Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sailor Moon story
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
sailorboy88
Сейлормун-девчонка с длинными русыми волосами из известного
японского мультсериала,притягивающая к экрану телевизора многих
юных жителей планеты Земля.
Кто она такая? Что являетса основной причиной столь бешеной
популярности?
Эти вопроси часто можно услишать из уст не видевших "Японского чуда".
Сам проект был задуман как многосерииный мультфильм, который
разбили на сезони-отдельные собрания серий(около 50),
обьединенных одной темой.
В каждом новом сезоне героиня приобретает нового врага, оружие,
а также появляются новые персонажи-помощники главной героини.
С выходом все новых сезонов и новых приключений отважной
героини, зрители постепенно делились на две половины:тех, кто принимал и любил девчонку, и тех, кто её просто обожал.
Последних, было конечно больше.
Сейлормун-это смешное и грустное.
Это отдых, веселье и удовольствие по полной программе.
И на самом деле, кто же не хочет расслабиться, отдохнуть и получить полный букет удовольствий всего за двадцать пять минут просмотра?!
...А началось все с того, что обычная четырнадцатилетняя школьница по имени Банни Цукино попала в далеко не обыкновенную
историю.
В один прекрасный день по дороге в школу она столкнулась с говорящей кошкой и в одночасье узнала от нее вот что:
во первых, Банни стала прекрасной воительницей Сейлормун,
во вторых, на Токио напали враги, с которыми придется сражаться,
и в третьих-она и её воины должны найти Лунную Принцессу.
Arta
Nani?!

..žēl, ka es neko nesaprotu, bet ja tas ir tavs zīmējums, tad diezgan sakarīgs. biggrin.gif

**

kāds var patiekt, par ko tajā tekstā iet runa? o.o
FuschichO
I? Tekstā vienkārši tiek stāstīts par to cik ūbersatriecoša ir SailorMoon. A mēs to nezinājām? Un par zīmējumu tur nav ne vārda
Cowkiller
haahahahahaa!!!!1 xDD nekad neskatiishos sailor moon! tongue.gif
vampiregirl
рисунок просто сурер! smile.gif

zimejums vnk kruts, tiesa es tā pat ka cowkiller nekas neskatīšos sailor moon biggrin.gif
FuschichO
Tas bija pirmais ko noskatījos, bet es to stingri neiesaku skatīties. Varbūt ideja ir interesanta, tā ir old school klasika-psihoze, bet sižets tomēr pārāk bērnišķīgs
sailorboy88
kaapeec beerneshkiigs? juus nesaprotat to fisku! smile.gif
Fiska ir taa ka tur NAV VARDARBIIBAS!!!!!! biggrin.gif Click to view attachment
vampiregirl
oh, pēdejasi arī labs wink.gif tik ēnas, tadas - nekādas......nevar isti saprast....
FuschichO
Bērnišķīgs, jo pa tām nezin cik sērijām skatītājam zaurē to, kas ir draudzība un mīlestība. Pieņemu, ka to nezin tikai bērni, jo kad es biju maza, es biju slikts cilvēciņš, bet ka tur nav vardarbība- tas protams ir ļoti jauki. Es pati to seriālu noskatījos ar sajūsmu un jutu līdzi varoņiem, tikai man vairāk patīk seriāli, kas liek padomāt par neparastākām tēmām wink.gif
sailorboy88
FuschichO ,katram ir savas intereses,tu pati esi beerneskiiga,ja nesaproti Japan Hippiju.IPB Image
FuschichO
Vai tas ir kaut kāds joks? dry.gif
sailorboy88
tas nav joks,jo shai multenei bija vislielaakie reitingi!!! smile.gif wink.gif IPB Image
lilion
Dievs sargi tēvzemi no tādiem forumiešiem kā tu.
Un tu parezi teci bija , naruto arī ir augsti reitingi , lai gan šižets ir pasviestains .
sailorboy88
tu saki NRUTO! es to skatijos katru dienu pa Jetix.
IPB Image
lilion
hahaJau tā naruto bija draņķīgs bet sagraizīta jetix versija, kurā pat teikumi bija pārveidoti ir vienkārš mēsls . _ .
Man ir lūgums vienkarši beidz to publisko apsēstību ar sailormoon, kas mani personīgi kaitina. Nu, kas tas ir ?
FuschichO
Es pievienojos. Galu galā tas nav varoņdarbs, ja esi redzējis pāris Animes. Izskatās, ka tu tēlo ekspertu- mēs visi lieliski zinām, kas ir SM un kas ir Naruto, to noteikti nevajag ilustrēt... taku
zenofex
Sailorboy88 dabūn priekšapskati uz nenoteiktu laiku. Šis topiks slēgts. Atslēgšu priekšapskati, kad sapratīsi, kur postot un sāksi atšķirt spamu no noderīgas informācijas vai arī no interesantas sarunas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.