Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Melnais saraksts
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
kaarleens
šitās ip ir izpelnījušās banus
159.148.227.238
212.40.34.130
217.66.177.187
80.233.247.250
195.216.160.13
cilvēks pacentās n tajos postos ierakstīt anime sūkā brr idzēsu i meberi i ip nobanoju brr
deBUGa
Vareetu meegjinaat aizliegt neregjistreetiem lietotaajiem aardiities... + maaksliigi paildzinaat regjistraacijas proceduuru liidz vairaakaam stundaam vai pat vienai dienai...
Tas vareetu atveesinaat "peekshnjos spamotaajus", bet lielaakaa probleema ir taada, ka tas vareetu aizbaidiit arii potenciaalos lietotaajus... dry.gif
kaarleens
esmu pret slēgšanu nereģistrētajiem tas neko neatrisina un arī daudzi normāli cilvēki posto kā nereģistrēti vienkārši joniniem biežāk jāskatās forums vai japalielina mūsu skaits
deleted-ray
Nu vieniigais laikam ko var dariit ir banot tos smerdeljus
Spectre
NU liegt ieeju neregistreetiem juzeriishiem taa nebuutu labi dariit. Jo kaa nekaa es kaadas reizes 10 apmekleeju roze.lv tb kaadu meenesi pirms saregistreejos. Taa meybii mani pat anime nepakertu tik loti.
Neabizhosim iespeejaos toposhos memberus.
Forgotten*Memory
Es arii domaaju, ka nav nekaadas jeegas aizliegt Neregjistreetajiem sheit naakt un postot, ja vien vinji to dara praatiigi! (Atshkjiriibaa no dazjiem labiem sleep.gif )
Te diezgan biezji paraadaas taadi izleceeji?
Jaa, tad atliek tikai banoshana...
deBUGa
QUOTE(kaarleens @ Sep 21 2004, 15:23)
esmu pret slēgšanu nereģistrētajiem tas neko neatrisina un arī daudzi normāli cilvēki posto kā nereģistrēti vienkārši joniniem biežāk jāskatās forums vai japalielina mūsu skaits
*

Jaa taas laikam tomeer buutu paaraak drakonsikas metodes... galu galaa t.i. Roze's forums... a ko ta es es jau neko...
aivvv
jup jup taa jau ir ko gan ar taadiem dariit smile.gif ???
arii kurbijkurnee mums ir ssii probleema un llooti liela smile.gif
tostermaize
kaarteejais pokemonus paarskatijies sad.gif un pa to izmeshanu nav jeegas no cita datora ar savaadaaku info atkal var piregistreeties
Saiko
sakat ko gribat bet es esmu par aizliegšanu viesiem postēt... ja grib ko teikt lai reģistrējas un saka ja negrib lai nesaka gan jau pārdzīvosim - vismaz es jau nu noteikti... piedevām nav mums tas memberu skaits uz rokas pirkstiem skaitāms lai būtu par ko uztraukties...
Sigfa
vinjam veel nav gana.... vot neatlaidiigs...
Rune
Šī problēma ar nereg. useriem ir bijusi visos forumos, kamēr netika atnemta iespēja viniem postot.
Forgotten*Memory
Tas nu gan ir leciigs maitas gabals! Ej un lasi to savu graamatu un netraucee shejinieshus! Varbuut tomeer kaut ko citu vareetu izdomaat shajaa sakaraa... Nu varbuut kaadam ir veel kaada laba doma...Nez...
Crash
Paldies par saraxtu, shie cilveeki izpelniisies banus arii shur tur citur, es par to paruupeeshos, hehe... cool.gif
tostermaize
kas tu pokemonus paarskayijies ka saac jūgties????
Forgotten*Memory
Labi, tas bija riebiigi no juusu puses, bet es neiebildiishu...
Tagad manas domas mainaas... Varbuut liegt ieeju neregjistreetajiem...
aivvv
jup jup man jau arii aa leikas lol

...un arii memberu skaits jums te grandiozs neko teikt : smile.gif biggrin.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

bet ssii probleema ir lloti jaapaardomaa jo kaa jau dzudzi teica visi neveelas postot kaa reggistreetie cilveeki meedz kautreeties galu galaa pastaav demokraatija... wink.gif
deleted-ray
Iesaku iebanot arii sho ip 81.198.165.135
Peec saviem avotiem varu teikt ka naakotnee no vinja var sagaidiit suudus. PIlniigi noteikti!!!
Saiko
QUOTE(Ray @ Sep 22 2004, 16:52)
Iesaku iebanot arii sho ip  81.198.165.135
Peec saviem avotiem varu teikt ka naakotnee no vinja var sagaidiit suudus. PIlniigi noteikti!!!

nākotnē viņam būs cits IP - tas arī ir tikpat noteikti wink.gif
deleted-ray
Taakaa diemzeel vinjs ir pazina tad kad buus cits ips - informeeshu
zalljais
ir viena maza probleema...es te tikshu pat tad, ja mans ip tiks nobanots...
kaa redzams juus no pc te neko nerubiijat...psc
Roze
Script kiddies..
zalljais
vienkaarshi floderi
Sigfa
lol, nu esu kauko dzirdeejis par 'dinamisko IP blokjeetaaju' prieksh BBS...
Spectre
me panem paarsviezh paar plecu mazu RGB un iet linchot, jo pirmaa IP cik papeetiiju ir no taa pasha provaidera, kursh man darbaa suportee ar netu ........ no sakuma apmekleeshu Porvaidera biroju, pie reizes gribejaas aatraaku netu tongue.gif un tad ieshu mekleet laundarai laugh.gif
kaarleens
QUOTE(Spectre @ Oct 26 2004, 12:18)
me panem paarsviezh paar plecu mazu RGB un iet linchot, jo pirmaa IP cik papeetiiju ir no taa pasha provaidera, kursh man darbaa suportee ar netu ........ no sakuma apmekleeshu Porvaidera biroju, pie reizes gribejaas aatraaku netu tongue.gif un tad ieshu mekleet laundarai laugh.gif
*


nevajag vecus suudus cilaat saaks veel smirdeet
edg
QUOTE(kaarleens @ Oct 26 2004, 11:29)
QUOTE(Spectre @ Oct 26 2004, 12:18)
me panem paarsviezh paar plecu mazu RGB un iet linchot, jo pirmaa IP cik papeetiiju ir no taa pasha provaidera, kursh man darbaa suportee ar netu ........ no sakuma apmekleeshu Porvaidera biroju, pie reizes gribejaas aatraaku netu tongue.gif un tad ieshu mekleet laundarai laugh.gif
*


nevajag vecus suudus cilaat saaks veel smirdeet
*


Ja man buutu galvaa cepure, es noteikti to nonjemtu.
aivvv
skatos tomeer esat uzlikussi ka nereggistreeti nevar iepostot
shame on u tongue.gif
Seto
njaa - probsa gan ... hmm palasiishu juusu idejas un ja tomeer manu ideju nenosauksiet tad izmetiishu arii to ...
Yume
Nunu aivv.. kad k-knē TM un kapeiks nereģestrēpi postoja tad tur visi besījās.. mēģini atcerēties...
aivvv
kurbijkurnee tak var rakstiit nereggistreetie
Jaladin
Dah kurbikurne ir beernu forums... (Nu labi stuuriiti, kur juus par LARP(iem) postojat veel kaut kaa...)
Inc
QUOTE(zalljais @ Sep 22 2004, 17:11)
ir viena maza probleema...es te tikshu pat tad, ja mans ip tiks nobanots...
kaa redzams juus no pc te neko nerubiijat...psc
*



Mazuli, sheit tu tiksi, tachu vai ko postot speesi?
Inc
QUOTE(aivvv @ Oct 30 2004, 04:22)
skatos tomeer esat uzlikussi ka nereggistreeti nevar iepostot
shame on u  tongue.gif
*



Šeit tomēr nav tirgus laukums, imho.
DarkRockslizer
QUOTE(Inc @ Nov 29 2004, 12:18)
QUOTE(aivvv @ Oct 30 2004, 04:22)
skatos tomeer esat uzlikussi ka nereggistreeti nevar iepostot
shame on u  tongue.gif
*



Šeit tomēr nav tirgus laukums, imho.
*



That`s right.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.