Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lianjuka, jeb AM
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
liana135
AM (mani) šī rīta darbi. blink.gif
Otrais zīmējums.
IPB Image

Un šis būtu mans trešais zīmējums...

IPB Image





Mans pirmais zīmējums pazuda un uz PC man ir nepabeigtā versija. Pirmais zīmējums ir zīmēt kādu laiciņu atpakaļ. Pabeigtā versija ir saburzījusies. xD Tāpēc pagaidām pirmo mēģinājumu nelikšu. Likšu, kad atradīšu.
Šie ir montēti uz atmiņu. Tāpēc varētu būt redzēti.

Ar cieņu - AM.

P.S. - Man nav skenera, tādēļ izmantoju digiju.
Cowkiller
neshpiko no MTV klipa to Imo meiteniiti! darbi neizskataas pabeigti! dry.gif truukst eenojuma, proporcijas neeksistee un tik dragaajam! sooooooooo LOW!
Cowman
nu es nebuushu taads specs kaa mans slepkavnieks , bet tiešam ieteiktu piestradat pie enojumu un figuuras


P.S--> Rokas nav taisnas kaa koka delis
liana135
QUOTE(Cowkiller @ Jul 12 2008, 13:57) *

neshpiko no MTV klipa to Imo meiteniiti! darbi neizskataas pabeigti! dry.gif truukst eenojuma, proporcijas neeksistee un tik dragaajam! sooooooooo LOW!


Tāks, kurā zīmējumā ir Īmo meitenīte?
Un no MTV klipa es šaubos vai varēju nošpikot. ( neteikšu kāpēc, varbūt pats aizdomāsies xD )

Labi.
Tu diez vai saprastu vārdu - mācos.
Man ir jāiemācās ēnot un jātiek galā ar proporcijām. Jā, es zinu. Un noteikti, ka jāiemācās daudz, kas cits.
Tava attieksme smagi ``````. ><

Labi, es kļūstu lecīga, kļūšu.



Cowman, vai tad viņas ir taisnas, kā koka dēlis? blink.gif
kaiva
QUOTE(liana135 @ Jul 12 2008, 16:29) *

QUOTE(Cowkiller @ Jul 12 2008, 13:57) *

neshpiko no MTV klipa to Imo meiteniiti! darbi neizskataas pabeigti! dry.gif truukst eenojuma, proporcijas neeksistee un tik dragaajam! sooooooooo LOW!


Tāks, kurā zīmējumā ir Īmo meitenīte?
Un no MTV klipa es šaubos vai varēju nošpikot. ( neteikšu kāpēc, varbūt pats aizdomāsies xD )

Labi.
Tu diez vai saprastu vārdu - mācos.
Man ir jāiemācās ēnot un jātiek galā ar proporcijām. Jā, es zinu. Un noteikti, ka jāiemācās daudz, kas cits.
Tava attieksme smagi ``````. ><

Labi, es kļūstu lecīga, kļūšu.



Cowman, vai tad viņas ir taisnas, kā koka dēlis? blink.gif


You just didnt get him right.

Jā, tās rokas ir visai pabriesmīgas, sevišķi locītavas un apakšdelms. Un tu patiešam atstātu labāku iespaidu, ja līnijas būtu tīrākas un smērējumus par ēnām netaisi.


Cowman
kreisaas rokas augshdelns ir par garu TAS BUUTU VIENS U un bez eenojuma izskataas ka nav dabiigas

P.S - neuztraucies es ar no saakuma sanjeemu baigo kritiku ( un veel tagad sanjemu - tikai tagad esmu pieradis un pateicoties tai suurajai kritikai var labi saskatiit savas kljuudas)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.