Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vampiregirl zīmē
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
vampiregirl
Nolēmu, ka beidzot arī man vajadzētu izveidot galeriju ^^ Tiesa neēsmu nekāda lielā māksliniece, bet domāju ka sanak tīri labi. Skanera vai digitalā man mājās nav, tapēc šeit kas jauns paradīsies pēc ilgāka laika.

Tad nu lūk būs, pagaidām, mani 4 labākie darbi -


Nju vispār te no sākuma bija domāta maza meitene, tāpēc galva ir lielāka nakā vajadzētu, bet beigās īsti nesanāca tas kas plānots biggrin.gif
IPB Image

Nju te būs Lolita ^^
IPB Image

Šeit ir domāt ka abi ir iemīlējušies, bet nu pēc ieskanēšanas džeka sejasizteiksme liecina - garlaicība dry.gif
IPB Image

Šo meiteni es saucu par Sakuru biggrin.gif Jums tā neliekās?
IPB Image

Es zinu ka man ir diezgan padaudz kļūdu, īpaši darbos kuri zimēti no priekšas, bet es esmu pārak slinka lai rakstītu ko par savām kļūdam, tapēc atstāšu šo prieku jums. Am, un vēl, pēc ieskanēšanas krāsas drusku pamainījās + dažas ēnas nevar redzēt, tapēc pie krāsojumā lūgšu nepiekasīties ^^

Haikis
Ieliec kaadu bildu, kuru esi ziimeejusi no modeļa.
vampiregirl
QUOTE(Haikis @ Jul 24 2008, 15:57) *

Ieliec kaadu bildu, kuru esi ziimeejusi no modeļa.


Ja domāji reālos cilvēkus tad labak nē biggrin.gif Man mākslenē par cilvēka seju ielika tikai 7 dry.gif Tāpēc šaubos vai tādu kašmaru var likt te iekšā biggrin.gif
Haikis
Ieliec! Tas manupraat ir labaakais raadiitaajs tavaa meistariibaa. smile.gif Stilizee kaut vinju anime stilaa, bet kaut kam no cilveeka ir jaabuut.
vampiregirl
QUOTE(Haikis @ Jul 24 2008, 16:09) *

Ieliec! Tas manupraat ir labaakais raadiitaajs tavaa meistariibaa. smile.gif Stilizee kaut vinju anime stilaa, bet kaut kam no cilveeka ir jaabuut.


Un Tu gribi teikt ka šitie darbi nemaz uz cilvēkiem nevelk? biggrin.gif Un man tas darbs ir uz A3 lapas + man mājās nav skaneris tapēc lai to darbu šit ievietotu būs jaugaida kāds laiciņš ^^
Kikyou
Hmm. Kaut kas man šeit ļoti patīk, bet īsti nevaru saprast kas.
Starp citu, krūtis neaug no padusēm; zīmē tās precīzi vienu krūti zemāk, tad šķiet būs tā kā vajag.
Mīlētājiem emocijas šķiet ne tādas, bet nu, tas ar laiku. Nanodesas.
vampiregirl
To par tām krūtīm - paldies, nebiju ievērojusi, tagad zināšu kp man tā vieta izskatījāš jocīga ^^
ankhu
nu ko...jasak ka tev ir liels potencials ,nemot vera ka tu esi tik jauna. wink.gif
vampiregirl
QUOTE(ankhu @ Jul 24 2008, 18:09) *

nu ko...jasak ka tev ir liels potencials ,nemot vera ka tu esi tik jauna. wink.gif



Nju paldies ^^ Bet cik tad jauna es esmu? kaut kā nepieminu ka būtu Tev savu vecumu teikusi.... unsure.gif
- S -
Zīmējumi ir labi, taču acis gan ir pārāk lielas.
cdmax
QUOTE(- S - @ Jul 24 2008, 18:38) *

Zīmējumi ir labi, taču acis gan ir pārāk lielas.


Normālas "tāpat kā daudzās animēs".
vampiregirl
QUOTE(- S - @ Jul 24 2008, 18:38) *

Zīmējumi ir labi, taču acis gan ir pārāk lielas.


Prieks ka vismaz labi, bet acis daudz kur arī ir lielas.....apskaties kaut vai manu bildi rolleyes.gif
Arta
patīk pēdējie 2vi zīmējumi vislabāk. :]
vampiregirl
Prieks par to ^^ un man jau vispār labāk sanak profils biggrin.gif
Cowman
1) galva vnk mega size
1 & 2) kruutis izskataas taa kaa tur buutu ielikts piepuusts balons vai kkaads ovaalveidiigs priekshmets
vampiregirl
QUOTE(Cowman @ Jul 24 2008, 23:32) *

1) galva vnk mega size
1 & 2) kruutis izskataas taa kaa tur buutu ielikts piepuusts balons vai kkaads ovaalveidiigs priekshmets



Par pirmo zīmējumu piekrītu, bet es jau paskaidroju ka mēģinaju uzzīmēt mazu meiteni, un lai uzzimētu mazu bērnu galva ir jazīmē lielāka attiecībā pret ķermeni........
Kikyou
Ovālā forma nebij par galvu, pārlasi komentāru. Gadās, ha.
Bet par galvām runājot, taviem cilvēciņiem no priekšas skatoties nav vaigu. .~.;
vampiregirl
Nju iespējams biggrin.gif Bet kā tad var uzzīmēt lai izskatītos ka vaigi ir???? Man jau pašai izskatās ka ar to viss oky, bet kas to lai zin..... unsure.gif
vampiregirl
gomennasai par dubultpostu, bet es beidzot nolēmu ieskenēt savus jaunākos darbus. tiesa tik divi no viņiem ir radāmi...... unsure.gif tad nu here gous nothing

IPB Image
šeit mo sākuma bija iecere zīmēt enģelīti, bet nu procesā sandra mainīja savas domas un sanāca k-kas galīgi pretējs biggrin.gif

IPB Image
šī meitenīte man tāda wierd sanāca - it-kā mati biezi, bet acis tik un tā spīd cauri. pati nezinu kapēc tik muļķīgi izdarīju ph34r.gif
FuschichO
Diemžēl krūtis neaug padusēs, kā jau mineja Kikyou laikam. Ja tā būtu, man būtu vēl lielākas cerības izlikties par džeku. Jāsaka gan, ka krāsojums ir patīkami rūpīgs, pat neparasti rūpīgs ^^.

Izskatās, ka zīmējot seju tu vadījies pēc kādām pamācībām. Sievietēm ir vidēji labi attīstīta intuīcija- uzzīmē seju tādu, ieliec degunu, muti, etc. ievelc zodu tādu, kāds tev liekas visskaistākais. Attiecībā uz degunu ir viens knifs- varbūt laika gaitā atklāsi. Es jau nesaku, ka tev tās meitenes būtu neglītas, bet viņas liekas saspringtas, kaut gan izteiksme tām piešķirta cita. Emocionālāku izpildījumu!

Bet nu ķermenis ir pilnīgi off. Nu tev taču arī ir ķermenis, cilvēkiem tev apkārt arī ir ķermeņi, tad nu paskaties kādreiz uz viņiem...
vampiregirl
hm......nju oky biggrin.gif paldies par kritiku FuschichO ^^ seju pēc pamacības nezīmēju viss, bet nju par ķemeni - es vnk nemāku savādak uzzīmēt. talanta man nav un es zimēju kaut cik normāli pateicoties tam, ka 5 gadus apmeklēju mākslas skolu ^^ un anime stilā es zīmēju tik hm....mēnesi, ja ne mazāk. bet anyway - paldies smile.gif
Arts
Nečīksti,paskaties video tutorials priekš anatomijas,utt.
Ja Tev rokas un krūtis neaug no pakaļas vai padusēm,tad atradīsi un iemācīsies.
Tur nav nekāda sakara ar talantu.Ja Tu nezini,kur meklēt,tad STFU AND USE GOOGLE.LV.
Tenma
laikam visu pārējo, par ko es gribēju piesieties citi jau ir piesaukuši... bet 2 lietas laikam nav vēl uzrādītas - cilvēkiem acis neatrodas sejas sānos (otrajai meitenei pavisam noteikti atrodas) un Tevis zīmētajām meitenēm ir šausmīgi zemās pierītes
vampiregirl
QUOTE(Tenma @ Aug 7 2008, 10:13) *

cilvēkiem acis neatrodas sejas sānos (otrajai meitenei pavisam noteikti atrodas)


pf.....es jau zināju ka nevajadzēj darīt tā, ka acis spīd caur matiem, tagad tik taisnojies rolleyes.gif bet nju es paskaidrošu - nav viss sejas malās, tā iskatās tik tp ka acis spīd cauri un pēc visiem likumiem tad arī sejas formai vajadzētu paradīties.......

bet nju paldies visiem par kritiku, centīšos uzlabot savus skill mangas zīmešanas jomā wink.gif
Cowman
ahh nu es nezinu manupraat otakieshi piep.. par traku ,jo kaanekaa mees visi maacamies un tieshaam daudzaas anime esmu redzeejis ka acis spiid caur matiem( pat bieziem) .Tak6to nedomaaju ka tas ir baigaakais noziegums taa uzziiimeet biggrin.gif
Tenma
hm... ja mati buutu biezi, tie nebeigtos liidz ar pashu sejas malu. taa kaa, vai nu matus vajadzeeja kuplaakus uz saaniem, vai arii acis mazaakas/tuvaak kopā
Tigra2
QUOTE(vampiregirl @ Aug 6 2008, 14:08) *

IPB Image


Man liekas, ka kikyoumenam kautkad bija līdzīgs pričesons. :B Man liekas, ka tas bija tai fočenē, ak, tā fočene, es to nevaru aizmirst XD.

Mati ir okei, ļoti stipri ieziesti ar želeju bet ir okei. Acis tiešām vajag nedaudz tuvāk un nedaudz zemāk. :3
vampiregirl
Cowman - paldies ^^ vismaz kādam mani darbi neliekas galīgi mēsli dry.gif
Tenma & Tigra2 - es labāk nestrīdēšos, man tāda jušana ka tas labi nebeigtos biggrin.gif
Tenma
kritizēt ir jēgas tikai tos darbus, kuri nav galīgi mēsli wink.gif galīgus mēslus neviens pat necenšas kritizēt tongue.gif
Arta
Ir ok tas ''enģelītis'' .. biggrin.gif
bet roķeles tik šauras. x.x

un otrajā zīmējumā, manuprāt, acis bišk pa tālu viena no otras.. hmm..
vampiregirl
QUOTE(Art`a. @ Aug 7 2008, 21:40) *

un otrajā zīmējumā, manuprāt, acis bišk pa tālu viena no otras.. hmm..


brīnums- tu jau 3 cilveks kas to saka (ka tik man skaits nav nojucis) biggrin.gif bet nju pēc visām proporcijām, starp acīm jābūt tik lielai atstarpei cik viena acs liela, bet laikam anime sis likums nedarbojās xD

Tenma - oky, you got a point unsure.gif
Tenma
QUOTE(vampiregirl @ Aug 7 2008, 23:05) *

...starp acīm jābūt tik lielai atstarpei cik viena acs liela, bet laikam anime sis likums nedarbojās xD

nav obligāti, bet jā, anime šis likums var arī nedarboties (nu, reizem jau nedarbojas īsti pat dabā wink.gif). Anime acis nav obligāti lielākas horizontālā virzienā - t.i. platums mēdz saglabāties. un līdz sejas malām bij vismaz pusacs, ja kko nejuaucu...
Tigra2
QUOTE(vampiregirl @ Aug 7 2008, 23:05) *

bet nju pēc visām proporcijām, starp acīm jābūt tik lielai atstarpei cik viena acs liela, bet laikam anime sis likums nedarbojās xD


Man, liekas, ka darbojas gan. Bet tikai gadījumā, ja līdz sejas malām iet pusacs. Ja acis beidzas sejas malā, tad izskatās nepareizi jebkurā gadījumā.
Reāli līdz sejas malām iet acs, taču anime, tas toč īsti nedarbojās.
vampiregirl
oh, nju labi ka pateicāt ka vel tā pusac no sejas malas bija, es jau galīgi aizmirsu ^^ tagad jaskrien jalabo šobrīd topošais darbs biggrin.gif
vampiregirl
uf, sen nekas nav likts smile.gif reku būs mani pēdējie 'mākslasdarbi' ^^ tiesa manis zimētās rokas ķeburi izbojā visu, bet nu ceru ka to jūs vienkārši ignorēsiet + jā es zinu ka pēdejie 2 darbi ir neproporcionāli - kājas par īsu, bet nu vnk fiziski tur kājas nevar garākas uztaisīt, jo vietas nepietiek (slikta kompozīcija)

IPB Image
IPB Image
pēdējajā laikāesmu kritusi uz kimano laugh.gif
IPB Image
te man acis baigās sanāca biggrin.gif betman melnais zīmulis ir jau tik super-mega īss ka tur nekā savādāk envarēja iznākt biggrin.gif

ps. gomenn par dubultpostu smile.gif
Arta
Taisnas līnijas .. vajadzētu formīgākas.
Seja vislabākā sanākusi 2. zīmējumā.
Turpini trennēties. wink.gif
vampiregirl
QUOTE(Art`a. @ Aug 25 2008, 19:22) *

Taisnas līnijas


te tu kļūdies, es taisnu līniju bez lineāla novilkt nevaru, man rokas pārak trīc biggrin.gif
Arta
Nu labi, ne tā to es domāju. xD Bēt pamēģini pariskēt un nezīmēt tādas standartiskas tās līnijas - aizvelc kkā lokanāk un savādāk, vai pavisam uz otru pusi. ^^
Arts
Visām vienādi pupi,acis un izteikts ķermeņa kroplums.
Nice style!
Pakkun
QUOTE(Arts @ Aug 25 2008, 22:04) *

Visām vienādi pupi,acis un izteikts ķermeņa kroplums.
Nice style!

Lolzamam-ul-Haq!
zīmē acis vismaz 2x mazākas un būs jau ciešamāk.
bet tā.. cik tev gadu? ja zinātu, tad arī varētu saprast - smieties vai raudāt vai abus reizē.
vampiregirl
hah, jūs nu gan wink.gif

QUOTE
bet tā.. cik tev gadu? ja zinātu, tad arī varētu saprast - smieties vai raudāt vai abus reizē.


ne vienu ne otru tongue.gif šoreiz vecuamm nav nozīmes, bet fakts ka esmu tik ap 20 zīmējumiem šajāstilā uzzimējusi. no tā neko daudz nevar iemācīties dry.gif

un tagad - man vajag vairāk kritikas! tādi teksti ka k-kas ir vienāds vai īsti neritīgs, man nepalīdz biggrin.gif kur ir kļūdas????? ph34r.gif
Arta
Kļūdas. eh. nū sāksim ar to, ka krūtis kā tādas melōnes droši viennevajag. biggrin.gif
Trešajā zīmējumā viņai nav nekādas figūras, nav gurnu un formas. Tā kā tāda papīra strēmele.
Vajag mēģināt kā jau teicu pamēģini pariskēt un nezīmēt tādas standartiskas tās līnijas - aizvelc kkā lokanāk un savādāk, vai pavisam uz otru pusi. ^^

Sejas varētu zīmēt atšķirīgākas, kā pakkun teica - acis mazākas. \
Ir tā reklāma, kur saka, ka mati ir kā izkrāsota ķivere - tev jāmēģina, lai nesanāk tā. xD
Un protams visādas ēnas un krokas un visi sīkumi vel papildus vajadzīgi, bet tos ar laiku..
Un tās proporcijas utt. Pačeko Fuschi tutorialu. ;]

Ceru, ka kkā palīdzēju.. ;D
FuschichO
e... vecumam IR nozīme. Cmon- ja tev būtu pieci gadi, tad taču tu būtu māsters! Atzīsti to
Cowman
kas riktiigi baazas aciis ir rokas ( neproporc.) un galvas
Kikyou
Ai tak beidziet, es arī reiz zīmēju tādus stikmeņus. (Wow, nupat pamanīju, ka pat toreiz es cienīju flat chest!!)
Nav tik traģiski. Otrais šķiet ir vislabākais no visiem, laikam pie vainas krūtis.

Krūšu zīmēšana gan nav īsti mans lauciņš, bet, pēc manām domām, labāk izskatās, ja to krūti, kas nav tai pusē, uz kuru meitene pagriezusies, tik daudz neiezīmē.
IPB Image
Vo, kaut kā tā. Bet vispār krūtis ir galīgi garām. DELICIOUS FLAT CHEST FTW!!!!!!! laugh.gif

Also, acis... Neaizmirsti, ka tās, arī animēs, ir citronu formā (aplis ar sašaurinātiem sāniem... pag, vai tad to par ovālu nesauc?), nevis olas formā. Tev viņas stipri vertikālas iznāk. Nē nu, var jau būt arī tik lielas acis uz sejas, bet tad jāatvēl vairāk vietu citrona galiem un acīm jābūt tālāk vienai no otras.
IPB Image
...ak jā, manam citroncilvēkam acis ir viena otrai par tuvu. Ups?
vampiregirl
QUOTE(Art`a. @ Aug 26 2008, 14:14) *

Kļūdas. eh. nū sāksim ar to, ka krūtis kā tādas melōnes droši viennevajag. biggrin.gif
Trešajā zīmējumā viņai nav nekādas figūras, nav gurnu un formas. Tā kā tāda papīra strēmele.
Vajag mēģināt kā jau teicu pamēģini pariskēt un nezīmēt tādas standartiskas tās līnijas - aizvelc kkā lokanāk un savādāk, vai pavisam uz otru pusi. ^^

Sejas varētu zīmēt atšķirīgākas, kā pakkun teica - acis mazākas. \
Ir tā reklāma, kur saka, ka mati ir kā izkrāsota ķivere - tev jāmēģina, lai nesanāk tā. xD
Un protams visādas ēnas un krokas un visi sīkumi vel papildus vajadzīgi, bet tos ar laiku..
Un tās proporcijas utt. Pačeko Fuschi tutorialu. ;]

Ceru, ka kkā palīdzēju.. ;D


jap drusciņ tongue.gif biggrin.gif bet nu paldies, tagad vismaz ir skaidrs kas jauzlabo ^^

QUOTE(FuschichO @ Aug 26 2008, 15:45) *

e... vecumam IR nozīme. Cmon- ja tev būtu pieci gadi, tad taču tu būtu māsters! Atzīsti to


jā, tik man liekas ka ir skaidrs ka man nav 5 tongue.gif bet nju ja jau visiem to tik ļoti vajag zināt tad man rik mans 16 gadiņš wink.gif

QUOTE(Cowman @ Aug 26 2008, 16:32) *

kas riktiigi baazas aciis ir rokas ( neproporc.) un galvas


par rokā mes jau pati teicu, bet anyway paldies smile.gif

QUOTE(Kikyou @ Aug 26 2008, 18:25) *

Ai tak beidziet, es arī reiz zīmēju tādus stikmeņus. (Wow, nupat pamanīju, ka pat toreiz es cienīju flat chest!!)
Nav tik traģiski. Otrais šķiet ir vislabākais no visiem, laikam pie vainas krūtis.

Krūšu zīmēšana gan nav īsti mans lauciņš, bet, pēc manām domām, labāk izskatās, ja to krūti, kas nav tai pusē, uz kuru meitene pagriezusies, tik daudz neiezīmē.
IPB Image
Vo, kaut kā tā. Bet vispār krūtis ir galīgi garām. DELICIOUS FLAT CHEST FTW!!!!!!! laugh.gif

Also, acis... Neaizmirsti, ka tās, arī animēs, ir citronu formā (aplis ar sašaurinātiem sāniem... pag, vai tad to par ovālu nesauc?), nevis olas formā. Tev viņas stipri vertikālas iznāk. Nē nu, var jau būt arī tik lielas acis uz sejas, bet tad jāatvēl vairāk vietu citrona galiem un acīm jābūt tālāk vienai no otras.
IPB Image
...ak jā, manam citroncilvēkam acis ir viena otrai par tuvu. Ups?


oh, paldies ^^ nju jau varu iet un sakt zimēt jaunu darbu, kas tapis skaidrks nekā līdz šim biggrin.gif
Asuka
apskatot kikyou ilustrācijas, es iedomājos, kā kikyou žonglē ar citroniem. good one. XD

anyway.. darbi prastā anime stilā. iesaku mēģināt kaut ko citu. labi, visi sāk ar anime stilu, bet ja tas ir jau tavs 20 šāda stila zīmējums, met mieru un mēģini kaut ko citu.

tomēr prieks redzēt, ka tavos darbos jau parādās ēnas, ieloces. par krāsām runājot - ir tikai divi varianti. 1 tev ir stulbs skaneris. t.i - pēc idejas darbiem dzīvajā vajadzētu izskatīties nedaudz labāk, un krāsām spilgtākām, ēnām plūstošākām. vai 2 - tev ēnas arī ir zīmētas visu mīlētajā anime stilā, ir kā kluči un izskatās boring.

kā jau inu-chans izteicās, (pakkuns) acis ir par lielu. apskati kādas 50, vai vairāk bildes ar cilvēku sejām. tad tev pieleks kurā vietā cilvēkam ir acis, mute, deguns un viss pārējais.

iesaku anatomijas grāmatas pašķirstīt. labi, kaut vai tās pašas cilvēku bildes paskatīties. proporcijas pamācīties.

šitais viss tev varētu kādu mēnesi aizņemt. patrennējies un tad ieliec kaut ko tiešām jaunu, nevis katru nedēļu, likšanas pēc, ar domu ` nu vajag kaut ko iebāzt otaku, savādāk mans topiks nogrims bezdibeņos`bāzt kaut ko jaunu.

gambatte.
vampiregirl
jap, sakneris s.ck biggrin.gif un tas nav mans sad.gif tas draudzenei, man pašai tādas lietas majās nav sad.gif ak, es neko nelieku tik tapēc lai ieliktu smile.gif es ielieku tad kad man paradāš uztaisīt koa kas man patik vairāk par iepriekšejiem wink.gif un no anime stila es neatteiksos, vismaz kādu laiku nē smile.gif tā rupji izsekoties, 'reālajā stiulā' varu uzzimēt visu, pilnīgi visu un arī ļoti labā līmenī (nē es sevi nepārslavēju). vnk anime stils ir k-kas ko mākslas skolā nemāca. un tas ir kā likums ka tas ko nemāca gribās zināt viss vairāk smile.gif
tagad par anotomiju - jā, tā man klibo (praktiski), bet teoriju zinu (varu visas cilvēka proporcijas, perspekrīves, ēnu u.t.t. likumus kā pantiņus atskaitit biggrin.gif )
Asuka
tad savas zināšanas derētu sākt likt lietā.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.