Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Read manga online.
Anime forum > Anime > Manga
Arta
Vispār pati vairāk pievēršos anime, taču, ja gribas palasīt kādu mangu dodos uz mangafox.com

Droši vien tie, kas bieži lasa mangu, par šo saitu jau zin, bet tie, kas tikai domā tam pievērsties, tad iesaku šo saitu.

*nevajag reģistrēties.
*vesels kalns ar mangām sākot A un beidzot ar Z .. nu visp jau sākas ar simbōliem, bet to neņemam vērā..
*vienīgais mīnusiņš varētu būt reklāmas, bet viņas nekur neizlec.. tās vnk tur ir, kā jau gandrīz katrā weblapā.
visp kpēc es to pieminēju?!

rolleyes.gif Gribēju padalīties ar savu atradumu, [labrīt Art, tā lapa jau noteikti 20 gadus tur ir..] ceru, ka kādam noderēs. x]
Fleur
www.onemanga.com
Santeroel
onemanga,com it kā nav ne vainas, bet viņi bieži izņem mangas tādēļ, ka to licenzētāji to pieprasa.
tādēļ biežāk sanāk izvēleties mangafox.
???
Paldies wink.gif Noteikti apskatīšos!!!
risalje
Izmēģināšu mangafox.com, jo daudzas no mangām ko lasiju tika izņemtas no onemanga
Lestats
es lietoju shito
manga.gamestotal.com
Hideki-E.D.Z
Es parasti ielādēju no mangas skenētāju grupas majas lapām wink.gif
Protams ari onemanga.com un mangafox.com biggrin.gif

Šobrid sekoju līdzi AIR GEAR UN SEKIREI
rinkans
mangahut.com mans mīļākais ar to ka liels mangu arhīvs
hentaiby
nezinu vai kad jau pateica taču..........
vieta kur es lasu mangu ir www.onemanga.com
nevajag reģistreeeties patiesho lasi mangu
baig labais saits........ rolleyes.gif
Hideki-E.D.Z
Tikai bieži vien scan ateliem ir drausmiga kavalitate.Vienkarši sakot viena ta pati manga viena un taja paša tulkojuma bet ar atšķirigu kvalitati.Tapec es labāk ieteiktu mangahelpers.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.