Help - Search - Members - Calendar
Full Version: nu ko mani zimejumi
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
jandzi
Labak njemsu araa to parodiju, pasam jau kauns paliek biggrin.gif:D:D:D
(te bija bilde..) un starpcitu tas bija skaneris... sodien izmetu araa to 90 gadu kaku... dry.gif
FuschichO
Ej nost!!! Pat ar fotoaparātu tāds ānis nesanāktu!!! ohmy.gif
Lūdzu atklāj savu aptuveno vecumu un tad es komentēšu, jo es negribu traumēt bērnu vai pārvērtēt pieaugušo... dry.gif
jandzi
ta vai ta tu ne traumesi vai apvainosi mani, es ta4 pats zinu ka galiigi garaam biggrin.gif
FuschichO
Nu labi- galīgi garām biggrin.gif , bet man sākumā arī tikai sūdi sanāca. Sarunāsim tā: tad kad būsi nedaudz uzkačājis/usi skilu, tad ieliec. Neliec te to, ko pats/i uzskati par neizdevušos- nav tā vērts
Tigra2
ideja ir feina. Tāds zaķis, normāli uzzīmēts varētu būt ļoti simpātisks.
Problēma ir vien tā, ka centies zīmēt anime, bet tev vajadzēja vienkārši mēģināt uzzīmēt zaķi, bez tām pārspīlētām acīm, milzīgās galvas, un bez tā izteiktā statiskuma.
Saprotams, sākumā reti kuram darbi izskatās wow, taču arī reti kuram izskatās tik čābīgi. Neesi pacenties, tas ta viss.

Vienīgais, ko ieteikšu, un kas varētu arī palīdzēt.
Aizej uz ledusskapi un paņem kautko ēdamu. Noliec sev to priekšā un uzzīmē. Un tad ieposto. Vienalga, kas tas arī nebūtu, tomāts, vai piena paka.
Uzzīmēsi, pateikšu nākamo, ko zīmēt.
Arts
Ja webcamera ir skanneris,tad lai mani sagrauž tārpi.
Pārāk lielas acis....laba anime parodija.
JnVbt
he he, mazliet esi pārcenties/usies ar attēla lielumu .... biggrin.gif nu tas nekas! Pirmais ieteikums no manis varētu būt tāds ka rūtiņu lapas tu varētu nomainītu ar baltajām! rolleyes.gif Varētu jau vēl šo to piemetināt, bet pagaidām patrenējies, pazīmē. Treniņiem pameklē kādas pamācības, tutorials grāmatas, utt. Vari mēģināt arī kaut ko nozīmēt! Katrā gadījumā kad uztaisi vēl kādu darbiņu nopsto to un tad jau skatīsimies ko darīt tālāk! (tikai pirms posto drusciņ padomā par kvalitāti un lielumu) laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.