ginta
Man arī doma par roku kaut kā neliekas tas labākais variants. Un, ja pa visam godīgi - liekas, ka nav arī nekādas vainas būr nedaudz steriotipiskumam un palikt pie kāda kaķa vai kawaii (+- chibi) chara ar neko-mimi.
-btw- tagad nevarēju atrast, bet liekas, ka tīri pieņemamas idejas bija, kad tika veidots kaigan logo.

edit: a! ja nu vienīgi ir vēlēsanās uz tādu logo, kas parādītu, ka šejieni apdzīvo nopietnie otaku. (tādā gadījumā pat tā roka vairs nešķiet tik briesmīgi.)
dmonster
Logo kā tāds ir laba ideja, bet derētu piedāvāt te visiem pamēģināt kautko uzlikt uz papīra, kas līdzinās pēc logo, lai gan varētu neizskatīties tik labi un kā vajag tas varētu tev iedot vairāk ideju priekš tā.
Arta
Roka toč nepatika, bet doma, ka tādā kā `O` burtā kko ''ieliek'' .. tas ir interesanti.. :]
Sigfa
nu tu gan, 3 gadus vecu threadu izracis biggrin.gif

kaigan threadaa vislaik tika apspeeleetas idejas ar vaardu kaigan (gan romaji gan kanji), so tas diezko nederees. Ja nu radiisies kaada ideja iemetiishu.

EDIT: which reminds me, kaigan lapa veel ir augshaa, heh: http://kaigan.eclub.lv/

EDIT2: ironiski, ka tur peedeejais ieraksts ir 'progress', lol
Ginta
QUOTE(Sigfa @ Oct 7 2008, 20:07) *
kaigan threadaa vislaik tika apspeeleetas idejas ar vaardu kaigan (gan romaji gan kanji), so tas diezko nederees. Ja nu radiisies kaada ideja iemetiishu.

Hnn... man likās, ka tur bija arī kaut kas par zīmējuma likšanu pie tā vārda, bet varbūt, ka kļūdos. (ak, vecums nanāk viens un atmiņa tāda īsa sāk palikt.)
Church
urlii gan mineetaa roka izpildiijuma/satura zinjaa neiederaas, gan arii kakjis liekas bik garaam, kaut vai ar savu liidziibu visuresoshajam rozaa hello kitty.

paaris idejas par teemu (ja jau pats nespeeju neko jeedziigu uzziimeet):
- imho hieroglifs eg. kaut vai tam pasham otaku vaardam, buutu slikta ideja
- ja jau shpikot, kaa viens no varientiem imho buutu ok animesuki's kairin chan one, izveeleets animeisks teels ar konkreetaam iipashiibaam, eg. apgjeerba vai izskata iipatniibaam, (mm, just love current one) un fani ik palaikam uzgjeneree jaunu katru gadalaiku vai uz kaadiem sveetkiem. imho var izveidot Art sadaljaa liidziigu threadu.
- buutu lieliski, ja pats izveeleetais logo, vai taa dalja, eg. galva vai kas cits, buutu viegli samazinaams izmantoshanai faviconai. pashreizeejais anayami rei nav slikts, bet buutu neslikti, ja sakristu naakotnes logo/favicon.
- veel buutu neslikti, ja logo buutu viegli realizeejams vienkraasains, pat ja webaa izmantojamais origjinaals ir kraasains (eg. dazhiem retiem var sagribeeties t-shirts vai citu vienkaarshu lietu ar uzdrukaatu logo)

P.S.
kaapeec mani vajaa de ja vu, ka foruma logo izveele / apsprieshana kaadreiz sheit jau ir bijusi?
FuschichO
Man domāt Church'am laba gaume. ohmy.gif

Ja tiks veidots Art treads, viņam kapitāli vajadzētu būt pie žūrijas
Sigfa
Ginta, bij taada lieta, tas pie kaa palikaam arii bija tas kakjmeiteens uz vaarda kaigan, tas ko es teicu, bija domaats kaa ziimeejums+nos.

Un churcham tasiniiba tas principaa ir standarta variants, arii animefestiem parasti ir savs chars kursh principaa straadaa kaa logo, man gan shkjiet, ka orgjinalitaate vienmeer ir labs variants, man teiksim ljoti patiik kaa dattebayo sevi pasniedz pashironiskaa veidaa, ka profesionaalu firmu ar taadu logo.
Roze
Es kāreiz neskatijos uz roku, jo tā itkā nekādi nesaistās ar mūsu publiku, bet uz to neko - kaķīti smile.gif

Līdz ar to varbūt vēl kādam ir iedvesma?
Church
kaa viens no variantiem papildus jau mineetajam anistila chikam - kriitoshas sakuras ziedlapinjas uz sakee pudeles fona smile.gif nu ok, ok, bez pudeles. bet imho viegli uzziimeejams / viegli paarveidojams-meerogojams.
Kikyou
QUOTE(Church @ Oct 7 2008, 20:50) *

P.S.
kaapeec mani vajaa de ja vu, ka foruma logo izveele / apsprieshana kaadreiz sheit jau ir bijusi?


Domā šo? XD Un tad vēl bij viens līdzīgs, bet tas bij Kaiganam ne otakijai.
Arts
Es to daru pareizi?!
IPB Image
Church
ehh, sen nau warni doti. visiem naakoshajiem ass-praashiem tiks. leeta cuukaashanaas un nevietaa sarkasms uz nopietnu jautaajumu bojaa manu daargo un svariigo garastaavokli.
Kikyou
IPB Image
Yeah, well, as if you didn't see this coming. laugh.gif Nā, es domāju pamēģināšu vēlāk kaut ko citu.
FuschichO
Visai jauks, man domāt. Pēc vajadzības varētu to radījumu arī aizvākt un askētiski atstāt tikai uzraksta siluetu, ja nu vajag stenciliem vai kā mazāka mēroga logo
Church
hmm. a kaa buutu ideja sho pashu, tikai neko meitene pusiekodusies o burtaa, kaa taadaa klingjerii smile.gif, un kaa samazinaatais variants, tikai neko mimi galva+o burts?
jebkuraa gadiijumaa, contender. bet vai neviens cits veertiigu neko nevar uzgjenereet? izveeleeties vienu variantu no viena liekas garaam. ar art sadalju iipashi neesmu paziistams, bet, ja nemaldos, labu ziimeetaaju bija daudz?
vampiregirl
man ieteikums - ieposto savu requestu 7GD
Sigfa
piedaavaaju pashu vienkaarshiibu:

IPB Image

shitais saglabaa variantu vinjam kraameet virsuu visaadus kjeemus, ja baigi gribaas + atspiidumi tagad ir modee tongue.gif

EDIT: neliels updeits, vienu lietu piemirsu.
Sigfa
nu, kur ir veel varianti?
ify
nav gan gluži mans lauciņš (logotipi etc) , bet mēģināšu atdzīvināt šo topiku happy.gif *paw paw*

IPB Image

IPB Image

sanāca gan tāds hell-o-ween-īgs ninja.gif , (bet es laikam jau savādāk neprotu smile.gif )

varbūt kādam iet pie sirds "O" (for Otaku) ķepa happy.gif tad rosinu, ierosinu šo ideju turpināt (pielāgot, uzlabot, pilnveidot .. ) .

P.S. Lai jauki svētki! Uwaga! Great Big Scary Monsta!
FuschichO
Piedāvāju padarīt to radījumu vektorīgāku, lai var vieglāk drukāt, kur vajag, kaut laikam mūsdienu tehnoloģiskās iespējas paredz neierobežotu tehniku. Ņazinu.
ify
paldies, FuschichO happy.gif mja, šis nav diez ko pieprasīts topiks sleep.gif;

tad nu otrais piegājiens tongue.gif

IPB Image

un

IPB Image

varbūt kādas citas idejas ?
FuschichO
Es tikko iedvesmojos. hehe.. .rīt varbūt kaut ko iepostošu
FuschichO
Hīr ai gou!
Garš stāsts apakšā.
IPB Image

Tās ir skices un saprotams, ka nečakarēšos tagad ar vektoriem un šķībumu/nešķībumu.

1. Es domāju, ka šis variants ļoti emocionāli atspoguļo Otakiešu demences pakāpi. A burts var būt pagriezts normāli (bet šobrīd tas simbolicē mūsu demoralizācijas pakāpi) kā arī šrifts var būt whatever-you0prefer veidā.

2. Ļoti askētisks variants, ne? Bet to var dažādi apspēlēt.

3. Šis variants ir visvairāk apspēlējamais. Tā forma ir visai eiropeiska. Tas laikam ir labi. Editēt var: Elementu daudzumu, šriftu, elementu formu/veidu. Zobens un tizlais burvju miets (vēlams no rozā plastmasas) simbolizē dažādos dzimumus un intereses forumā.
Tā, piemēram, vairoga forma var būt arī hello-kitty vai kāda cita mēsla formā. Pie augšējās malas tam var pievienot vēl kādu uzrakstu, piem., 'this land is made of [insert word]' Uz lentām var uzlikt hieroglifus kaut kādus. Divus milzīgus. Katru savā pusē. Lulzam piemērs: 御宅 Nozīmei nav nozīmes... pieņemsim, ka tas ir zupas nosaukums. Var arī noņemt dažus/elementus, atstāt tikai siluetu un uzrakstu izvietot pilnīgi kur citur. Droši fantazējiet!

4., 5. Vienkārši spēlējos ar šriftiem... O.O
vampiregirl
man patīk FuschichO 1 un 3 variants biggrin.gif
Church
man savukaart 4ais. kas gan no 5taa atshkjiraas tikai ar konstrastainiibu smile.gif
FuschichO
Hmm... gribētos dzirdēt vēl kādus viedoklus smile.gif
ify
man piedur 3ais un 4ais rolleyes.gif *pink plastic star of happiness shines* *sparkle sparkle*
Miyako
Man laikam arī vislabāk trešais...
Roze
Vai vari pirmo nedaudz grafiski apstrādāt?
FuschichO
Mochiron, aber ne uzreiz. Tagad tehniskas un 4dimensionaalas probleemas.
Ja ir iipashas veelmes peec kraasu koloriita- zinjot!
Roze
Melnbaltu smile.gif
Spectre
+1 balck & White = 1337
Church
pamaniiju jauno animesuki logo, nostraadaaja asociatiivaa kjeede atminjaa.
uu, kur palika veco variantu kvalitatiivaaka izstraade un jauni varianti/maakslinieki sheitan? sad.gif
FuschichO
dziive par srezgiitu. lai veeleetos kerties klaat
zeloco
Nevarētu uztaisīt tā, ka kādu noteiktu periodu parādās cits logo? Daudz labu ideju.. būtu "highlight" iespēja visiem. Katrs iesniegtu pa vienam nobeigtam logo, uztaisītu mini balsošanu un teiksim, meenesi būtu tas logo un tad atkal jauns konkurss?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.