Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Britnija pār anime.
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Blackout
Viņas jaunais video "Break The Ice" ir izveidots anime veidā.
Skatamies.

http://youtube.com/watch?v=edhpwSMqc2I
Church
lai gan plagjiateetas dazhu plashi paziistamu animju sceenas, eg. no GiTS, animaacijas vizuaalo stilu noveerteeshu kaa tuvaaku amiishu komiksu stilam.
un muuzika .. hherm. labi. par gaumi nestriidaas smile.gif
un animaacijas lietoshanas fakts .. hheh, vai gadiijumaa ne taapeec, ka peec alko-nark tuures pati uzbliidusii titnija vairs nav pietiekoshi sellable bodied? smile.gif
vidusmeera operaacija ar tauku atsuukshanu, aadas krunku savilkshanu, laba paruuka vareetu izmaksaat tik pat cik tas animaacijas renderings. kaut gan protams iespeejams arii galarezultaats kaa Jacksonam, kursh komplekseeja no savaam neegjera sakneem smile.gif
Blackout
es nesapratu ne vaarda, bet - taa bija tikai Britnijas ideja par animaaciju, kaa dazhi no mums zin, vinja pashlaik gatavojas tuurei, veel jaunam klipam (divreiz labaakam). Pietam, shis video tika taisiits Dienvidkorejaa.
Misa
neforšs klips.
pati britnija tgd jau izskatās +- normāli, klips peace of me arī nav ļoti peļams, tā kā filmēties pati arī varēja.
kaut gan... tagadējos klipus pat salīdzināt nevar ar kādreizējiem.
nu enīvei, man ne britnija, ne viņas klipi nekad nav patikuši, un domājams, ka arī nepatiks.
Kaede
MJā, par gaumi tiešām nestrīdas. ES kkur lasīju, ka Amērikā šī anime/manga kultūra jau kādu laiciņu ir ieguvusi diezgan lielu popularitāti, tā kā varētu būt kārtējais ar naudām saistītais jautājums, bet jāatzīst gan- ja ir jāizvēlas, tad labāk skatos viņas animēto versiju nekā uz īsto Spīrsu. Lai gan no brīva prāta to darīt īpaši nevēlos.
Ginta
Nnn... Tik pat stilīgi cik Avrilas komikss.
Isabel Carmin fon Edelhain
Nenliedzami zīmēta izskatās krietni labāk par oriģīnālu. Par daiļradi nemaz nav vērts izteikties - ar katru gadu sudīgāk. Klips nav nekas īpašs, toties atsauca atmiņā kādu citu mākslinieci - Mylene Farmer (lieki piebilst, ka viņas animētais videokips bij krietni tīkamāks).
Kikyou
Nauda, nauda, nauda~!
Man gan vēl jāredz, kā videoklips padara dziesmu klausāmu.
Church
http://youtube.com/watch?v=RMWXyEHoN88
kas man savlaik saistiijaas ar ziimeetu klipu. imho bik baudaamaaks.
Ginta
Nu, ja runā par tīkamākiem animeētiem klipiem, liek's arī Daft Punk Interstella 5555 bija tīri normāls. (pa daļām@yt)
(subjektīvs viedoklis, don't bother to oppose)
Pakkun
QUOTE(Church @ Mar 14 2008, 08:01) *

http://youtube.com/watch?v=RMWXyEHoN88
kas man savlaik saistiijaas ar ziimeetu klipu. imho bik baudaamaaks.


uzjundī atmiņas rolleyes.gif

Šitas bŗitnijas klips, manuprāt, pat tīri tā neko. Tikai pat zīmēta viņa vietām izskatās pēc retarda.
alt
ziimeetaa britninja izskataas briesmiigi
nez man grafika arii so so
un scenaarijs tieshaam plagjiaats no visa iespeejamaa :/

not good at all

Shumins
Nuja, noēdas resna, notetovējas - tad protams jātaisa zīmētā versija.

Sviests kaut kāds ar to Britniju, kaut viņa reiz saprastu, ka viņas laiks ir aizgājis.

IPB Image
Church
aiz dariit nau ko saguugleeju veel dazas titnijas bildes
http://www.idontlikeyouinthatway.com/2007/...-is-pretty.html
http://www.idontlikeyouinthatway.com/2007/...ore-part-2.html
http://music.aol.com/blog/britney-spears-photos

someone, kill her out of mercy and to make world less disscusting place smile.gif

kaada muuzikje, taadi fani smile.gif
http://youtube.com/watch?v=LWSjUe0FyxQ
Shumins
QUOTE(Church @ Mar 14 2008, 15:22) *

kaada muuzikje, taadi fani smile.gif
http://youtube.com/watch?v=LWSjUe0FyxQ


Šitais ir leģendārs gabals. Pat liekas rādīts pa CNN.

Tagad, ja teiksi, ka esi Britnijas fans - cits tevi nezinot (piemēram, skype draugs) iztēlosies tevi tādu.

Tā dažiem beidzas lielais Amerikas slavenības sapnis - gandrīz kā Kevinam McCallisteram laugh.gif

Varbūt tomēr jauniem cilvēkiem nāk par sliktu kļūt slaveniem jau agrā bērnībā.
Taka
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Mar 13 2008, 23:47) *

Nenliedzami zīmēta izskatās krietni labāk par oriģīnālu. Par daiļradi nemaz nav vērts izteikties - ar katru gadu sudīgāk. Klips nav nekas īpašs, toties atsauca atmiņā kādu citu mākslinieci - Mylene Farmer (lieki piebilst, ka viņas animētais videokips bij krietni tīkamāks).

Kurš klips Mylenai ir animēc?
Nezināju...
Viens animēts klips ir Polai Abdulai, kur jamā dejo ar animētu runci.
Klips, kur Jerry Mouse dejo stepu ar jūrnieku (Sinatru jaunībā?)
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Taka @ Mar 14 2008, 22:02) *

Kurš klips Mylenai ir animēc?
Nezināju...

Ja nekļūdos, tad šāda tāda informācija par to paklīda tepat Otaku.lv
Te būs - Mylene Farmer - Peut-etre toi
Taka
Paldies! smile.gif
Tiesa tas links neiet, reku cits:
http://www.youtube.com/watch?v=bpf3bDpzq5E
Pinky
tikai redzot saakumu, uzreiz atmineejos ghost in the shell un sho video.
CirvjaKaac
QUOTE(Pinky @ Mar 15 2008, 00:33) *

tikai redzot saakumu, uzreiz atmineejos ghost in the shell un sho video.

Si! Arī uzreiz apskatīju Cleaning My Asshole klipu.
Video, jāatzīst, ir slikts. Jā.
Aiz nepatikas seja savilkās "Fuj, kaka!" grimasē. Ne no klipa, bet no vietējo fraijeru komentāriem. Pretīgi lasīt kā kaut kādi pedofilie, asociālie, siekalainie dzīves memļaki slaidi klakšķina mēles par pasaules līmeņa zvaigznes slikto izskatu, it kā paši neizskatītos pēc sabrauktiem jenotiem. Varat neklausīties viņas mūziku, var nepatikt viņas izskats, bet tas, ka ar izkārtām mēlēm entuziastiski meklējat i-materiālus, kas turbomāksliniecei varētu likt izskatīties slikti, spilgti ilustrē infantilo sūdu masas jūsu pauros. Varat locīties aiz "alternatīvās sabiedrības daļas" maskas, bet citu personu, tādu trūkumu kā izskats, azartiska, publiska izcelšana, jebkādā formā, ir izteikti bērnišķīga prāta pazīme. Un tas, kas te notiek nav "viedoklis" par k-ko, bet gan naturāla izsmiešana. Sēžat savos datorkrēslos, raustat krānus un nevirinat savas daiļās dirsas, tad varbūt savā pēdējā socializācijas pieturā - internetā neizskatīsieties pēc gnīdām.
Kapēc man viss ir jāmāca?

Pa naktīm sedēt ir kruta!
Roze
QUOTE(CirvjaKaac @ Mar 15 2008, 03:48) *
Kapēc man viss ir jāmāca?

Satraucies? smile.gif
Proti, jājautā kamdēļ tādas emocijas dēļ "sūdu masas"?
Church
Jaamaaca - jo senseja-pasaules glaabeeja geens ir neizniideejams smile.gif
Blackout
Bet nekur nav patiesas informācijas, ka tā ir Britnija videoklipā wink.gif Varbūt vienkārši vajag iedziļināties lietās, kas ir "Chiwoo" un vispārēji sižetu.

Shuminam: Viņa jau sen ir noņēmusi tetovējumus un neaizmirsīsim, ka albums ir pārdots tirāžā 2milj+
Sērfijs
QUOTE(Blackout @ Mar 15 2008, 09:08) *

...neaizmirsīsim, ka albums ir pārdots tirāžā 2milj+


un?
Shumins
QUOTE(Blackout @ Mar 15 2008, 10:08) *

Shuminam: Viņa jau sen ir noņēmusi tetovējumus un neaizmirsīsim, ka albums ir pārdots tirāžā 2milj+

Tas jau man atgādina...

QUOTE(Shumins @ Mar 14 2008, 16:30) *

QUOTE(Church @ Mar 14 2008, 15:22) *

kaada muuzikje, taadi fani smile.gif
http://youtube.com/watch?v=LWSjUe0FyxQ

Tagad, ja teiksi, ka esi Britnijas fans - cits tevi nezinot (piemēram, skype draugs) iztēlosies tevi tādu.

Un komentējot CirvjaKaac postu:
QUOTE(CirvjaKaac @ Mar 15 2008, 04:48) *

Sēžat savos datorkrēslos, raustat krānus un nevirinat savas daiļās dirsas, tad varbūt savā pēdējā socializācijas pieturā - internetā neizskatīsieties pēc gnīdām.

Iesaku nedēļas nogali pavdīt arpus mājas kādā klubā vai tusiņā, tas noņem sriedzi no nekā nedarīšanas un samzina vēlmi ko tādu postot. Citādi mājās "emojoties" iekrājas sūdu kaudze, ko gribas te izlikt cool.gif

IPB Image
zenofex
QUOTE(Church @ Mar 14 2008, 08:01) *

http://youtube.com/watch?v=RMWXyEHoN88
kas man savlaik saistiijaas ar ziimeetu klipu. imho bik baudaamaaks.


Ah, yeah. Go'ol A'ha. Not like some rubbish 'tisdays.
Blackout
Es vispār nesaprotu, cik posti var būt ne pa tēmu o_O pats neesmu labāks, bet nu. Jūs? - -;;
Church
vienkaarshi atradaas statistiskajam vairumam kopiiga necieshama so called "muuzikje". un shams offtopiks jau taapat ir offtopic sadaljaa smile.gif

"pasaules liimenja zvaigzne" / "turbomaaksliniece"? hheh. vislabaakais titnijas saliidzinaajums buutu ar junkfoodu. arii tiek tirgots nemeeraa apjomos, bet nezkaapeec esot laikam un naudai cilveeki izveelaas normaalu maltiiti burgeru vietaa smile.gif
Blackout
Nu jā, par privāto dzīvi jau var runāt, aber par daiļradi =D
Kikyou
Kāda vēl runa var būt par daiļradi muzonā, kas pārsvarā sastāv no trīs notīm un vārdiem "ū beibe stik it in" (nu ne gluži, bet domu saprati). :|
ShinChan
IPB Image

"Britney...want...drive...big... car GRRR!!"

P.s.
Tas, lai nedomājat, ka esmu pametis šo pasauli pavisam
zenofex
Nē, ko tu. Bet redzot ShinChan kā pēdējo postotāju, cerēju sagaidīt garāku un asāku lasāmvielu smile.gif

Britnija man ir bieds, tas tā, lai nebūtu galīgs oftopics.
Spectre
Kā teiktu mans labs draugs.
Britnija ? Tas takšt ir Lisijs Mužiks ar glābšanas riņķi biggrin.gif
Kaede
Tagad es zinu, ar ko varēs biedēt mazus bērnus pirms miega! Atliks viņiem Britnijas fotogrāfijas parādīt un pateikt- ja neklausīsiet mani, par Britniju pārvērtīsieties.

Ā jā, par to fanu. Nostījos video. Totāli mentāli nestabils jauneklis. Ja vien tas bija jauneklis. Tā arī nesapratu, XD. laugh.gif

ES tikai nesaprotu, kādēļ viņai ir jāpazemojas tik ļoti un sevi jāapkauno, turpinot darboties ar savu so called "mūziku". Jo viss, ko viņa dara ir tikai pagorās uz skatuves, jo ne mūziku ne vārdus jau viņa pati nesacer. Un, ja agrāk kādam varēja pat likties, ka tur ir ko redzēt, tad tagad pat daudziem, kas agrāk bijuši gandrīz fanu kārtā, paliek baisi.
Ayumi
QUOTE
Totāli mentāli nestabils jauneklis.

;DDD

Britnija vienkārši ir naudas mašīna, that's all.
ShinChan
IPB Image
"Gļjog (Hit)...ņglob (me)... ļļrjeg (baby)...arjņd (one)...ņgļod (more)...rjgļor (time)"

P.s.
Pravietisks topiks
Hideki
IPB Image
blink.gif Tas ir domāts hārdkorīgiem Britnijas faniem vai nefaniem? rolleyes.gif
Church
hhhrmm. liidz action doll trakokreklaa ir jaaspeej aizdomaaties smile.gif
Tenma
brīžiem mani konkrēti izbesī, ka ja kaut kadus podus nogāž slavens ļautiņš, tad tas ir lielais skandāls. tā arī nesaprotu, ar ko ir stulbāk ka sviesta saiet Britnija par to, ka sviestā saiet kaimiņu tantuks. eh, nav privātās dzīves slavenībām... es pirms gada slikta garīgajā beidzot nošņāpu tik īsus matus ka šobrīd, ko sen biju gribējusi, un sasodīts, visi piesauca Britniju dry.gif biggrin.gif
Spectre
Tāpēc ka tas ir vecs holivudas triks.

Ja tevi ir aizmirsuši uztaisi skandālu un tevi atcerēsies, jo arī slikta slava ir slava. (piemirsu kam šitas copyrights piederēja)
Tavs honorārs ir = ar tavu popularitāti smile.gif
Tenma
nju skaidra lieta. un tomēr es šaubos vai visi, kas ir dabūjusi sliktu slavu holivudā ir to gribējuši biggrin.gif
Ayumi
QUOTE(Tenma @ Mar 26 2008, 18:54) *

nju skaidra lieta. un tomēr es šaubos vai visi, kas ir dabūjusi sliktu slavu holivudā ir to gribējuši biggrin.gif

Nē, bet tā ir Holivuda. right? wink.gif
Zvaigznēm grūta dzīve. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.