Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kur ir mans sensejs?!
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Patachan
Es ar izdomāju uztaisīt savu galeriju.
un tātad
1) es zīmēju kā māku
2)zīmēju ļoti reti
3)es esmu slinka, tāpēc zīmējumus nemēdzu krāsot un ēnot biggrin.gif

lūk viens zīmējums:

Click to view attachment
FuschichO
Priekš pirmā darbiņa normāli, protams, ir kļūdas, bet, ja jau netaisies nopietni ar to aizrauties (kā liekas), nez vai ir vērts to visu tagad ķidāt
Asuka
visi zīmē kā māk.
meitene - deguns par mazu un par zemu. (arī anime stila zīmējumos deguna līnija ir garāka).mute arī ir par mazu un tā ir neizteiksmīga. meitenes kreisajai rokai ir seši pirksti, bet ja tomēr nav, tad īkšķis ir nepareizi (fiziski neiespējami) uzzīmēts.
puiša kakls ir par īsu,masīvu un platu. mati ir bezformīgi.

darbā gandrīz vispār nav ēnojuma, krāsojuma un sīko detaļu.
materiāls zīmēšanai ir labs, bet ja tu nevēlies zīmēt, tad nu mēs tev palīdzēt nevaram.

Ginta
QUOTE(Patachan @ Jul 10 2008, 03:20) *
..zīmēju ļoti reti..
Nu, nu ko tik vēl neteiksi. laugh.gif

Anyway... Nav slikti. Noteikti ieliec vēl ko, lai par ko dažiem labiem biedriem pagānīties (<- joks). Man patīk Tavi zīmējumi un es zinu, ka Tev noteikti ir vēl labāki.
Patachan
QUOTE(Asuka @ Jul 10 2008, 23:05) *


bet ja tu nevēlies zīmēt, tad nu mēs tev palīdzēt nevaram.



nu es jau neteicu, ka es nevēlos zīmēt, vienkārši es nevarētu teikt, ka es tā kko nopietni zīmētu diezgan bieži dry.gif



QUOTE(Ginta @ Jul 10 2008, 23:07) *

QUOTE(Patachan @ Jul 10 2008, 03:20) *
..zīmēju ļoti reti..
Nu, nu ko tik vēl neteiksi. laugh.gif



Nu ķēpājumi manā saplēstajā rūtiņu burtnīcā neskaitās biggrin.gif

Cowman
nee prieksh pirmaa darba tiiri labi
a ja nav milziigs nosleepums cik tev gadu?
ta var vieglāk pateikt cik liels tas talants tev ir smile.gif
Arts
Es jūtu senseja trūkumu organismā!
OMFG,BEAR THE POWAH CHILD!
Nav slikti pie zīmējuma,tikai parastās ņūbu kļūdas un nekas nav īsti ievērības cienīgs.
IPB Image
Ja spēsi viņam mainīt sejas izteiksmi,tad viss būs labi.
Patachan
QUOTE(Cowman @ Jul 11 2008, 17:47) *

a ja nav milziigs nosleepums cik tev gadu?



Nu tas nav milzīgs noslēpums biggrin.gif
Man rit 13ais gadiņš biggrin.gif
Patachan
Nūū es nezinu, vai es varu iepriecināt nelaimīgu kaķi biggrin.gif
Bēt, es māku padarīt ābolus laimīgus tongue.gif biggrin.gif

Click to view attachment
Patachan
Click to view attachment Oke, es mēģināju bišķiņ to neko pačakarēt laugh.gif

No tāluma izskatās, ka viņam ir vēl jo projām tā *aizvācies no manis* sejas izteiksme, bet ja paskatās tuvāk, tad viņš vairs tik depresīvs neliekās biggrin.gif

un atvainojos pa dubultpostu *sumimasen* blush.gif
Cowman
oplasaa ja jaunm 13 tad vispar zbis ja taa turpinaasi sanaaks kkas riktiig labs
Cowkiller
Piedod bet tu laikam buusi pirmaa: pirmais darbs ir tik drankjiigs ka es pat savu pakalju neslauciitu ar vinju- vispaar necenties piestraadaat pie sava darba vnk uzkjeskaa un tik liec iekshaa un gaidi ka cilveeki teiks: awww tik smukinjsh darbinjsh! ^^ Bet tavi darbi ir ******! aabolam arii tas pats! nekaada eenojuma un izmantoti tikai 2 zaljie tonji!

KAUNS NAV KO TAADU POSTOT?!1
Patachan
Nē man nav kauns, un es negaidu, ka kāds man te teiks "aww, cik smuks darbiņš ^^"
Ja tev nepatīk tad neskaties, un savu pakaļu, tad te nebāz.

Normāli cilvēki, tad vismaz pasaka,kādas kļūdas, nevis dirš te kko.
A tev nebija kauns rakstīt tādu komentāru!?
FuschichO
Cowkilleram mēnešreizes???? o_Õ Neko nesaprotu...

Es ceru, ka ābols bija joks. Bet jā- par pirmo- priekš 13 gadiem diezgan normāli.
Cowkiller
hmm sarkanais autobuss man nav un nekad arii nevarees buut! paldies dievam...
patachan es taa arii dariiju- ja nebija nekaa laba ko pateikt tad neteicu neko, aciimredzot cilveeki manu laipniibu notureejushi par vaajiibu. therefore I dont give a s***!
Patachan
QUOTE(Cowkiller @ Jul 12 2008, 16:15) *


...ja nebija nekaa laba ko pateikt tad neteicu neko...


Nu tad dari tā arī tgd, ja tu nevari neko labu par citu cilvēku darbiem pateikt, tad savaldi savas rokas, lai viņas atkal nesaspiestu uz klaviatūras tādu burtu kobinācijas,no kuriem izveidojas nelaipni vārdi, un pēc tam no šiem vārdiem teikumi,kuri kaut nedaudz aizskar otru cilvēku.
un ja šie teikumi ir tava laipnība, tad..tad.. cilvēki noteikti to pārpratīs.
Cowkiller
nu velns cik daudziem cilveekiem jaaciesh lai viens justos labi! biggrin.gif
lab izlikshos ka esmu muļķis un neko no tevis teiktaa nesapratu, jo muļķiem dziive viegla!
Tramvajs
Tev jau pat nemaz nav jāizliekas. smile.gif
Arts
QUOTE
nu velns cik daudziem cilveekiem jaaciesh lai viens justos labi! biggrin.gif
lab izlikshos ka esmu muļķis un neko no tevis teiktaa nesapratu, jo muļķiem dziive viegla!

Uhhh,drīz sūdzēsimies par sievietēm.
HĀ HĀ U FAIL!
Cowkiller
w00t? tavus jokus saproti tikai tu pats! tongue.gif
FuschichO
Omoshiroooooi ^^!!!

Give me blood, give me gore!

Bet netaisam offtopic, lūdzu.

Ew, ew.. es netīšām atradu vienu smaidošu ābolu. Nez vai patiks wink.gif

IPB Image
Patachan
Hā, smaidoši āboli ir forši biggrin.gif
Kikyou
A man mājās ir sprādzītes ar smaidošiem āboliem! Hahā! Nu davai, cik var ne pa tēmu?
Cowkiller
oi daudz var! man agraak bija leduskapja magneets- smaidosh citrons! ^^
Patachan
Bet citrōns nav ābols biggrin.gif
Patachan
Lab, es te iepostošu vēl vienu zīmējumu, un nē,CK, man nav kauns.
Jā, es zinu šajā zīmējumā ir milijoniem kļūdu, un izskatās, ka viņai nav plaukstu, āda ķip nav izkrāsota, bet vnk ieskanējot zīmējumu tā krāsa pazuda, nav ēnojuma, nepareizas proporcijas, meiča stāv šķībi utt.. biggrin.gif

Click to view attachment

Un atkal atvainojos par dubult postu, bet es neuzskatu, ka būtu vajadzīgs turpināt diskusiju par smaidīgajiem āboliem biggrin.gif
Cowkiller
awww jauki burbuļi! vnk jauki.

btw citroni ir labaaki par aaboliem... tongue.gif
Patachan
Nē, āboli un viss!
Watashi wa ringo ga suki desu!!! totemo suki desu!
Nu jā ar citrōniem nav ne vainas biggrin.gif
Cowkiller
tev arii noveelu sukas un desas daudz!
es nesaprotu ko tu uzrakstiiji man tildee nav japaanju/;atvieshu...
Patachan
un es tev novēlu daudz sōsēdžus biggrin.gif
žēl gan, ka tu japāņu valodu nesaproti
Cowkiller
es praktizeejos uz fiziskaam sarunaam...
Patachan
mācies vien tālāk!
novēlu panākumus...un daudz sōsēdžus biggrin.gif
Miyako
Es atļaušos nedaudz pakomentēt seju. Acis, manuprāt, ir parāk daudz uz sāniem novirzītas. Cik zinu, ir pieņemts starp acīm atstāt tik daudz vietas, lai varētu iezīmēt vēlvienu un no sāniem līdz ārējam acs kaktiņam ir aptuveni 1/2 acs liels attālums. Un nebaidies zīmēt lielāku degunu un muti, citādi tas viss kaut kur pazūd.
Sushi
ahh, pata-chan, man patīk progresiņš taviem darbiem. jo es tagad atceros tos vecos darbus, kurus tu rādīji un jā, šitie divi ir labāki. man ir dažas meičas, ko zīmēji kaut kādās manās kladēs. XD tev vajag vienkārši VAIRĀK pazīmēt.. paskatīties proporcijas un tml.
eu, nākamreiz, kad atbrauksi, zin ko tu darīsi? ZĪMĒSI. vot tā. naktī, līdz rītam, klausoties radio NABA un skatoties, kā Shatako pa miegiem runā. un tad saskanēsi, lai tauta saka neviltotos labos vārdus.
un nepievērs cowkilleram uzmanību.. XD ir tādi kadri, kurus vienkārši LEMTS ignorēt.
Patachan
QUOTE(Sushi @ Jul 14 2008, 21:14) *

...man ir dažas meičas, ko zīmēji kaut kādās manās kladēs. XD...



Ak jel, tās meičas, viņas vienkārši ir šausmīgas xD

Ta bija vienkārši ģeniāls vakars, kad Shatako pa miegiem runāja, bet tas bija dikti sen. laugh.gif

Shatako
jā, jā, jā, rūnājat vien par manu runājošo miegu. jums vienkārši skauž, ka jums nav runājošais miegs. XDDD
patrīc, jā, progresiņš ir, ir. taij meičai tāds neliels uzsistā žokļa misēklis. XD un kas tev prātā, slimīgo meitēn? zīmēt šitās kawaigās cutie girls. KURAS PIELŪDZ SĀTANU!!!nu gan tev idejiņas baigajai čiksei antikrustu uzmaukusi uz kakla! XDDtā šķībā poza man pat patīk, jo tad viņa neizskatās tik ļoti stīva, nu proporcijas gan ir galīgā pakaļā, bet seja ir tāda mīlīga. :3 varēji jau pacensties un kaut nedaudz paēnot. piestrādāt rūpīgāk vajadzēja arī pie burbuļiem un matiem, un tā ķēma. :3
PS
šoreizes nejiešu gulēt!!!XD nu, patiņ, (XD) kad tad brauksi ciemos? :3 a man bija pie ledusskapjair magnēts kurā ir smaidīgs apelsīns, kurš spēlē tenisu! (HĀ manējo nepārspēt nevienam! XD)
PSS
tā jūsu baigā diskusija šo topiku ir pārvērtusi par spamu jūru! XD XD XD
bet kopskatā tavi darbi tīri tā neko, vairāk piestrādā un būs ok. ^^
Patachan
QUOTE(Shatako @ Jul 15 2008, 09:34) *

a man bija pie ledusskapjair magnēts kurā ir smaidīgs apelsīns, kurš spēlē tenisu! (HĀ manējo nepārspēt nevienam! XD)



Nē, manu magnētiņu nepārspēt nevienam, man bij kkāds smaidošs baklažāns, kurš arī spēlē tenisu! biggrin.gif

P.S.

Jā, jā stāsti vien tālāk, ka tu neiesi gulēt, man gan liekās, ka būs kā parasti.
Shatako:"Es bišķiņ pagulēš, bet jūs mani pēc pusstundas pamodiniet!" *paņem segu un apguļas uz grīdas*
Pēc pusstundas.
Patachan:"Eu, eu celies jau pagāja pusstunda!"
Shatako:"Ahammajaja!!!" *guļ tālāk*
Sushi:"Ak kā parasti viņa necelsies!"

Un tā tu noguli visu naksniņu uz grīdas ar segu xD
Patachan
To man nodara garlaicība!Nu tāda 5 minūšu garlaicība.

Zīmēts http://artpad.art.com/artpad/painter/

Click to view attachment

P.S.
Viņam patīk, ka viņam sāp xD

P.S.S.

Atvainojos par dubultpostu! blush.gif
Arts
Lol,guro neko.
Fursekūciju veicam?
Patachan
Neko nezinu! rolleyes.gif
ajaa
Cowkiller is a pretty cool guy, eh criticizes and doesn't afraid of anything.
Kikyou
QUOTE(ajaa @ Jul 17 2008, 03:56) *

Cowkiller is a pretty cool guy, eh criticizes and doesn't afraid of anything.


Beidz, lūdzu, dieva dēļ, tava gramatika ir pilnīgā pakaļā. Valodām arī ir jūtas! ;_;

Lol wtf, tas guro darbs. Bet kā jau uz artpad.
ajaa
QUOTE(Kikyou @ Jul 17 2008, 12:43) *

QUOTE(ajaa @ Jul 17 2008, 03:56) *

Cowkiller is a pretty cool guy, eh criticizes and doesn't afraid of anything.


Beidz, lūdzu, dieva dēļ, tava gramatika ir pilnīgā pakaļā. Valodām arī ir jūtas! ;_;

Lol wtf, tas guro darbs. Bet kā jau uz artpad.


lololol, tas ir viens no 4chan tard'u izgudrojumiem http://encyclopediadramatica.com/Pretty_cool_guy
Patachan
Oke, reku mans vakardienas zīmējums!
Atvainojos, ka nav fōna, kad radīsies iedvesma piezīmēšu klāt. cool.gif

Click to view attachment
Cowkiller
vinja noteikti ir bokseris! un skatiens saka: omg esmu nepareizajaa svara kategoorijaa, jo pretinieks sver 5reizes veiraaak!!! im soo dead!
Kikyou
QUOTE(ajaa @ Jul 17 2008, 13:54) *

QUOTE(Kikyou @ Jul 17 2008, 12:43) *

QUOTE(ajaa @ Jul 17 2008, 03:56) *

Cowkiller is a pretty cool guy, eh criticizes and doesn't afraid of anything.


Beidz, lūdzu, dieva dēļ, tava gramatika ir pilnīgā pakaļā. Valodām arī ir jūtas! ;_;

Lol wtf, tas guro darbs. Bet kā jau uz artpad.


lololol, tas ir viens no 4chan tard'u izgudrojumiem http://encyclopediadramatica.com/Pretty_cool_guy


Holy shit, kāpēc es šito vēl nezināju? o_o */b/tards*

Pēdējais darbs īstenībā nav peļams, Patachan, vienīgais tās plaukstas galīgi tūtē.
Cowkiller
wooov vnk mega joks...
Sushi
Man patīk kā Cowkillers visu laiku uzmana šito topiku. XD
Bet tā guro meitenīte.. XD haaah.
Un pēdējais darbs jau gan tāds labāks. Proporcijas vairs nav tik fuj fuj. Un kopumā ok. Davai, vēl taisi! >:O
vampiregirl
Nez tauta ko jūs piekasaties pie pirmā darba, man jau liekas ka pirmais darbs ir vislabakais no siem visiem biggrin.gif Bet vsp man patīk kā Tu zīmē ^^ Tā tik turpini smile.gif
Patachan
Oho, Paldies! cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.