Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AnimeFest5: Mākslinieku konkurss!!!
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
gramozeks
Autors � Himeru
No krievu valodas tulkojis � gramozeks

AnimeFest5: Mākslinieku konkurss

Šī pasākuma vadītāja un organizatore ir Himeru.

Darbus izstādei un pieteikumus konkursiem nodot līdz 18.aprīlim (ieskaitot)
(Pieteikumus u darbiņus var nodot kaut vai tūlīt)

Lai piedalītos vienā no konkursiem ir jāpiesakās laikus, aizsūtot Himeru pieteikumu (var arī vienkārši izprintēt savu gara darbu^^) un tikai tad nodot darbiņus. Tas ir tāpēc, lai darbus varētu vieglāk atlasīt!
Lai saņemtu pieteikuma paraugu, pietiek tikai aizsūtit savu e-mailu uz konkurs_hudoznikov@inbox.lv vai PM Himeru http://otaku.lv/index.php?showuser=7725, ja rodas kādi jautājumi Jūs varat sazvanīt viņu pa telefonu 29824542.

Šogad konkursi būs tādi paši kā aizvadītajā AnimeFest4 (Lai cik tas arī neliktos savādi):
1.)Mākslinieku mākslas darbu izstāde,
Mākslinieku mākslas darbu izstāde būs tad, ja Jūs laikus (līdz 18.aprīlim) nodosiet Himeru savus darbus, pēc tam tos novērtēs un atlasīs labākos. Pēc tam šos darbus varēs apskatīties publiski Kongresu Namā.

2.)Blickonkurs,
Māksliniekam tiks izsniegti flomāsters un A2 formāta lapa un tiks paziņots uzdevums (Kas jāzīmē). Darbs ir jāpabeidz 10 minūšu laikā, lai tos paspēj novērtēt! Vērtēs publika!

3.)Mākslinieku konkurss,
1 stundas laikā uz A3 formāta lapas māksliniekam ir jāuzzīmē FanArt (tēma tiks paziņota konkursa laikā). Foajē tiks izvietoti galdi, pie kuriem pie kuriem mākslinieki varēs radīt savus gara darbus. Šī konkursa pieteikumā būs jānorāda, kas īsti būs nepieciešams, lai veiktu darbu (tuša, krāsas, krāsainie zīmuļi u.t.t.).

Būs arī citas nominācijas. Tas attiecās tikai uz izstādi.
Nominācijas
~Oriģinālais Arts:
1.)krāsains,
2.)grafika

~Fan Arts:
1.)oriģināla ideja

~Manga
Mangai ir jābūt uz divām A3 vai A4 lapām (bez vāciņa). Var tikt pielietota jebkura tehnika. Valoda – angļu, latviešu un krievu valoda. Obligāti parakstīt savu darbu.

Ievērībai!
Darbam OBLIGATI ir jābūt uz A4 vai lielāka formāta lapas (ne mazākam par A4)!!!
Darbam ir jābūt pabeigtam (skices netiks pieņemtas)!
Darbs ir jāparaksta ar saviem iniciāļiem vai parakstu!
Darbs ir jābūt Anime stilā!

Papildinājums:
Ir nepieciešams norādīt vai pateikt Anime, Fan Arts uz ko Jūs zīmējat.
http://www.anime.lv/forum/topic/?posts_id=39999
Naru-chan
Pieteiktos jau es, ja vien kāds cilvēks man pateiktu īsti to Anime festa datumu un atrašanās vietu... posto te visādus gatavošanās mēģinājumus, bet galveno informāciju ne... huh.gif
Himeru
Uzmanību!

Piektdien, 28 martā plkst. 17:30 pie kiniteatra "Rīga", jūs varēsiet nodot man darbus izstadei.
Tiks pieņemti arī pieteikumi konkursiem (ja kāds grib nodot tos rakstu veidā).

Ja kāds kavēsies, lūdzu paziņojiet man (29824542), tāpēc ka es gaidīšu tikai līdz 18:00.
Naru-chan
Eu, vai kautko dragon-themed ar var nodot? Vai canine or feline? biggrin.gif Vai arī tikai cilvēki anime stilā atļauti?
Himeru
Var visu, ja tas ir anime stilā ^.^

Naru-chan
Nu, pēc kādiem kritērijiem pūķi/citi zvēri ir anime? Pēc idejas tad ir visi, izņemot cartoon vai realistic?

Nu lab, tad ar saviem zīmējumiem uzbāzīšos 28. martā biggrin.gif
Himeru
Tā kā festivals tika pārnests uz 3. un 4. maiju, datums līdz kuram var nodot zīmējumus izstadei un pieteikumus konkursiem ir pārnests uz 18. aprīli.
Nya! Būs vel viena nedeļa, lai gatavoties festam! *^____^*
Himeru
Piektdien, 4. aprilī plkst. 17:30 pie kinoteātra "Rīga", jūs varēsiet nodot man darbus izstadei(kā arī pieteikumus konkursiem).

Ja kāds kavēsies, lūdzu paziņojiet man (29824542), tāpēc ka es gaidīšu tikai līdz 18:00.


Dienas, kad arī tiks pieņemti darbi izstadei - 11. un 18. aprīlī.




Himeru
Piektdien, 11. aprilī plkst. 17:30 pie kinoteātra "Rīga", jūs varēsiet nodot man darbus izstadei(kā arī pieteikumus konkursiem).

Ja kāds kavēsies, lūdzu paziņojiet man (29824542), tāpēc ka es gaidīšu tikai līdz 18:00.

Himeru
Uzmanību!
Piektdien, 18. aprilī būs pedeja diena, kad jūs varēsiet nodot man darbus izstadei un pieteikumus konkursiem. Plkst. 17:30 pie kinoteātra "Rīga" jūs kā vienmēr varesiet nodot man darbus izstadei (es gaidīšu līdz sešiem).

Ja kāds nevar atnākt piektdien, lūdzu paziņojiet man. Tad nedeļas laikā satiksimies.
Himeru
Es tā sapratu, ka ir vel cilvēki kuri grib nodot pieteikumus un zīmējumus.. Ir iespēja nodot tos pirmdien, 21. aprīlī pie kinoteātra "Rīga" plkst 18:00.
Es gaidīšu tikai 20 minutes, ja kāds kvēsies paziņojiet man.
Pinkpanther
vai kāds varētu pateikt mākslinieku konkursa rezultātus?
Naru-chan
Vai vēl labāk - vai kāds varētu pateikt vai varēs dabūt atpakaļ savus darbus, kas tika nodoti izstādei?
Kuro-San
pasakiet kāds plz līdz kuram to izstādi var skatīt kongresu namā? labprāt aizietu paskatīties =]
Himeru
Rezultāti:

Izstade -
Original Art - Zanna Lis;
Graphics - Fushicho;
Fan Art - Kejlynda;
Manga - Dio-chan;
Joung artist - Anna Parilo

Blickonkurss - Rukia

Zīmēšanas konkurss - 1.Sunako; 2. HKigeki; 3. Hiroto


Zīmējunus varēsiet dabūt šodien pie k/t Rīga plkst. 18:30. Gaidīšu pus stundas
Naru-chan
Uhh, tas gan bija pārāk pēkņi... tikai tagad pieeju pie datora un WHOOOSH viss jau pagājis garām dry.gif
Himeru
Sorry!X_X
Nakam piektdien varēsi saņemt zīmējumus.
plkst. 18:30 pie k/t Rīga.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.