Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Berserk manga
Anime forum > Anime > Manga
AlexMak
Nu dzhekinji! Kas saktiijaas Berserk, tas zinaas, ka vinjam ir turpinaajums manga veidaa. Isteniibaa seriaalss bija ievads mangaa. Es gribu uzzinaat vai kaadam ir kaada dalja no 26? Es no visa interneta pa bildiitei dabuuju dazhas, piemeeram, kas notiek peec 25 serijas un kaapeec Gutts ir dziivs.
n00b
Ja man ar patiik Berserks un tikai deelj vinja es buutu lasiijis mangu, btw es kautko dzirdeeju ka itkaa taisaas taisiit turpinaajumu seriaalam? vai nu es maldos?
Tekila
Visa manga ir dabūjama no SpawN.

dC++ Hubā mangabase.no-ip.com:3412

Kas nezina tas ir Latvijas hubs smile.gif
Seven_of_zero
Es no DC nopumpeju Berserk PDF formata Nezinu tikai kuru dalu.
Kanida
http://thehawks.org/ - eta grupa vipustila uzhe 27 tomom, na sajte est' ssilka na torrent vol 4 - 27
deBUGa
[Evil Genius] Tracker vol27 ch227 - vol29 ch252 sleep.gif
Church
pashlaik laikam peedeejais i v28c253
par pashu mangu vs. anime attieciibas piemineeshu, ka ir stipri savaadaak kaa threada saakumaa teikts - nevis manga turpina TV, bet anime paarklaaj nelielu saakuma dalju no mangas atstaajot ljoti daudz taalaako interesanto storyline aiz borta + saliidzinoshi ir pacenzeeta ar mazaak gore / un bez vairaakiem 'most disturbing' momentiem, kas tomeer imho ir svariigi galveno varonju personiibu izveidee. + animee pietruukst skaistaas detalizaacijas no mangas. - saliidziniet kaut vai brunju izskatu piemeeram. rezumeejot - ja patika anime, tad manga, kas ir ~ vismaz 5-10 reiz paaraaka, noteikti patiks ;D
deBUGa
Ja kas (ne-)seko līdzi, tad pavisam nesen parādījās chapter'i 254 un 255 [Evil Genius] "izpildījumā".
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.