Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pāris jauni darbi
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Cowman
Lūgums nesodīt pārāk bargi (zinu ka man ir problēmas ar proporcionalitāti)
Tenma
iesaku mēģināt pazīmēt sākumā kko vienkāršāku un neaizrauties ar detaļām. vnk lai proporcijas patrenētos. btw, es nevaru iedomāties pat ne kuļturistu, kam nokas buutu tāda paša resnuma kā viduklis biggrin.gif un pat vīriešiem mēdz būt bik manāmi gurni, nevis sāni pa taisnu līniju no vidukļa pāriet kājās. un kājas lūdzams nedaudz garākas, bet pārāk neaizraujies - no kājstarpes līdz zemei apmēram tikpat cik līdz galvasvirsai wink.gif anyway visērtāk būtu papētīt skeletu attēlus iesākumam, lai redzētu, kur noteikti jābūt kādam apjomam. Liels prieks, ka Tu ēno un pat tā, ka vairāk vai mazāk var pateikt gaismas avota virzienu. Man tās absolūti nevedas biggrin.gif
Cowman
NU jaa tas laikam vairāk vai mazāk par to pundurīgo kultūristu biggrin.gif
-- es jau teicu ka man ir problēmas ar proporcijām
un par tiem gurniem gan mazlietiņ varu pastrīdēties jo piem. man no gurniem un ļaškām ir apm. 1-2 cm
bet nekas

.. nu jā ar rokām pārcentos , !!!BET!!! pārāk par to nesatraucos jo paskatoties daudzus anime zīm . netā vai screenshots jo anime(muļtik.) tur ar tie roku izmēri daudzreiz neatbilst vajadzīgajiem izmēriem smile.gif biggrin.gif

Paldies par komplimentu par ēnām smile.gif


gribēju šodien iemest vēlvienu žīm. betnesanāca jo tizlajam fo4ikam ba4as nos'\edās smile.gif
Tajā nākošajā darbā itkā ar proporcionalitātēm visam ir jābūt OK
Patachan
Tu ar tiem muskuļiem esi nedaudz pārcenties tongue.gif
Pakkun
bilde ar džeku, kam viens spārns, liek domāt par LineageII Kamael eksistences zināšanu.
par zīmējumu izskatu un kvalitāti neizteikšos. teiksim tā - šodien jūtos labsirdīgs.
Cowman
nekaa tamliidziiga
Cowkiller
SPAM: wTh kaapeec taisi jaunu galeriju? dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.