Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Animefest 2008 bildes
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
6prot
IPB Image
Īss ieskatas šī gada AnimeFestā ir aplūkojams šeit
+Chibi+
LOL


IPB Image
Yume
Hmm... tauta, a kur bildes? Saprotu - es, man nets tik lēns un bilžu tik daudz ka viņas jau kopš vakardienas photobucketā lādējās, bet kāds pārējiem attaisnojums?

IPB Image
Kuro-San
wow superīgs kosplejs, ļaudis, īpaši tas priekšpēdējais naruto x sasuke ^^
rādās ka šis pasākums ir bijis baigi superīgais, tērpus paši taisījāt vai kā?
vispār nesen tik uzzināju par to ka mums tepat ir animefests un man nezkā likās ka būs septembrī, bet izrādās ka atkal viss nogulēts dry.gif varbūt kāds zin kad ir nākamais paredzēts? rolleyes.gif
+Chibi+
QUOTE(Yume @ May 5 2008, 15:20) *

Hmm... tauta, a kur bildes? Saprotu - es, man nets tik lēns un bilžu tik daudz ka viņas jau kopš vakardienas photobucketā lādējās, bet kāds pārējiem attaisnojums?




Bakalaurs. Un es īsti neiznu, vai var likt manas un Sasukes bildes, mums tur tāds hārd kors vietām... hehehehe. lol


QUOTE(Kuro-San @ May 5 2008, 15:29) *

wow superīgs kosplejs, ļaudis, īpaši tas priekšpēdējais naruto x sasuke ^^
rādās ka šis pasākums ir bijis baigi superīgais, tērpus paši taisījāt vai kā?


mēs ar Sasuke paši, paši... lielāko daļu pat kopā sēdējām un šuvām.. bet daļai no festa bija pirktie kostīmi. šogad pārseidzoši daudziem bija pasūtītie, nevis paštaisītie. bet jebkurā gadījumā, cosplay sogad bija augstākā līmenī.
GM
Eh, viss jau būtu kruta, ja cilvēki kosplejotu kaut ko, kas atbilst viņu fiziskajiem dotumiem. Man nav nekas pret modelēm, kuras tipina apkārt Sailormoon atribūtikā, bet resnītes, kas iespīlējas minisvārkos vai Helsinga blondīnes kostīmos ir... well, just pathetic.

Sorry, bet, ja tev ir balkoni, no kuriem varētu lasīt Šekspīru, tad sēdi majās un adi vilnas zeķes!
Yume
Diena 1
Diena 2

Rīt ielādēšu vēl. Šodien internets upload'iem streiku pieteica.

Nevarēju neielikt Последний шинигами, tikai žēl ka mums nogrieza balsošanu.
Ayumi
kapēc neviens neko neliek otaku galerijās? huh.gif
Iori Yagami
QUOTE(Yume @ May 5 2008, 19:20) *

Diena 1
Diena 2

Rīt ielādēšu vēl. Šodien internets upload'iem streiku pieteica.

Nevarēju neielikt Последний шинигами, tikai žēl ka mums nogrieza balsošanu.



Umm, Yume, tev links "Diena 2" arii iet uz pirmo dienu blush.gif blush.gif
Kikyou
Un pēdējais links vispār sazin kur iet. biggrin.gif

http://s288.photobucket.com/albums/ll174/a...fest%20day%202/
^ Lūk, diena 2.
Yume
Izlaboju linkus.

Bet bildes pagaidām tur vairāk nepalika. Var būt vakarā pielikšu klāt.
Spectre
Izlabo arī video roļika linku plz kk thx bb cool.gif
Hikaru
Jā tas Bleach flashback, kamēr Ichigo (labs tērps, by the way, izskatījās labāk nekā anime) domāja par dzīves jēgu, bija labi aizpildīts. БАНКА-ПИВА laugh.gif
Vispār veselu Bleach grupu izveidoja, tas jau ir brīnums. (Latvija attīstās) Un vēl tādu scenku uztaisīja. Kaut kur Matsumoto (labs cosplay, (1. un 2. dienā) by the way) uzmācās Hitsugayam (nē nu tiešām cosplay izskatījās labāk nekā anime), kaut kur vēl kaut kas notiek. Tik paspēj visu novērot. Respect.
+Chibi+
QUOTE(Hikaru @ May 7 2008, 09:33) *

Kaut kur Matsumoto (labs cosplay, (1. un 2. dienā) by the way) uzmācās Hitsugayam (nē nu tiešām cosplay izskatījās labāk nekā anime), kaut kur vēl kaut kas notiek. Tik paspēj visu novērot. Respect.



tas, starp citu, nebija ieplānots. viss tracis fonā, kamēr Nanao blaso - izmprovizācija uz vietas. Lija ieķērās man kaklā, uz ko, protams, mans Hitsugaya reaģēja kā parasti.. Un tad vēl Kyoraku ieķērās Matsumoto, un mums vispār sākās kaut kāds grupņiks fonā. ^^

Wah, it was so much of fun. ^^
Naru-chan
QUOTE(Ayumi @ May 5 2008, 19:40) *

kapēc neviens neko neliek otaku galerijās? huh.gif


Un te viens ļoti dziļdomīgs jautājums... KĀ var bildes otaku galerijās iebāzt? Jo bilžu man ir vairāk kā vajadzētu biggrin.gif
Lija
QUOTE(+Chibi+ @ May 7 2008, 10:58) *

QUOTE(Hikaru @ May 7 2008, 09:33) *

Kaut kur Matsumoto (labs cosplay, (1. un 2. dienā) by the way) uzmācās Hitsugayam (nē nu tiešām cosplay izskatījās labāk nekā anime), kaut kur vēl kaut kas notiek. Tik paspēj visu novērot. Respect.



tas, starp citu, nebija ieplānots. viss tracis fonā, kamēr Nanao blaso - izmprovizācija uz vietas. Lija ieķērās man kaklā, uz ko, protams, mans Hitsugaya reaģēja kā parasti.. Un tad vēl Kyoraku ieķērās Matsumoto, un mums vispār sākās kaut kāds grupņiks fonā. ^^

Wah, it was so much of fun. ^^

he he he tas tik tiesham nebija ieplanots man vienkarshi apnika vilet nagus ar neesoshu nagu viliti!!! bladac virsu Hitcu-chanam..un es jau ravos atpakalj kad man Kyoraku uzgulas ar visu svaru virsu un man sanaca tads " Bladac" atpakalj uz Hitsugayas... laugh.gif tee hee hee.. es pat negaidiju ka tas radis tadu sajusmu.. he he he

jadoma nakamaa grupa un naakamaa scenka.. ph34r.gif
btw Yume dazjas bildes ielika Galerijaa.. tagad vajaga tikai sekot piemeram un likt tikai iekshaa!!!
Yume
QUOTE(Naru-chan @ May 7 2008, 16:19) *


Un te viens ļoti dziļdomīgs jautājums... KĀ var bildes otaku galerijās iebāzt? Jo bilžu man ir vairāk kā vajadzētu biggrin.gif


bildes galerijā visvienkāršāk ir upload'ot -

raksti postu kādā topikā.
un augšā ar pogu Upload / Insert image lādē bildes norādot attiecīgo kategoriju kurā tās iederās, un kad visas bildes kuras gribi jau upload'oji tad vienkārši NEPOSTO to postu .
Bildes būs galerijā automātiski.

Manuprāt tas jau pāris reizes kautkur tika skaidrots.
Spectre
Derētu galerejā ielikt šo postu - How To Uplaod PICS smile.gif
Naru-chan
QUOTE(Yume @ May 8 2008, 13:05) *

QUOTE(Naru-chan @ May 7 2008, 16:19) *


Un te viens ļoti dziļdomīgs jautājums... KĀ var bildes otaku galerijās iebāzt? Jo bilžu man ir vairāk kā vajadzētu biggrin.gif


bildes galerijā visvienkāršāk ir upload'ot -

raksti postu kādā topikā.
un augšā ar pogu Upload / Insert image lādē bildes norādot attiecīgo kategoriju kurā tās iederās, un kad visas bildes kuras gribi jau upload'oji tad vienkārši NEPOSTO to postu .
Bildes būs galerijā automātiski.

Manuprāt tas jau pāris reizes kautkur tika skaidrots.



Sankyuu...
nu nez vai kādam ir īpaša vēlme ko tādu postos meklēt...
Yume
nju... a kur bildes?

tur galerijā, kā bija 4 manis liktās, tā arī palika.
Naru-chan
QUOTE(Yume @ May 9 2008, 09:54) *

nju... a kur bildes?

tur galerijā, kā bija 4 manis liktās, tā arī palika.

I have a life, you know...
CryRat
Te pat galerijā ieliku dažas bildes: 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14.
+Chibi+
mani fascinē, ka visiem bildēs ir šī skaistā dāma http://otaku.lv/gallery/displayimage.php?album=176&pos=9 , kura nav redzējusi savā dzīvē nevienu animi, un kura tika uz turieni aizvilkta just for fun... hehehe. great success!
CryRat
QUOTE(+Chibi+ @ May 11 2008, 23:56) *
mani fascinē, ka visiem bildēs ir šī skaistā dāma
Jealous much?
+Chibi+
QUOTE(CryRat @ May 12 2008, 01:00) *

QUOTE(+Chibi+ @ May 11 2008, 23:56) *
mani fascinē, ka visiem bildēs ir šī skaistā dāma
Jealous much?



more like excited.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.