Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rainbow muffins, fags & drags.
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Arta
Palūgšu skatīties no pēdējās lapas. Paldies. :3

~*~
Welcome to my sketchbook. ^^


Viss, kas šajā postā bija ir izņemts no photobucketa, līdz ar to - no šejienes~.

ph34r.gif
Ayumi
Parastas ķēpas mani neinteresē. Par pārējiem(t.i gaaras) varu pateikt, ka jāpiestrādā pie proporcijām, as always.
Cowkiller
heh nedaudz atgaadina manu saakumu(atskaitot to ka es ziimeeju labaak xD)
nekas iedresees arii tevi ziimeet uz baltaam lapaam!!!!!! biggrin.gif
Arta
labojos.
Balta lapa feat zīmulis. un bišk fotošops. ;P

IPB Image
Arts
Vienīgā lieta,kas smagāk iesūkā nekā citas,ir ģitāra.
Pārējais attēls nav tīri baudāms,bet sagremot var un neaizrīties. smile.gif
Arta
par to ģitāru tā varētu būt. kā nekā 1mo riezi tādu zīmēju.
prieks, ka labi gremojas. ;D

btw. [offtopic] ko tu no tā skype tur gribēji? īsti nesapratu kas un kā. xD
Pakkun
bilde ar ieķēžoto sirdi pamatīgi atgādina vienu kaku no mana repertuāra. neatceros vai šeit savā "galerijā" esmu to licis.
FuschichO
Gitāras vispār ir baigi grūti uzzīmēt. uzminiet kāpēc dry.gif Pamēginiet uzzīmēt akustisko un man liekas, ka vairs gičas nekad negribēsies zīmēt laugh.gif To es tikai tā- skolā bija jāzīmē
ReD_FoXy
QUOTE(FuschichO @ May 4 2008, 16:37) *

Gitāras vispār ir baigi grūti uzzīmēt. uzminiet kāpēc dry.gif Pamēginiet uzzīmēt akustisko un man liekas, ka vairs gičas nekad negribēsies zīmēt

Nav taisnība. Bet tas tikai tā.

Darbi prasa sāpīgi ilgu piestrādi. Pagiadām, godīgi sakot, nepatīk. Nekas skatāms.
Arta
ok.
piemēram, ko vēlētos redzēt?
FuschichO
Varbūt varētu sākt ar kādu fanartu. Tādu pārdomātu, skaisti izzīmētu. Man liekas, ka fanarti labi noder, lai tieši sāktu. Bija jau tev Gaara, nebija jau nemaz slikti, bet gribās labāk.. moš pat ir vērts nozīmēt?
Arta
k, izmēģināšu.
parasti ir tā, ka pats kko uzzīmē, liekas tīri patīkami, bet citos atkal uzzīmētais neizraisa nekādas emōcijas. zinu, ka pašai arī ne vienmēr liekas saistoši šādi darbi.. kkas vnk ar zīmuli uzzīmēts. ;P
bet tik un tā, turpināšu zīmēt, tā kā man pagaidām sanāk un cerēšu uz panākumiem.. :]
Kuro-San
čav, garām skrejot ielūkojos un aizķēros aiz taviem pēdējiem trim zīmējumiem, tapēc teikšu ko padomāju-ļoti patīk priekšpēdējais gāras zīmējums, jautājums vien vai tu nozīmēji vai pati izdomāji pozu, seju utt?
2. gāras zīmējums pēc kompozīcijas šķiet jau kautkur redzēts, domāju ka nozīmēji bet tas labi ka trenējies..ā un vel par pēdējo, tas ir baigi ok pēc manām domām, jo ļoti atšķiras no tām skicēm, redzu interesantu perspektīvu jeb pozu vai kā nu to sauc, kā arī ideja laba, piekrītu citiem par to ģitāru, nav īsti izdevusies varbūt varēji paņemt par paraugu kādu ģitāras attēlu un tad zīmēt pēc tā...vispār pēc tā pēdējā zīmējuma gribas redzēt vēl kaut ko no tevis =) tikai tādus kā tā govs gan neposto vairāk ok? ir jau cute bet laugh.gif
Arta
par Gaaru - skatījos visādus attēlus netā un tad mēģināju kko uzzīmēt, jo pati izdomāt konkrēti ko es gribu panākt ar to pōzu & stuff, tapēc zīmēju to kas palika prātā pēdējais. kā jau teici - trennējos. :]
un tā govs ir `tāpatvien`. biggrin.gif
bet nu šis ir tāds -sākums- šajā fōrumā.. tad jau redzēs, varbūt kaut ko vērības cienīgu kkad radīšu. ;D
jooji
nav slikti! X] pedejam ir interesanta poza! bet 2 stigu bass-gitara?! XDD paliek tikaj izlabot rokas un gitaru un bus labi!
Arta
nē. xD tur ir 4 [!!] stīgas. xD
bet tāpat plds. ;P
Arta
Pāris zīmējumi.

parasti krāsas neizmantoju, tad nu lūk, kkāds krāsains zīmējums no manas puses un jām. būtu lab'\ak melnbaltu atstājusi. ;D [zīmuļi & papīrs]

IPB Image

šie nākamie cilvēči nav zīmēti pārdomājot katru detaļu vai to, cik proporcionāli atbilstoša izskatās galva.
arī nekas skicēs zem viņiem netika, bet gan vienkārši paņēmu zīmuli un uzzīmēju. tādi jokaini sanāca. ;P

IPB Image

kaut kas vienkāršs.. nez. zīmējums..

IPB Image

šis tapa uzzīmēts uz baltas lapas. un tad pilnveidots.

IPB Image

*gribēju pateikt, ka nelieku savus darbus, lai kaut ko pierādītu vai nepierādītu vai es nez, bet vienkārši sava prieka pēc parādu citiem. smile.gif
Arta
Tie, kas skatās Naruto, noteikti ir ievērojuši, ka Kakashi bieži vien neklausās ko viņam stāsta, šajā gadījumā Gui-sensei. biggrin.gif [izmēģināju kko nemēģinātu]

IPB Image

ūn.. kas tad man te vēl ir.. āh.

Good night. ^^

IPB Image
FuschichO
Pēdējais ir kawaii, but lacks the technique. Par Kakashi un Gai.. tas kliedziens "Kakashi" lika man pasmaidīt, jo viņš tev sanāca spalvains XD Prikols gan ir ievērots un īpaši asprātīgi nelikās, bet nu mana humora jaunrade vispār ies***, tāpēc cepums (vai kas cits, ko uzskatīt par virtuālu balvu) tev- par jaunradi.
Arta
lai nu kā, paldies. un par to Kakashi un visp to komiksu, tas ir tāds tā kā izmēģinājums un neko baigi asprātīgu izdomāt tāpat nekad nespēšu. xD
kā ir tā ir.. :]
kahi
patika silueti, bet kājas par mazu. victory meitenei krūtis tādas, ka pamela atstoj. un goodnight story patīk vien mazais čubariks puikam pie kājām.
komikss. nū jā, principā varētu būt. man gan patīk, ka ar zīmuli krāso a*ujena rūpīgi, ka nevar redzēt līnijas, bet tas mans subjektīvais redzēt gribējums.
Arta
nū par to krāsošanu ar zīmuļiem.. tur kur tā zeme tur tā tam jābūt. bēt gjau ne tur tā problēma. man vnk nepatīk nenormāli stipri spiest tā, ka viss tur sakrāsojams un pēctam roka sāp un tāpat neizskatās labi.. tpēc vienm esmu gribējusi zināt, kā perfekti krāsot ar zīmuli, lai švīkas utt neredzās.. ? un centos ne tā kā 1. klasē, ka visos virzienos, lai kcik vienmērīgi.. bet zīmuļi ir zīmuļi..
Arta
ātrā skice.
neskatamies uz tizlajām roķelēm. ;P

IPB Image
Kirara
Man jau tīri labi patīk tavi darbi. wink.gif
Heh, man ir diezgan līdzīga jaciņa kā tai pirmajai meitenei.
Arta
Varu pateikt tādu lietu, ka skatoties ANIME & MANGA esmu iespaidojusies netaisīt melnbaltus zīmējumus, bet pielietot nedaudz krāsas.. nezinu, cik labi man tas padodas, bet man pašai pietiekoši patīk. =]

Sākšu ar kko muļķīgu.
[Kakashi nav muļķīga, bet mans darbs ir. xD]

Bija uz baltas lapas uzskicēts Kakashi un sadomāju ieskenēt un ar PSh sašmucēt. biggrin.gif

IPB Image

Šeit pilnīgi vnk stāvoša meitene, nekādīgi nespēju tikt galā ar seju [mute, deguns] un plaukstām, tapēc tās ir aiz muguras. biggrin.gif

IPB Image

Skicēti divi labākie draugi - Reme un Sidd`s . Lūdzu nekritizējiet proporcijas un to cik tizlas izskatās roķeles un tā.. jo šis ir tāds idejas pilnveidojums..

IPB Image

Ūn zīmējums.. ^^

IPB Image

ph34r.gif
Kaede
Kopumā darbi tīri patīkami cilvēkam, kas ir tikai, kā var skaidri redzēt, uz iesācēja taciņas. Nav slikti sākumam, nebūt nav slikti. Ir daudzas lietas, kuras uzlabosies laika gaitā, ja turpināsi pie tām piestrādāt. smile.gif Veiksmi! happy.gif
Ayumi
QUOTE

Bija uz baltas lapas uzskicēts Kakashi un sadomāju ieskenēt un ar PSh sašmucēt

nevajadzēja sašmucēt. bojā acis. :/
Arta
Skiču diena. ^^

Nav krāsu, nav ēnu, nav kroku, ir līnijas. :]

IPB Image

Dysfunctional Family

IPB Image

FuschichO
Izskatās, ka nopirki to koka lelli. Nu pirmajā skicē viņas klātesamība nav pat nojaušama, jo visu nojauc rokas... trenējies trenējies trenējies. Tev ir apgreids
ankhu
vot pedejais ir forsh..pamegini tos zimejumus taisit anime'iskakus.-->kvadratainakas cis sturainakas malas =]
Arta
plds.
un jā, pirms laiciņa nopirku to lelli, sen jau viņu gribēju.. ^^

vampiregirl
ļoti patīk good night and tā meitene ar rozavajiem matiem, vispār - baigi glītie zīmējumi ^^ bet tu pati no galvas zīmē vai pēc k-kādas grāmatas (lielā mangas vai k-kā tā)?????????
Arta
Mangas grāmata man ir, bet pēdējo reizi viņu lietoju kkad aprīlī.. bet tāpat nozīmēt nekad nesanāk. iesāku kaut ko vienu, bet beigās tas ir pavisam kas cits, ko nebiju plānojusi.. - lielākoties zīmēju no galvas, taču idejas atrodu visās malās. :]
vampiregirl
nesanāk nozīmēt? hm....es nesen aizņemos to mangas gramatu un pamēģināju to skolnieci uzzīmēt....darīju visu soli pa solim un sanāca diezgan normāli.....
Arta
nesanāk tādā ziņā, ka iesāku.. uzzīmēju aptuveno formu, stāju and stuff, bet beigās visu samainu, pōzu uzzīmēju citu, outfitu arī. nu nesanāk nozīmēt vārda tiešajā nozīmē. xD
Arta
Esmu klāt. ^^ [laikam nevienu tas īpaši neinteresē, bet enīvei.. ]

sākšu ar to ko pielaboju.

Apvilku kontūras ar tādu baigi foršo nezinu ko, bet rakstīts pigment ink. biggrin.gif

IPB Image

Tagad seko visādi cilvēcēni. Neizmantoju zīmuli un zīmējot pa taisno kļūdas nav diezko viegli labot. xD
Tāpēc nu tā sanāca. [fōnu neskatamies.. biggrin.gif ]

IPB Image
IPB Image

Šeit visādas, dažādas, dažas acis..
* pa kreisi - sieviešu, vidū - čaru, pa labi - vīriešu. [vismaz man tā liekas, ka tā jābūt. xD]

IPB Image

Un šo vienā dienā neuztaisīju, bēt katru dienu šo to piezīmēju klāt.
Visādi nieki un tā..
Neskatamies uz roku. xD
Un uzraksts uz tā saucamā cimda ir ''Soulm8'' jeb soulmate.

IPB Image

ph34r.gif
FuschichO
Pēdējais patīk. Grafika pa gabaliem, sakarīga laukumu kompozīcija, nja. Melnā krāsa, grr... smile.gif Sieviešu acis tādas spalvainas XD
Arta
jauki jau, ka pēdējais patīk.. :]
ai es skropstas nejēdzu zīmēt.

-

neskatamies uz plaukstu [vienīgo redzamo] & apaviem. tās lietas nesanāk kā nākas..
kad pienāks tie laiki.. kad viss sanāks? rolleyes.gif

IPB Image
FuschichO
Nytt... haoss zūd un tā vietā iestājas kārtība. Beigās Asuka pārstāvēs minimālisma stilu XD Nē, bet tomēr svarīgi, lai skatiens bezmērķīgi neskraidītu pa darbu un tev jau rodas zināmas iemaņas, kā to panākt.

Ja kaut kas būtu jākritizē, es tektu, ka ķermenis ir pārāk taisns, Cilvēks var jau būt tievs un bez visadiem curves, bet tad tas jāizceļ ar auduma krokošanos vai ko tādu, bez tam audums parasti nav veca ziloņa āda. want moar movement too
Arta
Šī ir kkāda 2trā reize, kad kko mēģinu uzzīmēt PShopā.. xD [jā zinu, maziņš, bet neko darīt..]
Nevisai sekmīgi, bet teikšu tā, ka saprast var, kas tur attēlots. ^^
PS nav mans lauciņš, bet gribētos iemācīties ar viņu apieties tā kārtīgāk. wink.gif

IPB Image

..un man tā sāk likties, ka tas pīrss neizkatās pēc pīrša. biggrin.gif

ph34r.gif
Cowman
Jaa shitais peedeejais man pat ljoti patiik neskatoties uz to ka piirs izskataas taa kaa Kolaina siekala biggrin.gif
Arta
Šie tādi skič`veidīgie ōr smth.. gribējās kko ielikt. biggrin.gif
Nevaru saņemties un uzmeistarot neko nopietnu..nopietnāku.
Laikam tpē, ka es pati tāda nenopietna diezgan.. xD

Šī beibe ar saviem kunai kko tur ņemās.. es nez, bet atradu vienas lpas stūrī tādu uzzīmētu, kpēc lai neieliktu. ;P

IPB Image

Un šis savādais jaunietis.. Nevarēju nekādi uzzīmēt viņu ''ieliekušos'' vēdera daļā.. nu tā, itkā viņš būtu bišk` saliecies & viņam mati priekšā acīm un tā.. HELP? varbūt kāds var tādu fiksos skicīti uzmest, kā pareizi tādus cilvēkus zīmēt [no priekšas] . . .
& jā viņam nav plaukstu/pirkstu un tās melnās svītras & stuff nav nekādas ēnas.. nē nu vietām varbūt ir.. . biggrin.gif

IPB Image
Cowman
art'a biggrin.gif cik es sapratu tad 1rmais darbs kuru tu komenteeji : tur nav beibe biggrin.gif tas laikam ir domaats Orochimaru no anime Naruto biggrin.gif
Kirara
Man ar, pirms es izlasīju ko tu raksti, likās, ka tas ir Orochimaru.
Bet tā man otrais darbs liekas krietni labāks par pirmo.
Arta
hah.. xD Orochimaru gan tas nav bet kko no tā tēla paņēmu.. [1mais zīmējums ir galīgi mazs, tāpēc nav diezko izstrādāts, šeit izskatās tā kā pa visu lapu būtu zīmēts.. ]
& paldies par to pašu.. wink.gif
vampiregirl
Ļoti iepatikās Tava emo meitene un tā Hajimemashite xD Un vsp - superīgi zīmējumi smile.gif)
Arta
Jauki jau, ka patīk kaut kas, kas nav prō jeb perfekts. :]
Paldies, prieks dzirdēt jaukus vārdus par maniem scrapīšiem. biggrin.gif
Cowman
tas buutu garlaiciigi ja visi rakstiitu good good un cool cool

vajag arii tabuut pa mizu kaadreiz biggrin.gif
Arta
bet protams. xD
Arta
Kaut kādi jaunie.. visp ne tik jaunie..

Chibi Death Note. biggrin.gif
Neuztveriet nopietni šo visai parasto zīmējumu.
IPB Image

Ak jel nu kā tā var.. paskaties uz to drausmīgi ķēpaino krāsojumu. ><
Un feiss ir vnk briesmīgs!

IPB Image

Tas tur malā [<] xD Nu vnk es nes, tādam viņam nevajadzēja būt.. centieties uz viņu neskatīties. biggrin.gif

IPB Image

Un par šo zīmējumu..
No sākuma bija pāris līnijas. Tad sāku kko piezīmēt un uzzīmēju tādu kā meiteni ar vienveidīgiem matiem un tām..
Mamma ieraudzīja un prasīja - kas tas par pārkārušos dibenu?
I`m like .. wtf ō.O ?

Bet iesviedās ideja tam dibenam piezīmēt cilvēku, to tur pa labi, viņš redzams no mugurpuses..
Tālāk sekoja manas māsas izteiciens - kas tā par žirafi?
I`m again like - WTH? O.O

Bet tad tomēr arī atradu žirafi..
Tātad tur ir vismaz 3 dažādi objekti/u.c. un varbūt tu redzi velkko? biggrin.gif

IPB Image

ph34r.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.